Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to sa take u nas nerobi, ale inac zametanie crepin, a ostatne veci mame aj my. Tak uvidime, co z toho vsetkeho nakoniec vznikne ;-) Lupinka, tak odkaz na saticky mas v IP
Odpovědět
Tinky,si myslím,že tradice jsou prostě o tom co s ekomu líbí a co ti kamarádí připraví jako překvapení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ved hej, ale niektore tradicie mam rada. A obcas ma mrzi, ze ludia uz niektore nedodrzuju (napr. cez vianoce, na velku noc a tak)...
Odpovědět
Jo taky mě mrzí.Sem s erozhodla,že teď co je prcek tak rozhodně si uděláme i nějaké svoje tradice
Odpovědět
Profilova fotka
napriklad ake???
Odpovědět
To ještě nevím :-D Ale třeba my dřív každý rok se chodili na Štědrý dne projít
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne :-)
Odpovědět
A už máš něco zařízené?N2jak se v tom tady ztrácím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja??? No akurat restiku, kostol, a fotografa (to budu 2 kamarati od pratela, ktory su profici, jeden z nich je svedok, takze ten len tak) a to je vsetko. Premyslame nad hudbou, ze by uz trebalo, alenevieme ci zivu alebo DJ. Ale co som si pustala akuzky zivej, tak fajn, ale nie kazda pesnicka sa mi paci ako spievaju, takze asi DJ bude, pretoze chcem, aby tam bolo vsetko- moderne, ludove, repete, ceske a slovenske, strsie ceske hity (gott, rottrova, hegerova,...) a mozno aj pesnicky z rozpravok,...Aby si tam kazdy nasiel to svoje a kazdy sa zabaval. A premyslam, ze na stol ako darcek nebudu mandlicky, ani pernicky ako som povodne chcela, ale ze urobim lanyze. Mam vybornu cokoladovu kucharku a tam je kopec takych drobnych sladkosti. Tak teraz kazdy vikend nieco nove skusam a uvidime. Inac len zhanam inspiracie. Ale v srpnu pojdem na saty ked budem na SK.
Odpovědět
Jo tka to já mám aztím vše v jendání,už to konečně musím domluvit na pevno. A hudbu chci taky DJje,moje kámoška zná jedhoho dost dobře,tak snad nám udělá dobrou cenu
Odpovědět
Profilova fotka
No DJja musim uz aj ja zacat zhanta, teda skor zaukolovat sestru ;-) A popolnocne saty si nechas usit alebo kupit radsej? Ja mam svoju predstavu uz dlhorocnu, ale neviem kde take zozeniem, takze asi usit.
Odpovědět
Profilova fotka
mrknite na swarovski-sperky cz velmi pekne supravy tam su ceny by som povedala, ze celkom v pohode. Cakala som horsie ceny...
Odpovědět
Článek se načítá
Tinkyy,pokud s emi žádné nebudou líbit,tak si enchám ušít ;-) JDu kuknout an ty stránky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinkyy moooc děkuji za tu stránku! mají tam úžasné šaty...jen škoda,že nepíšou za kolik je půjčujou,ale to se dá zjistit. Taky už mám vyfocený ty botky a zásnubák,tak si je jdu dát do alba. Holky já jsem teda do nedávna vůbec netušila,že se dávají nějaké mandličky...tak ani nevím jestli je budeme dávat...to je asi nějaká novinka co? A nebo jsem zabržděná... :-|
Odpovědět
Lupi,prostě se dávají hostům ěnjaké drobné sárečky a jednou z možností jsou mandličky,my na jedné svatbě dostali čokoládky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
äby si mohli něco dát ještě než donesou obídek?
Odpovědět
NE prostě abys měla nějakou vzpomínku na svatbu ;-)
Odpovědět
A botičky a snubáček krásné ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-D Tak to asi taky o něčem takovým popřemýšlím. Děkuji za pochvalu botiček a zásnubáčku. Teď jsem nám našla fotografa,tak snad to klapne a nebude až tak drahej...
Odpovědět
A kohopak pochlub se ;-) Jako já uvažovala o těch mandličkách nebo ještě uvidím na co anrazím.JAk jsme dostali ty čokoládky,tak to byli zároveň jmenovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.photosky.cz/index.php?nid=... tady je odkaz...můžeš juknout i na fotky. Je z Telče, což je asi 13km od nás,tak to bude mít kousek a podle foteček to vypadá fakt pěkně. Uvidíme co mi odpoví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si budu jmenovky dělat sama. Koupila jsem si na to takový ty vlnitý nůžky. Vytisknu si to na tvrdej papír a pak si budu hrát. Jsem taková hračička :-D
Odpovědět
Já je též budu dělat sama,jen ještě nevím jak,ale asi si taky koupím ty nůžky nebo ty raznice ;-)
Odpovědět
JO a má hezký fotečky x-) JDU do sprchy a do hajan,zítra pá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nůžky jsou super věc. Koupila jsem je za 45,- a pak je využiju i na balení dárků,tak toho nelituju. Než dávat za jmenovku 12,- nebo kolik jsem to viděla, tak to si stím rači nějak pohraju a bude to za pár kaček.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už to taky zabalím ať si očka odpočinou.A zítra určitě taky juknu. Pa
Odpovědět
AHojky holky, tak jak s emáte při dnešku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Kaczko dneska nic moc počasí a tak i nic moc den,ale pomalinku vylejzá sluníčko,tak snad bude líp. A copak ty? Nenašla si zase nějakou pěknou stránku :-) Já jsem se včera zamilovala do těch šatů od Tinkyy...tak jsem dneska napsala do toho salonu za kolik půjčujou a teď mi přišla odpověď...tak to jdu zkouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je mají za 15 000,- ;-( ;-( ;-( chjo do toho nejdu...nejsem dlázen. Ale moc mě to mrzí...vypadají fakt nádherně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že včera jste měli bouřlivou diskuzi na téma svatební zvyky atd. My jsme měli včera tak trošku slavný den - moje promoce a dnes jsem dávala dům do pořádku a uklizela a teď jsem si řekla,že mrknu za vámi. Unás je tedy už od rána pěkně horko,tak vyhledávám chládek :-) Včera jsme měli promoční oslavu nejdřív v restauraci a pak to pokračovalo u nás doma. Katy a jak jsem ti před pár dny psala,tak právě v tento den měla proběhnout oficiální žádost o mou ruku. Nakonec k tomu ale nedošlo,protože se to u nás neustále hemžilo spostou lídi, rodinou a sousedy,takže snad dnes v poklidu to klapne?Kytku pro mamku a 2 láhve vína Pavlík sice pro rodiče přinesl,ale schovali jsme je a k předání dojde dnes. Musí,aby kytička neuvadla :-( Tak uvidíme?Pak dám vědět,jak to probíhalo.Včera nám to pak přišlo trošku nevhodne,protože hlavně my domácí jsme byli v jednom kole a staraly se o hosty a nebylo by to asi ono.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?