Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak dnes jsem byla u té druhé kadeřnice. Za svatební účes chce sice víc než ta první a ještě budu muset za ní dojet,ale je na profesionální úronvi s více zkušenostma, tak jsem to nakonec prubla a domluvila si zkoušku na konec února. Taky mi závoj nedoporučuje, ale já na tom trvám tak to nějak vyřešíme. Dokonce maluje za 200kč,ale nechám to nejspíš na té mojí kamarádce. Jinak měla fotky účesů, ale není pro ni problém udělat i z fotky co si donesu. Udělala mi dnes melír a prostřihala a zkouška s mytím a zastřihnutím vlasů bude stát 450.Celkem mám dilema. Ta první kadeřnice je o něco levnější a dojela by domů a ta druhá je zase profesionálnější upravý mi i obočí a nabarví a je pouze 10minut jízdy z domů od našich. Jani- prstýnky jsou moc krásné už se taky těším až je budeš mít a vyfotíš nám je.
Odpovědět
Profilova fotka
Jity,co se týče mé kadeřnice, tak vůbec netuším kolik si vezme,ale nějakou představu mám, jak se to asi pohybuje, tak tuším. Jity, já myslím, že stojí za to si trošku i připlatit, když je ta druhá paní profesionálka a 10 minut cesty ještě není tak hrozné, i když je samozřejmě lepší nikam nejezdit. Možná, kdyby si měla jet někam dál, tak bys asi určitě zvolila tu druhou varinatu,ale v tomto případě bych to asi neřešila. Nějakou 100 nebo 200 Kč v tom svatebním rozpočtu ani nepoznáš :-D Víš, kolik si pak vezme za ten finální svatbení účes?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi říkala, že si bere 1500 i s líčením a to líčení tak kolem 200kč, takže by to bylo tak 1300kč a ta první říkala, že s dojetím domů by to bylo 1100kč. Já jsem si to taky tak říkala, že nějaké 200kč se tam už ztratí a budu mít ten účes víc nazdobený. Byla velice příjemná a máme si o čem povídat :-) Ta před tím sice taky,ale zase si říkám, že k této potom můžu chodit i po svatbě má dobré ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my jmenovky mít nebudem. Budeme mít pouze 2 řady stolů a tam se usadí rodina Davidova na jeho stranu a moje na moji. Stejně si pak všichni sesednou jak budou chtít už se skoro všichni znají, takže v pohodě :-D a kamarádi, kteří dojdou až kolem 18h. bodou mít stůl solo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky počítám s tím, že to bude stát tak 1500 Kč, ale je to děsné, když nad tím člověka zapřemýšlí, co na tom může být tak drahé, že?Jedna věc je fakt, že kadeřnice nevěstu češe dlouho, určo tak 1,5 hod, ale i tak. No, to nevadí, je to jednou za život, že? Ale je to zajímavé. Tak se vydělávají penízky. No a to počítám 1500 jen za mě a když bude česat ještě i mamku, tak kdo ví? Ani jsem nějak nepátrala, kolik berou ostatní kadeřnice, ale nějaká z města by byla jistě dražší. Tohle je holka, která je teď na mateřské, tak možná bude mít ceny trošku jiné, než bere u sebe v kadeřnictví, ale kdo ví?Fakt netuším, ale možná mi to sama na 1. zkoušce řekne a nebo se sama zeptám. Na tom nic, ne?Každý chce vědět, kolik asi předběžně,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, už jsem doma z práce a mám hotovo. Jen se pak zbalit na zítra do práce a už budu 100% připravená na další pracovní den. Romí, je super,že jsi zamluvila ten bus,aspoň máš další věc za sebou. Nás bude míň tak ho naštěstí nepotřebujeme. Jíťo, té ceny za účes jsem se celkem zděsila...připadá mi to velký nepoměr o proti líčení. Já doufám,že ta moje kadeřnice teda bude chtít míň,ale to se snad dozvím v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ani sem nestíhám napsat,mám strašný frmol v práci a to jsem si ji ještě donesla domů,takže počítám,že po růžovce (Ordinaci v růžové zahradě) se do toho pustím:-( Zítra jsme měli jít na matriku,ale zase nám to nevyjde,takže až příští pondělí. Jinak ta cena 1500 Kč, se mě zdá taky opravdu celkem hodně,já teda počítám tak polovic.Teď když jsem byla na tom účesu na ten ples,tak chtěla 200 Kč a dělala to zhruba 35-40 minut. Autobus mít taky nebude,odvezeme to všechno autama.Dneska bych si chtěla z netu objednat ještě nějakou dekoraci,tak snad to stihnu. Romi a byla si i v tom zlatnictví pyramida v UH?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, máme asi stejnou představu o cenách. Abych holky řekla pravdu,tak 1500,- do toho doopravdy nedám a raději bych volila původní variantu,že bych se učesala sama. Připadá mi to fakt dost. Vím je to pracné,ale třeba za 2hodinky práce tolik peněz...to by se mi taky líbilo, mít na hodinu 700 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kéž by jste měli pravdu s těma kadeřnicema, že berou méně. Ale nevím, nevím? :-( Necháme se překvapit. Marti - v tom kadeřnictví pyramida jsem byla a líbili se mi tam právě prstýnky v kombinaci bílé a žluté zlato s kamínkem, ale bohužel v tom prstýnku pro nevěstu byl diamant, který by přišel na 2500 Kč pouze ten diamant + cena prstýnků. Takže ty jsem zavrhla.Zirkon je levnější, ale ten právě do těchto nedávají. My jsme se měli jet zítra domlouvat za farářem do kostela, ale v práci mám pedagogickou radu, která se může protáhnout, tak jsme to museli zrušit,ale nový termín zatím ještě nevím. Marti ten frmol v práci znám, ale raděj se nechci o práci ani bavit, protože to tam teď taky nemám zrovna nejrůžovější a práci si nosím i domů a stále nějaké problémy a komplikace. Pořád čekám, kdy už to zkončí. Naivně jsem si říkala, že po vánocích bude pohodička, ale teď je zase pololetí a zdá se mi, že je to nekonečný kolotoč, který snad nezkončí. Teprve nedávno jsme měli vánoční prázdniny, ale musím se přiznat,že už se těším na ty jarní, keré budou za 14 dní a zase si trošku oddechnu. Práce s dětmi a s lidmi je někdy vážně náročná. Dříve jsem to tak nepociťovala, ale teď mi to tak nějak přijde. Ale snad bude zase lépe. Tak to prostě v životě chodí, že jednou je líp a jednou je hůř,že?A jak se řík, vždycky není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Je to tak nebo to říkám špatně. to jsem se ale rozepsala, tak už brdím. Teď se vzdálím a nevím, zda se tu ještě dnes ukážů. Tak papa a moc toho nanapovídejte ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu vyfotit aspoň jednu jmenovku ať vám ji můžu dát ještě na chvilku do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, postihla me nejspis nejaka strevni chripka, takze jsem doma a stonam. Dnes jsem stravila temer cely den v posteli nebo na zachode...Ted jsem si jen na chvilku vzala do postele notebook. K tem prstynkum: taky jsem uz nekolikrat slysela, ze s temi matnymi je problem, protoze se to hned osoupe, takze je lepsi lesk. Pry teda existuje nejaka metoda, kdy se da udelat mat, ktery vydrzi, ale je to drazsi a asi bych do toho nesla - ve zlatnictvi treba reknou, ze to vydrzi a pak se clovek bude divit. Romi, Tobe jeste dluzim odpoved: prstynky nas staly pres 9000.
Odpovědět
Profilova fotka
Už je jmenovka v albíčku,tak jukněte ať to pak můžnu smáznout. Jen škoda,že na fotce to vždy vypadá hůř než ve skutečnosti. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, tak ty jmenovky jsou fakt originalni, s fotkou jsem to jeste nevidela.
Odpovědět
Profilova fotka
jen se mi moc nezdá ta černá v zadu,ale zase k té černobílé vepředu se hodí nejvíc. Aspoň vše nebude jen červené a bílé,ale i trošku jiné barvičky. Jinak děkujeme za pochvalu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ja bych mela za svatebni uces u kadernice platit 700, to je vcetne zkousky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš super cenu. Taková by se mi taky líbila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik budes platit Ty, Luci, uz vis?
Odpovědět
Profilova fotka
To právě nevím. Ale v sobotu jdu za kadeřnicí,aby jsme se domluvili na podrobnostech a zapsala si pořádně můj temín,tak se jí zeptám i na cenu a teď tedy doufám,že bude jako ta tvá a né jak má Jíťa.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jmenovky jsem opravdu krásné a originální.A já doufám,že moje cena účesu bude taky tak 700 Kč.Když to přirovnám k účesu z toho plesu,tak si myslím,že to i tak bude,ale stejně bych kadeřnici neměnila ani kdyyby to stálo i těch 1500,tak to prostě za to dám.Já už jsem ráda,že mám prstýnky za sebou,ale opravdu mě nejdou vyfotit,asi máme nějaký špatný foťák:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti děkuji za pochvalu jmenovek. Jsem taky zvědavá na tu moji kadeřnici co mi poví. Nějak to dopadne a všechny budem krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
LUci. no to je jasne ze musime byt krásné :-D je to náš den!!!! :-D švagrová mi psala, že dala za kadeřníka tady ve Zlíně 1100 a za zkoušku 600 a taky tam musela přijet, takže to je podobně jako u mě. Uvidím jaký účes to bude. Když to bude bomba neváhám za to dám ty prachy :-D pak napíšu co a jak, mějte se papa
Odpovědět
Profilova fotka
Se jmenovkama se přidávám k holkám. Jsou moc hezké Luci a hlavně se mi moc líbí to, že každý kdo ji bude mít před sebou,tak se na něj budete krásně usmívat :-) Co se týče prstýnků, tak se čím dál více utvrzuji v tom lesku bez matu. Dnes jsem o tom mluvila s Pavlíkem a taky říkal, že pokud by byla vážně pravuda, co říkám, tak je ten mat asi zbytečný :-( Deni ta cena tvé kadeřnice včetně zkoušky je naprosto skvělá. To ti teda závidím a zdá se to být až neuvěřitelné, 700 Kč i se zkouškou. No uvidím, kolik to nakonec bude u mě. Ale 700 Kč mi přijde málo, takže čekám rozhodně více. Taky se zeptám, jak půjdu na první zkoušku a pak dám vědět. Jinak ti přeji,ať tě ta střevní nemoc brzy přejde, protože to je vždy nepříjemné. Já počítám cenu prstýnků taky kolem 9000 kč, i když bych byla ráda, kdyby to bylo třebe méně, ale max 10. Dnes ty stránky holky celkem frčí, i když už je trošku pozdější hodina. To se teda divím, protože poslední dny to za moc nestálo. Zítra se asi neukážu, protože přijedu pozdě z práce, máme tu poradu a po ní budu úplně vyřízená :-( Tak papa a snad jsem na nic nezapomněla :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky. Děkuji za ty prstýnky, až budou, tak je určitě vyfotím, přece jen takhle z těch dvou je nějaká představa, ale v celku to bude lepší :-). Jsem ráda, že máme vybráno a nechci nad tím už moc přemýšlet, protože pak si říkám, že je plno dalších taky krásných a jestli jsme vybrali ty pravé .... já myslím, že ano, škrtám ze seznamu a už se na žádné jiné prstýnky ani nepodívám :-D. To by se pak člověk nikdy nemohl rozhodnout, je toho opravdu strašně moc a z toho množství je potřeba vybrat jen ten jeden jedinej. Já už si ani pořádně nepamatuju jak vypadaly jak jsem to už tolikrát popisovala :-). Jsem zvědavá Romí až půjdete vybírat vy, co vám padne do očka. Těším se na fotky. Luci jmenovky jsou moc pěkné, povedly se vám. Ta černá vzadu je dobrá, kdybyste tam dali stejný podklad jako zepředu tak by se to nehodilo a jiná barva taky ne. Myslím, že jste to vymysleli pěkně a všem se to bude líbit, originální nápad s fotkou. Ohledně kadeřnice, taky nevím co mě to bude stát, ale doufám v podobnou cenu jako má Denisa. Teď v půlce února jdu normálně na barvení, tak už se s ní domluvím na zkoušce a i na ceně. Chci to taky vědět dopředu, abych se na to mohla připravit :-). Ale nedělala bych si z toho Jíťo hlavu. Asi bych také raději volila tu profesionálku. Však je to jen výjimečná příležitost, tak to bude stát víc, no a co. Hlavně, že budeš spokojená s tím jaký účes ti vytvoří. 10 km není daleko, to se dá. Mě taky kadeřnice nepřijede domů, pojedu do sousední vesnice do jejího salonu. Je to asi tak 5 km. A nějak mě to nevadí, domluvíme se hned na ráno a zajedu si k ní sama v klidu. Romí s tím busem je to taky dobrý nápad, to jsem ještě nikde neviděla. Tak dopravce bude rád, že bude mít kšeftík, a vy budeme mít o starost míň ohledně toho, kam s autama.
Odpovědět
Holky budete někdo dávat poděkování na krabice s výslužkami? My asi jo, jen teď nevím co všechno do toho mám napsat. Jestli jen děkování nebo i jména a datum. Krabici stejně všichni vyhodí :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, nějak nebyl čas sem nakouknout a teď ani není čas to dočítat, ale aspoň vás pozdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, budu se snažit to postupně dočíst.. ale teď vidím, co teď psala Janča.. já jsem myslela udělat něco jako samolepky a tam naše jména a datum a na druhou bych možná dala třeba děkujeme, že jste byli s náma..nebo tak něco.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Jani, my máme na druhé straně jmenovek to poděkování,takže jiné už řešit nebudeme. A moc vám všem děkuji za pochvalu jmenovek, snad jste je už všechny viděli,tak jsem je smázla. S tou kadeřnicí jste mě holky teda nahlodali....už aby byla sobota a šla jsem se tam zeptat a domluvit. Musím si napsat všechny věci na co se jí chci zeptat na papírek. Abych na něco nezapoměla :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi, budeš mít co dělat to dočítání viď :-D. Vidíš samolepky mě nenapadly. Myslela jsem, že bych to normálně udělala na počítači, vytiskla na papír a nalepila lepidlem na krabici. Možná by bylo pěkný to vytisknout na tu samolepku. Dobrý nápad. Takže budete dávat i jména a datum. Já asi taky. Sice si to hosté neschovají tak jako jmenovky co má třeba Lucka, ale poděkovat bysme jim nějak chtěli, tak aspoň takhle na té výslužce. Jo a ještě mě napadlo, jak tady občas koukám na fotky ze svateb - budete dělat něco jako poděkování rodičům za syna a naopak váš přítel jako poděkování za dceru? Viděla jsem tady, že to píšou na dorty, ale to se mi nechce nic takového. Nevím jak u vás, ale u nás jsem to na žádné svatbě neviděla. Možná bysme pak při přípitku, po tom co řekne můj taťka, mohli poděkovat rodičům takhle dohromady slovně ... ještě nevím. Jenže to budu muset říct já, protože přítel se bude stydět, už teď je na prášky, že na nás všichni budou koukat. I když nevím proč, nikdo cizí tam nebude, ale tak ty chlapy to vnímají trochu jinak než my .... ;-)
Odpovědět
Luci já už bych jim taky nic nedělala když to máte takhle pěkně na jmenovkách. Však to stačí a jak jsem psala, budou si je moct schovat, to je dobrý. Tu krabici stejně vyhodí, ale chtěla bych jim poděkovat .. Jen si to sepiš, já asi taky budu muset. Jako jsem psala paní do salonu maila. Když mi odpověděla, tak jsem další den hned psala znovu, protože jsem na něco zapomněla :-). Jsme zvědavá jakou ti řekne cenu, asi to budeme mít dost různé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani- u nás se to dělá, že jsou 3dorty. Jeden náš a dva jednodušší pro matky s poděkováním. Tentokrát jsme se s mamkama shodli, že necháme upéct jen jeden dort velký pro nás, protože to nikdo nejí a zbytečně vyhozené peníze. Ptala jsem se švagrové jak to měla ona s kadeřníkem a prej za zkoušku dávala okolo 600 a pak 1100, takže by to u mě vyšlo podobně. Jani jak jsi psala nemá to smysl řešit vdávám se jen jednou a nebudu přece obcházet jen kvůli ceně jednu kadeřnici za druhou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?