Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Romi- paní z restaurace mi ty stoly dokonce změřila :-) a jedno rameno má 11m, druhé taky 11 a ještě chci nazdobit čelo našeho stolu takovou mašlí a objednala jsem 4 role organzy no uvidíme co s tím budu dělat, kdyžtak ju víc nakrčím a na druhou stranu jsem na ozdobu auta objednala jen 3m tylu, takže uvidím jak vyjdu. Jinak vám moc děkuji za radu. Romi k tomu účesu- ten drdůlek je moc krásný, ale jak už jsme se všechny o tom bavili zkouška ti ukáže ten pravý účes. Já chci ten účes jak mám v albíčku už mi ho jedna kadeřnice zkoušela, ale taky nemám potuchy, jak bude vypadat se závojem a korunkou. Ten závoj se obvykle po focení sundá, takže opravdu ho moc dlouho na sobě nebudeme mít, ale pořád mi to přijde jako, že to k nevěstě patří. Příští týden jsem objednaná k jiné kadeřnici, která právě hodně jezdí na školení a kurzy atd. má katalog účesů, tak jsem zvědavá, hlavně na cenu, protože u té první se mi to zdálo dost drahé.
Odpovědět
Ahoj holky. Já se tak těším až začneme chodit na ty všechny zkoušky... Doufám, že to budete fotit, abysme měli o čem diskutovat. Já jdu ke kosmetičce teď ve čtvrtek poprvé na kosmetiku, tak uvidím co mi řekne. Ale asi bych to chtěla se zkouškou líčení před svatbou. I když ono je to jedno. Když je to profesionálka co normálně takhle líčí, tak určitě bude vědět co se hodí. A já na ni stejně dám, protože se normálně nelíčím ... Ty ceny máte super holky. Jsem zvědavá jak to bude u mě. Dneska jdu na nehty, už to mám pekelně odrostlé :-D. Řeknu paní ať mi udělá ty co jsme vybraly jako svatební, ať si to taky zkusíme jaké to bude a kdyby se mi nelíbily tak ať máme čas vybrat jiné. Holky včera jsem se stavila v Deichmannovi - našla jsem tam úžasný bílý botičky, zamilovala jsem si je a jsou přesně takové jaké si představuji - mají pevnou patu a jsou bez pásku, ale ..... mají jen číslo 40 a 41, já potřebuju 39 :-(. Byly mi akorát na silnou ponožku, se silonkou by se mi vyzouvaly .... ach jo, takže hledání pokračuje. Mějte krásné ráno a úspěšný den pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Jíťo, tak to ti na ty stoly krásně vyjde,ale na ty auta nevím nevím. Te´d si nejsem jistá jestli na jedno auto jsem měřila 2,7m a nebo 3,7m....můžu se ti doma podívat. Janí je škoda,že neměli ty botky ve tvé velikosti. A nepřeposlali by ti ty 39 z jiného obchodu? Dneska Peťa platí zálohu na toho fotografa,tak jsem taky moc ráda,že už ho budeme mít tak trošku z krku. A nemusím na něj furt myslet a pak už jen před svatbou se sním domluvit co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
LUci- počkám jak mi to přijde a uvidím jestli z toho tylu něco vymyslím, ale už jsem se pro jistotu byla zeptat v jednom našem obchůdku, kde mají různé dekorace(organzy, vizelín, svíčky ......) no prostě dělají ty výzdoby na svatbach a paní mi slíbila, že mi ten tyl zkusí sehnat, takže kdyžtak bych nemusela znovu na netu platit poštovné a bylo by to :-D a i když si ho nevezmu, tak se nic neděje. Došel nám dnes na mail náhled oznámení jak to bude vypadat, no už se na to těším jak to přijde, pak vám to vyfotím a dám do albíčka. Jani- to je mi taky líto s těma botičkama vím jaké to je, když si člověk něco zamiluje a pak tohle, ale souhlasím s Luckou zkus se zeptat jestli ti nemůžou stáhnout tvoji velikost z jiného obchodu. Běžně se to tak dělá i u Bati a jiných obchodech.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,taky nám dneska přišel náhled na oznámení...jen tam musíme udělat nějaké úpravy (nedali nám rozdělení mezi hodinama a minutama a asi i ztmavíme barvu...no uvidím co Peťa snima vyřídí. Ale už se taky těším až budou doma :-D Jiťo paní je teda hodná,když ti vyjde takhle vstříc. To jsou ty správný obchodníci.
Odpovědět
Ahoj holky. Zkoušela jsem se před hodinou přihlásit a vůbec mi to nešlo. Tak nevím jestli je chyba u mě nebo tady .... No já teda mám týden. Tak včera ty botky. Dneska jsem chtěla vyzkoušet ty nehty, nakonec mám jen klasickou francouzskou, ty vybrané budeme zkoušet až příště. Dělá mi to paní na mateřské a holčička hodně brečela, tak jsme to dneska nedělali. A tak jsem si chtěla udělat radost a koupila si krásný náramek z bižuterie s těma lesknoucíma se kamínkama a když jsem ho doma vybalila, tak nejde zapnout. Je tam nějak špatně udělané to zapínání ... Leoš se mi na to podívá a snad to půjde nějak udělat. Mám z toho takovou nijakou náladu, měla jsem z něj velkou radost :-(. Šla bych ho zítra vrátit, ale tenhle měli jen jeden ... Možná bych tento týden už nic na svatbu zařizovat neměla. Chtěla jsem si k tomu ještě sehnat naušničky. S těma botama holky děkuji za typ, možná tam zajdu. Dneska jsem obešla další 3 obuvi a nikde nic. I když si pořád myslím, že na jaře toho bude dost. Tak nevím jestli mám počkat nebo jestli si mám zkusit vyjednat tyhle. Ale byly moc pěkný. Přesně takhle si je představuji, sice jsem nechtěla tak vysoký podpatek, ale jinak jsou parádní. Jak vysoké máte vy podpatky? Nevím jestli bych v tom celý den vydržela, asi těžko ... jsou krásný, ale jestli spíš nebudu hledat nějaké pohodlnější, nechci si ještě pořizovat jedny na přezutí ... Asi radši opravdu počkám na příští týden.
Odpovědět
Super holky že už vám poslali náhled oznámení. Už se těším až ho budete mít a vyfotíte nám ho :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, teď jsem mluvila s maminou a měla obrovskou radost protože si koupila oblečení na svatbu. Sice teda za to dala pěkný peníze,ale v MMSce to vypadá pěkně a hlavně se vtom dobře cítí. Hned prý paní taťkovi vybrala kravatu,aby se hodila k tomu jejímu oblečení a za 14dní jim prý přijdou nové obleky,tak pojedou ještě na obleky.
Odpovědět
Profilova fotka
Oznáme už máme upravené a tak jde do tisku. Jupí :-) Jančo,ty máš ale tenhle týden smůlu.když to nepůjde opravit,tak jen jim ho tam pěkně odnes. Však oni dostanou nové zboží a jistě mezitím bude i tehle a nebo hezčí ;-) Hlavu vzhůru. Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být hůř ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím,že jste se dnes pěkně rozpovídaly :-) Marti - to čištění pleti před svatbou atd. by asi nebylo marné a je to dobrý nápad. Tak uvidíme?Já bych si měla jít před svatbou barvit obočí a řasy, tak nevím, jestli mi to udělá při tom nebo jestli budu muset přijít ještě někdy dříve. Asi se zeptám. Síce čím více setkání, vím více peněz a líčení stejně všechny nedostatky i čištěni pleti zakryje,ale zeptám se na to - jak moc je to potřeba? Ale pravděpodobně to asi nevěstám obvykle nedělá, protože to by mi jistě ta kámoška řekla. Mluvila pouze o barvení obočí a řas týden předem. Holky ty oznámka vám závidím :-(. Zase máte o jednu starost méně na kterou už si nemusíte myslet. Už se těším,až to budete mít v albíčku. Dnes se za mnou stavovala ta kadeřnice, tak jsme se domluvili 8.2. na první zkoušku účesu a malé přistřihnutí vlasů. Do konce ledna toho budu mít asi hodně v práci, pedagogická rada, pololetí, psaní vysvědčení a první týden v únoru máme jarní prázdniny, tak to pojedem možná lyžovat a pak hned v pondělí pojedu za ní. Foťák si určitě vezmu a nafotím. Teď nevím, kdo to přesně říkal jestli Janča nebo Jutu, ale máte pravdu s tím závojem k rozpuštěným valsům, když je připevněn ne úplně shora, ale někde uprostřed hlavy, že to vypadá trošku divně :-( Tak ho má připevněný i ta holky v tom mém albíčku u těch rozpuštěných vlastů a taky na mě působí ten závoj tak trošku nepřirozeně. Ale kdo ví?Není vidět přím pohled zezadu.Ale účes je to moc hezký :-) Jani s tím náramkem mě to mrzí. Taky by mě to pěkně naštvalo. V obchodě sis ho nezkoušela na ruku?Určitě je tvůj nastávající manžílek zručný a spraví to ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla - Luci, to je fajn, že už i tvoje maminka má co na sebe. Moje mamka měla tenkrát z těch šatů taky velkou radost. Holky zítra jsme měli jed do kostela, ale bohužel Pavlíkovi umřel nečekaně strýc a tak domlouvají pohřeba a asi na to teď nebude čas :-( Budem to muset asi o týden odložit. A podpatek mám asi 7 cm, ale jistě to nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dala jsem si do alba obě fotečky těch účesů jen pro porovnání :-) Hlavně pro ty z vás, které ten první neviděli, co jsem na něj dávala pouze odkaz, tak aby jste ho nemuseli zpětně hledat v diskuzi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak koukám, že dnes su to asi žádná z vás už neukáže,tak jdu na kutě. Předchozí dva dny jsem chodila trošku později, tak to musím dospat. Pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, konečně z práce doma. Tak oznámení už máme odsouhlasené a asi zítra by mi měl přijít první balíček z internetu, tak jsem zvědavá. Romi- ten rozpuštěný účes na tebe působí trošku rozcuchaným dojmem možná proto, že ona má lokýnky i kolem obličeje jinak ten zbytek vypadá velice elegantně a zajímavě. Zkus si ten účes představit bez těch lokýnek, zase to bude vypadat jinak. A myslím si, že je velice pěkné, když vynikne tvář. Uvidíš sama u kadeřnice, jak ti to bude zkoušet, jak to bude slušet tobě. Já jsem zjistila, že kolem obličeje to musím mít pryč, že ten obličej opravdu vypadá takový pěknější, když tam ty lokny nejsou. Jani- to bude v pohodě s tom smůlou. Nehaž flintu do žita a řekni si, že se ti příště všechno podaří vyřídit a že najdeš botečky jaké si přeješ a ono to půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, včera jsme byli na horách, ale jen s našima, adam musel pracovat, tak jsem se sem nedostala. Jíťo, Luci moc vám závidím, že už budete mít oznamka, ale přeju vám to :-) musím do adama víc hučet, abychom taky do toho pustili. včera mně psali, že mi posílají balíček s tou druhou bižu, tak uvidíme, jak to bude vypadat, ale rozhodnu se až jak to bude vypadat k šatům. v pondělí mě hráblo a dělala jsem znovu vývazky pro rodiče a svědky, takty se mně nějak přestaly líbit, připadaly mě nějaký velký, tak tyhle už snad budou ok :-D teď je v pořadí výzdoba na auto, už mám dlouho na moje auto něco rozdělaného, tak se to pokusím dodělat, ať to mám z krku. Luci, s oblečením pro maminu to je super, moje už má taky, jen to do saka musíme něco sehnat. koupila si to v takové černozlaté barvě, je to hezké, ale taťka k ní asi ladit nebude, kravatu do zlata asi chtít nebude, ale to neva :-) Romčo, tak jsem zvědavá, co s kadeřnicí vymyslíte, ta moje jede v únoru na školení účesů, tak pak nějak potom si taky dohodnu zkoušku. dokonce jsem byla před vánocema v salonu a půjčili mně takový obyčejný závoj, který si můžu nechat do zkoušky účesu, abych si to dokázala představit, jak to s ním bude vypadat. Jani, tak ty máš teda týden blbec, co :-) neboj, teď si to všechno vybereš a pak už bude ok !! co se organzy na stůl týče, tak já jsem si koupila organzu 50 cm širokou, ale je taková tuhá, takže nařasit rozhodně nepůjde.. my budeme mít stůl do T, takže tahle šíře je tak akorát. koupila jsem si 2 role, ale něco jsem zpotřebovala na auto, tak budu muset asi ještě doobjednat.
Odpovědět
Ahoj holky. Asi zbytečně panikařím, dneska už to vypadá lépe. Ozvala se mi po týdnu paní ze salonu, že mi sehnala ty medvídky na auto - dávala mi na výběr jestli chci šedé nebo hnědé, tak jsem si vybrala šedé jako máš ty Zuzi - jsou opravdu naprosto úžasný. A já jsem ráda, že to nemusím nikde jinde shánět. Zároveň jsem zrušila závoj. Pro zatím. Až si tam pojedu zadávat oznámení, tak se poohlédnu jaké tam ještě mají. Ale myslím, že jsem rozhodnutá, závoj nebude. Dneska mi kolegyně půjčila krásnou korunku do vlasů. Tak vám ji pak vyfotím a dám do albíčka. Romí náramek jsem si právě zkoušela až doma - je to jen bižu a byl zabalený ve folii. Bohužel opravit nešel. Leoš sice šikovný je, ale ten zobáček na zavírání byl krátký a nešlo to secvaknout, to by musel nějak celé rozdělat a zkrátit tu jednu destičku a u náramku za 100 kč to za to nestojí. Jdu ho teď v poledne vrátit a třeba tam ještě něco vyberu. Však je ještě čas, ale včera mi to bylo fakt dost líto. Luci paráda, že maminka je oblečená. Naše to ještě čeká, jsem zvědavá kam si pojedou nakoupit. Romí u tebe super že jste domluvené na té zkoušce. Jsem zvědavá jaký z toho budeš mít pocit a co si vybereš. Zuzi jsem zvědavá na to pro kterou bižu se nakonec rozhodneš. Tak hlavně aby v pořádku došla. Zatím pa holky dobrou chuť k obídku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vy jste ale ukecaný...to mi to ale trvalo než jsem to dočetla :-) nevím kdo se ptal na ty podpadky,ale ják o tom začala psát Romča,tak jsem si na to vzpoměla. Ten můj má cca 5cm a myslím,že v botkách vydržím celý den. Jsou super pohodlné. Včera jsem zamluvila ještě druhý hotel,ale přišla mi rezervace jen na jeden pokoj,tak tam rači písnu. Hlavně jim tam musím napsat,že to není zamluveno přímo pro mě,ale pro naše svatební hosty...však jsme lidi a domluvíme se. Doufám. Já se půjdu domlouvat za kadeřnicí příští víkend,tak jsem taky na to zvědavá. Budu si muset všechno domluvit na jeden víkend (zkoušku líčení, zkoušku účesu a domluvit podrobnosti o hostině) aby jsme tam nemuseli jezdit pořád jak prdlí.Jen vybrat ten správný termín. Teď jdu Romí kouknout ještě na ty tvoje účesy.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí mě se líbí prostě ten polorozpuštěný i stěma loknama okolo obličeje. Je to prostě nádhera. Jen asi ten závoj bych dala výš,ale jinak bych účes nechala,tak jak je. Mě se to moc líbí. Holky už se těším na fotečky vašich úlovků...čelenky, medvídků.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dnes mi došel první balíček z výzdobama a druhý přijde příští týden. Dala jsem to do albíčka. Akorát ty hlavičky růží mi přijdou víc růžovější než byly na netu,ale co se dá dělat vracet to nebudu bude to jen na výzdobu šerp na auto a toho tylu jsem fakt objednala málo, takže počkám jestli mi ho náhodou nesežene ta paní z obchůdku a kdyžtak budu muset přiobjednat z netu :-( Zuzi- taky se těším na tvoji bižu Jani- gratuluji k medvídkům!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, to je ale pěkný. Mě se ty růžičky líbí. Jsou tak rostomilí :-)a co je to to vzadu v těch krabičkách? To jsou špendlíky? A to předtím je mašlička? Fakt moc pěkný a už se těším až dorazí druhý balíček a ukážeš nám další poklady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci- děkuji za pochválení. Já jsem to rozbalovala jak vánoční dárek, takovou jsem z toho měla radost. Až dojde ten druhý balíček, tak nafotím jak by měla vypadat svatební tabule, mají dorazit růžové organzy :-D Jo jo v těch krabičkách jsou špendlíky a tam to je stužka spíš jen na upevnění kytiček. Jak dorazí zbytek pustím se do zdobení srdíčka(to chci dát na dveře pokojíčku, kam si pro mě půjde můj nastávající :-D ) a košíček a cylindr no už se těším :-D
Odpovědět
Jíťo souhlasím s Luckou. Ty růžičky jsou moc pěkný, romantický, vůbec si nemyslím, že by byly moc růžové. Růžová má být růžová a tohle je pěkná růžová. Teda máš toho taky dost. A ještě jeden balíček na cestě. Kam se za váma hrabu, já měla jen tři vlizelíny a jedny okvětní plátky - krabice byla poloprázdná :-D. Já jsem vrátila náramek. Bohužel už ho neměli. Ale vybrala jsem si místo něj naušničky, taky úžasný. Takže nafotím naušnice i korunku a dám do albíčka :-). I když teď dumám nad tím, jestli se mi to bude dohromady hodit. Ale asi jo ... však to nebude hned vedle sebe, tak to bude vypadat pěkně. Na ty botky v Deichmannovi jsme se byly podívat s kolegyní, taky se jí libily, ale rozmluvila mi je kvůli tomu podpatku. Říkala, že jak mě zná, tak ví, že bych je měla jen na svatbě a pak už je nenosila. Má pravdu, však jsem o tom včera psala. Takže budu hledat dál, ony se nějaké najdou :-). Luci paráda s hotelem, ale raději tam ještě písni aby ty pokoje byly opravdu oba. My už jsme koukali kam vyrazíme v létě jako na "svatební cestu" - pojedeme na Moravu do Strážnice. Kvůli přestavbě baráčku co jsme dělali u našich jsme už dva roky nebyli na dovolené, takže se strašně těšíme. Už to máme vybrané, teď to ještě zamluvit do konce ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
Jančo,tak to se moc těším i na naušničky. A dovolenou vám závidím. My letos nikam nepojedeme. Vybrali jsme si to loni (to jsme byli na slovensku ve wellnes), jéé to byla paráda. Letos pojedeme na k našim na chaloupku. To nám taky bude stačit. Korunky ze svatby si chceme schovat na nový byteček.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám potvrzenej i druhej pokoj. Pán se mi moc omlouval,že to přehlédl jak to bylo pod stejným jménem. Tak je to super. Prý si můžeme potom v ten den kdykoliv vyzvednout klíče od pokoje a pak už na ně vůbec nebudeme vázaný. Jsem moc ráda,že to takhle dopadlo.
Odpovědět
Luci odpo vyfotím. To znám, jak jsem psala, taky jsme dva roky nikde nebyli - nebyl čas a ani penízky, všechno šlo do bydlení. Tak už to potřebujeme jako sůl :-). A navíc chceme ještě jednu dovolenou stihnout, než bude miminko (když se zadaří) :-).Na Slovensku je to paráda. Právě jsme si ještě naplánovali, že si s sebou vezmeme stan a když se nám bude chtít, tak pojedeme třeba ještě na 4 dny na Slovensko do termálek. Ta Strážnice je kousek od hranic. Ale to uvidíme podle toho jak to bude vypadat po tom týdnu :-). Super s těma pokojema. Ještě že jsi napsala, když to pán přehlédl. Paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měla jsem teda co dělat, abych to dočetla a určitě něco zapomenu. Jani - tak to by jste se mohli u novomanželů Gajdošíkových potom stavit (to budem jako my dva), protože Strážnice je kousek od Uherského Hradiště :-D Dělám si srandu, protože vím, že svatební cestu budete chtít strávit jinak, ale klidně by jste mohli ;-) To mně jen tak napadlo, když jsi vzpomněla Strážnici. My jsme v loni nikde nebyli a tak jsme si říkali, že letos si připlatíme a dopřejem si nějakou krásnou exotiku. Tak uvidíme, co to bude? Představa je Afrika, ale ještě nic konkrétního. Teda na dovolené jsme byli, ale tady v Čechách a jen na pár dni, takže to nebylo tak drahé. Jani, to je škoda, že to tak dopadlo s tím náramkem, ale zase máš naušničky. Takže vše zlé bylo k něčemu dobré. My jsme dnes měli jet do kostela, ale nevyjde to. Museli jsme to přeložit na víkend, asi neděle. Dnes jsem volala muzikantům, abych si taky potvrdila termín a mají nás zapsané, takže OK. Jsem ráda, další věc na kterou už nemusím myslet. Jinak vám holky, k novým věcem gratuluji a těším se na fotečky. Já už teď dlouho nic nového nemám :-( , tak není co ukazovat. Zuzi - my taky ještě nemáme oznámka, takže taky budu muset na miláčka trošku přitlačit, ať se pohnem z místa :-) Holky, děkuji ještě jednou ke komentáři mých účesů a za cenné rady. Vezmu si je k srdci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu - s těma lokýnkama máš možná dobrý nápad, protože ono už se ani moc ty lokýnky nedělají, ale dřív to hodně frčelo. Ale uvidíme až na zkoušce ;-) Ale začíná se mi ten polorozpuštěný čím dál více líbit :-) Snad jsem na nic důležitého nezapomněla a pokud ano tak se omlouvám, ale napsali jste toho vážně hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, byla jsem dnes ve městě a koupila jsem si korunku. Je úplně úžasná a daleko lepší než co jsem měla zamluvenou v salonu. Stála taky jenom 320kč a jsem z ní nadšená. Bižu dokoupím později. Už je v albíčku. LUci- ještě, že jsi na ten hotel napsala jistota je jistota a v našem případě jak je vidět se vyplatí vše kontrolovat aspoň 2x. Dnes mi napsala cukrářka,že nám udělá dort jaký chceme i když nic takového nemá v katalogu, takže super!!! Jani už se taky těším na fotečky. ohledně té dovolené. U moře jsme kvůli rekonstrukci nebyli nejmíň 3roky a dost nám to chybí. Každý rok jsme se vydali aspoň tady do čech i kvůli pesanovi(Jeseníky, Pálava a Velké karlovice všude bylo moc krásně) al letos jako svatební cestu chceme jet do Egypta a pesan bohužel půjde do psího hotelu,ale jak psala Janča musíme toho využít dokud nebude mimi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu - pěkná korunka. Já vůbec netuším jestli nějakou vhodnou korunku seženu, ale snad ano :-( Jen vím, že takovou rozhodně nebudu moci mít, protože ta je štrasová a já budu potřebovat něco spíš perličkového. Myslíte, že i takové jsou?Na šatech totiž mám takové drobné perličky a i bižu na krk chci nějakou takovou jen s perliček, takže případně i korunka, pokud ji budu mít, bude muset být nějaká taková. Ale možná ani nebude třeba, pokud budou vlasy polorozpuštěné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi děkuju za pochvalu.určitě jsou i korunky s perličkama, dokonce u nás měli korunku jako by s kapkama a vypadala taky pěkně,ale já mám ráda štras a chci mít kolem krku štrasovou bižu, takže proto. myslím,že jsem viděla nějaké na stránkách svatebniobchudek.cz dej si vlasové doplňky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?