Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Fotky jsou v albíčku. Dřív jsem to nestihla - jako na potvoru se ode mě včera přítel odpoledne nehnul na krok, tak jsem to nemohla vložit ;-). Mrknětě na to a napiště. Myslím, že mám vybráno, tak se snad shodneme :-). Dneska mě teda ještě čeká jeden salon. Tak uvidíme. Ale asi jsem už rozhodnutá. Zatím pa
Odpovědět
Janči a který sis vybrala? :)
Odpovědět
Já jsem pro trojku :-D
Odpovědět
No mě se teda nelíbí, páč mám radši jednoduché šaty, sama budu mít bez nařasené sukně a kdejakých cukrbliků, ale ze všech těch šatů ti sluší nejvíc. :) To je fakt. 8-)
Odpovědět
Jo..... budeš hezká nevěsta v těchto šatkách. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Jani koukám,že sis to teda pěkně užila. Mě se líbí čatičky 2-2salon a 3-2salon. Ty třetí z druhého salonu jsou ty vybrané? V těch jsi uplně rozzářená jako sluníčko :-D a vypadaá to moc krásně jak jsi znich nadčená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
těď jsem to popletla...myslím 2-2salon a 3-3salon ...vybrané 3-3salon?
Odpovědět
Mě osobně se teda nelíbí ani jedny, kdybych si měla vybrat pro sebe, ale u těchto: http://www.beremese.cz/album/view.php... se mi moc líbí ta sukně. Ale to nic, každá máme nějaký vkus. :) Tobě ty vybrané opravdu sluší. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Luci trefila ses :-). Ty mnou a svědkyní vybrané jsou právě 3 - salon 3. Děkuji, jsem ráda, že aspoň někdo mi je pochválil. Od rána jsem to ukázala několika lidem a každému se líbilo něco jiného. A já z toho teď mám v hlavě guláš. Ale už několikrát jsem se přesvědčila, že první intuice je ta pravá a tyhle mi prostě učarovaly hned jak mi je ukázala. To je to co jsem hledala. Však jsem vám tady psala svoji představu ještě předtím než jsem šla do prvního salonu. Jak říká Romča je to ta princeznovská sukeň. Ty druhé co jsi napsala 2-salon2 jsou taky moc pěkné. Ale ty by na mě museli celé přešívat. Byly tak o tři čísla větší. Když mi to svědkyně fotila tak paní za mnou byla schovaná a držela mi je :-). Ještě se mi líbily ty šampaň (5 - salon 3), ale bílá je bílá. Ty byly strašně příjmený když jsem je měla na sobě. milmic: Děkuji taky za pochvalu, myslím, že mi ze všech sedí nejlépe. Ta sukeň se mi taky líbí u těch předposledních ale odrazuje mě ta tmavá výšivka - proč na svatební šaty něco takového. Je to prostě tak, každá nevěsta je jiná a každá z nás pak bude krásná.
Odpovědět
Janči, ty šatky, které sis vybrala ti skutečně přistanou. :) A až budeš učeasná nevěsta s kytičkou v ruce, tak to bude úplně nejdokonalejší. Bude to paráda, koukám na ně.... fakt ti sednou nejlépe z těch všech šatků. A ostatních si nic nedělej..... z mých šatů je spoustu lidí hoooodně v rozpacích a spoustu lidí je z nich naopak totálně unešená, že nemají chybu. :) Důležité je, co se líbí tobě. Já jsem dala sama na sebe a na názor ženichovo maminky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jani taky jsou se koukala na ty šatky, určitě ty 3-3 sejdnou nejlépe..já jsem si podobné zkoušla, tu sukni a líbílo se mně to, u těch tvých je to na mě až moc zdobené tou krajkou na to já nejsem, ale sednout ti nejlépe.. a tak jdeš ještě někam, nebo jsi to zrušila? já ikdyž jsem s těma mejma byla spokojená, tak jsem šla, co kdyby náhodou :-) a opravdu se mně jedny líbily víc, ale byly fakt hrozně moc těžké, tak jsem je nechtěla.. tak jsem zvědavá na tebe :-)
Odpovědět
Díky holky, hned mi je líp. Vážně jsem začala pochybovat .... Jak vám pak každý říká, tyhle se mi líbí, tyhle líbí ... I když přece jen si nakonec vyberu podle sebe. Mojí mamče se líbily ty samé co mě i vám, tak z toho jsem měla radost. Myslím, že za ten krk mi to sluší více než když mám holá ramena. Zuzi ještě není tak úplně rozhodnuto. Dnešní zkouška platí. Jsem na to zvědavá a měla jsem i chuť ji odvolat, ale jak říkáš, co kdyby náhodou a pak bych si třeba řekla, že jsem tam měla zajít. Takhle budu vědět a rozhodnu se. Tak zítra zase dám fotky. Dneska to nestihnu, jdu ze zkoušky hned na večírek od práce, takže budu ráda když se dostanu domů o půlnoci. Každopádně jsem ráda, že to pondělní zklamání z toho salonu už je pryč a můžu být v klidu, že i já seženu pěkné šatičky :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a Zuzi ty volánky na sukni se budou pak teprve upravovat, takže by asi nebyl problém třeba tu krajku víc zakrýt. To se pak s paní domluvím.
Odpovědět
Janči, já jsem to udělala tak, že jsem šla šaty vyzkoušet s kamarádkou a nechala jsem si poradit, potom jsem všechny fotky poslala mailem ženichovo mamince a nechala jsem si poradit a na chvilku jsem je dala na beremko a na koníka, aby mi holky řekly svůj názor. A ve výsledku nikdo (kromě ž.maminky a kamarádky) neví, jaké svatební šaty budu mít. A tudíž mi nemůže nikdo říkat, jestli se mu líbí nebo nelíbí a nikdo mě aspoň nedeptá a nezpochybňuje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Jani ty 3 ti krásně pasujou jsou jako by ti je ušili na míru. Já jsem dnes byla v tom Hradišti no a myslím, že moje favoritky jsem našla. Opět jsem se stavovala v mém salonu v Otrokovicích a s paní jsem domluvená, že mi ty šatičky podle fotky vypátrá a objedná. Při nejhorším mi je nechá ušit :-D a pořád ta cena půjčovného bude 5tis. Jsem tak rádá, že je strašně ochotná. Už mám i zamluvenou korunku a už ji dávám do albíčka, tak zatím ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta korunka je moc velka fotka, tak jak to zmenšim, tak to přidám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak to se moc těším na další fotečky... Jančo já myslím,že sis vybrala dobře. Je vidět jak vnich krásně záříš jako sluníčko a to je hlavní. Jutu a ty máš taky teda pěkný štěstí na pani v salonu. a které to jsou ty vybrané? V albíčku jich máš víc.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak do alba jsem přidala poslední tři fotky šatů. Změnila jsem i číslování. A tím s hledáním a zkoušením končím. Můj názor se včera nezměnil. Mám vybráno (dnes šaty číslo 5 po změně číslování :-)), prostě mi padly do oka na první pohled a jsou to ty pravé. A jak se včera každému líbily různé, tak stačilo nechat si to přes noc rozležet v hlavě a jsem si jistá, že to mají být tyhle a ne jiné. Včera v tom salonu to nebylo špatné, ale prostě mě ty šaty neoslovily. Ty poslední za krk byly moc hezký, ale neseděl mi korzet - byl vyztužený, takže když jsem se pohla nebo pokrčila rameny, tak dělal to co neměl a navíc mě škrábal do rukou. Takže zítra ráno vyrážím do salonu složit zálohu a můžu si škrtnout další věc v diářku 8-). Jutu - Které ty šatky v albumu to teda jsou? To je dobře, že ti paní vyšla takhle vstříc a objedná ti je. A šup sem s tou korunkou, už se na ni těším :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda Jani, mně se teda líbí číslo 11, řekla bych, že jsou to ty samé šaty, co si vybrala Romča..jsou hezké, ta sukně by mohla být méně šlehačková, ale jsou pěkné..jsou jednodušší a to mám radši, ale jak se v nich cítíš ty.. ta sukně je podobného stylu jako ty tvoje vybrané. včera mně psala holčina, že ji ode mne dorazily penízky, takže mně posílá medvídky, tak se těším na balík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Jutu07 - ano svatbu máme v Buchlovicích a už si vzpomínám, jak si mluvila o těch šatech,co měla ta kamarádka, jak si psala. Je dobře, že sis vybrala druhé, ale pokud se v ních nějak necítíš a přestávají se ti líbit, tak bych jistě vybrala ještě nějaké jiné. A vůbec ti to nemusí být blbé, protože jak už jsem tady jedou říkala: "náš zákazník, náš pán". Takže klidně vybírej nové :-) Chápu,že je ti to možná trošku blbé a nepříjemné. Ale je důležité,aby ses v nich cítila a sama sobě se líbila, takže se ničeho neboj a jdi tam znovu ;-) Jani - musím říct, že šatičky jsou všechny krásné a všechny ti moc sluší, ale nevím které jsou ty vybrané?Ale jak psala Lucka tak šatičky 3 - 3 salon tam nevidím? :-( Tak které to jsou?Ale musím ti říct, že ty předposlední jsou stejné jako mám vybrané já ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už asi vím :-) . Mysleli jste ty 3. v 3 salonu (7 - 3. salon)? Jsou to ony? Protože v těch zařích, jak už tady někdo říkal. Mám pravdu?Nebo jsou to jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo jsou to ty 5 - 3 salon?Ty jsou taky krásné :-) Všechny jsou vlastně krásné, takže až sis vybrala kterékoliv, všechny ti sluší a jsou nádherné :-) Teď jsi měla opravdu štěstí. Vidíš, vidíš, my já jsem ti to říkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, Janča si vybrala 5 - 3 salon
Odpovědět
Ahoj Romí, už píšu píšu ... je to jak píše Zuzka - 5 - 3 salon. Dneska jsem to přečíslovala :-). To jsou ty pravé a jediné a jsem z nich nadšená. A moc moc děkuji za pochvala, hřeje to u srdíčka. Ty jak jsou podobné těm tvým, tak mi neseděly. Ty jsi hubeňoučká. Mě dělají široké boky (ten korzet je krátký a nezakryje mi je, jsem v tom jak bonbon :-).
Odpovědět
Jsem zvědavá až ti medvídci přijdou Zuzi. Určitě z nich budeš nadšená. Já je chci taky. Paní v salonu mi říkala, že mi je sežene když budu chtít. Jsou fakt úúúúúžasný :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky píšu hned po ránu z práce, takže trošku zkáču od tématu k tématu, protože přes den nebudu mít vůbec čas a pak bych toho měla zase moc, tak se trošku omlouvám,ale snad dotyčné všemu porozumí. Jutu - taky jsem byla u Svozílků ve Zlíně a jak říkáš, šatičky jsou tam dosti drahé. Je moc fajn,že ti ta paní vyšla vstříc a hned se na ty vybrané šatičky podívám. Ale měla bych trošičku strach si je objednávat bez zkoušení, protože někdy šatičky na obrázku vypadají krásně a skutečnost je pak někdy jinší. Ale snad budeš mít štěstí a budou ti krásně sedět!?Určitě ti budou sedět!!! Jinak večer se pak určitě v klidu podívám na šatičky Jany, protože teď jsem to projela jen tak na rychlo :-(
Odpovědět
Ještě se mi dost líbily ty 6 - 3 salon - šampáňo, ale vzhledem k tomu, že chci bílé ... Ale asi se v nich nechám z nostalgie ještě vyfotit bez podprsenky a vyvolám si je :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani z posledního zkoušení se mi líbí ty poslední šatičky (ty za krk),ale nejvíc záříš v těch tvých vybraných. Když jsem se vrátila já ze zkoušení a ukazovala jsem fotky,tak mi hodně lidí povídalo,že se jim líbí ty co mám první v albíčku (byli to favoritky nezi kterýma jsem se rozhodovala),tak jsem z toho byla taky rozverná,ale nenechala jsem se ukecat a tak mám pořád ty které jsem si zmluvila a teď už mi je nerozmluví nikdo, našim když jsem ukázala fotky,tak hned řekli,že to určitě budou tyhle (ale nepotvrdila jsem jim to,takže pořád neví které to budou) to jsem koukala jako blázen,že se trefili. A teď už se neskutečně na ně těším až je budu mít na sobě a budu pro Peťu krásná princezna ;-) . Takže se neboj tvých vybraných šatů, jistě jsou to ty právé ;-)
Odpovědět
Romí ty tvoje jsou krásnější (musela jsem to hned porovnat 8-), sluší ti to v nich, jsi jak princezna. Mě fakt nejdou, přece jen mám boky a silnější hrudník. Luci ty za krk byly fakt moc pěkný, ale prostě jak to bylo vyztužený tak mě to škrábalo a lezlo to různýma směrama při každém pobytu. Neměli bysme se nechat ukecat ... měl by to být náš výběr - ostatním se na nás bude líbit vždycky to, co by si půjčili oni. Tak vidíš jak tě rodiče znají, to je krásný a jak budou pak taky koukat na svoji krásnou dceru ... a ženichové ... aby mi sebou neseknul až mě uvidí, zná mě nejvíc v teplákách :-D. Děkuju holky že jste to se mnou tenhle týden vydržely a takhle mě podpořily.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to je přeci jasný,že jsme tě takhle podpořovali ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?