Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám na vás takový dotázek:-)Když jste dělali ty vývazky,lepili jste to nějak nebo třeba šili??Já jsem myslela,že bude stačit když to spojím tím špendlíkem,ale ten to nějak neudrží a celé se mě to vždycky překroutí.....Doufám,že to není rukama :-D Tak prosím o radu :-( Jinak jsem dneska dostala balíček co jsem si objednala z netu (nevím jestli se může tady psát adresa,ale asi ne že?) a všechno došlo perfektní,včas a přesně jak je na obrázku,takže velká spokojenost,ještě něco objednám dalšího,zatím jsem vzala jen něco malého na zkoušku:-)Takže kdyby jste chtěli poradit napíšu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky holky, to jste se nám ale nějak rozstonaly. Tak pěkně ležte ať jste brzy fit. Polasmartina, webovky sem můžeš psát...dáváme si sem i různé odkazy a zatím nám to nikdo nesmazal. Já si dnes dávám takový malý relaxek od pečení. Sice mi už moc druhů nechybí,ale přece jen chci jeětě něco vyzkoušet. Jo a ktěm vývazkům...my jsme je všechny pokud se nepletu sešívaly...tak neboj rukama to není. Ono se to na špendlíku rozkroutí a je to včudu. Tak práci vzdar a pěkně je nám vyfoť. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si mě potěšila,že to není rukama:-)Přesně jak říkáš,rozkroutilo se to a bylo po......Určitě je pak vyfotím,ale tak hezké,jako je máte vy je mít nebudu,já nemám totiž na to takové nervy a hlavně si už musím vytvořit to albíčko,ale když pořád není čas:-(A tu svatební výzdobu jsem kupovala teda na svatbadekor a fakt velká spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
Na ty stránky jsem koukala taky,ale nakonec vyhrála stylováinspirace a taky velká spokojenost. Už se moc těším až si uděláš albíčko a pěkně se pokochám co máš pěkného.
Odpovědět
Ahoj holky. Romí já jsem zatím bez teploty, ale než jsem dojela domů, tak jsem myslela, že to nevydržím. Zavíraly se mi oči, pálilo mě v krku a bolel celý člověk. Šla jsem si hned o půl páté lehnout, přikryla se dvěma peřinama a vstala jsem v šest. Je to trochu lepší, ale žádná sláva. Chce to ležet. Takže jdu znovu do postele, nechci jít k doktorce, musela bych si vzít kontrolku :-(. Romí ta oznámení nespěchají, až ti bude lépe, času dost :-). Tak doufám, že se z toho vyležíš, abys mohla na šatičky když už to máte takhle domluvené. Vývazky bohužel neporadím - všechny jsem koupila :-). Luci jen si odpočiň však už toho máš napečeného. My nemáme ještě ani jeden druh.
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu07 - tak šatičky moc hezké. Některé ti seděly více, jiné zase méně, ale více se k jednotlivým vyjádřím až mi bude líp. Ty jedny,co tam máš jsem si zkoušela taky. Myslím, že sis vybrala dobře!!!!A sbotičkama se přídávm k Lucce, tak nejsou moc můj styl. Ale každému se líbí něco jiného, jak už tady bylo několikrát řečno. Učes je hezký, ale to korunka se mi taky moc nelíbí. Přijde mi moc hrubá ;-) A co se týče té kadeřnice, tak vůbec neví, jak se ty ceny pohybují, ale nějak počítám s tím, co jsi zmínila. Zkouška 300 - 500 a to budou určitě 2 a svatební učes tak kolem 1000 Kč. Máš pravda - je to dost, ale co je na svatbu levného? Nic. Takže už jsem si na ty ceny zvykla. Nic jiného mi ani nezbylo :-D Jani, tak vidím,že jsi na tom z to nemocí stejně jako já. Ale já jsem šla raděj k doktorovi, protože jsem měla teplonua už delší dobu jsem to přecházelo a teď se mi to vrátilo. Tak si říkám, že pár dni poležím a budu zase do Vánoc fit. Vánoční dárečky sice budou muset počkat :-( Měla jsem v plánu je tento týden nakupovat, ale snad všechno ještě stihnu. Jediné štěstí, že už nestuduju. To už bych vážně nezvládala a nestíhala :-( Zkoukla jsem ještě ty oznámka a nejvíce se mi líbí 1,5,6. Na ty obrázkové a zvířátkové moc nejsem.Ale to 5. se mi líbí moc!!! Tak papa holky,jdu do postele a zítra zase na chvíli kuknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec mi to nedalo a oznámka jsem omrkla a s těmi vývazky je to polas.....tak, jak říká Lucka ;-) Taky doufám, že mi to v ten čtvrtek vyjde. Ale bohužel asi nebudu mít foťák,protože přítel si ho bere na služební cestu. Kámoška má sice mobil s foťákem, ale nevím jestli to jde z něho stáhnout :-( Zkušenost s tím nemám a ani to neumím :-( Ale, kdo ví jestli to v ten čtvrtek nakonec vyjde? Teď už fakt jdu....
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, koukám,že máme stejné názory :-), to jsem moc ráda,že se tak pěkně schodneme. Jen se pěkně vylež ať jsi zdravá. Jo jo všechno co má slovo svatební,tak je drahé jako blázen...no jo chtějí vydělávat na všem. Jančo a ty se taky pěkně vylež ať jsi zdravá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí z telefonu to většinou jde stáhnout do Pc,tak aspoň nějaké fotečky. Budu držet palečky,aby to vyšlo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem to všechno dočetla a určitě na hodně věcí zapomenu odpovědět.. tak se omlouvám, ale bylo toho hodně :-D tak Jani, mně se líbí oznamka 3,5,6.. asi 5 nejvíc. my si je budeme dělat, ale až po novém roce a zatím jsem nad tím nějak nepřemýšlela jak. Romčo, botky jsou hezké, pamatuju si je, jak jsi nám je tenkrát ukazovala. Držím ti pěsti, aby ti to s tou zkouškou dopadlo, aby se ti udělalo lépe, to samé přeji Janče. Martí, já vývazky zatím v albu nemám, ale dnes jsem nakoupila špendlíky, tak to do nich dám, ale taky jsem je musela nejdřív sešít, až to bude, tak je vyfotím, ale dnes to nebude :-D Jutu, šatičky jsou moc hezké, sluší ti, dobře sis vybrala! Strapadielko, to je teda hustá cena za nafocení svatby :-D Kacatko.22 vítej, z tohoto kraje tu asi nikdo není, já jsem z hořic, do trutnova to máme asi 50 km. jinak se tu všechny bereme v dubnu.. dnes jsem koupila 3 balení kapesníčku s nevěstou a ženichem, jestě jsem koukala po nějaké bižu,ale nic moc do červena neměli, tak asi objednám tamtu..je fakt hezká, ale bez korunky, na mě by se to nehodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mi taky mi taky v Dubnu, jupíííí se těším. Tak se tu k Vám hlásím, bereme se v Bílovicích nad Svitavou. Už mám objednané šaty, vývazky, polštářek, brindák pro novomanželé a další postupně dokupuji. Barvu mám zvolenou bílo-vínovou ( bordo ). ;-) snad vše bude ok. Nevím o svatbách nic takže kdo mi co poradí jsem za to šťastná jak blecha, ufff
Odpovědět
Ahojky k. radulka - konecne nekdo me trochu geograficky blizko :-) Jsem z Brna. Odkud máš šaty?? Mě se nikde žádný pořádně nelíbí :-( Už jsem zkousela i jet za Brno, do Židlochovic, ale nic me nezaujalo. Jinak holky obdivuju, ze mate cas sem kazdy den chodit a vsechno to docitat a psat. Ja absolutne nestiham, nemam darky, nemam napeceno, nemam adventni vyzdobu, nic, natoz byt na diskuzich. Fakt obdivuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
k.radulko, moc tě mezi náma vítám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čekala jsem ještě na nějaký mail z práce, tak proto jsem ještě nakukla, ale nepřišel :-( Jutu07 - tak mi to nedalo a ještě jsem nahlédla na ty tvoje šatičky :-) Ty poslední jsou fakt krásné, ale musím říci,že se mi líbí i ty předposlední. Ale ty vybrané jsou asi hezčí. Pak se mi moc líbí i ty korzetové. S těmi jednoduchými souhlasím s tebou. A ty ostatní se mi zdají, že ti moc nesedí. Janci - ještě jsem zapomněla, jak ses ptala na ty naše oznámka. My zatím ještě nemáme, ale říkala jsem Pavlovi, že se nato budeme muset hned v lednu vrhnout nebo třeba by mohl vyjít čas i přes svátky. Představu máme, myslím,že ho mám i v albíčku,ale teď si nejsem jistá. Chceme něco z fotografií, tak uvidíme?Chci, aby se Pavlík něco pokusil navrhnou, tak uvidíme, jak bude šikovný? :-D A na závěř zdravím nové nevěstinky :-) Už je nás tady teda hafel a to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme oznámení taky objednat hned v lednu a to chci,aby jsme i vytiskli ty jmenovky a mohla je pěkně udělat. Romíoznamko se vám jistě podaří a bude krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, moc děkuji že se vám moje šatičky líbí o to víc jsem pro ně rozhodnutá a další už nechci. Vítám novou nevěstu. Ty botky co mám jsem kupovala už před 3rokama, měla jsem je na svatbě mých dvou budoucích švagrů a jinak je nenosím. Teď bych si vybrala taky úplně jiné, ale tenkrát když jsem je kupovala jsem si řekla, že v nich půjdu na vlastní svatbu, tak to tak nějak chci :-D budete si kupovat i botičky na přezutí? Moje jsou strašně pohodlné, ale i tak si říkám, že od rána v podpadcích nevím jestli vydržím. My chceme oznámení taky řešit až po novém roce,jako ty lupi z někama si je objednáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ahojte, jdu na kutě a Jani s Romcou co nejdřív se uzdravte papa
Odpovědět
Jutu: Já si asi nebudu kupovat boty na přezutí. Určitě si je kupovat nebudu. Nikdy mě to teda nenapadlo, tak ani nevím, jaký by to měly být. Když bude nejhůř, šupnu do sandálů, v těch se bude stejně líp pařit večer. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jiťo, já mám už asi dva roky bílé balerínky,tak ty budou v pohotovosti,ale svatební botky mám taky pohodlné,tak doufám,že do balerín nebudu muset. Tak to je fajn,že je máš doma a nemusíš je kupovat. To bych si taky nekupovala,kdybych je měla doma,ale co mám bílé boty,tak mají černá proužek a to se mi fakt nechtělo. Pak jsem naryzila na ty noje za 300,- a už jsem je nedala z nohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já si asi taky nebudu kupovat boty na přezutí. Tyto se mi zdají být pohodlné a na podpadek jsem celkem zvyklá. I když je fakt,že celý den jsem v botech na podpadku nebyla,ale snad to nějak v tento slavný a osudový den vydržím. Myslím, že se mi hlavou bude honit plno jiných příjemných věcí a na bolavé nožičky ani nepomyslím. Ale pár dní před svatbou bych si je jistě měla trošku rozšlápnou,že jo? Ať z nich nemám plyskýřky. Jutu07 - tak to tě chápu s těma botičkama, že si nechceš kupovat nové. Já jsem bohužel žádné takové neměla a navíc jsem si řekla, že je jistě unosím i na plesy nebo na různé oslavičky atd. Tak proto jsem si koupila takové, abych je mohla i nadále využívat. Holky, ta zítřejší zkouška asi nevyjde, protože se ještě nějak moc necítím lepe a raděj bych měla si ještě zítřejší celý den ležet. Tak to přeložíme asi na příští týden. Kamarádka říkala, že ho má volnější, tak že by to mohlo vyjít. Mrzí mě to, ale co se dá dělat?Možná je to znamení, že přece jen bych měla zůstat u těch svých favoritních šatiček.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak mně dnes přišel balíček s medvídkama, jsou fakt úžasný!! už se těším, až přijde adam z práce a já mu je ukážu :-) včera, když jsem chodila po krámech kvůli dárkům, tak jsem se šla podívat na obkleky a mají docela akce..je to do vánoc, stejně to není málo, ale obleky vypadaly kvalitně, byla jsem se mrknout v Prostějově a pak ještě v jednom, ale nevím jak se jmenuje.. třeba ze 13 zlevněn na 8, ale je v tom i košile. nebo za 7 se dvouma kaťama..tak uvidíme, musíme se jet na něco podívat. já dřív na podpatky byla zvyklá, ale teď vůbec, tak přemýšlím o balerínách, našla jsem tyhle.. nejsou zase tak drahé, ještě tam mají jedny, ale malé.. http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... tyhle jsou dost zdobené, ale levnější jsem nenašla. zítra jedu ke kosmetičce, ale nevím, když mně bude čistit pleť, tak mě asi nebude pak líčit, co?
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem se taky přišla podívat. To je škoda Romí, že ti ještě není dobře, ale tak když to půjde jít příští týden, tak to zase tolik nevadí. Hlavně aby si byla fit co nejdřív. A třeba to znamení je ;-). Mě je už trochu lépe. Teplota se naštěstí nedostavila a bolest v krku se změnila v kašel a rýmu - je to sice taky nepříjemné, ale tyhle dvě věci se dají nějak zvládnout. Odpo jsem dostala chuť na palačinky, tak jsem je teď dělala ze dvou dávek - máme tady švagra, pomáhá taťkovi a přitelovi zateplovat půdu, tak jsem jim je dala ke svačině, naštěstí je všichni máme rádi :-). Ale teda smažila jsem to dvě hodiny ... Teď tady u mě sedí náš pejsek a jak píšu, tak usnul takovým krásným způsobem opřený v křesle, že bych ho nejraději zase pomuchlovala :-), ale nechám ho spinkat.
Odpovědět
Co se týká botiček, tak taky vážně uvažuju nad něčím na přezutí jestliže bych si vybrala nějaké s větším podpatkem, nejsem na to taky zvyklá. Nebo si koupím jen nějaké s mírným podpatkem (na ten jsem zvyklá, teda byla než mi letos naše štěňátko oboje rozkousalo :-)) nebo úplně bez podpatku. Uvidím na co narazím. Ale chtěla bych je pak unosit normálně třeba do práce, tak budu vybírat podle toho. Šaty se stejně upraví tak jak budu chtít podle bot :-). Zuzi nevypadají špatně. Já bych to teď nehrotila, však jarní kolekce nás teprve čeká a myslím, že v ní bude bot dost. A přece se nestane vůbec nic když si boty koupíme až třeba v březnu. S kosmetičkou ti neporadím, nechodím k ní a první návštěva mě čeká až po novém roce. Ale kolegyně chodí a myslím, že minule říkala, že ji vyčistila pleť, udělala masáž a pak ji namalovala.
Odpovědět
Jo a medvídci jsou určitě nádherní. Škoda že se vdáváš až po mě, hned bych si je od tebe koupila :-). Ale tak snad je budu mít taky, paní v salonu říkala, že se mi zeptá a sežene je ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí, já budu teda rozcházet boty určitě dřív protože když bych je začala nosit třba týden před svatbou a udělali mi puchýře,tak by se mi nohy do svatby nedali do pořádku. Tak si myslím,že tak na konci března je prubnu a uvidím. Aspoň si člověk pak krásně i zvykne na ten podpatek a nebudou tolik bolet nožky. Já mám teda koupený i ty gelový vložky,tak by to taky mělo být lepší. No necháme se překvapit. Jinak Zuzko ty balerínky jsou pěkný. Holky tak mi dneska padli dvě kadeřnice. Tak mi našla sestřenka daší,tak se mi rovnou zeptá. Tak jsem zvědavá jestli seženu. Romí je škoda,že zkouška šatiček nebude,ale zdraví je přednější. A třeba je to i to znamení. Jo a kté kosmetičce...když jdeš na čištění pleti,tak tě jistě malovat nebude. Chce to potom,aby pokožka dýchla když jsou otevřené ty pory a né aby se zaplácly. Pěkně si kosmetiku uží. Je to fajn relax.
Odpovědět
Profilova fotka
lupi- tak s těma botičkama jsi udělala dobrý kup, to je skoro zadarmo. Já mám sice doma ještě jedny bílé, ale bez paty, takže to bych se někdě na nich sesypala :-D Romi s tou zkouškou šatiček je to škoda, ale jak psala Lucka zdraví je přednější a další věc do dubna je ještě daleko :-) Já ke kosmetičce taky nechodím a asi ani příští rok nepůjdu možná jen vytrhal obočí jsem na to nemehlo :-S a na svatbu mě bude malovat kamarádka, už jsme to 2x zkoušeli a je báječná :-D Zuzi balerýnky moc krásné a hlavně budou pohodlné. Jani co máš za pejsánka? a budeš ho mít na svatbě? Já mám kokra kříženého se šarpejem je to hrozný mazel, ale zároveň šíleně hyperaktivní, takže ho budeme muset dát do psího hotelu. Na svatbě by každého otravoval a hlavně by mu všichni něco cpali i přes moje a přítelovy zákazy. Už to slyším:" podívej jaký má hlad, vždyť je hubený, tak ať se má taky dobře...a dívej na ty jeho smutné oči" to on moc dobře umí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi i mně se balerínky líbí. Luci souhlasím s tebou, že by možná bylo lepší rozšlápnout botičky dříve než týden před svatbou, máš pravdu. Takže také se do nich pak obuju dříve. Také mám do nich koupené nějaké podložky, protože mi byly trošičku větší a potřebovala jsem to něčím vyplnit. Nejsou sice gelové, ale jsou příjemně mněkkoučké. Luci kadeřnici určitě ještě nějakou najdeš. Jinak s kosmetičkami zkušenosti nejmá, ale právě jste mi připomněli, že se budu muset zeptat té mé svědkyně jestli už nám tu kosmetičku domluvila. Slíbila mi, že to domluví. Ale pro sichr se ji při nejbližší příležitosti (třeba jak půjdem na zkoušku do salonu) zeptám. Co kdyby náhodou zapomněla? Holky přes den jsem měla ještě zvýšenou teplotu,zase jsem celý den proležela a prospala, ale teď už se cítím lépe, tak snad to bude zítra ještě lepší. No v pátek už bych šla asi do práce a pak bude zase hned víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky třeba moje kosmetičky nelíčí vůbec...když jsem se jí tenkrát ptala,tak říkala,že po kosmetice když si někdo přeje,tak ho jen dolíčí (řasy, max stíny),ale jinak prý nic víc. Asi je to jak u kadeřnic. Né všechny češou svatby,tak i kosmetičky né všechny líčí. Jsem zvědavá na ty kadeřnice..maximálně to fakt dopadne tak že se učešu i namaluju sama. Romí jen Pěkně lež ať se ti nemoc brzy nevrátí a jsi zdravá jako rybka ;-) Kdo ví co je s Kačkou co... :-(
Odpovědět
Ta už tu strašně dlouho nebyla, vid, Lu.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,no botičky rozšlápnout určitě dřív než nějak těsně před svatbou,já i uvažuju,že si je vezmu na nějaký ples před svatbou,ať si je "pořádně" prošlápnu.Jinak boty na přezutí nebudu pořizovat,myslím si,že pak k večeru už bude jedno co si šoupnu za boty,stejně nebudou vidět......Minulý týden jsme byli obhlížet prstýnky,strašně velký výběr,jenom se rozhodnout:-)Jenže zrovna ten styl co se mě líbí,mat a lesk dohromady,tak z toho mě paní odrazovala,že se to časem tak do roku ošoupe a je z toho normálně hladký prstýnek,že to radši všem říkají,než aby pak byli zklamaní,takže jsem vybírala z jiného stylu a už jsme asi vybrali,jsou to prstýnky z bílého zlata a uprostřed je vyrytý takový proužek,no špatně se to popisuje...Zajdeme tam asi příští týden a hotovo....Ať je jedna věc zase hotová:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?