Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem konečně taky nahlédla. Zuzko i Romčo gratuluju k oblekům pro ženicha. Paráda, máte o starost míň. Košile a kravata se sežene vždycky, na to je ještě čas. Romí věřím, že ve Vídni bylo krásně. A pěkně jste tam všechno stihli. A jestli se ženich nebude chtít fotit, tak neva, vyfoť nám jen oblek na ramínku, ať víme jakej je pěknej :-). Vítám novou nevěstu Zuzku .... Teď abych si vám nějak očíslovala :-D. Zuzi my máme termín na radnici, zamluvenou restauraci, já mám vybrané šaty, kadeřnici, kosmetičku, kameramana, otografa a hudbu. To je zatím vše. To mi přišlo nejdůležitější stihnout ještě letos. Jinak jak jsem psala, že po Novém roce to poletí a je toho hodně na zařizování, tak zase tak horký to nebude, ale v ten den mi to tak připadalo. I když do toho seznamu Milmic bych určo pro sebe přidala zařízení dortů, curkoví do výslužek, koláče, oznámka, květiny, mě se budou ještě šít šaty na převlečení .. nemám ještě ani látku doma ... a určo tam těch věcí bude víc. Nemáme prsteny, ani oblek, ani já boty, doplňky na sebe ... No teď do Vánoc už nebudu na svatbu řešit nic, ale myslím, že po tom novém roce mě čeká víc věcí než tady bylo vypsáno ... Ale rozhodně souhlasím papír a tužka a podstatná část je hotová :-D.
Odpovědět
Romí tak hlavně aby malování šlo. Přeju vám abyste si to stihli udělat. Znám tohle jak se to nehýbe a člověk by to už chtěl mít hotové. Mě dneska přítel "naštval" ... objednala jsem mu k Vánocům CD jako překvápko. Dneska mi ho zrovna přinesla pošťačka. A když on přijel na oběd, tak mi řekl, že kolega v práci jim vypálí CD ... a co myslíte, to co jsem koupila. Myslela jsem že mě švihne. No co jsem mohla dělat, řekla jsem mu to. Nechápu co to mají chlapy za zvyk sehnat si před Vánocema nejvíc věcí ... Mrzí mě to. Nejsme sice děti abysme museli mít překvapení, ale ....
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé Jani, díky za typ. Že mě to nenapadlo hned s tím oblkem, tak to možná udělám takhle, ale i tak se ho pokusím přemluvit, aby si ho doma zkusil hezky i s nějakou košilí a kravatou a pak ho nečekaně bliknu a bude to. :-D S tím dárkem je mi to líto, také by mě to mrzelo :-( A ten papír a tužka je dobrý nápad. Asi si k tomu přes Vánoce taky ještě sednu a sepíšu, co mi ještě schází a pak budu odškrtávat, ať v tom mám přehled :-) Tak zatím pá, už pádím z práce kopit barvičky a doma se do toho pustíme. Snad mi to vyjde za vámi ještě nakuknout....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem sem nakoukla, ale vidím, že tu nikdo nebyl. Nevadí. Nevím, jestli mi to ještě dnes vyjde za vámi. Před chvílí jsme teprve přijeli z města a chceme se ještě pustit do toho malování a nějakou tu hoďku to dělat budem a pak budu tak akorát zralá určitě na spánek.
Odpovědět
Jani, tak my máme prstýnky vybraný, už jen objednat. Šaty na převlečení neřeším, pro jistotu si vezmu ty, co mám na státnice. Cukroví a dorty mi upeče moje nejmilejší teta - už jen domluvit podrobnosti. Květinářství se chystám zamluvit v pondělí a potom už jenom doladit. Bižu ještě taky nemám, ale to považuju za detail, to se zařídí. :) Takže jsem vysmátá, nějak si nepřipouštím, že toho je tolik. Spíš naopak mi přijde, jak je to strašně v pohodě, když si člověk zařídí všechno včas a nemusí potom řešit termíny a hledat náhradní řešení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, vítám novou nevěstinku Zuzku. Absolutně nemám na nic čas dělám 12tky a teď jen po jednom dnu volna, takže padám unavená každý večer do pelechu :-( Zuziku- já mám objednáné šatičky, zamluvený penzion na oběd, místo obřadu, fotografku, kameramana, mám botičky a takové všelijaké doplňky na sebe, oblek pro ženicha i kravatu, cukroví je taky zamluvené. Chybí nám ještě sehnat košile a boty, ozdoby na výzdobu aut a stolů, mustíme zajít na matriku, pak se ještě domluvit s paní v penzionu na podrobnosti a zamluvit si pokoj na svatební noc :-D prstýnky, ale ty nám bude dělat známý a prej to stihne i 2 týdny před(ale přece jenom únor bude lepší :-D ) květiny bude dělat známá a oznamka. Mám ohledně svatby celý sešit, jsem trošku puntičkářka, a tam mám vše napsané a odškrtané, aby jsme na nic nezapomněli a dělám si tam různé poznámky a tak :-) Romi- no to je super, že už malujete, tak to vám moc přeju ať se to tak hýbe.Jinak my jsme byli ve Vídni asi před 2rokama, no nádhera na druhou. Já jsem ještě takový citlivý romantický tip no a slzy dojetí mi naskakovaly do očí, když jsme se tam procházeli. Jenže toho se právě obávám na svatbě, že budu dojatá a budu řvat jak želva. :-| Jani- s těma dárkama máš pravdu. Minulé vánoce si můj taky musel všechno naráz kupovat těsně před až jsem ho musela seřvat, že jsou vánoce a to nakupování musí nechat na druhých co pak mám vymýšlet za překvapení! Tak se mějte krásně a já zas jak to půjde nakouknu jo a s tím vyfocením saka na ramínku to tak taky udělám jako ty Romi to je dobrý nápad.
Odpovědět
Uf..hodně už máte nakoupené botičky..já nee ee, chtěla jsem počkat na svatební veletrh, je v únoru, ale nevím jestli to není pozdě...budete si je nějak doma rozcházet? jinak všm moc děkuji za vřelé přivítání :-)
Odpovědět
Rumisku- strašně ti to v kroji sekne!!! a ty vývazky..hezzkkéé..já ani nevím kde se to kupuje ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď jsme zkončili pro dnešek z malování, tak jsem ještě nakoukla, ale hned už letím do postele. Zuzik84 - děkuju za pochvalu a ještě jsem vzpomněla, že už máme zamluvenou i svatební noc. Nevím, jak jsem na tak důleživou věc mohla zapomenout :-D Jo a ty botičky si asi trošku rozšlápnu a myslím, že i Lucka to tak říkala. Ty vývazky jsem nekupovala, to je moje vlastní výroba. Ale dají se i koupit, ale to jistě zvládneš sama, když jsme to zvládli i my ostatní ;-) Zuzi brzy si vytvoř své albíčko, ať se můžem pokochat hezkými obrázkami a nejvíc jsme jistě zvědavé všechny na vybrané šatičky :-) Jutu - malou slzičku dojetí uroníme asi každá z nás ;-( Jo, už konečně malujem, ale jde to trošku pomalu. Jednu celou místnost jsme museli nejdříve dát na bílo, protože byly stěny škaredé a druhou jsme taky téměř celou nejdříve dali na bílo, aby barvy lépe kryly a zítra teprve budem dávat barvu. Velké plochy jdou celkem rychle, ale kolem oken je to rýpačka. Snad to zítra bude více odsýpat a bude už konečně i něco vidět.....Tak papa zítra, teda snad zítra? Uvidíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, možná ve čtvrtek pojedu do salonu, ale jen možná. Dnes mi psala ta moje svědkyně, že jí to možná ve čtvrtek vyjde. Tak uvidíme? Zítra večer mi dá vědět. Tak už se trošku těším :-) Mohlo by to vyjídt, aspoň už bych to měla za sebou. Je fakt, že přitom malování se mi to zas až tak nehodí, ale zase tolik času mi to nezabere. Z práce bych odešla brzy a viděla bych to tak na hodinku a to je v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu malovat, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, nestíhám sice psát tak často jako většina z vás, ale vy si jistě vystačíte sami ;-) Přišla mi vesta, košile a manžetové knoflíčky pro ženicha, takže ten už je na svatbu kompletně oblečený. Ale toto mu dám až pod stromeček, nemůžu ho rozmazlovat drahýma dárkama jen tak, že. :-D Já mám boty, silonky, kalhotky a košilku na svatební noc, teda jestli nějaká bude :-| Svatební šaty budu řešit až na konci ledna, švadlena teď nemá čas. Tak jen doufám, že to pak stihnem. Taky už jsme objednali prstýnky. Oznámení si možná budem tisknout sami, to se ještě uvidí. Tak se mějte a nepřehánějte to s tím předvánočním shonem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak snad už to bude lepší a budu stíhat za váma víc koukat. pečeníčko už se chýlí ke konci, už jen naplnit krémové,ale na to je ještě čas,aby to neskyslo, nabalit do krabiček a půjde to z baráku. Jupí. Ještě dělám zase dortík,tak je zase co dělat. Romí, tak to moc držím palečky,aby jste do vánoc měli hotovo. Nová Zuzko, my máme asi tak jako všichni...obřad, hostinu, hotel, fotografa, kameru, cukroví a dorty- vlastní tvorba, mám šaty, spodní prádlo, bižu, silonky i botky. Ženich má oblek,košili i botky. Kadeřnice už je taky a po Novém roce jdeme zaplatit matriku, pak půjdu dořešit kytky. No snad jsem na nic nezapoměla....sice mám taky vše psané v sešitě,ale pořád si říkám jestli jsem na něco nezapoměla. Jo a holky mám další věc na svatbičku a to jsou krabice na výslužky :-) už jsou doma,tak potom někdy asi v březnu poskládám a nandám na ně mašličky. Jinak jak už psala Romča,tak botky budu rozcházet. nedokážu si představit do nich ve svatební den šupnout a aby mě odřeli. Ani nevím jestli jsem na něco zapoměla nebo ne... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a tak trošku jsem i ráda, že to v tudu dobu není zas tak moc navštěvováno, protože přitom malování nemám vůbec čas. Teď jsem si jen na chviličku odskočila, abych zjistila co je nového, ale vidím, že se tu toho moc neodehrálo, což mi tak trošku i vyhovuje. Aspoň nemusím tolik dočítat :-D. Zítra do toho salonu nakonec nejedem, necháme to až po novém roce. Ani mě to nějak nemrzí, protože teď mám trošku jiné myšlenky (hlavně brzy domalovat a dát vše do pořádku, uklidit atd.). Takže každá chvilka a hodinka navíc dobrá a navíc bych zítra ještě měla jít do města dokoupit nějaké dárky, tak to mě asi taky trošku zdrží. Budu se snažit utéct brzy z práce. Snad bude zítra lepší počasí. Jsem sice ráda, že sněží, za oknem je to krásné, ale dnes jsem prodávali v té zimě venku na jarmarku a to moc příjemné nebylo, brrrrrr :-( Ještě teď se klepu. Doufám, že to alespoň vydrží do Vánoc. Právě i k vůli tomu počasí jsme tak trošku odložili ten salon, ale nevadí. Aspoň se budu moci zase po novém roce na co těšit. Tak zatím pa a možná ještě večer nakuknu. Teď už musím jít zase pracovat. Pomalu nám to začíná ubývat :-) Jo ještě jsem zapomněla, že jsem dnes mluvila z tou mou kámoškou, co mi má domlouvat kosmetičku a prý se s ní ještě neviděla, takže domluvena není :-( Ale říkala, že to jistě klapně, že mám být v klidu, tak snad.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak já mám pečeno 25 druhů,tak asi budu s pečením už končit. Maximálně ještě dva druhy a je hotovo. Romí je super,že vám to doma taky pěkně utíká aspoň vánoce budete mít třeba už v novém. Počasí je venku krásné,ale jak říkáš. Za oknem je to super a venku už si říkám ať už jsem zase doma. Ale je to konečně zima jak má být. Dneska jsem dokoupila poslední dárek pro Peťulku a už jen zabalit našim a Peťovej rodičům lístky na muzikál a mám vše i zabalené. A po neděli si aspoň krásně doklidím a už budeme čekat na Ježíška :-) jupí. Tak se mějte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ještě nakuklu. Dnes jsme zkončili o chviličku dříve než včera, tak zase ještě není tak pozdě. Máš pravdu Luci, že za oknem je to bezva, ale venku člověk pěkně promrzne. Zítra bych chtěla zajít aspoň na chviličku do města, projít si v klidu jarmark a pak možná ještě nějaké ty dárečky. Budu ale muset spěchat domů, zítra nás ještě čeká spoustu práce, ale snad už se dostanei na stěhování nábytku. Tak uvidíme?Ty jsi šikulka Luci s tím cukrovím. U nás to dopadne asi tak, jak jsem předpokládala, že napeče mamka, protože já na to nebudu mít vůbec čas. Celý víkend a ještě možná i příští týden budu uklízet, umývat a dostěhovávat. Dnes už dělala mamka i nějaké těstíčka. Příští rok,to budou naše 1. společné Vánoce, si ale pečení nenechám ujít a určitě si sama napeču! :-) Luci v "novém", to bude možná jen tak na půl, protože stihnem asi jen obývák, kuchyň bude až po novém roce (ještě ji nemáme ani objednanou) a pak ještě dodekorovat, takže ještě to chviličku potrvá, ale taky to jistě bude. Jen musím být trpělivá. Zítra uvidíme, jak mi to vyjde? Možná ani nevyjde :-( , asi bude spoustu práce. Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji vám holky krásné sněhově bílé ráno :-) a přejí vám hezký den. Už se nám to krátí, ještě pár dní a budeme doma v teploučku u stromečku, dívat se na pohádky, jíst cukrovíčko...... Je to bude nádhera. A doufám, že už v našem novém obýváčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě si musíme koupit nějaký malý stromeček :-) Dole už máme koupený,ale my nahoře chceme taky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Romí je to paráda, konečně pěkná zimička. Dneska jsem si nechala vyčistit kabát,abych se Ježíškovi líbila ;-) . Stromeček už máme na zahrádce,tak jen ho nazdobit.Ale to budeme až na Štědrý den,aby nám rychlejc uteklo čekání na dárečky.Peťa by je rozbalil nejreči už dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to dneska celkem utíká, takže za chvíli už zkončím a vyrazím do města. A pak rychle šupky dubky domů pustit se zase do práce, ať to odsejpá. Už se těším.Luci já bych si chtěla kabátek nový koupit,ale říkám si, že se na to zaměřím až po Vánocích, to by už mohly být slevy. A ještě se mi "šťuká" po nové zimní bundě. A sním o bílé x-) Ale taky až po Vánocích :-) Tak zatím pa holky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem za vámi na chviličku odskočila od umývání nábytku. Dnes jem bohužel ve městě nebyla moc úspěšná, nic se mi nepodařilo koupit :-( Ale to nevadí, neměla jsem to ani moc v plánu, jen jsem si tak říkala, kdyby mi třeba cestou padlo něco do oka, ale bohužel nic :-( Ještě mi schází stále dárek pro bráchu a s tím mám každoročně problém. A dnes jsem taky zjistila, že už mi prodali "moji" krásnou bílou zimní bundu, kterou jsem měla vyhlídnutou, ale čekala jsem, až ji ješět více sleví. A už je fuč....Škoda. Ale mám obhlídnutou ještě jednu a ta snad na mě počká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já dneska dodělala dortík a na ostatní prdím a odpočívám. Zítra budu ještě plnit cukrovíčko,ale to už bude v klídku. Peťa nám vytváří ty jmenovky,tak jsem zvědavá co z toho nakonec vypadne. Ale vypadá nám se líbí,tak snad bude i ostatním. Bude uplně jiné než mívají ostatní a i trošku jiné než jsem vám minule ukazovala...ale to se musíte nechat překvapit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je vymalováno holky :-) Konečně, už jsem si trošku oddychla, protože to vypadá, že to do Vánoc stihnem. Mně ještě čeká sice spoustu úklidu, ale hlavní věc, že už je vymalováno a už je to veselejší. Nakonec jsme zvolili v obou dvou místnostech kombinaci tmavě červenou (vínovou) a sloní kost (světlé béžová). Obývák je více do červena, tmavý a kuchyň je zase více světlejší, červené je tam málo. Zatím to vypadá dobře, ale chce to ty tmavé stěny oživit ještě spoustou doplňků a dekoracemi, takže ještě to chvíli potrvá, než to bude SUPER ;-) Ale musím se přiznat, že už teď mě napadá pár věciček, které bych udělala jinak co se týče barvy, ale před Pavlíkem to raděj nebudu říkat ani nahlas. To bude jen naše tajemství holky ;-) Člověk se to nejdříve nedokáže tak úplně představit, jak zkombinovat barevně stěny, kterou dát červneou a kterou bílou a až to pak je hotové, tak si uvědomí, že by to mohlo být třeba jinak....... :-( Taky se vám to tak stává? Ale je to hezké a za čas,až to dozdobíme to bude zase vypadat úplně jinak. Ale jsem ráda, že už je to hotovo a zítra už se těším, jak přijdu z práce a budu zase na tom pracovat. Dnes už nám doma zavonělo vánoční curkovíčko - mamčina tvorba. Tak se mějte, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás jen na skok z práce :-) Už aby bylo odpoledne. Ať vám to utíká a pak už jen 2 pracovní dny, jupí x-) Nebo už máte dovolenou od pondělí?Tak to závidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jo Romí,to já jdu do práce i ve středu...a mezi svátky taky...Než si stačím říct o dovču,tak si ji holky vždy rozeberou a mám smolika,ale zatím dokud nejsou děti mi to nějak nevadí. Dneska naplním cukrovíčko a bude hotovo. Pak jen nandat do krabiček a můžu se věnovat úklidu.Ale to už bude jen takové to dolaďování.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to jsem tu dlouho nebyla, nějak nebyl čas, občas jsem něco přečetla, ale ani nestihla odepsat.. Romčo, chválím barvičky, my to máme taky tak nějak.. a z toho si nic nedělej, já jsem si taky po rekonstrukci a vymalování říkala, že by to mohlo být jinak, ale musíš si říct, že jsi nemalovala naposledy a příště to může být jinak :-) Luci, ty jsi fakt borec s tím pečením, klobouk dolů! já nějak novinky nemám, ale jednu jo, dnes jsem adamoj koupila košili a kravatu :-) nakonec jsem to koupila v takové slonové kosti, snad to bude podobné jako moje šaty a kravatu červenou a jsou v ní takové malinkaté tečky v barvě košile, vypadá to dobře, nejradši bych to na něj hned navlékla, abych viděla, jestli i s oblekem to vypadá dobře a hlavně, jestli mu to bude, ale zabalím mu to pod stromeček :-) my máme doma ale zimu, topíme krbem, ale něco se s prominutím podělalo krb netáhne do komína a hodně nám toho šlo do bytu, že jsem včera ráno myslela, že jsem přiotrávená, tak jsem museli zapnout plyn, ale ten nám ten náš velkej byt moc dobře nevytopí..jo, krb je krb, ale nevíme, co s tím je.. a teď teda nevím, jestli někdo poleze na střechu :-( a kdyby to nepomohlo, tak by se musel začít bourat, aby se k němu mohlo dostat a z toho bych se asi picla, jsme tu teprve třetím rokem :-( ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - tak ať vám to dobře dopadne s tím krbem. Určitě to bude jen nějaká maličkost. My jsme zase kuoupili pod stromeček košili s kravatou svatebnímu otci a dolaďovali jsme to barvičkou k mamčiným šatům. Košile je běžová a kravata taky a jsou na ní šikmé hnědé a oranžové proužky jen v určitých místech. Vypadá to moc hezky. Takže z mých rodičů bude bezva sladěná dvojka :-) Už jsou oba oháknutí, jen mamce chybí boty. Luci - výhodou školství jsou prázdniny, takže já budu doma až myslím, že to vychází na 4. 1. Ani nevím, kolik přesně dnů je to, myslím, že 11? Ale zase nevýhoda je,že si nemůžeš vzít volno, kdy chceš v průběhu roku :-( Ale 2 měsíce prázdnin je nádhera :-) Tak a teď jdu zase chvíli stěhovat a pracovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no já to s tím volnem mám šílené, jak už jsem psala dělám 12ky a díky tomu, že jsem si s kolegyní vyměnila směnu,tak mi teď vyšly 3dny volna, což je teď ohromný luxus(dělám v obchodě). S přítelem máme naplánované zdobení stromečku na 22.12. protože je to poslední volný den před štědrým dnem a na štědrý den taky dělám naštěstí jen do 13h. Ale ani mi to nevadí, můj Davča navaří(je vyučený kuchař) a já jen pak umyju nádobí. Romi- to je super,že už máte vymalováno. Hned je to útulnější. A barvičky vypadají jistě úžasně. Jinak já jsem v tomhe taky jako ty. Letos jsme škrábali ložnici a vymalovali ji jemně modrou a žlutou(každou stěnu jinak) a ta modrá nebyla podle mých představ. Já vždycky nasadím takový ten dumavý nespokojený pohled a můj už ví co se děje. No samozřejmě jsme ještě večer zajeli do obi a namíchali si barvičku přesně takovou jakou jsem chtěla a museli to přemalovat. No a to nemluvím když jsme to zařizovali před 3rokama kolik věcí jsme vyměňovali za jiné,protože jak už byly koupené doma a dala jsem je do interiéru, tak se mi tam nelíbily :-D Přtítel je sice kliďas,ale když teď nahodím ten můj pohled, tak už říká:" zapomeň na to nic se měnit nebude". Bydlíme v našem bytečku 3roky a už teď bych nejraději vyměnila nábytek v obyváku :-D Ohledně svatbičky moc novinek nemám. Volala jsem si ještě na matriku do Vizovic a zdražili obřad na zámku na 4tis. není to o moc,ale když se tak zdraží víc věcí, tak to naskáče. Koupila jsem si ružový písek do misky pod prstýnky nikde jsem totiž nemohla sehnat takový světle růžový a jemný a ejhle při nakupování dárečků jsem na něho natrefila. Dárečky mám konečně nakoupené jen je zabalit. A první vánoční dárek jsme dostali s přítelem teď. Naši nám koupili, částečně i za to jak jim pomáháme s tím jejich bytem, nové jídelní židličky a dneska přišly, tak jsme si pro ně jeli a hned jsme je museli poskládat ať už je tam máme na štědrý den :-D Zuzi- neboj s tím krbem to dobře dopadne nemysli hned na nejhorší.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak koukám, že jsme na tom s časem všechny stejně. Už aby bylo volno. Já to mám v práci jako Lucka - jdu ještě 23.12., ale vypadá to, že mezi svátkama budu všechny 4 dny doma, tak aspoň tohle. Uvidíme jak se domluvíme v práci, je potřeba aby jsme tam byly dvě z pěti ... Romí to znám taky. Měli jsme představu a když jsme to letos udělali podle ní, tak už taky vidím, že některé věci by mohly být jinak. Ale to má asi každý. Super, že se vám podařilo vymalovat, hned budou Vánoce veselejší :-). Zuzi snad to s krbem dobře dopadne. Košile a kravata jsou určo pěkné. Já jsem byla ve středu u kadeřnice. Melír už je pryč, obarvily jsme to celé na hnědo. Nechtěla jsem to mít na svatbu vícebarevné. Na zkoušku jsme se nedomluvily, zatím nic neříkala. Na další návštěvu jsem objednaná 11.2., tak se asi domluvíme až v únoru. Mluvily jsme o tom závoji a taky říkala, že jestli mám šaty dost zdobené, že by ho tam nedávala a že by nedávala ani korunku. Mám si prý koupit skřipečky s růžičkama a takový ten vlasec s perličkama a to bysme zkusily a asi tam dáme živou smetanovou růži. Ale stejně jsem rozhodnutá si dojet do salonu závoj i korunku půjčit a vyzkoušíme to, za to nic nedám a je lepší si to zkušit a podle toho se rozhodnout než si pak říkat, že jsem to neudělala ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu07 - tak to jsem ráda, že nejsem sama :-D Já jsem to zatím Pavlíkovi neřekla, ale řeknu mu, že mě napadly trošku zaječí úmysly, ale pak to nakonec v dobré obrátím, že se mi to přece jen líbí a jsem spokojená.Musím říci, že se mi to začíná hodně líbit a teď, když už tam máme nábytek, který jsem si vyplnila podle svých představ, tak to vypadá zase jinak a jsem spokojená. Člověk si na to musí zvyknout, protože je to hodně jiné, než jsme to měli dříve. A to zatím ještě nemáme nic na zdech, ale určitě dokoupíme nějaké obrazy, obrázky, zarámujem fotografie atd. a zase to bude vypadat úplně jinak. Ještě nám schází i lustr a nové garnyže, zatím tam máme staré. Ale to všechno postupně. I naši se nejdříve hodně divili a ta červená barva se jim moc nepozdávala a teď říkají, že je to hezké. Pavlík to zatím v tomto hotovém stádiu ještě neviděl, tak jsem zvědavá, co na to bude zítra říkat. To je fajn, že si sehnala ten píse ;-) A jídeln židličky jsou taky jistě fajn, to bude pro nás taky aktuální, ale až posléze. První fáze obývák, druhá fáze kuchyně a 3. fáze spící místnost - nebo-li ložnice a pokoj dohromady :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?