Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Denisa-děkuji moc za pochvalu,akorát si nejsem opravdu jistá,jestli se do nich po těchto obžerských svátcích dostanu:-(Já jsem určitě tak ze 3 kg přibrala,úplně se bojím jít na váhu,nejdřív asi musím tak týden držet hladovku a pak se teprve odvážím....Máte to taky tak po těch svátcích nebo jen já????
Odpovědět
Profilova fotka
Marti- já si připadám jak nakynutý knedlík a hned se musím začít krotit s tím jídlem, protože se sotva hýbu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem opravdu "ráda"že v tom nejsem sama,tvůj termín nakynutý knedlík je naprosto výstižný :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak dneska mám první bezesnou noc. Šli jsme spát a nějak jsem začala myslet na svatbu a doteď jsem čumákovala v posteli do stropu ... No potěš koště a teď to bude asi čím dál častěji. Nedokážu si to představit. Za 4 měsíce touhle dobou bude po všem. Když jsme si v sprnu stanovili pevný termín, tak mi to přišlo pořád tak daleko, jen tak jako výhledově. A včera jak se změnil rok, tak už mi to přijde tak strašně blízko, vždyť 4 měsíce utečou tak rychle .. :-). Ne že bych se bála, to asi ne, ale prostě mám takovej pocit ... ani nevím pořádně jakej :-D. Marti máš opravdu moc pěkné šatky, sluší ti, krásná nevěsta. A moc se mi líbí tvoje botičky. Něco takového bych si taky představovala. A s tou váhou po svátcích se k vám přidávám. Já jsem i překynutý knedlík :-D. Ale už jsme se rozhodli oba - zítra jdu k našim pro váhu, vypracujeme tabulku a začneme s tím něco dělat. Nechci chlebíčky a cukroví do svatby vidět :-). Tak se holky zatím mějte, pěkné ráno a já jdu zkusit štěstí v usínání pa pa
Odpovědět
Dobré ranko holky, já se k vám taky musím bohužel přidat..jsme taky nakynutý knedlík. ale on pondělka jsme si řekla, že zkusím tu dietu, od Havlíčka tuším že to je.prostě tu, o které jsme se tady bavily. tak jsem dneska byla v obchodě a nakoupila jsem si už nějaké potřebné potraviny ale něco jsme vůbec nesehnala.musím je podívat ve větších obchodech, takže myslím že to bude náročné ne jen, že se budu muset krotit s jídlem ,ale i to správné jídlo sehnat. Nechcete jit taky někdo do toho se mnou? at se netrápím sama :-) Já jsem nikdy žádnou dietu nedržela, nebo spíše jsme to nevydržela a ted mám pomalu plnou lednici sladkostí, tak jsem zvědavá jak to zvládnu. Jinak Jani- snad ses pak už dobře vyspinkala...vím o čem mluvíš, taková stavy mívám čast.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,já vím,že takovou dietu bych nedodržovala.....U mě vím,že stačí,když přestanu jíst sladké,večer už nejíst (nebo jako jen něco malého-zelenina apd) a alespoň 3-4x za týden cvičit.To už mám vyzkoušené a přes den můžu klidně jíst jak chci,navíc tady u nás má začít od středy nějaké cvičení,tak se tam půjdu podívat,přece jenom když je více lidí,tak mě to donutí,než když mám cvičit doma sama,to se musím fakt moc přemáhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcatka, tak s tim knedlikem jsme na tom asi vsechny stejne :-( Ja uz jsem na vahu stoupla a je to katastrofa! Takze me to uz vcera prinutilo cvicit na orbitreku. Doufam, ze mi to dlouho vydrzi. A v jidle se taky minim krotit. Tu dietu Ing. Havlicka zatim zacinat nebudu, taky si totiz podobne jako Zuzka myslim, ze to bude dost narocne - jednak mit porad doma vsechny suroviny, casova narocnost pripravy jidla (dost casto s pripravou jidla improvizuju podle toho, co mam doma a taky kolik mam casu) a tak celkove. No proste zatim to zkusim "po svem" a kdyby se treba do mesice nedostavily zadne pokroky, tak pak bych teprve zkusila zminenou dietu.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, s tim cvicenim to mam podobne jako Ty. Taky preferuju skupinova cviceni, je to takova lepsi motivace. Ale zase tim cvicenim doma clovek neztraci cas dojizdenim do mista cviceni. Kazde ma svoje pro i proti, ale moc nechapu, jak nekdo muzu cvicet jenom doma, to by mi prislo strasne jednostranne a nudne. A na tom orbitreku vydrtim cvicit jen pri sledovani televize a vubec nejhorsi je, kdyz bezi reklama, to je pak tech par minut uplne nekonecnych...
Odpovědět
Ahojky, no já to asi zkusím, docela se mi to i hodí, jelikož už nevím co bych si měla udělat na jídlo, a tak mám už přesně napsáno co. ale pochybuju, že to budu poctivě dodržovat....nebude se mi chtít vše pořád shánět. a s tím cvičením souhlasím....lepší je určitě skupinové, ale zase to dojíždění 8-( .....ale včera jsem si zacvičila doma a au au ....docela to dnes cítím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky přidávám k překynutím knedlíkům, ale musím se přiznat, že se raděj omezím v jídle, než bych cvičila. Na to jsem líná. Na váhu jsem taky neměla odvahu vlézt, dám si pár dnů, přestanu jíst cukroví (které už jsme téměř všechno spořádali a uvidíme?Nejdříve to jistě poznám na riflích a pásku a uvidíme, jak dopadnu příští týden v salonu :-( Když se do šatiček a do riflí vlezu, tak to nebudu dramatizovat. Žádnou závratnou dietu neplánuju. Věřím, že když se teď po svátcích nebudu přejídat a pořád něco pojídat sladkého, tak se to snad brzy zpraví. Zuzi upřímně řečeno nechápu, proč právě ty chceš držet nějakou dietu?Vždyť si v těch šatičká krásně hubeňoučká a žádnou dietu nepotřebuješ!!!! Dnes máme v plánu ještě večeři se svědky, tak ještě "zhřeším" a od příštího týdne už to trošku omezím. Abych řekla pravdu, tak ani na nějakou večeri nemám chuť, protože každý den už skoro 14 dní stále jenom jím, ale chceme si to už odbýt. Tak jsme si řekli, že teď je pro nás vhodný čas. V březnu a v dubnu už budeme mít jinší starosti. Připojuji se k Jančinému pocitu. Když mě Pavlík požádal loni v březnu o ruku, tak mi to přišlo tak daleko a teď?Ani se nenadáme, než se vzpamatujem po Vánocích leden bude pryč, únor je krátky a pak už to bude coby dup!
Odpovědět
Marti, já se k vám teda nepřidávám :-D ale termín je to výstižný. :-D :-D Já totiž cukroví nepeču a ani nejím, o svátcích jím úplně běžně jako v roce, takže tyhle problémy nemusím naštěstí nikdy řešit. Jináč vám přeju krásný nový rok 2010. 8-)
Odpovědět
Tak holky, a co s hudbou na obřad? už máte vybranou? my jsme dostali seznam a musíme si něco vybrat. tedy musím říct že třetinu jsme ani nikde nenašla a polovina je otřesná. ale myslím že jsem ted něco vybrala. a co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem se o to zatím nějak nezajímala,ale vím že při tom našem obřadu hrají na klavír a myslím na housle,možná to nechám na nich.....Tohle nějak neřeším.
Odpovědět
tak to máš fajn, že tohle neřešíš. mi to musíme napsat do toho nějakého list, co se odevzdává nějaku dobu před svatbou...ale nějak ani nevím kdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky dostali seznam skladeb, ze ktereho si musime vybrat a je to docela problem, jelikoz to do seznamu pisou pouze s autory a ne s interprety a navic tam maji preklepy a chyby v nazvech pisni. Takze je to docela tezke dohledat. Nejake favority z toho seznamu uz mame, ale popravde si moc neumim priradit pisen k nejake casti svatby - jakoze toto by se hodilo pri prichodu (nemaji tam klasicky Mendelsonuv pochod), toto k vymene prstynku atd. S tim nam snad nejak poradi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky jsem si trošku připadala jako knedlík,ale když jsem vlezla na váhu měla jsem o 0,5kg nahoře, což není nic a včera jsme si dali procházku a dneska dvě a je paráda. Zuzko, já bych do jídelníčku šla klidně s tebou,ale my ho už máme jednou celej za sebou. Od pondělí zase vysadíme uplně sladké a zase budeme na svím. je fakt,že ta dietka je trošku náročnější, protože si musíš připravovat večeři a hned na druhý den zase jídlo do práce, ktomu zelenina,takže to asi jo,ale za pár dní jsem našla systém a šlo to jedna báseň. Na nákup jsem si dělala seznam co budu potřebovat na celý týden a frčeli jsme do biily a nakoupili vše co jsme potřebovali.Největší problém byl asi najít správnou šunku,ale teď už je to v pohodě.A třeba peťa nejí bílé jogurty, tak jsem mu kupovala ovocnou lechkou jogobelu a uplně super. Když by něco tak ráda poradím,když budu vědět :-) Jinak hudbu na obřead taky neřešíme. Oni mají nějaké CD a myslím,že to není nejhorší,tak aspoň o starost míň. Přípitek máme taky v ceně,tak to taky naštěstí řešit nemusíme.
Odpovědět
Denis- já mám taky problém s tím, kdy jaká píseň bude a tak taky spoléhám že nám poradí. vybrala jsem si třeba skladbu Klobouk ve křoví...na klavír se mi hrozně líbí a chtěla bych ji někdy nakonec jak se bude gratulovat nebo co se pak dělá :-D :-D ...chtěla jsem něco...ne moc dramatického...budu bečet jak želva, tak at ty slzy nějak aspon trošku zaženu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko,tak s brečením se přidávám. Jsem hrozná, brečím i u televizních zpráv...no je to semnou hrozné. Tady u nás na konci matrikářka čte básničky jako poděkování rodičům a při tom jsem vždy uplně hotová. Takže mě pomůže jen voděodolná řesenka,abych nebyla pak jak magor. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já vůbec nevím, jak to s hudbou budeme mít my, ale předpokládám, že se asi taky o nic nebudeme muset starat, protože v kostele je to asi nějaké klasika a hrají pravděpodobně asi pořád stejné věci. Jedině, že bychom si přizvali asi nějaké své vlastní muzikanty a těm řekli, co si přejeme zahrát,ale to nemáme v plánu. Ale možná by nebylo od věci se na to zeptát, když tam teď po novém roce půjdeme domlouvat to ponaučení. Při té příležitosti se zeptáme na hudbu a výzdobu kostela. Nebo co myslíte vy? Jak to chodí v kostele?Nemáte s tím nějakou zkušenost?Má vůbec ještě některá z nás svatbu v kostele?Nebo jsou to samé zámky a obřadky? Jinak včera večeře se svědky dopadla super, dobře jsme se pobavili, zasmály, byl to fajn veřer.
Odpovědět
Ahojky, moje sestra měla svatbu v kostele a vím že hudbu vůbec neřešili, že oni měla nějakou tu klasiku. ale nevím , jestli je to stejné ve všech kostelech.....raději bych se poptala. Jo a zitra si jdu vybrat závoj, tak se těším, že si zase na chvili oblíknu moje šatičky...tak snad nějaký pěkný vyberu...chtěla byh nějaký delší...at si už opravdu připadám jako princezna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak to nevím jak to chodí v kostele. Byla jsem tam na svatbě jen jednou a to mi bylo ta 15 let a už si to moc nějak nepamatuju. (to víš puberta, to jsme se tam spíš smáli) Zuzí, to ti teda závidím,že si zase oblékneš svoje šatičky. Bych si je mohla zkooušet pořád dokola. Tak se pěkně i vyfoť ať se můžeme zase pokochat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si před chvilkou udělala objednávku v obchůdku s cukrářskýma potřebama,tak jsem to vzala rovnou i s věcma na svatbu...juj už abych to měla doma :-)
Odpovědět
a co sis tam objednala na svatbu, jestli se můžu zeptat? já tak přemýšlím,jak to je většinou s výzdobou v restauraci? jestli nevyjde levněji si třeba ty organzy koupit sama a pak jim to tam dát? nebo já vůbec nevím, jak se to dělá... Vy to máte s výzdobou jak?...nejraději bych totiž už něco nakupovala :-) 8-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak o hudbu jsem se zatím taky nezajímala. Máme to v obřadce, takže asi taky bude nějaký seznam. Pojedu teď v lednu pro ty papíry na matriku tak se na to zeptám. Je mi to asi celkem jedno co budou hrát, ale asi taky nechci aby to byl nějaký sladký doják, protože s tím brečením jsem na tom podobně. Romí se svatbama v kostele nemám vůbec žádné zkušenosti, takže neporadím. Já mám jasno v první písničce pro sólo ženicha a nevěsty - od Koláře Ještě že tě lásko mám - ta je úžasná a bude se k tomu hodit. Zuzi já si budu organzu objednávat z www.stylovainspirace.cz. Poradila mi to Lucka. Už jsem na to koukala někdy začátkem prosince a mají tam moc pěkné věci. Tak si to teď v lednu objednám. Záleží na tom, jestli tě nechají v restauraci udělat výzdobu. Chce to se s nimi domluvit, abys nenakupovala zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - z tou výzdobou je to různé. Někde ti ji udělají sami a někde si to můžeš udělat sama. Např. já si ji budu dělat sama, spoustu věcí už jsem si nakoupila přes internet (organzu, kapičky rosy, plátky růží, svíčky, ubrousky aj.). Už se na to těším,až si to tam sama nazdobím. Sice mi to zabere chvíli času, ale to neadí. Svědkyně mi pomůže, ak na to budem 2 :-) Bude mě to těšit, že si to můžu udělat sama, ale bude i to tak trošku i spolupráce s restaurací. Protože do stolování talířů, sklenic a skládání ubrousků si netroufnu. To nechám na nich ;-) Zuzi taky půjdu vybírat tento týden závoj, tak už se těším :-) Ale ještě nevím, který den. A šatičky se každopádně rovněž zkusím a vezmu si sebou i botičky, ať je to komplet :-) Jinak s tím kostelem to nevadí, poptám se, jak tam půjdem.
Odpovědět
Ahoj Romí a budou nějaké nové fotečky? Vyzkoušíš si něco z nové kolekce? Doufám, že ano, už se těším na fotky. Já pořád o tom závoji přemýšlím a nevím jestli teda jo nebo ne. Nejdřív se asi paní v salonu zeptám jestli mají nějakej jednoduchej krátkej (ten co mi zkoušela je třívrstvý a dlouhý a nechci aby to bylo přeplácaný) a nebo tam dáme kytku a bude po starostech ... Když to je nejhorší, nemůžu se rozhodnout. Potřebovala bych si na zkoušku účesu vzít celý šaty :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, dlouho jsem nic nenapsala..nějak nebyla nálada. u nás u koní se stala nehoda, jeden pán spadl z koně, asi infarkt, byla tam i prý helikoptéra, ale i po dvou hodinovém snažení zemřel.. je to hrozný, chudák jeho paní..dceru má až v německu, tak je na to sama :-( no jo, a ve vteřině je vše jinak.. no jo, musím myslet na něco jiného, stejně se nedá nic dělat.. já jsem taky zatím o hudbě nepřemýšlela, mám jít na matriku v lednu nebo v únoru pro papíry, tak se zeptám, jak to chodí.. řešili jsme jen píseň na první tanec, tu už jsme si vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - fotečky určitě nějaké budou a zda si vyzkouším něco z nové kolekce, tak to se ještě uvidí?Ale jak se znám, tak asi neodolám a do nějakých vklouznu :-D Teď jsem shodou okolnstí zjisitla na jiné diskuzi, že u nás v Uherském Hradišti mají otevírat nový salon - Svozílkovi. Znám ho, už jsem tyty salony navštívila 2 v jiném městě - ve Zlíně, ale šaty tam mají hodně drahé 8000 a výše až k 11 000, pouze šaty bez spodniček a závoje.Takže ceny se pohybují trošičku jinde a většinou je to kolekce San Patrick. Tak tam se rozhodně dívat nepůjdu, i když je fakt, že závoje tam měly hezké, co vím a slušely mi. Šaty taky hezké a slušivé, ale drahé :-( Holky zítra po dlouhé době do práce, snad si ani nezvyknu :-( Tak mi bylo doma dobře..... zdh - je mi to moc líto :-( Ale život je prostě někdy krutej. Ale raděj poďmě mluvit o něčem veselejším a tím je naše svatbička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
život je pes, co se dá dělat.. Romčo, nelituj, že se otevírá nový salón, tvoje šatky jsou moc krásný a sluší ti a závoj tam taky vybereš, neboj! ani se ti ale nedivím, že se tam chceš podívat na nové šatky.. to já nemůžu, když jsem si je koupila, ale nelituju toho, viděla jsem jejich novou kolekci na fotografiích a ani se mně zase tolik nelíbily.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, já bych si hudbu chtěla vybrat sama, ale na matriku jdeme až v únoru, tak uvidíme co na tom zámku bude za možnost. Měla bych představu od Beyonce- ave maria na příchod, pak máme vybranou na gratulaci od Inflagranti-Pachelbel(to nema chybu, nakonci tam cinkají zvony). Už teď trénuju a pouštím si to- v případě, že nám to dovolí je mít- tak ať pak nebulím moc. Já brečím i u reklamy :-) zuzi- je to jak holky psali, záleží jak se s tou výzdobou domluvíš v restauraci. Já si teď v lednu taky budu objednávat z netu výzdobu a budu si stoly zdobit sama a už se na to těším dokonce to mám doma i nakreslené, jak by to asi mělo vypadat :-D Jinak do té restaurace jedeme tuto sobotu ještě s našima maminama a domluvíme se tam na dalších podrobnostech a zamluvíme pokoj :-) satičky by mi měla paní objednávat teď v lednu, tak už netrpělivě čekám až mi napíše,že jsou na cestě nebo ještě lepší, že už tam jsou :-D ještě k těm závojům: jen tak ze srandy jsem si zkusila dlouhý jemný závoj až na zem a byla to naprostá bomba, přesně jak psala Zuzka, jako princezna, takže ještě popřemýšlím a pak pozkouším až šatičky dojdou, který se bude k nim nejvíce hodit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?