Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo nějak to blbne. Luci za to líčení chce fakt málo. Já jsem myslela, že berou tak kolem7 700,- proto jsem se rozhodla, že si raději koupím kvalitní líčidla a kamarádka mě nalíčí a ještě mě ty líčidla zbydou, ale těch 300 je fakt super. Tento měsíc chci jít k druhé kadeřnici, dohodila mi ji kámoška. Prej má skvělé ceny a dělá skvělé účesy- má katalog na ukázku a dokonce líčí a udělá i drobné kosmetické úpravy(obočí a tak). Už se k ní těším a jsem zvědavá na ceny a asi se zeptám i za kolik by nalíčila. Ale zase nechci urazit kamarádku co mě má líčit. :-D No uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak to je fajn, že má volno ta tvoje kosmetička. Já jsem včera psala té mé kámošce (svědkyni) jestli neví orientačně kolik stojí ta naše kosmetička, ale neodepsala :-( Asi zapomněla. Tak to zkusím ještě jednou. Jinak u nás se budu líčit samozřejmě já, svědkyně a určitě i maminka. A souhlasím s tebou, že ty stránky teď děsně blbnou, tak to pro dnešek asi zabalíme,ne? ;-) Snad to zítra půjde lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, včera jsem měla už napsanej příspěvek.ale nedovolilo mi ho přidat...no blblo to jako blázen,tak jsem to rači taky vypla. jen jsem chtěla napsat,že kdyby to líčení nebylo za tak dobrou cenu,tak bych se na to asi vyprdla. Včera jsem o tom řekla Peťovi,tak ani nic neříkal. Tohle jsou věci které jsou asi našim manžílkům jedno. ale plně je chápu. ;-) Jiťo myslím,že by si kamarádku neurazila. Mě taky měla líčit svědkyně a nebo bych se líčila sama a ona mi řekla ať jdu do toho,že je to super. Tak ta tvá kamarádka,by to také jistě pochopila ;-) Mějte se krásně pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - máš pravdu, že kluci asi takovéhle věci nezajímají a naprosto to neřeší. Jutu - já myslím, že se snad kamarádka taky neurazí. A pokud jde na vaši svatbu, tak jí řekni, že aspoň bude mít více času na sebe :-D Jinak jsem právě před chviličkou přišla z práce, ale jakmile vám odepíšu, tak zase hned začnu řešit pracovní věci, které jsem si vzala domů :-( Dnes to bylo v práci o trošičku lepší a pátek snad bude v klidu. Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Občas nakuknu, abych se odreagovala od pracovních povinností, ale vidím, že nikdo nikdo. Nevadí :-) Za chvílí má přijít Pavlík a budem kompletovat plán naší kuchyně a snad ji už během příštího týdne objednáme, jupííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jak píšete myslím, že by to kamarádka pochopila. je to taky moje svědkyně, ale hlavně je to anděl na zemi :-D ještě uvidím podle ceny. Dnes jsme objednali skleničky a celý den vybíráme svatební oznámení. No že to bude taková fuška to jsem nečekala :-( Favorit co se nám líbil a už byl skoro objednaný, tak po dotazu na nějaké detaily nás zklamal, tak znovu vybíráme a nemůžeme nic najít. Romi- tak to je super, že budete už plánovat kuchyň. No to já jsem se přitom vyřádila. Všechno jsem měla nakreslené,přesně naměřené a paní v kuchyňském studiu to pouze dala do grafické podoby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Romí, to se máš,že už budete objednávat kuchyň.Já mám kuchyň teda teprve 3roky,ale tenkrát si ji vybíral Peťa (teprve jsme spolu začali tenkrát chodit) tak už se moc těším na zařizování nového bytu a hlavně na výběr kuchyně. Moooc se mi líbí ty velké americké lednice,tak doufám,že na ní budu mít místo.
Odpovědět
Profilova fotka
A taky na mě čeká na poště balíček s věcma na pečení na svatbičku....jupí. Hned jak ráno pojedu do práce,tak se tam zastavím.Jupí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,přesně jak píšete poslední dobou tyto stránky strašně blbnout,nejdřív jsem si myslela,že nám jede tak pomalu náš internet,ale pak až jste to taky začaly psát,tak už mě to bylo jasné...... Prstýnky už se mě dneska sem nechtějí dávat,před chvilkou jsme teprve dojeli z práce,takže určitě o víkendu.....Jinak je máme opravdu jen z bílého zlata a jsou od značky Primossa.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to na prd jak to poslední dobou tak dlbne... Taky vám dlužím vyfotit ty košíčky co jsem koupila v pondělí na výslužky...ale nějak na to zapomínám. Tak asi zítra nebo taky o víkendu i s věcma na pečení. Ale vidím to spíš na víkend, protože zítra peču golfové hřište,tak nevím jak to stihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně připádá mi,že padne osmá hodina a je to tu zabržděný jako blázen...no jo je to čas kdy je tu asi nejvíc nevěst... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci přesně tak,vůbec mě to pak nebaví,protože když chci napsát,tak odeslání trvá nejméně ze 3 minuty a to v nejlepším,nebo minule se mě to ani neodeslala a hledání v bazaru je taky naprosto šílené,to je fakt o nervy...Mohli by s tím teda něco udělat,jinak........ 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to máš pravdu...kliknu na aktualizaci a čekám jakou dobu než to přeskočí...chjo Dneska jsem dostala nápad jak si udělat ozdobu pro sebe na auto,tak uvidím jak půjde realizace...musím,ale na to koupit nějaké věci...Chtěla bych zkusit udělat z drátku tvar srdce a obalit jí červeným líkem a nějak pěkně nazdobit...a nebo z takovejch těch tyček jak se dají tvarovat,ale to nevím jak se jmenuje...na přísavky by se to přidělalo lehce,tak uvidím jak se zadaří. a nebo jestli se na to vyprdnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé,teď se to nějak rozjelo,byla jsem tu během několika sekundiček.Chtěla jsem se zeptat,máte všechny zaplacenou zálohu na hostinu.Psala jsem si teď v lednu do té restaurace jestli platí termín a kdy můžeme přijít zaplatit zálohu a paní mě napsala,že je vše v pořádku,má nás zapsané a zálohu nevybírají,máme přijít až první týden v dubnu a sepíšeme definitivní objednávku (kolik jídel apd.),ale je to pořád taková nejistota,přece jenom záloha je záloha,tak si aspoň ukládám ty e-maily co mě napsala,ať mám aspoň něco:-(
Odpovědět
Profilova fotka
I já jsem si původně myslela, že chyba je na našem příjmači a že máme zabržděný internet, ale pak jsem zjistila, že chyba je asi na jejich straně a taky mě to celkem znervózňovalo ]-( Marti - ta cena za prstýnky je fakt super. Určitě se tam někdy stavím. Zrovna zítra přijede za mnou do Uh i Pavlík, ale máme v plánu jít objednat tu kuchyň a obhlížet koberce, takže prstýnky budou muset asi ještě chviličku počkat. Ale mohla bych to tam zajít aspoň sama omrknout, než přijede do UH :-D Marti - my jsme zálohu platili už loni v květnu, za krátkou dobu po rezervaci termínu i hlavně proto, abychom si to posychorovali, ale jak si ještě velice dobře vzpomínáš, tak i přesto na nás zapomněli :-( , takže to vlastně nespolnilo ten účel, co mělo. Takže, jak už jsem zmínila, tak návrh na kuchyň je hotový, tak zítra ji jdeme objednat. Tak nám držte palečky,ať nám to klapne. Už aby byla doma.Ale to si ještě nějaký ten týden počkáme :-( Hlavně aby nebyly žádné komplikace s objednáním. Holky ta Kačka se tu vůbec neukazuje, to je divné,že?Už takovou dobu. To tak vypadá, že se svatby snad zešlo a nebo to bude jen v nějakém velmi úzkém kruhu a bez nějakých velkých příprav,že?Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Ahojda holky. Ani nevím na co všechno reagovat. Romí tak hlavně, že je to v práci lepší. Snad bude pátek klidnejší. Někdy je to opravdu o nervy ... Tak přeji ať je zase co nejdřív dobře a pohoda. Tak proto mi to večer doma taky moc nejde :-D. Už jsem chtěla volat servis na internet, tak jsem to ani teď 2 dny doma nezapínala. Tak snad to dají to kupy a poletí to :-). Luci super že přišly věci. Mě čeká na poště taky balíček s dekorací, tak se těším až si to odpo vyzvednu a doma vybalím. Když bude chvilka, tak vyfotím, moc toho není, ale aspoň mi přibude nějaká fotečka v albíčku. A o víkendu budu prohlížet fotky co vložíte, už se těším. Prstýnky jsou super cena Marti, zvlášť za bílé zlato. Když to čtu, tak si říkám, že bysme mohli taky sehnat něco za rozumnou cenu - chceme buď kombinaci nebo jen žluté zlato. Romí to je paráda že máte návrh kuchyně, tak budu držet pěsti abyste dneska dobře pořídili a objednali, aby byla co nejdříve. Snad to půjde rychle. My zatím zálohu za hostinu zaplacenou nemáme. A ani nevím jestli nějakou chtějí. Mám v plánu se tam během ledna stavit a ujistit se, že to mají poznačené (po tom jak to tady měli holky, tak tam asi zajedu co nejrychleji). Tak uvidím co mi řeknou.
Odpovědět
Luci to je pěkný nápad na ozbobu auta. A ty jsi šikovná, to víme, tak myslím, že se ti to podaří. Já bych chtěla ty plyšové medvídky jak bude mít Zuzka. Paní v salonu mi říkala, že mi je sežene. Včera jsem ji psala maila a zatím žádná odpověď. Holky dám tam dneska fotky šatů a se závojem a mrkněte na to a napište co si myslíte. Myslím, že ten závoj zruším. Pořád jsem taková nerozhodná. Díky a zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
čaues holky, tak jsem vás dočetla:-) nějak nebyl čas.. Luci, fotky líčení jsem už bohužel nenašla, asi jsi je dala pryč, viď? Marti, cena za prstýnky je fakt super, to u nás to bylo horší, ale rodiče Adama to tak chtěli a dali nám je k vánocům, jsou fakt krásný a ta rytina v tom, to je roztomilé..máme tam rytinku vlastním písmem :-) my taky nemáme zaplacenou zálohu v restauraci, nic nechtěli, jsme tam poměrně často, takže jim věřím. psala jsem paní ohledně dortů, ale zatím nic, tak uvidím. tak si říkám, že se budu muset zase trošku snažit o přípravy na svatbu, teď jsem na to pěkně prděla a abych pak nekoukala..všechno rozdělané a nic nedodělané :-) tak ať se vám dnes daří, mě nečeká nic příjemného, po obědě jedu na pohřeb, ale co se dá dělat.. tak se mějte a zkusím večer zase juknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já bych si ten závoj nechala, ale korunku už ne, to by bylo moc.. mně se to líbí, jsi s tím závojem prostě nevěsta se vším :-) pak si ho můžeš sundat a mít i nějaké fotky s ním i bez něj..
Odpovědět
Profilova fotka
třeba by ten závoj mohl být jednodušší, ne tak jakoby nařasenej a třeba i bez toho lemu, ale jestli takové jsou, že jo? já si budu vybírat až na jaře. ale každopádně, mně se v tom líbíš. nevím, jestli jsi tam tenkrát neměla jiné fotky, ale když to teď pozoruju, tak je to ok!
Odpovědět
Ahoj Zuzi děkuji za názor. Já jsem právě závoj vždycky chtěla, prostě mi to k nevěstě patří. Ale jak říkáš, měl by být asi nějaký jednodušši, tenhle je zbytečně vrstvený. Napíšu paní do salonu jestli nemají kratší, jen tak po ramena. Ale žádný takový mi nenabízela a na internetových stránkách mají napsáno, že mají závoj do pasu nebo pak až na zem. Nebo si místo závoje vemu právě tu korunku. Nechtěla bych oboje. Buď jedno nebo druhé. A nebo ani korunku a dáme tam živou kytku. Hrůza co jak se nemůžu rozhodnut :-). Myslíte že je možný si půjčit závoj třeba jinde než šaty (pro případ že by tam ten kratší žádný neměli)? Pohřeb není nikdy nic příjemného, tak to tam přežij, je mi líto co se tomu pánovi stalo, ale i to je bohužel součástí života ....
Odpovědět
Profilova fotka
mám v albu foto, myslím pod číslem 14 a na ní je paní a má ve vlasech kytku a má i závoj a vypadá to dobře. já jsem taky přemýšlela o živé kytce, ale tak si říkám, jak ta kytka ve vlasech bude vypadat po pár hodinách? já bubu mít závoj k šatům zdarma. říkala mně, že když si nevyberu z toho, co tam mají, tak něco objedná.. myslím si, že kdyby sis nevybrala, tak proč by ti ho jinde nepůjčili..přece jen z toho mají peníze, tak co..
Odpovědět
Profilova fotka
Janí mě se líbí oboje,ale ten závoj určitě jinej! Nějakej jednoduší a bez toho spodního vlnění... Už holky musím zase běžet pracovat,tak až to dodělám a nebo večer juknu. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Jani konkrétně tento závoj se mi taky spíš nelíbí. Dokázala bych si představit jen takový ten jednovrstvý španělský, kde je na okraji krajka, protože ty na těch šatech taky nějakou krajku nebo výšivku, máš ne?Ale nejlepší je to fakt zkusit k šatům. A teď odpovím na další otázku - v jiném salonu si určitě závoj půjčit lze ale nebudeš moc vědět, jak ti půjde k šatům :-( Takže nevím, nevím, co je lepší. Ale možná nějkým jednoduchým, nevrstveným bez lemu nic nepokazíš ;-) Taky jsem teď holky trošku začínala přemýšlet o kytce ve vlasech, i když jsem ji původně zavrhovala. Tak uvidíme? V úterý se uvidíme s kadeřnicí, tak to můžem probrat. Zatím jsem ji ještě ani neposlala mail, nebyl čas :-( ,ale snad mi to přes víkend vyjde. A taky nevím, jak dlouho ta kytka vydrží hezká v těch vlasech. Záleží asi na kytce. Jinak na prstýnky jsem se dnes nakonec nestavila, protože v té chumelenici se nedalo vůbec chodit po městě. Ale jupíííí holky, máme objednanou kuchyň :-D Už se na ni moc těším, ale hned tak brzy to nebude :-( Měsíc dodačka a pak než se to smontuje. To bude taky chvíli trvat. Tak počítám v půli února, ale spíš koncem. Když se tak dívám, že dnes je 8., ale výrobci to dostanou uričtě až v pondělí 11. ne-li později :-( Tak uvidíme?Necháme se překvapit. Ale bude tolik jiné práce, že to jistě opět uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak to počasí je teda šílené ]-( JInak já kytku ve vlasech budu mít určitě,oni to teď nějak impregnují,takže by to mělo celkem vydržet,ale nevím jestli to dělají ve všech květinářstvích,právě se chci jít zeptat do toho mého (Romi-k Mišákovi),jestli to dělají,tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím Marti, tak se zeptej a pak mi řekneš, ju? ;-) Mimochodem, teď jsi mně připomněla, že mi z tama stále nedošly ty fotečky těch kytiček :-( Tak nevím, jestli se tam mám jít připomenout. Byla jsem tam v pondělí, ale stejně jsem se ani nezeptala, na kolik zhruba ty svatební kytky vychází, ale předpokládám, že by mi asi stejně řekly,že je to podle kytek a pohybuje se to určiě tak v rozmezí od 1000,1500 a 2000 Kč. Tentokrát, když jsem tam byla, tak jsem opět nemluvila se šefém, ale pouze s prodavačkou. Tak uvidíme, možná to přece jen zkusím do třetice, jak se říká - všeho dobrého i zlého. Nebo se zeptej i ty Mati a pak mě dáš vědět,ju? ;-) Já vím, že kytku budeš mít jinou, ale.....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, nezapomneň nám sem dát ty prstýnky,ju? Už se všechny těšíme a jsme hlavně zvědavé ženské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi,já už jsem to zkoušela vyfotit,ale vůbec mě to nejde,viděli byste na tom jenom kroužky,vůbec tam nejde vidět to vyrytí apd.Tak já nevím,jak to mám fotit:-(Zkusím to asi ještě zítra při denním světle jestli to nebude lepší,zkoušela jsem to vyfotit i na svém prstě,ale to taky vůbec nejde vidět.... Ohledně těch kytek,jak píšeš,nikdy ti neřeknou přesně kolik,řeknou ti pouze rozmezí a já se tam půjdu zeptat,až tak asi za měsíc. V pátek se jdu česat ke své kadeřnici na ples,tak se jí i zeptám.....
Odpovědět
Romí děkuji za názor. Myslím si to taky. Je to prostě zbytečně moc, stačil by jednoduchý. Takže myslím, že už mám jasno. Napíšu paní jestli mají něco jednoduššího - pokud ano, tak si to zkusím až tam pojedu pro oznámení a pokud nemají, tak závoj úplně zruším a bude asi kytka. Myslím, že to ve vlasech ten den vydrží, no jak píše Martina tak to snad mají něčím ošetřené aby to vydrželo. Jako ženichovi vydrží v klopě.
Odpovědět
Jinak Romí super s tou kuchyní. Ono to uteče neboj, máš teď i jiné starosti, tak to pak čas letí ... Únor bude za chvíli a už budeš vařit v novém. Naprosto tě chápu, já jsem se na ni loni (to je divný jak se změnil rok a říkám už loni, pořád se mi chce říkat letos :-)) taky moc těšila a už ji máme půl roku a pořád mě to baví v ní pracovat. Horší asi za 10 let to už taková zábava nebude :-D. Ani se nedivím že jsi nechtěla chodit po obchodech. Hrůza co se venku děje a to má být do příštího týdne a pak mrazy až -20 :-(. Teď když potřebujeme jezdit a zařizovat. To se mi taky nebude chtít nikde chodit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?