Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Lupi tka si je objednej na ebay ;-) ROmi,tka držím palce ať to dnerska klapne a gratulka k promoci ;-) Jinak tady je děsně vedro,malý mi nechce asi kvůli tomu zabrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Katy :-)
Odpovědět
Holky,já se z toho vedra zblázním..si neumím představit,že ybch v těhle vedrech měla svatbu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky ne.My jsme jenom teď s mamkoup pekli něco málo na promoce a všechno nám to teklo a bylo to děs. A myslím,že při svatbě v tomoto vedru by byli všichni otrávení,ani by nebylo chuti k jídlu, na cukroví a spoustu věcí by se asi vyhodilo,pokazilo a byla by to velká škoda a restaurace by musela být jedině s klimatizací.
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczko, když já se bojím si je objednat,aby mi seděli...Tak asi sjedu na Kladno..je to kousek a mají tam super ceny....o polovinu nižší jak v Praze.
Odpovědět
Lupi tka to já asi risknu,přešití je to nejmenší.... :-) ROmi přesně tak...proto s evdáváme v dubnu,že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máš taky pravdu...ale stejně jsem na to posera :-( My jsem tu teda celé dopoledne měli velikánskou buřinu a průtřž mračen...ale jak je dusno,tak člověk udělá pár pohybů a je celej opocenej...zlatej duben ;-)
Odpovědět
Lupi,no jako co tak čtu diskuzi,jak si to holky objednávali,tka jen jedny se nepovedli,tak sjem aztím přesvěčená,že jdu do toho,nebo si to objendám od někoho kdo s tím obchoduje a to mám pak aspoň kde reklamovat ;-)
Odpovědět
TAk na amtriku půjdu až v říjnu,to už by měli mít vyosané termíny a i případné poplatky,tka to pak hezky vše domluvím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad pak dobře pořídíš. Teď mi psal ten fotograf kterého jsem včera kontaktovala a tak za celodení focení s fotoknihou, jedním obrazen a asi 70fotografiemi chce 8000,- tak to je asi celkem dobrá cena co myslíte? Jo a na DVD asi 700 fotografii.
Odpovědět
JO to je dobrá cena...mě se Volurka pořád neozval,asi mu budu muset zavolat
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se domluvili,že ho zamluvím...tak máme další věc za sebou...snad.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je supr.A chce zálohu?
Odpovědět
Profilova fotka
to musím zjistit...
Odpovědět
No jako on jak kdo...asi ti co mají skušenost s odřeknutím,tka chtějí zálohu :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) jsem ze Zlína a svatbu plánujeme na 24. 4., což je asi za delší dobu a připadám si šíleně, že jsem si už byla i zkoušet nějaké šaty, a nebo že neustále vymýšlím v jaké barvě ji udělat. První se mi líbila Fialová, potom co jsem si tady shlédla pár profilů holek, tak už mi přijde moc nudná :-| Nechci mít vše dokonalé, ikdyž jsem asi někde v jádru trošku perfekcionistka :-) Apíš bych ráda lehce netradiční svatbu, ale co když si vyberu nějaké moc princesovské šatky :-( Spousta mých myšlenek mi připadá jako pěkná hloupost, ale když slyším sestřenku, která se vdává koncem srpna, tak si chvílema připadám tak, že vůbec nic nemám :-(
Odpovědět
Ahojky Maslinnka, já už si taky byla zkoušet šaty ;-) A jak netradiční si představuješ?
Odpovědět
Netradiční svatební oznámení, a i lehce obejít určité zvyklosti a dát něco jiného k tomu... spíš více lehrace a míň trapností 8-) Přítel je blázen do Simpsonů... tak možná něco s nima, možná i to oznámení tak nějak udělat, nebo třeba něco na hostině nějakou takovou zlváštní výzdobu
Odpovědět
TAk to by mohlo být super ;-) A myslím,že princeznovské šaty tomu vadit nebudou ;-)
Odpovědět
zkus se podívat na moje fotoalbum, vlastně jsem tam dala jen 2 své pokusy... neustále mě baví vymýšlet nějaké oznámení :-)
Odpovědět
Supr,obě jsou moc hezké,to první se mi líbí víc ;-)
Odpovědět
Jak se znám, tak to ještě Xkrát změním, sestřence jsem dělala s fotkama, to bylo moc hezké :-D k nim se to hodí, ale mě přijde, že ti Simpsníci nás vystihnou lépe jak nějaké fotky... Ty už jsi přemýšlela o nějakém oznámení?
Odpovědět
No ještě ne,ale taky si ho chci dělat sama ;-) Jen ještě vůbec nemám představu :-|
Odpovědět
Na oznámení je času hodně :-) V jaké barvě chceš mít svatbu? A co třeba závoj, chtěla bys jej mít na sobě? Já mám úplně kraťounké vlasy, tak budu muset mít asi jen nějaké malinké růžičky, jinak závoj by byl asi dost neefektivní
Odpovědět
Svatbu budem mít do vínova..a závoj bych chtěla,tka uvidíme ;-) Myslím,že i s krátkýma vlasama se dají vykouzlit krásné účesy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady zase. Pan fotograf psal,že zálohu chce 3000,- jak si Kačko říkala kvůli odřeknutí. Tak už zamlouvám termín a budeme mít zase kousek ukrojenej. Maslinnko vítám tě :-) princeznovské šaty jsou krásné, taky bych takové chtěla :-) a závojík taky a ještě i korunku...no uvidíme co z toho nakonec vyleze, když tak to zkrouhnu,abych evypadala jako strašidlo :-x
Odpovědět
Lupi,on někdo chcce jen smlouvu,ale p. Vokurek chce též zálohu a 2000 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani se jim nedivím,že si berou zálohu.Já když peču dort a třeba si nakoupím másla a pak mi řeknou,že ho nechtějí,tak mě to taky štve,ale máslo zase použiju jindy a oni už tam nikoho jinýho nešoupnou.
Odpovědět
No právě... :-| Jako záloha se dneska bere na všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj a ani se fakt nedivím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?