Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Jani za pochvalu :-) I mě se zdá, že právě ty moje mi sedly nejlépe a nejkrásněji, jako ulité, tak proto jsem se je zvolila. I ostatní šatičky,co jsem zkoušela byly hezké,ale už mě tak neseděly a necítila jsem se v nich tak dobře. Mně se na tobě líbí sposta těch šatiček,ale až doma v klidu se na ně podívám a pak to více okomentuji. Ale jedno je jasné, že jsi narazila na bezva salon a můžeš být spokojená. A jak říká Lucka, rádo se stálo, že jsme tě mohli podpořit a i my jsme rády, že si vybrala,protože to všechno prožívám společně a jsme rády i za tebe. Je to tak, holky? :-) Za chvíli běžím zase na kurz, ale snad večer se tady objevím?Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to je přeci jasné ;-) Holky zítra nám přijednou Peti rodiče,tak jdu makat...pak juknu co jste pěkně probrali...tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už mám konečně za sebou ten 3-denní kurz a jsem ráda, že je to za mnou a že je před námi víkend. Kurz byl sice moc fajn,ale byl to náročný týden a už se moc těším nato volno. Vidím, že po tu dobu,co jsem tu od odpoledne nebyla - nic novhého, tak je fajn, že nemusím tolik dočítat. :-) Ale jdu se mrknout na ty šatičky Janči, jak jsem slíbila a budu hodnotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ty první dvoje nové se mi moc nelíbí :-( . Ale moc se mi na tobě líbí ty 7,8, 12. Fakt ti moc sluší ty šatičky za krk. A pak se mi ještě na tobě líbí ty jednodušší šaty 6 a 10. Ale je fakt, že ty za krk jsou zajímavější, ale sluší ti i tyhle. Ty 11, co máš stejné jako já, je fakt,že ti moc nesedí a dělají ti ty velké boky. A zajímavé jsou i ty 9, ale taky to není ono. Ty 6 ti taky moc krásně sedí. U těch 7 a 9 jsem si teď všimla,že se ti trošku krčí na bříšku a ty poslední jsou ti možná trošku volnější a nedělají ti tak hezký pás. No a o těch tvých favoritních už jsem ani nepsala, protože už bylo vše řečeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu - které sis nechala teda sehnat ty šatičky?Máš je v albíčku?
Odpovědět
Ahoj holky. Romí to byl vyčerpávající výklad :-). Naprosto ve všem si se trefila. 7 a 9 mi dělá divné břicho. 6 byla úžasná, ale nebyla bílá. 10 se mi taky moc líbila, ale zase není za krk. A ty poslední byly jen tak tak - byly mi volnější a to jsem je měla stažené úplně nadoraz s tím, že paní mi řekla, že nesmím ani 3 kg shodit, jinak by mi už nebyly. Ne že bych si chtěla nějak hodně fandit, ale pak ty stresy těsně před svatbou ... nechtěla bych pak v salonu až si pojedu vyzvedávat šaty zjistit že jsou mi veliké. A ten korzet mi na nich neseděl a škrábal. Já už mám prostě vybráno a zítra dopolko tam jedu složit zálohu abych měla klid na duši :-D.
Odpovědět
Copak si Luci připravovala na návštěvu rodičů? Já jsem se konečně dala do praní prádla. Pořád jsem to odkládala a už nemáme pomalu v čem chodit :-D. Zítra mě čeká mytí oken a výzdoba. Na adventní věnec jsem si letos koupila svíčky jak je každá jinak velká aby se mohly zapalovat postupně všechny tak jsem na to zvědavá jak to bude. Zítra ho chci taky udělat. Jsem taky strašně ráda, že už je víkend a těším se na volno.
Odpovědět
Luci prosím tě kde jsi sehnala ty barevné pruhy na ozdobu stolů? Nevím jak se to správně jmenuje. http://www.beremese.cz/album/view.php.... Potřebuju taky něco takového sehnat i takhle v červené. A jak si odhadla kolik toho potřebuješ? A co to stálo? :-)
Odpovědět
Jo holky a jak se dělají mašle na dveře aut? Já na tohle nejsem moc dobrá co se týká šikovnosti, ale mohla bych to alespoň vyzkoušet ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak mám snad vše hotové. Douklidila jsem byt co Peťa ráno nestihl, vyžehlila všechno prádlo a vyprala další. Nachystala na zítra závitky plněné šunkou a sárem na bylinkách. Upekla buchtu a teď jsem uplně K.O. Jani výzdobu jsem tak trošku dělala včera a dozdobím jí až těsně před vánocema. A tady mám vyfocené moje věnce a koukám,že tem dal Peťa i jeden dortík (dělá mi webovky). http://sladkyraj.webnode.cz/fotogalerie/ Jani, vše na dekoraci jsem kupovala na www.stylovainspirace.cz To červené je vizelín a počet rolí jsem tak nějak tipla. Trošku vím jak bývají v restauravi uspořádané stoly,tak jsem vzala dvě role a uvidím ja to vyjde...nějak se to prostě udělá,aby to vypadalo pěkně. Jinak to bílé široké, je organza a z toho mám udělané ozdoby a moje a ženichovo auto. A to bílé ouzké je tyl a z toho mám ozdoby na auta svatebčanů :-). Na těhlech stránkách mi to připadalo nejlevnější...kupovala jsem tam toho spousty a měli vše co jsem já potřebovala.
Odpovědět
Luci tak to sis mákla. Mě to čeká zítra :-(. Koukala jsem na ty věnce - to jsi opravdu dělala sama? Tak to je úžasný. Jsou nádherný. Jsi moc šikovná. Tak to se nedivím, že sis vývazky dělala sama. Já budu ráda když to někde koupím :-). Jdu mrknou na ty stránky na dekorace. Děkuji za odkaz.
Odpovědět
Luci prosím tě a jaký je rozdíl mezi tou organzou a vlizelínem, myslím materiálově? Ten vlizelín dáš teda doprostřed stolu po délce a na to ty okvětní plátky růže jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo Jani dělala jsem je sama...jsem vyučená cukrářka,tak je to tak trošku moje práce...sice v oboru nepracuju,ale mám to jako velký koníček ;-) Určo na stylovéinspiraci taky vybereš.
Odpovědět
Jsi opravdu šikovná, nádhera. A vypadá to i pěkně z jedlého hlediska, hned by se člověk zakousl :-). Lusi a prosím tě ještě ten barevný pruh se dává i do čela stolu viď? Já si teď prostě nemůžu za nic na světě vybavit jak byly vyzdobené stoly na svatbách kde jsem byla :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak konečně jsem se sem dostala a zmenšila ty fotečky. Přidala jsem do albíčka korunku a ty moje vybrané šaty, které mi paní shání. Romi- já jsem si je zkoušela, neboj takový blázen, že bych si objednávala jen tak z obrázku, nejsem. Zkoušela jsem si je v Hradišti a i když jsou uplně jiné než co jsem měla poprvé vybrané , tak jsou úžasné a sedly mi jak ulité. Dělají nádhernou postavu a ty krajky tomu dávají takový princeznovský styl.
Odpovědět
Ahoj jutu korunka je krásná. Jsem zvědavá jak bude vypadat v účesu. Budeš mít i závoj? Šaty to jsou ty poslední předpokládám, jsou taky moc pěkné. Je fajn, že ti je objednají, taky mi to v jednom salonu nabízela. A je dobře že sis je i zkoušela. Jdu na kutě holky, ráno vstávám.
Odpovědět
Profilova fotka
jo závoj budu mít taky,ale až budou šaty vše se pak doladí. Já mám taky z tebe radost, že jsi vybrala šatičky jsou krasné :-) tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kocky, ja mam svadbu 17.4.2010, tak sa k Vam pridavam. Dnes som si vybrala a zaplatila zalohu za satky, sa tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - musím taky říct, že ty věnečky jsou krásné a vůbec mě nenapadlo, když si o nich už tady jednou mluvila,že budou z perníků a musím říci,že je to báječný nápad!!! Luci závdím ti, že úklid, praní i žehlení už máš za sebou. Já se do toho budu muset pustit až zítra, dnes nezbyl čas ani síla, ale zítra toho bude fakt hodně. Ale už se nato i trošku těším, aspoň se zase trošku odreaguju od všední práce a přijdu na jiné myšlenky. Jutu07 - tak to jsi udělala fikaně, že sis je v UH zkusila a necháš si je sehnat od té paní, kde máš zaplacenou zálohu. To je super. Zdálo se mi trošku divné, že by sis je tak odvážně nechala objednat bez zkoušení, ale určitě i takové případy někdy jsou. Ale to pak musí býti odvážné nevěsty :-D A to já zas tak odvážná nejsem. Jistota je pro mě jistota. Asi bych ani neměla nato, jak si některé holky nechávají šít šatičky přes ebay. Nebo jak se tomu tady říká? Však víte? A samozřejmě šatičky i korunka jsou hezké :-) A kde v UH sis je zkoušela? Jinak vítám novou nevěstinku a určitě se pochlub se šatičkami, které sis vybrala a dej nám je do albíčka, ať se můžem opět pokochat :-) A tobě Jani, ať zítra dopaden dobře zaplacení zálohy na šatičky. Ale v tom by neměl jistě být žádný háček. Je to už jen taková formalitka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rumisek, uz som dala, len je to fotka zla:) satky sa budu este trosku upravovat, ale inak sa z nich velmi tesim, su krasne a pohodlne:) a dakujem za mile privitanie:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky děkuji za pochvalu perníčků. Jani, vizelín na stoly se dává i do čela. dej si do vyhledávače, třba do googlu svatební tabule a jen obrázky a určitě najdeš inspiraci. A taky třeba vím,že Romča má na stůl organzu...každej tam dává něco jiného. Záleži jestli to chceš řasit a nebo ne. Vizelín, je spíš jen takhle narovno organza se řasí,ale zase jak je lesklá tak klouže a někdo dává tyl,ale stím nevím jaks e pracuje na tabuly.. Jutu, krásná korunka a šatičky jednoduché a pěkné. Vítám novou nevěstinku, máš taky pěkné šatičky,jen škoda,že fotka není 100%. No nic holky jdu dělat k snídani palačinky. Za chvilku jistě přifrčí návštěva.
Odpovědět
Ahoj nová nevěsto. :) Máme stejný datum svatby. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, teraz som sa zobudila:D milmic, ja mam 18.4. narodky, tak si aspon drahy zapamata aj vyrocie svadby, heh:D
Odpovědět
Jéé, to je dobré. :) No my to máme tak, 17.4. to bude přesně 3 roky od seznámení... troška romantiky no. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano, romantiku treba:)
Odpovědět
Jinak máš hezké šaty... mají hezko sukni. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem, mne sa pacia velmi, aj ten vystrih, tam ked mi to upravia (zatial mi je to tam velke trochu), to pekne ukaze:) a su uzasne lahucke, to by clovek neveril:)
Odpovědět
Opravdu? Já mám šatky docela těžké, ale nevadí mi to. Jeden den to vydržím a snad to bude stát za to. Aj mě musí šaty upravovat, jsou mi velké úplně všechny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt su lahucke:) sama by som neverila, nemaju vlecku, asi aj preto:) no mne je to velke preto, ze zadok mam sice statny, ale prsia nic moc, takze co mi je ok cez boky, mi odstava na prsiach:) som taka venusa, ale bez prs:D
Odpovědět
Moje vlečku mají, to je fakt. Ale není to u nich jen vlečkou, celkově jsou ty šatky takové jako... jak to říct, takové jako pevné, statné, aj když na to nevypadají. No prostě těžké no. :-D Dělá to hlavně vršek, sukně ani ne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?