Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,tak to je super! A taky nám sem pěkně dej to oznamko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, souhlasím s Luckou a kde, že to vlastně máte?Vzpomínám si dobře, že v Buchlovicích na zámku?To jsem vlastně říkala, že bychom se tam třeba mohli nějak náhle a náhodou setkat, že? Na kolik to máte?My to sice nemáme na zámku, ale naproti v kostele v 11 hod, ale i tak si myslím, že ta pravděpodobnost tu je. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dám ho sem,až bude hotové,ten návrh je napsaný černě a vůbec to není jakdyby to oznámení,tam jde hlavně o to,aby si člověk zkontroloval ty údaje a text.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
Marti tak to je super, další věc z krku. Oznámko nám dej až bude, už se těším. Přesně Romí, hlavně že si rozumíme a o tom to tady celé je :-). Jinak my pečlivě počítáme a už jsme na 70 kusech oznámení .... je toho víc než jsme čekali - se člověk až diví kolika lidem to chce dát :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to máte teda pěkně velký počet. Ale je fakt,že oznámení je to nejmenší co člověk může dát těm kterým nebudou v ten krásný den snámi a to za to stojí ;-) .
Odpovědět
A mám ještě jednu potěšující zprávu. Jak jsme minulý týden objednávali prstýnky, tak jsme dostávali katalogy, kde jsou různé slevové kupony od různých firem a je tam i to naše zlatnictví - sleva 10 % na snubní prsteny. Tak jsem neváhala a napsala majiteli jestli si ji budeme moct uplatnit i když už jsme složili zálohu a on mi dnes odpověděl, že až půjdeme doplácet máme vzít kupon s sebou a uplatnit si ho. Takže dobrých 10 % dolů z devítí tisíc to přece jen bude pěkná částka :-).
Odpovědět
Přesně Luci, je to dobré pro ty, které člověk nemůže pozvat na hostinu - to by tam muselo být snad 100 lidí. A tohle je potěší, že jsme si na ně vzpomněli.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super. Pán je hodný,že vám to dovolil. Rači si ale ten e-mail vytiskni a vem sebou,aby si kdyžtak měla něco v ruce. Náhodou bys narazila na nějakou prodavačku která o tom neví a byla by to škoda. aspoň za ušetřené penízky budete mít na oznamka ;-)
Odpovědět
Jo jo Luci taky jsem si říkala, že si to raději vytisknu aby to ta paní prodavačka měla potvrzené. Mám z toho radost, každá korunka dobrá a můžeme ji použít viz. oznámka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, korunka ke korunce a je z toho pěknej balík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak to máš fajn z tou slevou. Holky já tak trošku zvažuji jestli si máme nechat udělat i tu malou kartičku pozvání ke svatebním stolu. Vím, že o moc více to asi náš finanční rozpočet nezatíží, takže o peníze ani tak nejde, spíš o to, že to oznámení máme v plánu vážně dávat jen téměř všem těm, kteří půjdou na svatbu, tak mi přijde trošku zbytečné dělat i ty kartičky, ale uvidíme? V našem případě totiž budeme dávat oznámení těm, co je zveme na svatbu a lidí, co jim chci dát oznámení, ale nebudu je tímto zvát, je fakt jen malinko. Jsou to např. 2 kamarádky, které mi daly taky oznámení, když se vdávaly, tak jim chci taky dát. Pak jedno vezmu do práce, jedno chci poslat poštou bývalé kolegyni. No fakt jich bude asi je pár, co dám takhle na víc.Tak uvidíme?Rozhodně se na to pak ale určitě zeptáme, kolik by to ještě stálo a kdyby to byly třeba jen 200 nebo 300 Kč, tak nad tím asi mávnem rukou a vezmem to. Nebo ještě taky bude záležet na tom, kolik nás vyjdou ty oznámka. Pro dnešek se už s vámi rozloučím, tak papa zítra. A už toho moc nenapovídejte :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romí u nás to byla otázka pár korun a měli jsme to spíš naopak...jen 15 pozvánek a 52 oznámení...Ale já myslím,že to ktomu patří a je to takové to oficiální pozvání. Jsem moc zvědavá až vám někdo pošle nějaký návrh. Už aby to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty pozvánky ke stolu nejsou vůbec drahé,my jsme jich měli 19 po 10Kč,takže 190 Kč není zas taková částka a jak píše Lucka tak si myslím,že to k tomu pozvání patří a vždycky to tak bylo.......Tak se pro dnešek mějte.Ahojky
Odpovědět
Holky tak je objednáno. Nakonec je to 75 oznámení a 12 pozvánek ke svatebnímu stolu. Tak uvidíme jak bude vypadat návrh. Rozhodli jsme se pro to s prstýnky a růží. Je pěkné. To se srdíčkem z okvětních lístků se Leošovi nelíbilo a to s těma krucánkama jsme nakonec ohodnotili spíš jako takové valentýnské přání. Ty lístkové a kytičkové jsou pěkné, ale je jich tolik, že je těžko z nich nějaké vybrat. Tohle bude perfektní. Romí myslím si jako holky, že pozvánky ke stolu by u toho měly být. Není to tak velká položka. Tak jdu taky do hajan, snad se mi dnes bude spát už lépe :-), dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
jani je super,že jste objednali. Určitě budete spokojený. Holky mě se zdál na dnešek příšerný sen...že jsem Peťovi přišla na nevěru a svatba málem krachla...chjo jsem byla uplně spocená. Ještě že mám doma zlatíčko hodný ;-) ,ale stejně to bylo hrozný a na jednu stranu si člověk nemůže být nikdy ničím jistý že...pro to je to o důvěře. Ale tohle téma rači vynecháme a nahodíme nějaké veselejší. Včera mi volal taťak,že zavolal ještě muzikantům jestli náhodou se něco nezměnilo a prý to mají poznačené a počítají s náma,tak jsem moc ráda. Jen nějak před svatbou zavolat kvůli tomu v kolik mají dorazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste tady vcera porad probiraly ta oznameni, tak mi to nedalo a zacala jsem si sepisovat, komu budeme davat oznameni a komu pozvani ke svatebnimu stolu. Tech oznameni uz mam napocitanych hodne pres 50 a to jeste budu pokracovat. My sice delame jen malou hostinu, takze karticek s pozvanim ke svateb. stolu moc nebude, ale je fakt, ze ty oznamka chceme dat i vzdalenejsim pribuznym, mame hodne kamaradu a znamych, takze to se vubec nezda, ale je jich potreba fakt dost. Kdyz uz ted mame zvolenou tu barvu svatby, tak bychom se i do toho oznamka mohli pustit, at to mame z krku. Zatim nas nejvic oslovilo to, co mas Ty, Luci. Uz predtim jsem ho tady videla nekolikrat na strankach a kdyz jsem ho ukazovala memu nastavajicimu, tak se mu libilo taky. Takze pokud jeste neobjevime nejake peknejsi, tohle to zrejme vyhraje. Vcera jsem se zase koukla do 2 obchodu, jestli neobjevim svatebni boty a zas nic podle meho vkusu :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Luci tyhle sny znám, je to úleva když se pak člověk vzbudí a ví že to byl jen sen :-). To je tím jak nad tou svatbou pořád přemýšlíme. Dobře že jste se ujistili s muzikantama. Já mu mám volat v únoru, tak ještě vydžím. Doufám, že to má poznačené ;-). Denčo přibývá to viď? My jsme nakonec to sepisování seznamu stopli, přiobjednali nějakých 6 ks navíc s tím, že když zbydou, tak určitě bude komu je dát, i když není na seznamu. Ono to šlo vymýšlet pořád dál a dál, ale zase nejde to dát úplně každému. Ale máme to jako vy, posíláme to i vzdálenějším příbuzným a chceme dát dost i těm kamarádům, kteří nejsou pozvaní. Botky seženeš, je ještě čas. Za chvíli vyjdou s novými kolekcemi.
Odpovědět
Profilova fotka
Deni, to oznámení je i ve skutečnosti krásné,takže doporučuji. Jen upozorňuju,aby jste se nelekli,tak když tam dáte barvu červenou,tak na náhledu je hodně světlá,ale kdy nám přišlo normálně,tak je pěkně červená. A nebo pak pán říkal,že když by ještě tmavší,tak dát bordo,ale nám se takhle líbí. Jani, to víš spadl mi kámen ze srdce. Deni a botky jistě seženeš. Bude jaro a soustu nových botek bude v obchodech ;-)
Odpovědět
Denčo teď mi přišel mail z toho kyoprintu. Jak si včera říkala, že se ti líbilo to oznámko s tím srdíčkem: http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam..., tak jsem se ptala na cenu rozměru 200x100 (jak si psala aby to vypadalo jako kartička). Pán mi poslal tuhle odpověď: Dobrý den, Vámi požadovaný rozměr prodáváme za cenu 8,-Kč + 4.50,-Kč potisk textem. V případě, že Vám nebude dělat problém, zašlete objednávku e-mailem. (katalog individuálních rozměrů nyní připravujeme k on-line prodeji) Po obdržení objednávky Vám zašleme grafický náhled v PDF s cenovou kalkulací. Tak jen že si říkala, že se ti líbí, tak kdybyste náhodou o něm uvažovali, tak aby ses nemusela ptát :-). Cena se mi zdá dost dobrá. Mě se tohle taky moc líbilo, bohužel moji polovičce se nelíbilo, tak jsme hledali dál :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Luci - tak takové šílené sny občas taky mívám a je pravda, že je to tím, že nad svatbou až moc přemýšlíme a už nám z toho promiňte mi to slovo "hrabe". Mně se jednou zádlo o svatbě a mém šíleném účesu, který vůbec nedržel, přijeli jsme pozdě na obřad, já jsem byla neupravená a ještě k tomu nedorazili muzikanti na svatbu. Co k tomu dodat?Prostě no koment :-D Jinak muzikantům jsem taky raděj volala teď po novém roku a rovněž s námi počítaji a taky říkali, že pak máme upřesnit ještě čas. No a ještě bych si chtěla ověřit naši svatební noc, takže taky asi pošlu mailík, ať už to mám všechno ověřené. Holky, zatím mně žádný návrh nepřišel :-( ,ale možná je ještě brzy. Asi bych jim měla dát více času. Ale pokud se do konce týdne neozvou, tak to zkusím znovu. Říkám si jestli jim ten mail s fotkami vůbec došel, protože občas to dělá problémy, ale mail byl úspěšně odeslané, tak snad to došlo Včera jsem navrhla svému drahému, že bychom se dnes mohli pustit do výroby jmenovek, tak snad to klapne? Aspoň naměřit a roztříhat kartičky. Jani ta cena za oznámko je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem psala mail pro ověření rezervace na naši svatební noc a když už jsem byla v tom psaní, tak jsem napsala i do těch 2 grafických studií, zda jim přišly naše maily s fotkama. Líná huba - hotové neštěstí, jak se říká a tak budu mít aspoň jistotu (když mi odepiší), zda už na tom pracují a nebo jim to pošlu co nejdříve znovu a nebude to někde nevědomky stát. No, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi trošku divné, že třeba hned neodepsali, ale zase na druhou stranu, kdyby takhle měli všem odepisovat, tak asi nedělají nic jiného a na tvorbu jim pak nezbyde čas. Tak možná pak pošlou až hotový návrh. Kéž by?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, snad se brzy ozvou a budeš už něco vědět. A jsem zvědavá jestli se už pustíte do jmenovek. Jsem na ně moc zvědavá.
Odpovědět
Romí snad se co nejdříve ozvou. Hlavně pro klid duše, že jim to došlo a pracují na tom. Nebo třeba už opravdu pošlou návrh. Nám už dneska přišel. Text je správně, ale ještě jsem je poprosila a jiný typ písma, tak uvidíme jak se pak rozhodneme. Romí ono asi déle trvá než projdou ty fotky a najdou nějakou, která se tam bude hodit, je to přece jen náročnější práce než jen dosadit jména a text jako nám :-D. Chápu že jsi z toho nesvá, taky jsem vždycky nedočkavá a chtěla bych mít všechno hned abych věděla jak to bude vypadat.
Odpovědět
Jo holky taky mě napadlo když jsem kontrolova ten text, jestli to opravdu máme na 11 hodinu zamluvené ... říkala jsem to samozřejmě, ale byl by to průser, kdyby to tam měli třeba špatně označené ... no jsem hrozná, prostě dokud to nevidím na papíře, že to tam mají napsané, tak tomu nevěřím ... Prostě na oznámení bude 11, tak to bude i na radnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani naprosto se vším s tebou souhlasím. Ne nadarmo se říká důvěřuj, ale prověřuj!!! A vůbec se ti nedivím, že to chceš vidět černé na bílém, vhledem k tomu, co už tady má pár znás za nepříjemnou zkušenost, že si termíny špatně poznačili nebo dokonce i nepoznačili vůbce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,přesně takové tušení jsem měla i já s tou hodinou,tak proto jsem čekala s tiskem oznámení,až opravdu budeme mít vyřízenou a zaplacenou matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky uplně vás chápu....jsem na tohle taky hrozná. Rači se milionkrát zeptám,abych to měla 100% a pak teprve konám. a po zkušenosti s hostinou se ptám dvojnásob. teď mám chvilku,tak jdu vyfotit slíbené sponečky a šoupnu je do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti jak si psala o tom placení Matriky, tak jsem si uvědomila, že bych si mohla napsát na papírek všechno, co chci zjistit od faráře za kterým zítra jedeme a jednou z věcí je právě, kolik stojí obřad, zda nám vyzdobí kostel atd. Tak si to musím všechno sepsat, ale už teď vím, že jistě na něco zapomenu :-( Za chvíli má dorazit Pavlík a pustíme se do výroby jmenovek, tak už se tu možná neukážu.papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?