Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Zuzi tak to je super že už bižu a balerínky jsou na cestě. A když ti je mamka chce dát ... však za 14 dní si je vybalíš :-). Je to hrozný jak to letí. Tak dobře pořiďte a těším se na fotky prstýnků i obleku když seženete pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky písnu až zítra. Po práci jsem šla cvičit a trenér nám dal zase pěkně do těla. Přiletěla jsem domů a pekla a pekla a pekla a teď jsem si sedla. Tak se jdu nachystat na zítra do práce a lenout. Ještě,že mám tak šikovného Peťlku,že nám uvařil dobrůtky na zítra k jídlu a postará se o domácnost. Je to prostě můj poklad. Už se holky těším na nové fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem přijela pozdě z práce a měla jsem v závěru dne tak trošku smolný den díky poradě v práci, tak jsem se nedostala ani za vámi :-( Nějak nebyla ani nálada....Ale,co mě na druhou stranu trošku potěšilo je, že už mám doma mašle na výzdobu auta a jsou fakt krásné. Tak aspoň něco pozitivního. S těmi šatičkami asi nakonec budete mít pravdu, protože mi to teď stále více nějak dochází a utvrzuji se v tom - zůstat u nich. Už mě nějak i ty nové přestávají lákat. Moc děkuju za typy k vymalování, ještě uvidíme, pro jaké barvičky se nakonec rozhodnem,ale pak vám určitě řeknu. Jani, žádnou fotku jsem do albíčka nevkládala, pouze jsem měla obavy, že my smáznou ten text, kde se ptám na ty barvičky, jak vymalovat,víš?Takže si vlastně o nic nepřišla. Přemýšleli jsme zkombinovat červenou a bílou a chtěla bych do toho šupnout ještě nějakou barvičku. Tu červenou a bílou bych možná volila pro ten obývák, ale nevím, jak s tím doladit tu kuchyň, která budu s obývakem propojena a myslím,že nábytkem se asi i hodně zmenší, takže by možná byla dobrá jen jedna barva. Fakt nevím? Jinak kombinaci 2 zelených barev mám v pokoji, jak tady některá z vás říkala.
Odpovědět
Profilova fotka
Já snad zítra budu mít taky více času. Z práce bych měla přijet dříve a zítra bude Pavlík dělat zase doma :-( , takže u nás se to zase nehne, takže ani nebude možná, co uklízet po dělníkoch, když žádní nebudou. Snad jen kdyby se do něčeho pustil i taťka sám. Uvidíme? Jani - týýýý jo, to je fakt strašný, jak to letí. Jak si se zmínila o těch 14 dnech, člověku to ani nepřijde, ale když se nad tím zamyslí, tak je to vážně tak. Už jen 1 celý pracovní týden a pak pár dní a jsou tady..... pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jéééééé dnes jsem tady po dlouhé době první dneska. Tak to teda koukám. Ale nějak nemám, co bych vám sdělila, protože nic nového není. Kromě včerejších mašlí na výzdobu auta, keré už mám doma, ale to už jsem vám psala včera. Zase o jednu starost méně, to je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dnes se tu vážně nikdo neobjeví? Nevadí :-) Tak pa třeba zítra. Já už dnes odcházím od PC.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já jsem jen rychle nakoukla a až teď mám chvilku. Ale to jsem zase hotová,takže vám asi ani nic nepísnu. Romí máš určitě obrovskou radost z těch mašlí,tak si to pěkně užívej. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo Luci mám. Ukazovala jsem je i mamce a samozřejmě i Pavlíkovi, protože budou i na jeho auto a moc se líbí. A bylo to, jak se říká za hubičku :-)Za každou mašli jsem platila 10 Kč a práce s tím jistě byla. Já bych to určitě tak hezky nesvedla, chce to cvik. Sice, když k tomu přičtu pořizovácí náklady za stuhy, tak to vyšlo na nějakých 450 Kč + role organzy za 100 Kč. Takže výzodba aut asi 550 Kč. Ale to bych jistě nikde asi levněji nepořídila, kdybych si nechala dělat výzodub např. někde v květinářství nebo kupovala přes net. Takže jsem spokojená a mašličky se pak pokusím na bazaru prodat. A hlavně si myslím, že to bude jiné, než obvykle výzdoba aut bývá a to mě těší!! Luci úplně tě chápu, taky to teď tak často mívám, ale dnes jsem byla výjmečně celkem fit. Holky v sobotu už jedem do té Vídně, tak už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jééééé dneska opět zase první :-) Tak to teda koukám. Aspoň někdy se mi podaří nic nedočítat ;-) Ale zítra už tu první nebudu, protože zítra jedem do Vídně, takže zítra se tu asi neobjevím vůbec :-D Jinak u mě nic nového, takže nějak není o čem psát. Uvidíme, co v neděli? Možná budu mít horké zprávy z nákupu obleku ve Vídni, tak písnu. Kéž by se podařilo?Ale ani s tím nějak moc nepočítá, ale to je možná lepší, protože třeba budu mile překvapena :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Teda opravdu to tady utichlo. Ale já se vůbec nedivím. Sama jsem si teď odskočila od pečení cukroví - čekám až se mi rozpálí trouba, tak jsem toho musela využít :-D. Přijde mi že teď ty dny nějak letí a není na nic čas. Když si vzpomenu jak jste si tady někdy v srpnu nebo září psaly, že do Vánoc ještě čas a po novém roce už se nám to chystání svateb rozjede, že nebudeme vědět co dřív ... a je to pomalu tady, svátky jsou za chvíli a za chvíli je po nich ... no snad se na to ani netěším, to bude lítání, zařízování a starostí po novém roce. Romí to je super že zítra jedete do Vídně. To jsem zvědavá jak pořídíte a těším se na případné fotečky obleku. Určitě tam bude krásně, vánoční Vídeň paráda :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jako vždy jsem mrtvá....Ještě,že tohle nebude trvat už tak dlouho a ten týden pře vánocema už budu "odpočívat". V práci toho máme taky nějak moc,tak lítám jak hadr na holy v práci a i pak doma. Romí krásně si uží tu Videň. Jani, to maš pravdu. Hned 4.ledna jdeme na matriku, pak hotel s restaurací, oznamku, záloha na fotografa, kadeřníce.....jejda toho bude asi umřu a ten den D si ani neužiju. Nevím jak budu stíhat o víkendu za váma koukat,ale v neděli určitě. Tak pa pa
Odpovědět
No holky vy pořád píšete, že po novým roce toho bude mraky mraky mraky, ale já si nemůžu pomoct.... přeci jen se ty věci zařizujou postupně, ne v jednom dni, tak mě to prostě nepřijde a proč z toho dělat drama... Spíš je toho hodně, na co člověk musí myslet, ale papírek a tužka .... a je zase dobře. 8-) jakože já si hlavu prostě nedělám, termíny zařízený jsou a pak už jenom domluvit konkrétní věci, navíc je spouuuustuuu času, dobrý 4 měsice. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuju holky. Milmic - vidím, že ti si asi těžkej pohodář a beřeš to všechno v klídku a pohodě ;-) Já teď svatbu v poslední době ani nějak neřeším, spíš tu naši rekonstrukci, která mě trošku pije krev a jsem z toho všeho tak trošku rozladěná. A příští týden asi ještě budu :-( Už ať je to hotovo, alespoň teda část (obývák) a kuchyň po novém roce. V práci máme taky tak střídavě oblačno, ale snad už to těch pár dní nějak vydržím. Přesněji týden a dva dny. Jak psala Lucak, že možná nakoukne až v neděli, tak já rozhodně taky. Takže, kdyby jste toho nějak moc nenaklábosily bylo by to fajn. Aspoň bychom nemuseli tolik dočítat :-D A ta Kačka se stále neozývá, že? To je divné, že?Že by na nás zapomněla? Hezký víkend holky a v neděli za vámi kuknu. Nebo, kdyby se zadařilo, tak třeba i zítra v noci, jak bychom přijeli. Návrat máme mít kolem 22 - 23 hodiny. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, jsem strašně moc ráda, že taky nemáte čas, neměla jsem toho zase tolik za dočítání :-D oblek máme, je super, stál 5000 - kalhoty+sako, pásek 500 a ostatní zase po novém roce. až bude čas, tak sem dám nějakou fotku.. teď je toho nějak moc. hlavně to pečení, máme asi 8 druhů a linecký ze 3 dávek, adam ho miluje, ale už na to asi prdíme, já to vůbec nejím, tak to bude stačit :-) uvidíme.. no, prstýnky jsou úžasný, ale museli jsme je odevzdat a dostaneme je pod stomkem, ale jsou super, hned bych ho nosila. jeden balíček mně už přišel, baleríny by mohly být teda větší, ale o číslo by mně zase padaly, tak je zkusím rozchodit. bižu nevím, to bude překvapení.. a je, musím letět, jedeme pro stromek :-) tak zatím papa nevěstinky
Odpovědět
Ru, no já si nedokážu pomoct, ale já v tom prostě ty stresy a "nevímkamskočit" nevidím. :) Pro mě bylo důležitý zařídit termíny kde čeho včas, aby to sedělo a nemuseli jsme hledat náhradní řešení. To máme - už od srpna v podstatě. A náš další rozvrh vypadá tak asi: v lednu zajet na matriku a na hrad domluvit se - v jeden den zajít za kosmetičkou a kadeřnicí zajít kvůli svatebním šatům - to bude několikrát kvůli přešívání zajít za fotografem koupit oblek ženichovi zařídit dekorace A to je v podstatě všechno. :) Nevím, jestli jsem na něco zapomněla důležitého, co vy zařizujete a já ne, ale přijde mi to v pohodě na to že svatba je až v dubnu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme stromek, je hezkej, ale je to peněz za něj.. no jo, jednou za rok :-) jinak dnes jsem viděla u nás svatební auta, brrr takovou zimu já nechci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem se před chviličkou vrátila z Vídně a musím říct, že tam bylo nádherně. Byla tam pěkná kosa, takže zima už asi přichází konečně, dokonce poletoval i snížek a co je hlavní......Máme oblek pro ženicha, jupíííí :-D Opravdu se zadařilo a koupili jsme krásný oblek. Návštívili jsme ten velký obchodňák, co jsme měli v plánu Pekk end Cloppenburg a tam jsme ho koupili. Je tmavý,ale ne černý spíš tmavě šedý a má trošku i lesk, takže úplně podle našich představ a cena báječná 199 Euro, takže na naše v přepočtu 5000 Kč. Máme z toho oba velkou radost x-) A ani nám to nezabralo zase tolik času, asi tak hodinku.Takže jsme všechno stihli, co jsme chtěli. Ale ty trhy tam jsou fakt krásné, bájenčá atmosféra, ale bohužel strašně moc lidí. Asi bych to příblížila k dřívějším nákupum v Polsku. Kdo tam byl, tak ví? Holky, jen mě mrzí, že i když jsme tam měli foťák, tak mě vůbec nenapadlo, že bych mohla Pavlíka vyvotit. :-( Pro vás. Tak vám oblek nemůžu ukázat, ale někdy se ho pokusím přemluvit, aby se do něj oblékl a vyfotím ho. Už jsem ho na to upozornila v obchodě, že určitě budete chtít vidět oblek, tak hned říkal, že je to nespravedlivé, že my ženicha vidět smíme a on nevěstu ne......Tak to jsou mé zážitky z dneška a zase můžem odškrtnout jednu věc ze seznamu. Teď nám ještě zbývají košile a kravat, což myslím, že nebude žádný problém. Trošku problém bude možná s botičkama, ale i ty se určitě podaří. Zítra budeme stěhovat před malováním a i když budeme malovat, tak v těch místnostech je hrozný binec na zemi, tak tam budu muset trošku uklidit, ale snad mi to vyjde za vámi alespoň nakouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem se zapomněla zeptat - zuzi vy jste kupovali oblek kde? a jaký?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak to je super, že máte oblek, Romčo! zase o starost méně, viď? my jsme ho koupili u Blažka. je fakt hezkej!! ještě košili a kravatu, ale zatím nevím, jaké barvy, ale co tak tady koukám na fotky, tak asi červenou kravatu a košili nějakou do krémova, když nemám šaty bílé, tak abych vedle něj nevypadala šmucik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - tak to jste trefili na nějakou slevu u Blažka,ne? Protože u něho, co jsme se my dívali, se ceny pohybují někde jinde. To jste měli štěstí:-) Nám se taky líbil jeden oblek u Blažka,ale stál 11 000 Kč :-( Jo,jo máš pravdu, že nám zase jedná větší starostř odpadla. Vidím, že dnes nás tu zatím moc nebylo, ale to nevadí, protože ani já jsem neměla nějak čas. Vyklízeli jsem a uklízeli před tím malováním, ale už to máme. Možná to ještě dnes začnem dělat aspoň na bílo, ale uvidíme, jak to vyjde? Protože jak jsem říkala, Pavlík furt přebíhá od nás k nim (stále to nemají doma hotové - u nich je to snad nekonečné ]-( ), tak šel zase něco dělat na chvíli domů a prý, že ještě přijde. Tak jsem zvědavá. Ale bylo by to fajn, kdybychom to dnes dali všehcno na bílo, tak bychom zítra mohli dávat už barvu, kterou ještě zítra musím koupit. Zuzi, taky ještě přesně nevím, jak doladíme košili s kravatou. Každopádně budem ladit to zelen,ale nevím jestli košili bílou a zelenkavou kravatu, nebo jestli obojí zelené. Výhoda je, že oblek je tmavy, tak bude hezké to i to. Říkám si, že ta bíla košile by to pěkně rozjasnila, tak nevím?Co myslíte, holky?Bílou nebo zelenou?
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuůůůůů, nikde nikdo? Nevadí ;-) A Pavlík taky nedorazil, takže z malování dnes už asi nic nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro dnešek se loučím a třeba zítra se tu setkáme, pa
Odpovědět
Ahojky nevěsty, jen tak jsem zkusila zadat náš termín svatby, tedy 24.4.2010 do vyhladávače a ejhle, kolik lidiček má společný termín. Jen bych se Vás ráda zeptala, co všechno už máte zařízeno? Zdá se duben daleko, ale uplyne to jako voda...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda Zuzi, vítám tě, já jsem taky Zuzana :-) my máme svatbu na čarodky, už mám šaty, 2x boty, přítel oblek, zamluvenou restauraci, místo obřadu, kadeřnici, kosmetičku, kapelu a snad i fotografa. koupené dekorační věci na stůl, medvídky na auto a na stůl, něco do vlasů, nějaké blbinky..tak nevím, asi jsem na něco zapomněla.. mrkni do alba, uvidíš.. a co ty, jak jsi na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, měli u blažka vánoční akce..docela super..oblek za 5.000 a kalhoty k němu zdarma.. s vaším budouváním mně to mrzí, asi vím, jak ti je!
Odpovědět
Zuzi, tak já mám šaty, restauraci, místo obřadu, kapelu, kadeřnici, fotografa a dokonce už i oznamko. Ale největší oříšek mě teprve čeká, a to prstýnky a oblek pro ženicha. S prstýnkama to je největší potíž...nemůžeme se domluvit :-( . já chci kombinaci a přítel ne, ještě k tomu je skoro pořád v zahraničí, takže domluva děs a všechno zařízování je na mě...ale takové ty ozdůbky na stůl ještě vůbec nemám :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen tak na rychlo zdravím. Holky je super,že jste pořídili obleky. Už se těším na fotečky. A novou nevěstinku taky zdravím. Musím zase běžet pracovat. No jo práce a doma znova práce...jestli se nazblázním,tak se v dubnu i vdám :-D
Odpovědět
Jojo práce..taky bych měla pracovat,ale vůůbec se mi nechce. Pořád mám něco důležitějšího na práci :-) . A co cukroví? Holky pečete?..jinak k tomu zbláznění taky nemám daleko...stavíme si domeček a nevím nad čím mám dříve přemýšlet, zda nad ním nebo nad svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás všechny a nováčky obzvlášť. Zuzi tak to je fajn, že jste u Blažka narazili právě na slevy, protože myslím, že na obleky zas tak často slevy asi nebývají, ale asi se zbavovali starých kolekcí, protože už bude asi brzy nová. Luci - no nevím, nevím jestli se mi podaři Pavlíka překecat, aby mi zapozoval na focení :-( Obléct by se do něho asi oblekl, ale když mu asi řeknu, že ho chci vyfotit, tak z toho možná nebude dvakrát nadšenej. Ale uvidíme? Zkusím to ;-) A když ne, tak si budete muset počkat až na svatební :-D Zuzik - my máme zamluvejen obřad, hostinu, fotografa, muzikanty. Já máme dále šaty, botičky, silonky, spodní prádlo, dekorace,vývazky obelk ženich a spoustu jiných věcíh, které můžeš shlédnout v mém albíčku Romča + Pavlík. Tak se kukni a to všechno,co tam mám už máme :-) Jinak myslím, že do dubna už to uteče jako voda.....Jo ještě jsem zapomněla, že mám domluvenou kadeřnici a snad už i kosmetičku (tu měla domlouvat svědkyně). Ještě nám taky schází prstýnky, oznámka, boty pro ženicha, košile, kravata a ještě pár drobností. Ale to NEJ už snad máme.
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to dnes v práci bylo celkem v klídečku a snad to tak bude těch pár dní i do Vánoc. Dnes jdeme kupovat barvičku a budem pokračovat v malování. Vypadá to holky nádějně, ale nechci to zakřiknout....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?