Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, no tak to je super,že ste dneska tak krásně pořídili. A jsem už moc zvědavá na to oznamko a i co vám poví teda za tu cenu. Jen vám vůbec nezávidím to ponaučení,ale taky to má své kouzlo. S paní na výzdobu a varhaníkem se jistě taky dobře domluvíte a budeš to mít jako princezna ;-) Ještě jsem zvědavá až narazíte na ty vaše vysněné prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci taky jsem zvědavá na to ponaučení, ale pravděpodobně už to není, co to bývalo. Myslela jsem si, že to bude probíhat v kostele a prý ne. Budeme chodit na Velehrad na faru, kde to bude v nějaké učebně a prý nás tam bude asi víc, takže si spíš budu připadat jak ve škole na přednášce :-D Taky mám radost z dnešního dne a nejvíce z těch oznámek. Ještě jsem zvědavá i na ty truhé. Snad mě ta radost nepřejde, až zjistím cenu, ale tady u těhle by to snad nemělo býti nějak závratné. Už jsme se totiž ptali, když jsme tam byli osobně a říkali cenu kolem těch 12 Kč. Ale to nevěděli, jaké je přímo chceme, takže to možná spíš řekli, jen tak plošně. Tak uvidíme? Jo a na prstýnky jsem zvědavá ještě více. Příští týden jedem na týden na hory a pak už musíme 100% nějaké vybrat a objednat!!!Do konce tohoto týdne už nestihnem nic. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba cena bude podobná jak ta odhadní. Bylo by to super. A jak sis rozmyslela to pozvání ke svatebnímu stolu? Aspoň se máte po dovče na co těšit a budete prstýnky vybírat tak trošku s prázdnou hlavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ještě nevím Luci. Ale asi pravděpodobně ano, ale ještě jsme se na to ani neptali. Možná se zeptám následně až nám řeknou cenu za oznámko, tak se pak zeptám, zda by šly udělat ještě v malinké verzi ty pozvánky.
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že dnes už se tu nikdo neukázal, tak už se taky odhlásím. papa
Odpovědět
Ahoj holky. Jíťo snad fotky dorazí v pořádku a budou se líbit. Hlavně ty tvoje vybrané šatky. Už jsem na ně zvědavá. Romí tak to jste včera dobře pořídili. Hlavně, že se s panem farářem dá mluvit. To jsem vůbec nevěděla, co všechno se musí podstoupit když se chcete brát v kostele. Tak aspoň budete ponaučení do manželství :-D. Pak nám dáš vědět co vám říkal. Určitě to bude krásná svatba v kostele, opravdu jako princezna. Paráda že už poslali návrh. Tak ještě to druhé studio a bude se vybírat. Jsem zvědavá na tu cenu i na ty pozvánky jestli k tomu udělají. Snad bude cena taková jak vám říkali, abyste to mohli s klidným srdcem poslat do tisku. A prstýnky uvidíte, kdyžtak to doženete po horách. U nás je teď klid, po tom maratonu s oznámkem od neděle odpočíváme :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak už mně je líp, tak to snad bude dobrý.. musím vás postupně nějak dočíst, jediné co jsem zatím postřehla je, že už asi všechny máte nebo budete brzy mít oznámení.. tak to vám moc závidím!! já jsem včera byla na matrice a už mám doma papíry, ale ještě jsem to moc nezkoumala, máte to tam donést až tak 3 týdny před svatbou a přijít oba. chceme ten obřad venku, fotku mám v albu, ale není nic moc.. na tom místě je to moc krásné, tak bych opravdu potřebovala, aby bylo hezky :-) zaplatíme prý 1.000 kč, ale když bychom pak ráno viděli, že venku být nemůžeme, tak bychom museli do obřadní síně, ale penízky nám už nevrátí, asi teda..ale co..ono přece bude hezky, že jo :-) dala mně seznam písní, co hrajou, ale moc mně to neříká, tak se budu muset podívat na netu a pouštět si to..je jich tam docela hodně. prý jeden pán, když je to venku bere el. varhany a hraje..to by mohlo být pěkné.. včera u mě byla kamarádka a rozhodli se, že se taky letos budou brát, ale až v červenci, tak koukala, co už mám zařízené.. ji to vše čeká. koukaly jsme na šaty na netu.. no jo, klidně bych zase jela :-D ale ne, mám hezký :-)
Odpovědět
Dneska se tady moc neděje :-D. Zuzi jak máš v albu tu fotečku, je to opravdu moc pěkné místo. Snad vám bude svítit sluníčko a bude to nádherné. Nám všem snad bude svítit sluníčko. Zrovna dneska jsme se o tom bavily s holkama v autobuse - aby ještě v dubnu nebyly zbytky těch obrovských hromad sněhu - ale tak co, taky hezká svatební fotografie, pózování u kupky sněhu :-D. Snad všechny ty písně na netu najdeš. Já doufám, že nám taky dají nějaký seznam. Chystám se pro papíry za 14 dní, tak uvidíme. Mě se taky kamarádka bude vdávat 10.7. a ještě nemá skoro nic zařízeného ... má jen zamluvený termín obřadu, restauraci a fotografa. Když jsem ji přemlouvala na šaty, tak je prý ještě dost času. Asi chystají last minute :-D. Dělám si srandu, samo že to všechno v pohodě stihne, chtěla bych mít její klid :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je fajn, že se tu toho dneska moc neděje. Aspoň nemusím tolik dočítat :-D Jani - co se týče počasí, tak můj snoubenec by měl asi radost, kdyby se mohl fotit u kupky sněhu, protože on by se nejraděj ženil v zimě. Ale já dofám, že mu to nevyjde, protože já chci teploučku :-D A věřím, že v dubnu už teplo bude. Jsem teď ráda, že ta pravá zima přišla taky brzy a v březnu už určitě začne jaro. Holky pořád přemýšlím nad těma našima oznámkama, jaké vybrat. Poslali nám dva návrhy z jednoho studia. To první je z fotkama krojovýma a to durhé jsou fotky civilní. A máme problém, protože mě se líbí to a Pavlíkovi zase to. Škoda, že nám nemůžete poradit :-( Nevím, jak by to se šlo dát? Máme to totiž v tom PDF. Z toho druhého grafického studia se mi dnes opět ozvali, ale prý nám nemůžou poslat návrh dříve, než jim schválíme cenovou nabídku, kterou nám poslali 1200 Kč + 20% DPH za 60 oznámek. Tzn., že jim jako máme říct ano, aniž bychom viděli návrh? Já tomu nerozumím a zdá se mi to divné?Co myslíte vy? Tzn. že už bychom se teď ani nějak zavázali, chápu to správně?Ale co kdyby se nám ten jejich návrh vůbec nelíbil. Přijde mi to divné :-( Takže možná nakonec zůstanem u těch prvních, které už nám došly. Pavlík tam dnes posílal mail na cenu, tak uvidíme? Ale tohle se mi moc nelíbí ]-( Asi si chární svoje návrhy, nebo nevím? A největší novina dne je, že nám zítra přivezou kuchyň, JUPÍÍÍ :-D Možná si ještě vzpomínáte, jak jsem tu psala, že jsme si ji objednali a ani jsem nečekala, že to bude takhle brzy. Ale o to více jsem překvapená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Romi- no jo to znám, když se jednomu líbí to a druhému ono. Určitě se nakonec rozhodnete dobře. To druhé grafické studio to snad nemysli závazně, ale raději bych jim tam napsala pro upřesnění ať se pak nezavážete k něčemu co nechcete.S tím sněhem a teploučkem s tebou naprosto souhlasím. Teď se vymrzne, vysněží a v březnu začne jaro a my už budeme mít krásně teploučko. Jo ve sněhu jsou sice taky krásné fotky, ale ta zima je šílená, člověk je celý ztuhlý pak je všechno mokré a na sněhu ta nevěsta přeci jenom nevynikne, tak krásně :-D Romi gratuluju, že už budete mít novou kuchyň! Toto uteklo. Tak jsem znovu napsala a poprosila paní ze salonu at se pokusí znovu poslat ty fotky. Zuzi určitě bude krásně a vyjde vám krásný obřad venku no romantika :-) Luci to vám vůbec nezávidím chodit na ponaučení. Známá mi dokonce říkala, že měli nějakého starého faráře a jako by jim vymlouval manželství no jsme se smáli co nám říkala a žasli jsme,ale to byl jen ojedinělý případ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tam je ale krásný výhled. Tak snad bude krásně svítit sluníčko. Romí, je super,že vám zítra dovezou kuchyň,ale to grafické studio je asi nějaké divné ne? Já bych do toho teda určitě nešla. Odsouhlasit něco co se ti nebude líbit, to je divný ne? Rači počkej na cenu z toho prvního a uvidíš. Holky jaké máte počasí? U nás je hrozně, ráno když jsem šla na bus,tak na zastávce mi lidi řekli že ještě žádnej nejel,tak jsem šla zase domů a Peťa,že mě odveze,ale ten hlavní tah kudy jezdíme,tak tam byl kamion, hned silnice vedle,tak tam to bylo taky zasekaný a když jsme dojeli na jedný silnici trošku dál a už jsem si říkala,tak tudy to půjde,tak jsme najednou stáli a před náma dva zapadlí kamioni. Tak jsme to zkusili ještě poslední cestou kudy jsme nikdy nejeli a ani jsme nevěděli kam pořádně vede a po hodině jsme dojeli (normálně cesta trvá 10min). Takže fakt hnus. Domu už nám teda autobus jel,ale cesta hnusná. To sjem zvědavá jaký to bude zítra...na noc hlásí sněžení a zase vítr..
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky do rána napadlo hodně snížku, ale do práce jsem dojela v poho. Luci taky mi to přijde nějaké divné a moc tomu nakloněna nejsem. Asi si natolik věří, že lidi budou z jejich návrhem spokojeni nebo nevím.Ale co když ne?Tak to pak upravují do té doby, než se jim to líbí? A to mi ta paní tam, když jsme tam byli, přišla tak sympatická a teď takové překvápko. To se mi teda moc nelíbí. Přitom z toho druhého studia to poslali úplně bez problémů a nezávazně. Líbí nebo nelíbí a záleží na nás. Buď se ozvem nebo ne, ale i kdyby jsem se rozhodli že ne, tak jistě ze slušnosti dáme vědět. Ale pravděpodobně to bude ANO pro 1. studio.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romí, počkejte na cenu a podle toho se rozhodněte. Maximálně máte studio 2. jako rezervní. Je to takové zvláštní,že odsouhlasíš něco co si ještě ani neviděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no ono totiž to oznámení s těma fotkama je trochu komplikované,musí to celé vytvářet,takže se tím tak trochu chtějí krýt,tím myslím,aby vytvořili nějaké oznámení a strávili na tom čas a vy jste pak řekli,že to nechcete.....Oni by to asi přepracovávali tak dlouho dokud by se vám to nelíbilo si myslím,kdyby jste jim tu zakázku přislíbili,ale já bych do toho teda taky nešla...... Jinak u nás ráno počasí taky hrozné,cesta byla totálně ucpaná kamionama,takže jsme kolem nich kličkovali,jak kdyby to byli kuželky:-)Ale do práce jsme dojeli v pohodě a včas.Dneska mě došel balíček,co jsem si objednávala z dekorací,cylindr na auto,figurka na dort,přísavky a ještě jsem si objednala časopis svatba,ať si trochu počtu:-) Příští týden by mohli dojít už oznámení,jupíí.
Odpovědět
Profilova fotka
Mati - asi máš pravdu, ale my jsme jim vzor, jak chceme,aby to vypadalo poslali, takže zas tak těžké to asi nebylo. Jak je vidět, tak pro konkurenci v JOKERU tu byla hračka. Jdem zase pracovat na jmenovkách, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí tak hodně štěstí a ať jmenovky ubejvají. Marti, tak to už se moc těším na nové fotečky. Na ten časopis Svatba jsem koukala v trafice,ale nakonec jsem si ho nekoupila...myslím,že asi vychází pravidelně. tak až tam zjistíš nějaké novinky,tak doufám,že nám je prozradíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dekuju za pochvalu botek. Zuzi, je moc fajn, ze uz je Ti lip. My mame naplanovany taky obrad venku, takze musi byt hezky! Ale nastesti je tam i mokra varianta, kdyby nahodou... Jedna kamaradka se me ted ptala, jestli pry nejsem tehotna, kdyz planujeme svatbu uz na duben - jakoze tam neni moc velka zaruka pekneho pocasi. Tak jsem se docela smala...Vlastne vetsina nasich znamych se brala v dubnu, kdyz o tom tak premyslim. Ale musim se priznat, ze jeste tak pred tremi lety jsem si taky rikala, proc se vsichni berou uz v dubnu, prakticky na zacatku jara. Ale fakt poslednich let je ten, jak uz na strankach beremese bylo mnohokrat konstatovano, ze duben v poslednich letech byva nejhezcim svatebnim mesicem a naopak treba v cervenci nebo v srpnu byva kolikrat dost hnusne. Romi, gratuluju ke kuchyni, to je parada! A do toho odsouhlaseni ceny oznamka bez grafickeho navrhu bych teda taky nesla. Jak psaly uz holky, pockej na cenu z 1. studia a uvidis.
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho 1. studia se nám s cenou zatím neozvali, tak snad zítra? Včera jsme jím posílali mail ohledně ceny, tak snad se ozvou. Se jemenovkama se mi dnes dařilo už trošku více než včera. Ještě nám schází 10 větších kartiček a už to budeme mít vše nastříháno. A pak už zbývá "jen" je nadepsat - to udělám já a Pavlík je pak nalepí a já to pak ještě dozdobím zlatými srdíčky. A bude hotovo :-) Ale tohle asi odložíme až na ten týden po horách. Ale tu nejhorší práci se stříháním a rozkreslováním už máme téměř za sebou. Možná kdyby zítra vyšel čas, tak můžu začít psát aspoň hosty z naší strany, protože ty vím a Pavlík mi bude muset seznam dodat. Tak papa zítra. Já už mám volno,jupíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že nám to počasí vyjde. Také chceme mít obřad venku, tak se budu modlit...A s těma prstýnkama...Děkuju za tipy, už jsem je chtěla objednat po internetu, tak jsme šli do obchodu nechat si změřit velikost prsýnků a najednou jsme uviděli úplně nádherné prstýnky. Oběma nám padly do oka, a budou stát cca 6.000,-. Takže nádhera, jsem maximálně spokojená ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Matinale - tak to je super :-)A z čeho jsou?Je to bílé zlat?Nebo pouze stříbro? Kéž bychom i my narazili na tak super kup. Ani se nedivím, že si spokojená. Taky bych byla :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Já myslím, že se nám počasí vydaří. Denisa má pravdu, duben je teď kolikrát krásnější než letní měsíce. Vloni se brali dvoje známý - jedny v červnu a druhý v srpnu a oboum pršelo a ne jen deštíček, ale pěkné slejváky. No počasí je jediná starost, se kterou bohužel nic nenaděláme. Romí zajímalo by mě jak vám oznámení navrhli. A ty jsi pro které - to civilní nebo to krojové? Škoda že to sem nejde v PDF vložit. To druhé studio mi přijde taky divné, ale zase na druhou stranu se tím asi opravdu trochu sychrují. Počkejte na cenu z 1. studia a uvidíte. Asi by nešlo ty oznámka nějak nafotit z obrazovky počítače viď ??? To je hrozný jak jsem zvědavá :-D. A jinak moc gratuluji ke kuchyni, to je paráda. Nechce se mi ani věřit že to tak uteklo od té doby co jsi to před Vánocemi říkala. Marti paráda že přišel balíček. Už ti dávali vědět, že expedují ty oznámka? Mě ještě nic. Tak příští týden, co se dá dělat ... :-). Mě taky kamarádka hned první poznámku když jsem ji oznámila že se budeme brát v dubnu řekla, co když nebude pěkné počasí ... No tak nebude. Jsem snad věštec. Prostě jsme si vybrali duben a líbí se nám, tak proč ne. Martinale - parádní cena za prstýnky. A máte tam to červného zlato jak jsi chtěla? Vidíš stačilo zajít do obchodu a je po starosti ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, no vidis, ze to nakonec jde s temi jmenovkami, jste sikovni. Zavidim Ti to volno a lyzovani. Hlavne, aby vam vyslo pocasi. Uzijte si to! Martinale: Gratuluju k prstynkum, to je uplne paradni cena! Jak uz psala Romca, napis z ceho a jake jsou. Urcite krasne ;-) , ale my jsme vsechny zvedave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jani - pokusím se s tím PDF něco udělat, ale mám pocit že PDF je právě program jen pro čtení a že to z toho asi nepůjde nijak nakopírovat :-(Šikovný člověk by to určitě dokázala, ale já nejsem odborník na PC. Mně se více líbí to krojové, protože kroj k lidem na Slovácku (Jižní Moravě) patří a my oba v kroji i chodíme při různých příložitostech a přijde mi to takové jiné, hezké :-) A o kuchyni jsem asi mluvila před Vánoci máš pravdu, ale objednávali jsme si ji až po novém roce 8.1. a to byl pátek, takže firma co kuchyň měli vyrábět ji určitě přijali nejdříve až v pondělí 11.1. a včera bylo 28.1. a už mi volali, že ji přivezou. Hrozně mile mě překvapili. Jednou jsem si objednávala postel která mi přišla myslím až za 2 měsíce, ne-li pozděj, daleko po dodací lhůtě a to jsem tenkrát byla pěkně naštvaná ]-( Dnes už mám volno, tak si pomalu budu chystat a balit věci na hory a občas za vámi kouknu. Bylo by fajn, kdyby nám dnes poslali cenu toho oznámka z toho 1. studia, protože bychom to mohli hned dnes objednat a po horách si to jít vyzvednout. A kdyby přece jen ne, tak to uděláme až se vrátíme a dokonce února bychom to jistě měli a to stačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, marti- to je fakt super cena jsem na ně taky zvědavá :-D My jdeme na prstýnky začátkem února. Představu zhruba máme asi zkloubíme 2prstýnky dohromady. Zlato nějaké taky máme, takže cena snad bude taky super :-) S tím termínem té svatby na mě taky spoustu lidí hledí, proč tak brzy z jara,ale zase když si představím, že třeba v červnu jsou pečáky a potit se v těch šatech celý den, zákusky rozteklé fakt ne :-S Romi s tou kuchyní to byl fakt fofr a moc si užijte to lyžování ;-) Mě se konečně ozvala paní z toho salonu, že fotky se ji nechtějí odeslat a už to zkoušela několikrát. Co je hlavní mám objednané ty moje šatičky co se mi líbí. Poradila jsem ji, že to možná bude moc velikýma fotkama, že já to třeba odesílám po jedné,ale už ju nechci moc obtěžovat ať mě nemá plné zuby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jity - ber to z té lepší stránky, že když je neuvidíš, tak o to více budeš pak milej překvapená. Kdy mají být hotové?Už se určitě nemůžeš dočkat,viď? Co se týče u nás toho termínu, tak se lidé ani moc nedivili, protože ví, že duben je hodně aktuální na svatby. Spíš se divily, když jsme řekli, že jsme původně chtěli květen. Tak to tak každý říkal NE - květen NE, na tom se shodli. Ale proti dunbu neměli námitky.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to je fakt, že se jich nemůžu dočkat, pořád se na ně dívám na fotce :-D Ani už si moc neuvědomuju jaké to bylo mít je na sobě moc dlouho jsem je neměla bylo to zkoušení na rychlo.Jen vím, že to bylo skvělé mít šatičky co ti padnou. A taky možná dobře, že to nemůže poslat třeba by tam byly další nějaké krásné modely a jak bych se zas nemohla rozhodnout :-D Jinak už 2týdny mám objednané další dekorace a potrdila jsem jim i tu jinou organzu,ale vůbec se neozvali. Ještě, že zbývá tolik času. U nás se s tím termínem nedivili v rodině, ale spíš známí a kamarádi. Ale je to prostě náš termín a vím, že tohle je náš DEN :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to zase byla noc..tak když není blbě mně, tak bylo zase našemu Badymu..chudák. od půlnoci až do rána mu bylo pořád na zvracení, tak jsme s ním pořád lítali ven :-( teď je u mamky na hlídání, říkám ve školce, tak snad je mu už líp :-) ale jsem úplně k.o... odpoledne jdu jezdit na mojí kobyle, tak snad neusnu :-) taky jsem zvědavá na všechny vaše úlovky a výtvory! adam mně slíbil, že snad příští týden by se mohl vrhnout na ty oznamka..ale nevěřím tomu :-D až to bude, tak uvěřím :-) s tím počasím uvidíme, ale říkám si, že si snad stejně zamluvím nějaký kabátek, nebo něco, protože k večeru už stejně nebude nic moc a když budu chtít jít ven, tak si asi na šaty nevezmu mikinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - ty máš koně?To musí být nádhera se tak v zimě po snihu po polích prohánět na koni. Skoro jako v Popelce,ne? :-)
Odpovědět
Je holky dneska vás je tady víc, to je dobře :-). Romí prázdniny závidím, taky bych si přála volno. Užijte si to a pěkně odpočiňte. Tak uvidíte třeba se ještě dneska ze studia ozvou a když ne, tak za týden to rozhodnete :-). S tou kuchyní je to dobrý, věřím že se na ni moc těšíš. Jíťo, tak to nevadí s těma fotkama. Jak píšeš, aspoň nemusíš špekulovat nad tím, že nějaké šatky jsou hezčí. A kdy půjdeš zkoušet ty svoje? Určitě budou krásné. Zuzi chudák pejsek :-(. Snad mu už bude dobře. To znám, taky jsem měli v létě antibiotika a já skoro celou noc nespala. Je to opravdu jak s miminkem. Ale určitě se mu v školce u mamky daří dobře :-).
Odpovědět
Holky my jsme s kolegyněma dneska narazily na téma ... :-). Bavily jsme se o práškách a já jsem si jen tak předběžně spočítala, kdypak to mám v dubnu dostat a co myslíte ... přesně ten týden, kdy máme svatbu. A vzhledem k tomu, že to mám i přes víkend .... No práškama si to neposunu protože je už od října neberu :-(. Ale prý snad existuje něco co ti napíše doktor aby se to oddálilo o pár dní ... Musím se ho zeptat. To jsem celá já, kdybych to měla dostat jeden jediný den v roce, tak se vsadím, že se zrovna do něj trefím :-D. Už se vidím v těch bílých šatech s širokou sukní jak se zavírám na záchodě .... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?