Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, taky přeju krásné svátky a krásný a šťastný Nový rok. Pro nás nevěstinky by to měl být nejkrásnější rok, takže ať to tak je a ty roky po tom ještě krásnější. papa
Odpovědět
ahojte dievčatá, tak mna môj drahy na stedrý večer prekvapil prstienkom, krásnym s pravým diamantom. svadba by mala byt 16.4. a uz sa velmi tesíme, hlavne preto,ze uz by sme velmi chceli babo . tak cím skôr, tým lepši :-D krásne sviatky všetkým
Odpovědět
Gratuluju ke krásnému dárku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás všechny po svátcích. Doufám, že jste si to všechny krásně užili i se svými nastávajícím manželi ;-) .Pomalu, ale jistě nám to den za dnem utíká, ale ještě si doma pár dnů pobudem :-) . Dokonce i počasí začalo trošku přituhovat, tak snad vyrazíme některý den aspoň na lyže, protože doma jen sedíme, jíme cukroví a koukáme na pohádky, chodíme po návštěvách a nějký pohyb by nebyl špatný. Včera jsme šli alespoň na procházku a dnes možná vyrazíme taky, ať máme trošku pohyb ;-) Tak se mějte krásně a zase někdy, pa.....
Odpovědět
Taky všem nevěstinkám přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka do Nového roku. Svátky mi připadaly strašlivě krátké :-( a dnes mi muj nastávající zase odjel do zahraničí, tak sedím doma a smutně koukám na stromeček ;-( , tak si aspon zlepšuju náladu vašimi příspěvky. A lienka1103- taky příští rok chceme pracovat na miminku, tak snad se nám to oběma podaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vánoční svátky opravdu probíhali nějak tak jak píše Romča,až už jsem se fakt dneska nemohla hýbat,tak jsme vyrazili na takovou větší procházku:-)Akorát to počasí na Vánoce nebylo teda vůbec jako zimní-vánoční,spíš bych řekla,že tak jarní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holk, tak už je chvilka na to sem za váma kouknout. Bála jsem se,že při dnech volna toho napíšete hodně,ale naštěstí ne. My jsme si naštedrý den udělali takový pěkný dárečk a vyplnili papíry na matriku. Jééé to byla sranda. Jinak jsme si Štědrý den nádherně užívali a i svátky potom. Jen škodaže zítra musím do práce,ale aspoň mi nastane trošku pohybu. Tak se holky zatím mějte a vy které máte volno,tak si to krásně užívajte. Pa pa
Odpovědět
Ahoj holky. Tak dnes mám konečně chvilku napsat. Jak jsem četla Romču a Lucku, tak jste to udělaly holky moc dobře a na Štědrý den jste už odpočívaly. Já to letos udělala úplně opačně, pořádně jsem začala až 23., takže si určo dokážete představit jak jsem kmitala na Štědrý den - jen než jsem uklidila, zabalili jsme dárky, dojeli k přítelově mamce, tak byly čtyři hodiny. Přítel mi obalil kapra, já smažila a stejně jsme začali jíst až o půl hodiny dýl než bylo v plánu .. díky bohu je to za námi a na rok je zase pokoj :-). Jinak to byly moc pěkné svátky, většinou jsme je strávili také na návštěvách a futrováním dobrůtek doma :-D . Už jsem říkala, že od zítra s tím končím, aby mi ještě nepřešívali svatební šaty :-). Naštěstí do práce nejdu - Luci nezávidím, ale zase pak nebudeš mít takové zvykání jako my co jdeme až po Novém roce a ono takhle mezi svátkama když je jen pár dní, tak to v práci uteče a i ta atmosféra bývá dobrá. Mějte se holky moc pěkně, a kdybych se sem už nedostala (jako jsem to prošvihla při přání krásných Vánoc) tak vám všem přeji jen to nej do Nového roku, hlavně zdraví, i když jë to omletá fráze, ostatní se dá zařídit .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no já jsem ráda, že budu ještě týden doma, ale je pravda, že to letí. A brzy půjdem do práce i my ostatní, ale co se dá dělat :-( Holky,taky se vám někdy dostavuje už ten pocit, čím víc se ten náš termín blíží, že dostáváte tak trošičku z té svatby i strach? Já se někdy normálně při tom pocitu přistihuju. Jinak mám taky trošičku obavy,že se do těch mých šatiček nevlezu, protože pořád jen jím a koukám na TV, i když teď už v té TV ani nic moc není. Tak jsme včera vyrazili na malou procházku, ale byla opravdu jen malá, protože nás stáhl na návštěvu k sobě domů náš svědek. Měli jsme u něho schovaného taky nějaké Ježíška. A víte, co to bylo? Dárkové balení dvou čokoládových sněhuláčků s malinkým sněhuláčkem, na kerého se máme po svatbě prý brzy zaměřit :-D A dnes máme v plánu další procházku a ta snad bude i delší. Ale stejně opět zkončí návštěvou u mé svědkyně. Tak už jsem jí hlásila, ať nic nechystá nebo se nevlezu do svatebních šatů :-( Hned po novém roku, snad to vyjde, si to půjdu ověřit. Dnes se s ní předběně domluvím na některý den, tak už se můžu zase těšit :-) Tak ráda bych si jelě někam aspoň na den zalyžovat, ale sníh nikde není a kde je tak mají omezený provoz a je to tak na zničení lyží a člověk si pak takovou lyžovačku vůbec nevychutná. A bruslit se taky neda :-( Snad ještě ale zima nějaká přijde, ale dlouhá moc býti nemusí. Stačilo by jen do konce února a pak ať už je jaro :-D Do nového roku vám přát ještě nebudu, protože se tady ještě za vámi stavím. Tak zatím pa a tobě Luci,ať se daří v práci ;-)
Odpovědět
Ahojky, přesně ten pocit mám taky. Nejhorší je, když se v noci vzbudím a začnu nad tím vším přemýšlet a je pravda, že se taky te svatby trochu obávám...no ze svatby...spíše asi z příbuzných. Myslím že to bude jedna velka ostuda, jelikož rodiče od přítele jsou rozvedení vůbec spolu nevychází. Takže mám už ted poněkud nervy napjaté. A taky vůbec nevím jak se bude sedět u stolu. Většinou rodiče sedí taky v čele, ale u nás to jaksi nepujde...řešíte někdo taky takový problém? už mě napadlo, že by seděli v čele jen novomanželé, ale nevím jak to bude vypadat. :-(
Odpovědět
Zuz.... naši jsou taky rozvedení, ale chovají se jako dospělí lidi, takže budou sedět vedle sebe. U sestry to měli tak, že seděli vedle sebe na oběd a po obědě se máma přesunula ke své rodině.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mám jeden den za sebou a celkem to utíkalo. Ještě pár dní a už budu zase doma. Zuzko, takovej problém naštěstí řešit nemusím,ale myslím,že i to řešení jak si psala,byste seděli v čele jen vy,tak si myslím,že to taky není špatný. Člověk tak předejde raději nějakému konfliktu a nebudeš se tolik bát. Ale je to jen můj názor. Romčo, jaká byla dneska procházka? Byla delší jako včera ;-) a jak ses dohodla se svědkyní?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi - tak takový problém jako ty naštěstí neřeším a myslím si, že pokud by jste byly v čele jen vy dva,že na tom nic divného nebude. A pevně věřím, že v tento váš slavný den se rodiče i přesto, že spolu nevychází budou chovat, jak se patří!!! Tak se zbytečně nestresuj. Já mám spíš strach z toho, aby všechno klaplo a vyšlo, tak jak má. Aby se na nic nezapomnělo, aby všechno probíhalo hladce a bez komplikací a hlavně v klidu (což bude asi trošku problém, protože všichni budou zpočátku nervozní), vesele a v pohodě. Zpočátku to bude asi všecičko trošku napjaté,ale po obřadu věřím, že se situace hodně uvolní :-) Dnes jsme si při naší procházce stavili i za kamarádem - fotografem a předali mu inspirační CD s fotkama. Říkal, že je rád, že jsme se za ním stavili a prý už se moc těší! Navrhl, že bychom si mohli měsíc před svatbou dát nějakou informační schůzku, kde domluvíme vše potřebné. Tak jsme samozřejmě souhlasili. Zítra máme v plánu vyrazit na nějaký malý výlet. Ještě přesně nevím, kam to bude, ale berem si s sebou i lyže,takže asi někam do hor a buď je využijem nebo to bude opět jen procházka v přírodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci se svědkyní jsem se domluvila, že bychom do salonu zašli hned v tom týdnu po novém roku, ale přesný den ještě není stanoven, to se domluvíme až později. Tak snad to klapne. Chci to mít,co nejdříve za sebou, ať mám další (i když teď to bude příjemná) starost z krku. Už se začínám těšit :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s pritelem/snoubencem jsme se konecne (jsme zasnoubeni uz 3 roky) dohodli na datu svatby, coz bude 24.4.2010, takze se hlasim do vasi diskuse. Uz drive to na duben vypadalo, takze jsem k vam obcas nakukovala. V pripravach jsem za vami hoodne pozadu, no snad to nejak dozeneme ;-) Vsem preju krasne svatecni dny plne pohody!
Odpovědět
Profilova fotka
Včera mě volala paní ze zlatnictví,že už tam máme snubní prstýnky,ale jsem z toho trochu nervózní,protože nakonec stojí jen necelých 6 tis.,přitom nám ta paní říkala,že ať počítáme i tak 8 tis.,protože máme velké velikosti prstýnků.......Jako ne že by mě vadilo,že stojí jen tolik,ale víte jak to myslím,teď jsem trochu znervóznila,jaktože pro změnu stojí jen tak "málo".I když původně nám paní říkala cenu od 5,5-6,5 tis.Tak snad to bude v pořádku:-)Určitě je pak nafotím a dám do alba. Už jsem udělala i všechny vývazky,takže jsem byla velmi úspěšná a možná začnu zítra už dělat i ty jmenovky.Jak psala Romča,někdy na mě padne taky ten strach a začnu šílet,že se to strašně letí a skoro nic nemáme udělané,navíc v lednu mám v práci šílený fofr.....Ale snad to všechno určitě zvládneme,musíme:-) Vítám novou nevěstu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji za uvitani. My sotva zaciname planovat a ja uz z toho mam nervy ted, aby vsechno klaplo. Samozrejme je to dane hodne taky tim, kdyz si ctu, kolik vy uz toho mate poreseneho a my zatim tak malo. Puvodne jsem myslela, ze bude tezke vybrat prstynky, nicmene ty uz mame objednane. Momentalne vidim jako nejvetsi orisek moje saty, jelikoz nepatrim zrovna k nevestam velikosti S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím si nedělej vůbec starosti,já taky nemám velikost S ani M,ani......:-)Ale šatky,které ti budou slušet vždycky najdeš,holky by ti tady mohly vyprávět. Já jsem byla jen v jednom salonu a hned jsem si vybrala,byli to dokonce hned ty první,které jsem měla na sobě,i když jsem jich pak vyzkoušela dalších 10.Ale v lednu tam ještě půjdu,budou mít nové kolekce,tak třeba se mě tam zalíbí něco jiného,ale stejně si myslím,že zůstanu u těch původních.
Odpovědět
Denis, gratuluju k rozhodnutí. 8-) Myslím, že se vůbec nemusíš bát o šaty, určitě najdeš takové, které ti budou sedět a budou se ti líbit, věřím tomu. ;-) Já jsem zase nevěsta mini vydání a i XS mi je leckdy velké a problém mám stejnej jako ty. 8-) Nebýt salonu, kde mi šaty ochotně upraví, šla bych v družičkovském snad. :-D Určitě najdeš nějaké krásné, neboj.
Odpovědět
Ahojky Denis. Já myslím že nejdůležitější je, abyste měli zarezervován termín na matrice a objednanou hostinu a hudbu. Tohle je myslím nejdůležitější. Já taky nepatřím k nevěstám velikosti S :-( , ale výhoda svatebních šatů je, že se v nich dají krásně schovat široké boky a zadeček (což je můj případ)- tedy aspon v těch šatech co mám já. x-) Takové ty uzoučké jsou krááásnéé ale asi bych v nich byla jako jelito :-D . A třeba s těma prstýnkama jsi napřed...my je ještě nemáme ani objednané :-( Jinak děkuji za příspěvky ohedně zasedacího pořádnu a jsem ráda, že na to máte stejný názor jako já. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, se strachem se taky připojuji...pořád si říkám,abych na něco nezapoměla a aby všechno super klaplo. Sice mám vše psané v sešitě,ale to se stejně bojím jestli mám sepsáno všechno. Novou nevěstu taky moc vítám! Vyprali jste super termín...má ho tady většina z nás nevěstinek v Dubnu ;-) . Jinak ještě doporučuju zamluvit fotografa...o ty býva rvačka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a vítám Densiu. Taky máme termín 24. 4. 2010 ;-) Celkem tě obdivuju, že si troufáte na dubnový termín, pro který jste se rozhodli teprvé nedávno. Ale odvážným štěstí přeje, takže jděte do toho a věřím že během těch 4 měsíců to ještě všechno zvládnete:-) Když se chce, tak všechno jde ;-) Dnes jsme byly celý den na takovém výletě a vyjeli jsme trošku do hor za zimou a za snížkem. Nebyla to žádná sláva, ale přece jen to tam vypadalo více zimějc než u nás a trošku jsme si i zalyžovali. Takový malý rozjed pro začátek :-D No a zítra máme v plánu zase malý výšlapek, který se stává už skoro tradicí vždy 30. ledna. Tak snad nebude pršet, jak předvídají :-( Marti jsi šikulka s vývazky.Pak nám je nafoť i s prstýnky, už se těšíme. My jsme jmenovky sice měli v plánu, ale zatím se na ně ještě nedostalo a nevím, zda vůbec nám to teď ještě vyjde během těchto pár dní volna. Zítra výšlap, pak Silvestr a nový rok - nevím, nevím? :-| Ale po novém roce bude po večerech taky jistě hodně času, takže ještě není nic ztraceno :-) Ráda bych se do nich už pustila, ale nechcii je dělat sama, ale společně s přítelem, tak musím počkat až budem oba naladěni na stejnou vlnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Romí času na jmenovky je ještě dost. My je taky máme zatím je v Pc a až se vytisknou,tak to teprv bude práce... To lyžování ti závidím...já doufám,že letos lyže taky provětrám,když né sjezdovky,tak aspoň běžky. No jo už to nejsou zimy jako dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem včera našla kytičku jakou bych chtěla z růží,když se pro ně rozhodnu...jsou to rudé růže s bílejma fréziema, no úžasné...líbí se mi snad víc jak ta co jsem našla z kalama. Tak to asi nakonec vyhrajou růže...no to je dilema. Měli u toho krásnou kytičku i pro Peťulku do klopy. Tak jukněte do albíčka.
Odpovědět
Čauky, tak dneska jsem si udělala radost. Koupila jsme si podvazkový pás ( i když mám samodržky, ale pro jistotu) a taky bílý kapesník pro ženicha... :-D lupinpupin- budeš mít i růži ve vlasech?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já už jsem si včera všimla, že jsi tam měla novou fotečku v albíčku - hezká. Taky bychom rádi provětrali i běžky, ale to si budem muset počkat na přírodní snížek, kdež to u sjezdovek stačí i technický, i když přírodní je samzřejmě lepší, ale ten prozatím není :-( Ale od příštího týdne se má prý zase ochladit. Tak uvidíme?To je super, až budeme muset chodit do práce, tak začne zima. To je k zlosti ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, ve vlasech ji mít nebudu. Tam budu mít závoj a korunku a kdybych měla ještě růži,tak by to bylo už moc. Tak nám tvůj dnešní úlovej pěkně vyfoť ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám pocit Luci, že včera jsi tam měla ještě nějakou jinou kytičku. Bílou, je to tak? Ale tyto červené růže s bílými fréziemi jsou taky moc krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Romí,trošku jsem je promazala,abych jich tam neměla tolik. Asi tyhle růže vyhrajou....asi se mi líbí i víc jak ty kaly...a k těm mým krajkovým šatům si myslím,že půjdou líp jak ty kaly...nebo co myslíte?
Odpovědět
Luci, já jsem asi nějaká..... našla jsem nějaké dvě tvé albíčka ale v žádném jsem neviděla ty růže ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?