Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se mi to zadařilo a bižu mám v albíčku....na jedné fotce jsou i naušnice,ale ty se mi ktomu moc nelíbí...ty jsem našla v mé bižu na plesy,ale není to to pravé. Až natrefím na nějaké pěkné co by se mi hodily,tak si je koupím a bude to super.
Odpovědět
Ahoj holky. Teda taky jsem měla po ránu co číst :-). Milmic: To už toho máte zařízeného celkem dost si myslím. Celé šaty ti budou přešívat? Já doufám, že v tom salonu co jsem si vybrala budou taky takhle flexibilní a kdyby se mi nějaké šatky opravdu hodně moc líbily a bylo to aspoň trochu možné, tak že by mi je upravili. Ke kadeřnici a kosmetičce půjdeš až 14 dní před? Není to dlouho? Mě ta kosmetička řekla že mám přijít minimálně třikrát. Takže od ledna se tam chystám jít každý měsíc. Prý aby si zjistila jakou mám pleť a které výrobky mi dělají a nedělají dobře. A pak doufám budu pokračovat v chození i po svatbě, protože jak píše Lucka je to relax a když vidím kamarádky co tam chodí pravidelně, tak mají opravdu moc pěknou pleť. A čím dřív se o ní začnu starat, tím dýl mi snad vydrží :-D. Na to obočí se taky netěším, párkrát jsem si ho trhala sama a je to hodinová práce, vytrhnout, zaskučet, sebrat odvahu a jít na další :-D. Luci to si šikovná že se namaluješ sama. Já bych to snad taky nějak zvládla, ale moc si nevěřím. I když vzhledem k tomu, že se normálně namaluju, tak by to bylo asi i pěkný. U mě je to spíš o pohodlnosti, nebaví mě se malovat :-). Ale nechám se od profesionálky, ona i bude vědět jaké barvy zvolit, aby to bylo krásný :-). Ten oblek uvidíme. Zatím to máme v plánu tam zajet, ale třeba jak psala Lucka, že sehnali v CA (koukala jsem to alba a je fakt pěkný), tak zase proč se hnát do Polska ... A jak to máte holky zkombinovaný s košilí a kravatou do obleku? Já jsem přemýšlela, že bude červená košile a světle červená kravata s nějakým bílým proužkem. Já budu mít červenobílou nebo jen červenou kytku. Luci bižu je pěkná. A máš pravdu, ty naušnice bych k tomu opravdu nedávala. Určitě koupíš nějaké co k tomu víc půjdou.
Odpovědět
Profilova fotka
Janí, ženich půjde přesně tak jak je vyfocený...červenou košili a červeno černou kravatu...nechtěljen červenou,tak jsme vybrali tuhle. K té bižu potřebuju nějakej podobnej štras...to bude asi trošku trvat než někde podobnej objevím na naušnicích...ale snad se zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes píšu po dlouhé době z práce,ale za chvíli už půjdu domů. Luci taky mě to dalo včera zabrat, než jsem to dočetla. Holky ještě k té kosmetičce, já si ji určitě domluvím a to nejen pro sebe, ale vlastně bude líčit i mou maminku a i svědkyni. Je to známá od svědkyně, takže mi ji domluví.Právě včera jsem psala té kámošce (svědkyni),aby se s ní už nějak zkontaktovala a domluvila, protože nevím, jak moc dopředu to potřebuje vědět a zda mě třeba taky asi před tím bude chtít vidět. Tak snad ji ta kámoška brzy domluví a bude mít ještě volná? Luci - já krabičky zatím nemám, ale už vím, kde se dají koupit levně, tak tam pro ně potom zajedem. Nebo spíš mamka, protože je mají v v areálu její bývalé firmy - sklad papírnictví a vyjde to tam levněji než v papíráku. Luci bižu je hezká, ale ty naušničky bych raděj volila jinší. Na můj vkus jsou moc dlouhé a jak říkáš jiný štras. Nechceš si to pak zkusit na sebe a vyfotit? :-D Jaancaa - co se týče košile, tak celou svatbu ladíme do zelena. Tak buď bude košile zelenkava a k tomu i kravata a nebo bude košile třeba bílá nebo jemně smetanová a k tomu zelená košile. To ještě uvidíme? Jak se nám to podaří zkombinovat a co bude hezčí. Možná že to ještě ovlivní i barva obleku. Ale v té už máme asi jasno - tmavší šedá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, jasně,že koupím jiné naušničky...tyhle se mi taky k téhle bižu nelíbí. Jen musím najít ty správné které budou ladit. Jinak krabičky mám taky z velkoobchodu, kde jsou pomalu o polovinu levnější jak v normálnícm krámu...chodím tam nakupovat krabičky na dorty a cukrovíčko...mám to vyhlídlé a pěkně vždy ušetřím. Jen ty malé košíčky musím koupit jinde,ale to je už maličkost a těch budu potřebovat jen pár,tak to není žádná tragédie. Kdyžtak použiju kulaté papírové tácky a zbalím do celofánu. Jo holky,taky by se mi líbilo,kdybych si objednala domů kadeřnici s kosmetičkou v jednom...ale to v Dačicích asi nehrozí...škoda.
Odpovědět
ahoj holky, byla jsem dnes v salonu, tak mám 3 fotky, ale jak na ně ted koukám, tak všechny divný, myslím tím ty šaty, mám to v albu lucka a ráďa, mohli byste prosím mrknout a dát kritiku
Odpovědět
jo a ještě jsem se chtěla jaký budete mít bolerka, mě paní říkala že si na ten duben mám vzít ještě kožešinový, což se mi moc nezdá
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak všchny troje šaty jsou pěkné...ty druhé a třetí se mi ale líbí víc jak ty první...ty třetí jsou jednoduché a krásné a ty druhé jsou takové princeznovské...a které sis vybrala? Myslím,že každá volba je super! Mě zase paní říkala ať bolérko neřeším,že bude určitě krásně a maximálně si ho půjčím když bude ošklivo...prostě podle počasí. A říkala,že i letos v červnu si nevěsty půjčovali kožíškové bolérka...
Odpovědět
Mě se zase nejvíc líbí ty první :)
Odpovědět
V těch ostatních mi přijdeš taková... zvláštní. Ty první ti dělají hezkou a postavu a tak celkově. Ale co člověk, to názor. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, k těm oblekům. My jsme koupili v op prostějov,ale ve slevách za 2900 a je úžasné a dělá to mojemu pěknou postavu :-D Svatbu budeme mít sladěnou do růžova, takže bude mít bílou košili a růžovou kravatu. Přemýšlíme o vestičce,ale tu by jsme jen někde půjčili. Plachacek- ty šaty jsou krásné a vidím to podobně jako lupin. A k těm bolérkám- mě dokonce chtěla paní dávat krajkované bolérko, ale jsem šíleně zimomřivá, takže pokud v dubnu nebude teplo, tak bych klidně do kožíšku šla :-D
Odpovědět
Me se nelibi asi zadny, neni to ono, ale ja nejsem zvykla, nenosim sukne ani saty, takze celkove mi to prislo divny to mit na sobe, zvlast saty s kruhovou spodnici. Nedokážu si vybrat tak na pohled, musela bych vyzkoušet všechny a pak posuzovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
plachacek-mě se na těch prvních šatech líbí ten vršek je krásně zdobený a opravdu děla pěkný pas,ale ta sukně na můj vkus velká v takových šatech si já osobně připadám jak zvoneček :-D
Odpovědět
Ty první jsou právě s kruhovou spodnicí, vůbec jsem nevedela jak se v tom pohybovat. Vy jste ale prošly víc salónů ,že? Tyto všechyn stály plus minus 8000 Kč, mamce to přijde moc za pujceni, tak nevím jestli nemám zkusit radej mimobrněnské salony. Jinak Ráďa má zatím bílou košili, žlutou kravatu a knoflíčky, oblek necháme asi až po Vánocích, to pak projdem Prostějov a tak. A asi i tu vestu koupime, bílá košile když člověk nemá sako se mi moc nelíbí.
Odpovědět
Jo a vyrábí některá z vás svatební noviny? Já když mám čas tak se tak inspiruju po netu a pokouším se něco sesmolit. Taky jsem tento týden koupilla v proutěném zboží 4 košíčky (pro družičky), tak mě čeká zdobení, ale netuším ještě jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem právě odepsala na jeden inzerát na košíčky...má je tady nějaká holčina za 2,- ks a je z Prahy,tak bych třeba nemusela platit ani poštovné....uvidím co odepíše. Plachaček, je škoda,že si se v žádných necítila...mě se líbí tedy všechny jen ty první trošku míň....ale třeba podobné jako ty první jsem si zkoušela taky a v těch jsem se cítila super. Musíš ty zvážit které se ti líbí a v kterých se cítíš dobře. Budeš vnich celý den,tak ať je pohodlíčko ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a 8000,- mi nepřipadá zase tolik...já je mám za sedm plus potom asi jestli budu vybírat nějaké bolérko. Oni se ty ceny tak nějak pohybujou i podle toho za kolik je mají jiné holky tady bych řekla,že cena je v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Plachacku - mně se líbí všechny troje šatičky, ale souhlasím s Luckou, že ty první o trošku méně než ty ostatní. Ale je škoda, že se v ani jedněch necítíš. Možná nejvíce se mi líbí ty druhé, protože jsem na ty princeznovské nabírané "šlehačkové" sukně. Tak se jim prý říká ;-) Ale v tvém případě, když nejsi nějak zvyklá na nošení šatů a sukní bych možná volila ten typ 3., nějaké jednodušší, aby ses v nich cítila co nejpohodlněji. No anebo zkus někde jen ty plizované šaty, ty bývají myslím bez spodničky, ne? Myslím takové ty skládané, říká se tomu myslím plizované,ne? Podobné zkoušela v salonu i Lucka. Už sem takové na nevěstách taky viděla a jsou zase úplně jiné než klasické šaty, ale taky moc krásné. A taky sy myslím, že 8000 Kč, zase není až tak moc. Sice s ostatními doplňky se to vyšplhá na více peněz, ale je to furt OK. Já jsem viděla šaty i za 9 i 10 tisíc. A nová kolekce San Patrick stojí některé dokonce 11 tisíc. A jak ses ptala, tak svatební noviny nevyrábím. Přijde mi to zbytečné a čas nato mít taky nabudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla plachacku, že to bolérko se mi moc nelíbí. Myslím, že lepší by bylo s 3/4 rukávem a myslím,že to košešinové je zbytečné. Snad už v dubnu tak velká zima nebude. Jedině, že bys pocházela někde od někud v blízkosit hor, tak tam by mohlo být ještě chladněji, ale když se dívám na tvůj termín, který je stejný jak můj, tak si myslím,že snad už taková zima nebude. NESMÍ!!! :-D :-D Bude krásně svítit sluničko a bude příjemně teploučko.
Odpovědět
Tak doufám a věřím že bude teplo, ale to bolerko myšleno jako jen do auta, na převoz a tak, stejně bych se v něm nefotila. Jsem z Brna. Do hor daleko :-) Byla jsem dnes v Olympii (nákupní centrum) a taky tam byl malý svatební salon, tak jsem přidala jednu fotku do alba. Je to vyfocený moc do žluta, ty šaty jsou lehce krémový. Sice chci bílé, ale vyzkoušela jsem tam asi čtvery, tyto byli nejhezčí, ale bohužel ne úplně bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít taky určitě bolorko. Už ho mám vlastně i vybrané, vybrala jsem ho hned k šatům. Myslím, že v kostele a po ránu přijde jistě vhod. Jsem trošku zimomřivý člověk, takže bez něj by to určitě nešlo. Plachacku - myslím, že ty poslední šatky ti krásně sednou a jsou moc hezké, jen jediný háček mají a to je ten korzet do špičky. To se mi moc nelíbí :-( Ale jinak jsou hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem mluvila s kamarádkou (svědkyní), co se mnou chodila po salonech a předběžně jsme se domluvili, že příští týden mi to nevyjde, protože ten mám nabity, ale ten další týden bychom se snad mohli zajet podívat do salonu na tu novou kolekci. Tak jsem mooooc zvědavá? :-D Už se tady dlouho neukázala naše Kaczka. Kdo ví, jak pak se jí daří a jak se má?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, Romí i pod ty plizované šaty je spodnice...ale můžeš je mít i bez spodnice,ale budeš je mít uplně splívavé... To jsem mooc zvědavá jestli vybereš ty šaty jiné a nebo zůstaneš u těch vybraných... Placháčku, ty dnešní šaty se mi nelíbí, nevadí mi,že mají korzet do špičky,ale ůsobí na mě jak kdyby byly tak pět let staré...takové trošku kliše. Ale to je jen můj pocit...můžou být doopravdy jiné a jen fotka to tak zkresluje..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo copak asi ta Kačka dělá...snad se svatbička nezrušila (jak povídala) a doufám,že se za náma brzy podívá a bude zase snáma plánovat. Dneska jsme tady měli na návštěvu známí a tak jsem jí ukazovala šaty a moc se jí líbí, jen říkala že by volila místo kloboučku závoj...tak nějak nevím,ale asi to tak dopadne...klobouček se mi sice líbí,ale nevím zda to bude to pravé. No uvidím jak se nakonec rozmyslím. Jo a ty noviny taky nedělám....ani nevím jakej to má význam a nějak mě to neoslovilo.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a košíčky dnes ráno paní prodala...tak mám smůlu,byli za super cenu. Tak budu hledat dál a nebo pak skočím do papírnictví
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem do albíčka pár bolérek,ale je unich webovka,tak nevím jak jdlouho mi tam vydrží...musím se poradit s maminou jesli mi nějaké ušije. A jen nevím jak dlouhé rukávy bych si měla něchat ušít rukávy,ale asi 3/4. Jinak se mi asi líbí tvarem to poslední co mám v albíčku, jen bez těch volánků pookrajích...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem odstranila webovky a neměli by je už smazat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak jsem se dívala na ty tvoje bolerka a líbí se mi všechny až na to první. To poslední asi vypadá, že ti moc tepla nedá,ale ty si říkala, že rukáv asi zvolíš nějaký delší, že? To třetí je velmi zajímavě vykrojené, ale ty rozšířené rukávy. No nevím? Ale možná oblečené to může vypadat moc hezky. Na druhou stranu to vypadá zase hrozně zajímavě. A to durhé bolérko je taky moc hezké, ale asi by to až moc zakrývalo vršek šatů. Mohlo by být možná více vykrojené. Těžko říci, které? Na každém je něco hezké :-) Já už si ani skoro nevzpomínám na to své, které jsem si vybrala. Měla jsem ho i na sobě vyfocené, ale protože jsem se tenkrát fotila současně s bolerkem i závojem a ten závoj se mi vůbec nelíbil, tak jsem tu fotku po čase z alba vymazala, až jste to shlédyi a teď už vážně skoro nevím, jak vypadalo? :-D Tak pouze matně si vzpmínám. Taky jsem Luci zvědavá, jestli mě oslní nějaké nové nebo zůstanu u těch ...... Dívala jsem se na stránky toho salonu, jestli tam nemají nové fotky a nějaké nové tam možná přibyly, ale nejsem si úplně 100% jistá, zda jsou nové, ale povědomé mi nejsou, takže možná jsou z nové kolekce. A když jsem se tak na ně dívala, tak hezké sice jsou, ale není to můj typ. Kdyžtak přidám odkaz, ať se můžeš mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.salonpavlina.cz/svatebni-s... Ty první dvě řady mi přijdou, že by mohly být nová kolekce, protože se mi nezdají známé a mají i jiné pozadí než ostatní šatičky, takže by mohly být z té nové kolekce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jak říkám nejsou můj typ :-(. Chybí jim bohatá princeznovská "šlehačková sukně" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?