Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... tak jsem ti sem dala odkaz...ale všechny moje albíčka najdeš když si klikneš na ten malej foťáček u každého mího příspěvku...
Odpovědět
aha.....díky.....a už mám konečně taky album, i když malinké ale zatím aspon něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se jdu hned kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No paráda. Krásné šatičky a i ta kytička je krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já myslím, že máš pravdu z tou kytičkou :-) Zuzi - to jsou tvoje vysněné šatičky nebo mám už tyhle vybrané? Moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem moc ráda Romčo,že ti to taky tak připadá. Taky myslím,že je doopravdy rozhodnuto. Růže jsou prostě růže a to že je mám nejrači,tak přemohly i krásné kaly ;-) Romí budeš kupovat ženichovi,taky kapesníček jako Zuzka?
Odpovědět
tyhle šatičky už mám vybrané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou moc krásné Zuzi. A máš i fotčku, kde jsi v nich ty sama vyfocená?Že by ses pochlubila? :-) Luci - já myslím, že ty tvoje šatičky jsou díky těm krajkovým kanýrkům takové "rozevláte" a myslím, že růže se k tomu budou skvěle hodit svým vvzhledem. Kaly jsou takové více uhlazené a hladké a k těm tvým šatičkám půjdou růže určitě lépe :-) Nevím, jestli jsem volila ta správná slova, ale snad si mě pochopila? A co se týče toho kapesníčku, tak o tom slyším snad teď poprvé a vůbec jsem nad tím dříve nepřemýšlela, protože jsem o tom ani nevěděla. Ale v úmyslu to nemám. Ty ano?Mělo by to být? Je to nějaká zásada, že by ženich měl dostat od nevěsty kapesníček?Myslela jsem, že korsáž stačí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Použila si super slova . Vše jsem pochopila a myslím si to uplně stejně ;-) Já kapesníček asi taky kupovat nebudu.Vím,že ho někdo kupuju,ale význam taky moc nevím. Ale Zuzka by nám to mohla vysvětlit a přiučíme se. ;-)
Odpovědět
já jsem ten kapesníček koupila jen tak. vím že švagr měl taky nějaký, ale měl prý pohřební s černým okrajem, tak jsem raději koupila bílý. papírové by u nás neprošly, přítel by to nich smrkl a měl by to včude jinde , jen ne v kapeníku. takže to neberte že to msuí být :-D
Odpovědět
ale pochybujum že přítel upustí slzičku....spíše to bude pro mě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím,že ho někdo skládá do kapsičky do saka,ale nevím jestli to má nějaký spešl význam. Já jsem spíš přemýšlela,že bych si já pořídila kapesníček...budu tak plakat,že bych papírovejch měla plnej odpadkovej koš,tak by plátěnej asi byl lepší...no uvidím, to je takovej malej detail ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak jsme přidala fotečku v šatech...jen na nakouknutí...jsem pověrčivá :-| ...pak se musejí vypasovat, byli mi větší
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak v šatičkách si doopravdy kočka! to bude ženich valit oči až tě uvidí. Můj ženich mě taky v šatech neviděl. Mám tu sice celé albíčko,ale jak je tam víc fotek, nemám je popsané,tak není poznat které šatky to jsou...to by musel pročíst diskuzi a to by se asi nikomu nechtělo ;-)
Odpovědět
jojo proto jsme je tam dala jen na nakouknutí....jednou si přítel prohlížel katalog a ukázal na ně že s emi líbí. tak mě to tak potěšilo, jelikož jsem je měla už objednané, takže kdyby albíčko viděl, asi by je hned poznal, i kdyby jich tam bylo více. A děkuji za poklonu. Občas se na ně musím podívat a ujistit se, že ony jsou ty nej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla původně představu o svatebních šatech uplně jinou než jsou ty co jsem si nakonec zamluvila,ale cítila jsem se vnich krásně a i jsou krásné. Ale abych řekla pravdu,tak už si moc nepamatuju jaké to bylo je mít nasobě. Vím,že jsem se vnich cítila jako princezna :-) . A už se moooc těším až si je pojedu vyzvednout.
Odpovědět
ani nemluv...já se taky na ně moc těším. a taky se mi puvodně nelíbili, akle mamka pořád tak si je zkus tak nakonec že jo a musím říct že byli nejhezčí ...hrozně se mi líbí to nabírání na boku, že z koždé strany vypadají jinak. a jak mi je ještě upraví na míru...to bude :-o ...aspon tedy doufám
Odpovědět
a Luci nechceš mi naznačit jaké šaty sis je vybrala? jsem zvědaváá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem je viděla já na ramínku,tak jsem řekla,že takové snad nidy a vefinále to jsou oni... Hodně jsem uvažovala o těch prvních co mám v albíčku,ale nakonec to vyhrály ty co mám u nich ten klobouček...ale klobouček nebude a bude ten závoj co mám na poslední fotce. Když jsem si ty první zkusila po těch vybranejch,tak jsem si připadala,že mám na sobě jen obyč šaty,ale přitom byly taky nádherné. Ale vyhrála krajka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsou vyfocené na modelce....je to čtvrtý řádek od spodu...tady v tomhle salonu jsem byla vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-salon-vlasta.cz/k...
Odpovědět
juuu jsou opravdu krásné a moooc ti sluší! no nevím nevím zda se ženich udrží jen na tebe celý den koukat....myslím že bude nedočkavý na noc ;-) ten styl se mi líbí, ale já bych je nemohla mít, mám širší boky, takže bych byla jako jelito :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale prosím tě. Vypadáš,že jsi hubeňoučká a jistě by ti taky seděly. Nikdy jsem netušila,že budu mít takovéhle šaty,ale veskutečnosti jsou mnohem krásnější. Myslím,že se Pe´tovi budou libit, protože on má rád věci tak trošku jiné...trošku extravagantní a to si myslím,že tyhle šaty jsou. Když jsem je ukazovala našim,tak si tipli,že to budou tyhle...tak mě potěili,že to uhodli. Budou pak koukat,že se strefili do těch pravejch ;-)
Odpovědět
jej, kéž bych byla hubeňoučká.. :-( ...jsem si říkala, že po těch svátkách začnu držet dietu, ale pořád si říkám :až zítra a pak zase až zitra, a víš jak to je. nemám žádnou vůli...a pak si stejně řeknu, že trpět hlady mi nestojí za to, abych byla protivná atd...přeci jen, občas nějaká čokolátka tělu a hlavně nervům prospěje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme teda doma podstoupili změnu jídelníčku a já jsem dala dolu 6kg za 8týdnů. a Peťa cca 10kg, moji rodiče dali dolu taky hodně a Peťi taky...teď jsme si na to taky zvykli,že když si dám normální jídlo,tak si připadám jako sud a teď po novém roce znovu začneme pěkně jako předtím. Jdelníček jsem sehnala tady na beremku...je to jídelníček podle ing. Havlíčka a je to fakt super. hlady se netrpí (spíš naopak). Ty první dva měsíce jsme jeli pořád dle jídelníčku,ale teď už si člověk dopřeje i kousek té dobroty. Ale čokoládu ne...tu my totiž nejíme :-D Ale ty jsi hubeňoučká hubnout nemusíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, rumisek> Mas pravdu, ze na jednu stranu na to zarizovani mame celkem malo casu, ale na druhou stranu kdyz si predstavim, ze bychom se pro datum rozhodli rok dopredu a ja pak rok nespala :-) ...no to mi uplne postaci ty 4 mesice! ;-) navic ani nebudeme mit tolik svatebnich hosti, vlastne hostina bude jen takova mala pro nejblizsi rodinu a pratele, cimz se to taky docela zjednodusi - jakoze nebudu muset sit tolik vyvazku, nebude takovy problem s organizaci... zuzik84> TVoje satecky jsou fakt uchvatne!
Odpovědět
už ho jdu hledat a taky to zkusím....aspon doufám že se mi to povede. mám sedavé zaměstanání takže se musím začít i hýbat. ale 6 kg za 8 týdnů...fíha...jseš dobrá.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ty jsi fakt hubenoucka, to souhlasim s Luckou. Luci, ten jidelnicek jste fakt dodrzovali presne - mylsim jako kazde jidlo opravdu podle jidelnicku? To musi byt docela narocne casove.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky v práci jen sedím u Pc,ale začala jsem chodit na kixboxaerobik a je to fakt super. Je tam super,že tam v tom jídelníčku máš napsáno co všechno a dky sníst. ostatní vždycky napíšou jen co se má jíst, co se má omezit,ale aby řekli kolik čeho a sčím to nakombinovat,tak to ne. Tohle je fakt super,že to máš krásně rozepsané. Kdybys měla jakoukoli otázku,tak klidně řekni.
Odpovědět
Luci, prosím tě, ten jídelníček jsi nějak vyčetla z těch diskuzí? vyjelo mi spousta odkazů a moc se mi v tom nechce číst :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?