Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, tak jsem se vrátila od kosmetičky, bylo to v pohodě, trochu mně trhala i obočí, říkala jen trochu, že to teď zase vrací k přirozenosti, ale vůbec to nebolelo, je moc šikovná. a protože říkala, že pleť mám docela v pohodě, až teď na to čelo, co jsem vysadila antikoncepci, tak jsem se nějak opupínkovala :-D tak mě i nalíčila, ale nebyla jsem z toho moc odvázaná.. je to těžký, když je někdo zvyklej se hodně líčit, třeba jako já si dělám dost tmavé oči a skoro nic víc, tak se pak necítí, ale když jsem dorazila domů, tak jsem si to ještě dodělala a myslím, že je to dobrý.. když se dívám do zrcadla, tak to je dobrý, ale když se vyfotím, tak vypadám jako blbec.. :-( a líčení není vidět, asi je to foťákem, nevím jakej režim zvolit, tak pan fotograf bude jistě lepší. překvapila mě cena, líčení asi bylo gratis na poprvé, ale jinak jsem platila jen 200 kč, což je super. jsem zvědavá, kolik bude stát účes, ale asi to nebude drahé, protože když jdu k ní normálně na barvení, melíry, stříhání, foukání, tak to 500 Kč nikdy nepřelezlo.. romčo, ty se hlavně pořádně vylež, když vidím, co se teď kolem nás děje, je to hrůza.. holky, ty baleríny fakt vypadají dobře a hlavně stojí fakt málo, asi do nich půjdu :-) taky by mě zajímalo co je s Kačkou, snad je vše ok, jen nemá čas..
Odpovědět
Ahoj,další dubnová nevěsta se hlásí....budete si půjčovat nějaký bolérko nebo pelerinku?Nebo spoléháte na pěkné počasí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko,tak to je super,že jsi spokojená a že tě i pěkně nalíčila. Jen nevím jestli je to to pravé mít ke svatebním šatům hodně tmavé líčení (černé linky). Ale každému sluší něco jiného a každému se něco jiného líbí. Já se budu líčit do fialkova. Mám super stíny s kterýma se nádherně líčí a mám je ráda,tak si je teď šetřím,aby mi pěkně vydrželi a hlavně,aby si lidi od nich ovykli a pak zase koukali jaká jsem to ale kočka :-D Jinak Zuzko cena super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, já zkusila něco méně vyrázného, ale připadám si hrozně vyblitá :-D ještě k ní pojedu, tak to může zkusit ona podle sebe.. času ještě dost, ale jsem ráda, že vím, že ta možnost tady je. kočka budeš určitě, to je jasný!! nějak se nám to krátí, příští týden asi půjdeme vybrat stromek, pak hned vánoce.. no jo, duben je za pár :-) ahoj amalia, vítej mezi náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Amalia, bolerko si možná nechám ušít o mamči a paní říkala,že se nevěsty rozhodujou při vyzvedání šatů podle počasí... Zuzko a dělala ti i make-up a nebo jen oči? Neboj určitě taky najdeš to pravé ořechové ;-) . Jo jo vánoce jsou za rohem a pak bude duben už za dveřma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
i make up, ale ne dekolt, atd.. je ksiftík :-) já nad bolerkem zatím neuvažuju, to se uvidí až podle počasí.. no, aby pak ještě nějaké bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, spíš asi ksichtík :-D :-D prostě obličej :-D
Odpovědět
Amalia: já si pelerínku půjčuju na 100%, protože máme obřad na hradě, aj hostinu na hradě. A i když nám budou topit, tak studený zdi středověkýho hradu.... nic moc. :-D Bych asi umrzla na rampouch.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si bolerko ani nic jiného půjčovat nebudu,spoléhám na to,že bude hezky,nebo to přinejhorším nějak vydržím ;-) V salonu mě říkali,že ke každým šatům půjčují takovou jakdyby tu šálu,ale to je spíš opravdu jen na přehození nebo na parádu, v žádném případě aby to zahřálo......Hold počasí je nevyzpytatelné...Moje sestra se vdávala 29.dubna před 10 lety,měla zarezervovaný i "kožíšek" a my všichni koupené spíše teplejší oblečení.Ve svatební den bylo 30 st. a to fakt nekecám,cukroví teklo,jak kdyby měla svatbu v červenci.No hrůza.I když asi lepší než kdyby pršelo:-(Když to si člověk nevybere.
Odpovědět
No já osobně bych byla ráda za sluníčko. Páč at už je 10 nebo 20 stupnů, tak to sluníčko to celý rozehřeje. A v dubnu už mívá trochu sílu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já samozřejmě taky radši sluníčko:-)Jen jsem tím chtěla říct,že třeba v tom dubnu může být tepleji než někdy v červenci...Právě že si většinou řekneš,v dubnu nebývá tak horko,nebude téct cukroví apd. a jistota není nikde.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Taky si na Kačku občas vzpomenu a říkám si, kdo ví, co pak s ní je a proč se nám neozývá?Ten čas tak rychle letí, že ani nevím, kdy naposled tu s námi byla, ale možná už je to i měsíc,že? Já jsem sama zvědavá, jak mě ta kosmetička nalíčí, protože jsem se ještě od žádné líčit nenechala. Všechny nevěsty, co jsem zatím viděla, tak byly jen decentně jemně nalíčené, spíš to nebylo ani poznat, aby vynikla ta přirozenost, ale bylo to moc hezké. Tak jsem sama na sebe zvědavá? Uvidím pak na zkoušece. Teda doufám, že nějaká bude?Ale domluvím si to tak, aby byla :-) Polas - kde jste se byli dívat na prstýnkyTaky se mi moc líbila kombinace mat a lesk, ale když teď slyším,co říkáš, tak teda nevím?A jak se pohybovaly ceny? Vážně měla tvoje sestra před 10 lety takové teplo?Tak tomu se těžko věří, ale když to říkáš, tak je to jistě pravda. Kéž by to i nám takhle vyšlo?30 stupňů být nemusí, stačilo by klidně pouze kolem 18 - 20. I když 18 je možná chladno,že?Ale když svítí sluníčko, tak je to zase jiné :-). Určitě takové teplíčko mít budem!!! Amálie - vítám tě mezi námi. Bolérku mít určitě budu, už ho mám raděj i zamluveno, protože jak tady jedna z nás už zmínila, co kdyby pak náhdou týden před svatbou už nebylo a nato mě uporoznila i paní v salonu :-)A stálo jen 400 Kč, takže cena je v pohodě. Kdyby stálo možná 1000 Kč, tak bych se možná rozmýšlela až na poslední chvíli podle počasí, ale v tomto případě jsem si ho zamluvila hned. Ale v našem případě bude počasí jístě krásné, vím to!!!, ale z rána a v kostele může být chladno. A já jsem tak trošku "zmrzlinka", takže jsem si ho raděj zamluvila :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rumisek:Byli jsme ve Zlatnictví Pyramida vedle Vodafonu a fakt velká spokojenost,doporučuji.Četla jsem právě od holek v diskuzích tady na BMS,že je to tam v celém UH nejlevnější a je fakt,že jsem byla i cenou překvapena. Paní jsou opravdu velmi ochotné,poradí,doporučí apd.no prostě jsem byla mile překvapena,trvá to tam cca 3 týdny udělání těch prstýnků a cenově záleží co na tom prstýnku chceš,ale jak jsem psala my budeme mít z bílého zlata a uprostřed takový proužek,žádné kamínky tam nechci a paní říkala že za ten pár od 6,5 do 7,5 tis. včetně vyrytí jmen a datumu na prstýnky.Ta cena je podle toho,jak velké ty prstýnky budou (někdo má silnější prsty,tak se tam spotřebuje víc zlata že?).Což si myslím,že jde a všechno se tam celkem pohybovalo v té ceně,já jsem si myslela,že to bude dražší a myslím si,že ty naše jsou značka Primossa,nevím to jistě,ale na tom nezáleží,hlavně aby se nám libili. Hlavně jsem teď zjistila,že co se ti může líbit na obrázku,to ti nemusí vůbec sedět na ruce,jeden se mě tam fakt líbil a jak jsem si ho dala na ruku,tak to vůbec,ale opravdu vůbec nebylo hezké,takže je to lepší si myslím vyzkoušet,než to kupovat přes internet.Ale s tím matem a leskem mě to tak ta paní říkala......To jsem se ale rozepsala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejdříve jsem přemýšlela, které zlatnictví máš na mysli, protože jsem si nemohla uvědomit, kde je Vodafone, ale už vím. Na rožku prostřední ulice,že? Děkuji za info ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Vítám novou nevěstu Amalii. Přidávám se k holkám v přestavě, že v dubnu bude určitě moc krásné počasí. A jestli ne, tak ... se stejně vdám :-D. Bolerko zatím zamluvené nemám, ani jsem se na to neptala. Ale raději se poptám až si tam pojedu pro závoj na zkoušku účesu. Pro jistotu. Ale tak je to jednou za život tak snad těch několik minut vydržím venku bez kožichu kdyby nebylo hezky :-). Tohle si fakt nevyberem. Letos se ženil jeden známej v červnu a celý den jim propršelo a jedna kamarádka v srpnu a co myslíte .. téměř celý den jim propršelo a o teple ani jeden den nešlo mluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, taky vítám novou nevěstu. Já mám už bolérko obhlídnuté. Zkoušela jsem si i kožíšek, ale líbílo by se mi něco mezi, něco takového jak mám v albíčku, ale jen když by bylo chladno. Klidně bych brala i jemné krajkové bolerko,ale fakt jen z rána. Chci si ty šatičky užit bez ramínek a ničám dalším na sobě :-D Takže mám to vymyšlené, že všechno doladím až paní dojdou ty šaty do salonu a půjdu na poslední zkoušku :-D Polas- ta cena těch prstýnků je super
Odpovědět
Jíťo my máme čistokrevného zlatého kokříka, ale bez papírů. Nejsem ten typ, co by honil pejsky po výstavách a sbíral ceny za to jak vypadají. Naštěstí mu nechali i ocásek, bylo by mi líto, že ho nemá. Nemám ráda, když třeba lidi nechtějí psa jenom proto, že má jedno oko modrý a druhý zelený a hned se jim už nehodí do chovu .... Je to taky hrozný mazel. A ty psí oči moc dobře znám - to by mu pak člověk dovolil úplně všechno když se takhle zadívá viď?Jak je ten váš starý? Náš je pořád ještě štěňátko, teď mu bude půl roku na Silvestra. Letos mi totiž umřel pejsek, kterého jsem měla 16 let a víte jak je to s tím prázdným místem po někom. Nejde najít náhradu, ale je třeba ho zase vyplnit a každé další zvířátko, které se dostane do dobré rodiny je šťastné. Teda aspoň myslím, že jsme pro něj dobrá rodina, podle toho taky vypadá, je to rozmazlenec a gaučák :-). Na svatbu ho brát nebudeme, bude doma hlídat baráček, ale dostane určo mašli a budeme se s ním fotit. On je taky kamarádskej, tak by každého otravoval a chtěl by po něm taky něco dobrého .... A navíc už ho vidím jak se mi sápe po šatech s tou jeho ohromnou radostí když mě vidí :-). Nemůžeme si dát s přítelem ani pusu aniž by se mezi nás nezavrtával jak žárlí :-).
Odpovědět
Holky já jsem taky zvědavá jak mě nalíčí. Moc se namaluju, tak se na to těším. Od profesionálky jsem se nikdy zatím nedávala malovat ani poradit. A toho obočí se trohu děsím, že to bude bolet ... vůbec si ho netrhám ... au au :-D. Zuzi ta cena u tvé kosmetičky je parádní. A když si spokojená, tak je to vůbec super. Balerínky si kup. Určitě je pak ještě unosíš. Já to říkám pořád - doufám, že zůstanou dlouho dobu v módě, protože pohodlnější botu, která i hezky vypadá nemohli už vymyslet. Už jsem měla asi čtvery během tří let a všechny jsem jenom chválila a unosila do té doby, dokud se "nerozpadly".
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ten náš má 2.5 roku, ale štěněcí roky má pořád v sobě. Vypadá jak kokr, ale bez dlouhých chlupů, ale má semišovou srst(je to náš semišáček) a taky nemá useklý ocásek a jinak je zlatý prostě přesně jako kokr :-D Mě právě strašně mrzí, že se snámi na svatební den nevyfotí, je to takové naše skoro dítě :-( Jelikož den před svatbou budeme muset odjet z našeho bytečku a každý ke svým rodičům, tak ho ani neuvidím než se poveze druhý den do hotelu :-( dám ti jeho fotečku na chvíli do albíčka a pak ji vymažu ať se mrkneš na mazla
Odpovědět
Polas - tak to je moc dobrá informace. Taky jsme uvažovali že si dáme kombinaci bílého a žlutého zlata lesk a mat. Na fotkách se mi moc líbily. Ale jestli se to časem ošoupe, tak to nemá cenu, to by mi bylo pak akorát líto. Jinak taky mylím, že cena za prstýnky je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jasně,že bude krásné počasí. Posledních pár let je v dubnu vždy krásné počasí,tak jasně,že ho budeme mít i my. A když bude pršet,tak to bude pršet štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, tak se mrkni jsou tam vzhledem ke globálnímu oteplování, budeme mít teploučko :-D Pozor taky na prstýnky s tou vyrytou drážkou uprostřed. Mě říkal zlatník, že to upřostřed není zlato, ale je to tam jen namalované nebo nastříkané či co a oloupe se to. Ale pokud je to udělané tak, že ta drážka je se zlata, tak je to v poho
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak cena za prstýnky je super. Když jsem koukala všude možně jinde,tak tam se po deset tisíc nepohybovaly a to pak je pěkná pálka. My teda máme stříbrné,tak je máme levné,ale krásné :-) Ke kosmetičce se taky musím zase objednat ať mi pěkně vyčistí pleť a pak se můžu krásně nalíčit. Budu ráda když u nás najdu tu kadeřnici...jsem na to zvědavá která mě nakonec bude česat. Já jsem teď udělala zase další cukrovíčko a na další dvě zadělala,tak je zítra upeču a jeětě mě chystá jí dva druhy a pak už jen nepečené. Aspoň budu mít těsně před vánocema víc času. No a potom v dubnu nanovo na svatbičku...to bude taky dost práce,ale nějak to zvládneme.
Odpovědět
Ahoj Jíťo. Mrkla jsem na pejska. Jak se jmenuje? Je krásnej, hned bych ho pomazlila :-). Jak ale rychle vyrostou viď. Mašle by mu teda šla, možná víc než tomu našemu, ten je samý chlup :-). Taiky ti tam vložím fotky. Je škoda, že se s ním nebudete fotit, ale tak si uděláte fotky pak. Ten náš může zůstat u baráku, tak je dobrý že ho nemusíme nikam dávat. Je fakt moc pěkněj, takový zlatíčko, jak říkáš, kouká mu ta štěněčina z očí :-).
Odpovědět
Jsou tam. Taky ho máme jako miminko. Jsme se shodli že je to dobrá připrava na potomka :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak s těma rozmazelnýma zvířecíma miláčkama a gaučákama to moc dobře znám, protože máme taky jednoho takového doma :-) Jinak mi dnes slíbila ta moje kamarádka a současně svědkyně, že se zítra zajde domluvit za tou kosmetičkou tak jsem zvědavá. Zítra už jsem měla jít do práce, ale když jsem tam dnes volala, tak mě náš pan ředitel mile překvapil a říkal mi, že to nemám uspěchat a že mám zůstat ještě doma a příjít až v pondělí. Je fakt, že jsem v to tajně doufala, že by mi to mohl nabídnout, ale nečekala jsem to. Tak jsem ráda. Ale nebudu to podceňovat a raděj ten den ještě proležím a do salonu zajedu až ten příští týden, pokud to vyjde. Dnes jsem ležela jen dopoledne, protože odpoledne jsem si musela zařídit pár věcí, tak jsem byla na chviličku i venku, ale zítra bude poctivě zase ležet v pelechu. Naštěstí teplotu už nemám a léčky už začínají zabírat, tak už se cítím mnohem lépe :-) Luci - to cukrovíčko ti závidím. Mně to ještě všechno čeká, ale nějak to jistě zvládnu. Zítra si chci udělat těsto na perníčky a jedny upeču doma a druhé chci péct v pondělí s dětmi v práci. Původně jsem to měla v plánu s dětmi na dnešek, ale díky mé nemoci to bohužel nevyšlo :-( Luci ten déšt raděj ani nevpomínej, protože už mi párkrát takové štěstí pršelo. A věřím, že i bez deště budeme šťastní, takže bychom se bez něj v tento den i obešli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, není tomu tak dávno, co jsem tu psala, že to tady poslední dobou nějak nežilo a uplynulo pár dní a zase je všechno jinak. A žije to naplno každý den. :-D
Odpovědět
Ahojte holky, no aj já mám hafíka. Ale nemám teda gaučáka. :-D Bydlíme na dědině a bývá jak na dvoře tak doma, tak kdyby mě ze dvora skočil do postele, no to bych ho hnala. :-D Aj s kočičkama si na dvoře hrává... No je z útulku, máme ho v lednu 3 leta, je mu cca 7-8 let, to nevíme přesně, možná víc. Zvyká si u nás čím dám tím víc, teda na mě si zvykl během 2 dnů, ale byl týranej... :-| Každopádně na svatbě ho mít nebudeme, protože se bojí mužských (bere jen mýho tátu) a ve větším množství lidí je chudák úplně ztracenej a ustrašenej. A jak se někdo rychle nebo blbě pohne, tak už utíká.
Odpovědět
Profilova fotka
jutu:Kdysi si tady psala,že tvůj kolega má svatbu 24.4. v Buchlovicích,v kolik hodin to má?My v 11 hod. O té drážce mě paní taky říkala,ale abych se přiznala,moc jsem to nepochopila,jen že to nesmí být nějak vystouplé nebo tak nějak,jeden takový mě ukazovala,proto mě i překvapilo,že tak na všechno upozorňovala a prostě nechtěla za každou cenu prodat,takže Romi fakt doporučuji a je to přesně jak si říkala na rohu Prostřední ulice.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla u své kadeřnice,tak jsme se domluvili definitivně na svatební účes a na zkoušky,zároveň jsem se objednala i u kosmetičky,je to v jedné budově,takže je to paráda,nebude žádný shon a přebíhání......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?