Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já mám upečené pracny a zadělané další dvě těsta ať to pěkně ubejvá. Jiťo vítám tě mezi náma. Holky jdu vám vyfotit tu bižu ať vás tak dlouho nenapínám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a perníčky máv v IP
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin: maš v albu překrásné šaty, jak jsi zkoušela hlavně ty čtvrté v pořadí ty jsou přesně jaké bych si přála,ale v tom našem salóně mi přijde, že nic takového nemají. Jinak moc ti to tam slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
bižu je vyfocená,ale jelikož Peťa přeinstalovával Pc a dal nové programy,tak bohužel nevím jak je zmenšit...chjo, se z toho zblázním. Tak se ho musím zeptat až příjde z práce a zítra bych vám to sem dala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, myslíš ty jak jsou třeba na obrázku 10? a nebo obrázek 4? Jinak děkuji za pochvalu. Já budu mít ty poslední.... A teď jdu kouknout na tvoje albíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
jo přesně ty z obrázku 10. já zatím nic moc v albu nemám mám to spíš uložené ve složce v pc a fotky kde jsem v šatech mám na "flešce" skované v šuplíčku před ženichem. Jo v těch posledních šatech ti krásně vynikne štíhlý pas. Já jsem se odhodlala do svatby trošku zhubnout, ale jen v pase. Je to krásné, když vynikne ženský pas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
boky a zadek tam nejdou vidět :-D naštěstí
Odpovědět
Ahojte holky, koukám, vesele konverzujete. No já jsem si ted musela kupovat nový počítač, páč ten můj nějak skomírá. 8-( Jináč u mě nic nového, šaty vybrané, prstýnky vybrané - nikoliv zamluvené.... Jo vlastně vidíte, mam hotové oznamka, jakožto vytisknuté a ještě je ručně vylepšuju, takže vlastně hotové nejsou. Ještě mi zbývá vylepšít 6 oznamek a všechny pozvánky. :-N Zítra jedu do Znojma na oční, tak možná - pokud mi čas dovolí - zaběhnu domluvit kadeřnicu a květinářství, abych měla booklej termín. 8-) jak to ide u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Jiťo, my jsme drželi taky dietu (ne že bych to nějak potřebovala,ale pro lepší pocit),teda spíš jsme upravili jídelníček dle ing. Havlíčka a výsledky úžasné. Nakonec to drželi i rodiče ženicha a i moje. Můžu jen a jen doporučit. V těch mých šatech vyniknou prsa, pas i boky...taková ta ženskost,tak snad se budu líbit i ženichovi. Ty desáté šaty byli taky moc pěkné. Měli vlečku která se dala připnout, jak je to tam vyfocené,ale nakonec vyhráli jiné. Nakonec jsem se rozhodovala mezi těma prvníma a posledníma. Milmic (omlouvám se zapoměla jsem jméno) dej nám ukázku oznámka do albíčka ať se můžeme pokochat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem mrtvá...dneska nám dal trenér nějak do těla,tak si jdu dát koupel jdu odpočívat. Tak zase zítra pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
lupin..: jo asi tak nějak jak píšeš. Nepotřebuju moc zhodit jen se trošku musím vytvarovat a trošku zkrotit svoji chuť k jídlu. Od doby co s přítelem spolu bydlíme jen kyneme(to bude tím,že jsme spokojení) :-D ;-) Jinak jsme spolu přes 7let a bydlíme spolu 3roky a přítel je vyučený kuchař, takže oba jsme gurmáni, tak pak to jde těžko ;-(
Odpovědět
Ahoj vítám novou nevěstu Jitku. To je nemilé s těmi svatebními šaty, ale určo nějaké najdeš, které tě ještě osloví. Jak píšou holky, ještě budou nové kolekce, tak snad bude z čeho vybírat. Ale nedivím se, že si to obrečela. Já jdu v pondělí poprvé na zkoušení, tak nevím co od toho vlastně mám čekat. Ale už se strašně těším. Mám i představu, ale vsadím se, že nakonec budu mít úplně jiné - chtěla bych buď se spadlými ramínky nebo za krk (ty by mi mohly udělat aspoň trochu pěkná prsa :-D ) a chci hodně širokou sukni. No uvidíme. Beru foťák, tak se s vámi podělím ;-) . Měly jste holky taky nějakou přestavu když jste šly do těch salonů nebo jste si vybraly až tam? A přibližuje se to alespoň těm představám? Nějaká dieta na tvarování by se u mě taky hodila, jenže mě se do ní nechce. Snažím se začít držet dietu od srpna když jsme se rozhodli že to příští rok opravdu spácháme :-), ale zatím bez žádného výsledku. To je jak Jíťa - člověk je spokojenej, tak si taky s přítelem dopřáváme a zaoblujeme se :-D. Zuzi takže taky už abyste měli oblek vybraný viď. U nás je hrozný to zkoušení, přítel to nemá rád. Už abysme ho měli doma ve skříni :-). Ohledně toho obleku jsme si říkali, že bysme zajeli na trhy do Polska. Stojí tam tak od těch 1800 do 3000 a je dobrý, že ti zkombinujou přesně i ty velikosti aby to chlapovy padlo. Nemáte s tím někdo zkušenosti jestli ten oblek od tamtud za něco stojí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, oblek jsme koupili v Polsku na tržnici, takže není značkový, je hodně tmavý, téměř černý. Ještě k tomu objednám bordo vestičku s regatou a frakovku. Fotky nemám, ženich chce zůstat v anonymitě a já nejsem moc technicky zběhlá, takže nevím, jak bych fotky vložila na stránky. Určitě se o to časem pokusím, ale opravdu nechci porušit ženichovo přání. Přítel moc obleky nemusí, takže snad nevadí, že oblek není značkový. Jsem ráda, že jsem ho vůbec dostala na takový nákup. Navíc ta cena mě docela potěšila, stál 2 a půl tisíce, sako, kalhoty, vestička.
Odpovědět
Pravda, Lu... Hned to vyfotím a hodím na net. :)
Odpovědět
Je právě jsem se na to ptala :-). Zuzi takže ho máte z Polska a vypadá dobře? Právě mě to říkala kamarádka, že toho tam mají spousty a za dobrý ceny i s tou vestičkou. Tak to jsem ráda, že s tím takhle někdo máte zkušenost, aspoň tam nepojedeme jen tak v nevědomosti. Já myslím že nevadí, že není značkový. Přítel taky obleky nenosí, takže není potřeba za to utrácet desetitisíce.
Odpovědět
Ahoj holky, vím, že do tohoto tématu už nepatřím :-D ;-( ;-( , ale jenom jsem chtěla říct, že můj ženich měl taky polský oblek (z Českého Těšína), padl mu fakt dokonale.. Teď v úterý jsme tam byli koupit ještě jeden na plesy, aby měl dva a opět velká spokojenost. Teď jsme koupili takový hodně tmavě šedý, ocelový a trošičku se leskne. Je tam ale fakt strašné hafo barev a velikostí, že si vybere každý. Obleky stojí cca 2200 - 3000 včetně vestičky. ;-)
Odpovědět
Tak jsem taky pokročila významně dnes, domluvila jsem si kadeřnici a kosmetiku. :) A napsala jsem maila do květinářství.
Odpovědět
Ahoj elenore, tak to je super, díky za názor. Já jsem si pořád nebyla jistá. Copak cena ta by vyhovovala, ale bála jsem se toho materiálu. Ale když jste s tím byli spokojeni, tak to budeme i my. Teď teda ještě budu dumat nad tou barvou :-). milmic: Je to hrůza co všechno musí člověk zařídit aby vypadal k světu viď :-), tak hlavně že se to povedlo, já ke kosmetičce nechodím, tak budu mít po novém roce premiéru, kadeřnici jsem přemluvila tu svoji, nejdřív se bránila, že to neumí, ale pak už začala vymýšlet až mi z ní šla hlava kolem :-). Co budeš mít za květiny a jakou barvu?
Odpovědět
milmic: Jo a to oznámení máte úžasný, tak to by mě nenapadlo, jak pěkně se to dá udělat. To vás napadlo nebo jste to někde už viděli? Je to fakt originální a moc pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak můj ženich má oblek z C&A, vyšel nás asi na 1300,- a je úžasnej,takže taky super cena i kvalita a super sedí...je v albíčku... Milmic, oznámení je super! Jsi šikulka! Já se už těším až objednáme to naše vybrané. Jinak ktěm šatům...když jsem šla vybírat,tak jsem měla trošku představu,ale výsledek je uplně někde jinde :-) hlavně jsem chtěla vybrat hned v prvním salonu,abych nemusela nikde běhat a to se podařilo. Romí a kdypak jdeš na novou kolekci? Už se určitě moc těšíš co? Já měla naštěstí to štěstí,že už paní novou kolekci měla a šatičky jsou uplně nové. Ale myslím,že zůstaneš u těch co máš vybrané...jsou podle tvého přání a krásně ti sedí.
Odpovědět
Ahoj Luci, tak to mrknu do albíčka na oblek. Aha takže představa a realita jsou úplně jinde .... tak to nebudu řešit a prostě si vyberu nějaké tam :-))). Já bych si právě taky chtěla vybrat na jednom místě. Nemám moc ráda chození po x obchodech (salonech v našem přípradě :-)). Tak doufám, že se mi to taky podaří. Uvidíme v pondělí.
Odpovědět
Janči, obrázek je obkreslený z originálu - to přiznávám. 8-) Vytiskli jsme si ho sami a mě napadlo ho opálit svíčkou, aby se rozbil ten hranatý tvar. Oznamka už mám skoro všechny a pozvánky žádnou, takže až opálím první, zase vyfotím a hodím do alba. Ke kosmetičce taky nechodím, ani se neumím nalíčit, jsem strašný vidlák. :-D Vím jen, co je to řasenka a tím končím. :-D A kytičku ještě nevím, ale chtěla bych bílou a asi to budou kaly, vzhledem k mým šatkům, co jsem si nakonec vybrala..... Jsou trošku vyšší květem a i celkově bych nechtěla malou kytičku, ale ani velkou. Takovou akorát. :-D Uvidíme ještě po poradě v květinářství....
Odpovědět
Ahoj,tak jsem další dubnová nevěsta,máme datum 24.4.2010.... :-) a už mě to zařizování nějak zmáhá..
Odpovědět
Tak to si odvaha, mě by to určitě blaflo celý kdybych to opalovala :-D . Vypadá to moc hezky. My asi budeme mít nějakou klasiku, vyberu něco v salonu odkud budu mít šaty. Teď se taky hodně známí fotí na oznámení i s domácími mazlíčky. Vy to máte fakt originální, dobrý nápad. Tak to jsme na tom podobně, já taky znám jen řasenku a ještě tak akorát když jdu na nějakou slávu :-). Jsem taky docela zvědavá co mi vytvoří na obličeji. Já si ani obočí netrhám - a to už se nechala ta kosmetička slyšet, že na to se těší až mi ho vytrhá au au :-D. Tak v květinářství snad poradí. Já na to taky spoléhám. My jsme zatím druh kytky taky nezvolili, ale jasno mám v barvě, bude červená, snad ;-) .... Vítám Amalii 26. To nás teprve zařizování ještě zmáhat bude v novém roce. Co máte všechno už zařízeno?
Odpovědět
Janči, děkuji, jsem ráda, že se oznamko líbí. No mě to taky blafá, musíš hodně foukat. takový malý dechový cvičení. :-D Počkej, kosmetička vlastně trhá obočí, že.... Heh.... no..... jakoooo.... inu, mě obočí vypadává, takže nemá co trhat. :-D A řasy taky, takže budu ráda, když bude mít do namalovat. :-D Jináč já už mám zařízeno tohle: termín obřadu na matrice a hradě + hostina na hradě + ubytko na hradě + fotograf + zarezervované šaty (ještě mi je musí celé přešít, protože v mé velikosti nic není) + kadeřnice + kosmetička + dokončuju oznamka a plním obálky + poloviny vývazků .... a to je všechno. Mám teda - možná trochu naivně - za to, že po novým roce budu mít klid. Protože jediný co musíme, je jet na hrad zaplatit poplatky a domluvit konkrétnosti. Potom jít ke kosmetičce a kadeřnici, ale k té půjdu až dva týdny před svatbou. A v podstatě krom toho přešívání šatů nějak mám pocit, že mám zařízeno, co bylo potřeba. Resp. nic mě nenapadá, takže doufám, že si nevzpomenu týden před svatboiu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak tady se to teda rozjelo :-D musela jsem vše dočíst, abych byla v obraze :-) teda Mil, nebo radši Moni, to oznamko je vážně super!! to spíš já bych se měla vrhnout na nějaké opalovaný, když to máme na čarodky :-) fakt super nápad..my si ho taky chceme dělat, ale adam má teď hrozně moc práce, takže až po novém roce..zatím nevím, chtěla jsem tam nějakou čarodejnici, ale to se uvidí.. jinak já se maluju, teda jen oči a občas když vypadám jako puberťák, tak si dám make up.. obočí si teda taky netrhám a fakt se na to netěším, u kosmetičky jsem byla naposledy asi před 8 lety a tenkrát mně to dělala a bolelo to :-(
Odpovědět
Děkuju.. mám radost, že se naše oznamko líbí. 8-) Až se divím, protože ta fotka je docela špatná, ve skutečnosti to vypadá mnohem líp. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, že jsem vás teda podcenila a moc se za to omlouvám :-( Říkala, jsem že to tady za posledních pár dní vůbec nežije a nežilo a vidím, že za včerejšek a dnešek jste s pěkně rozepsali, což je super. Aspoň bylo zase co číst a je lepší, když je o čem psát. Hned se to to pak rozjede :-D jutu07 - s těmi sálony jsem to měla nápodobně, jako ty. Šla jsem jednou, poprvé a pak jsem chtěla chodit pořáda, ale samozřejmě, že to není možné. Takže jsem byla všecho všudy v 6 salonech a v tom jednom 2 krát a teď tam půjdu po třetí na tu novou kolekci :-D Tak se ti vůbec nedivím, taky bych nejraděj ty nádherné šatičky zkoušela do nekonečna. Jaancaa - co se týče obleků z Polska, tak nemám zkušenost, ale vím, že můj přítel by na oblek do Polska jet určitě nechtěl. My jsme slyšeli zase, že se dají koupit obleky výborně ve Vídně, takže pojedeme na oblek tam. Tomu Polsku já moc osobně nakloněna nejsem, ale když říkala elenore, že byli spokojeni, tak proč ne?Je lepší, když ti někdo dá info a hned se člověk lépe rozhoduje. Sama jsem zvědavá, jak my dopadnem ve Vídni. Luci - ještě nevím, kdy půjdu na novou kolekci,ale snad brzy?Kamarádce už jsem psala, tak říkala, že se domluvíme. Máš pravdu, že už se moc těším a určitě asi ani nebudeš daleko od pravdy,když říkáš, že zůstanu u těch svých favoritních. I já si to totiž čím dál víc myslím,moc se mi líbí a byly to jedný z těch, které mě vážně okouzlili a řekla jsem si ,že to jsou ti pravé. Ale i tak chci ještě jednou a už vážně naposledy zkouknout tu novou kolekce, vyzkoušet si krásné šatičky a hlavně si chci vybrat k šatům bižu a závoj. A možná si třeba ani žádné z nových šatiček nezkusím, pokud se mi třeba nebudou ani jedny líbit a znouvu se obléknu do těch mých "andělových" (jmenjí se Angel) a vyberu k nim bižu a závoj. Co se týče kosmetiček, tak s nimi moc zkušenosti nemám, protože tam téměř vůbec nechodím. Ale je fakt, že právě před měsícem jsem u jedné byla, protože jsem dostala dárkový poukaz,tak jsem ho využila. Na svatbu se určitě nechám od kosmetičky nalíčit, i když jsem zvyklá sama sebe malovat, i když ne moc často, ale na svatbu chci být krásná od profika, takže si zavolám kosmetičku. Ale zamluvenou ještě žádnou nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda holky...to mi to dalo ale práce vás dočíst :-) Já ke kosmetičce chodím, na trhání obočí jsem zvyklá a už mě to vůbec nebolí...je to tam vždy takovej relax (až teda na čištění pleti,to si myslím,že mi snad zlomí nos) pak je pleť jak dětská prdelka. Já se na svatbu líčit budu sama,myslím,že něco pěkného zvládnu. Líčím se každý den (stíny, řasenku, lesk) a když si chci pohrát,tak si udělám make-up. Líbí se to i Peťovi,když jsem pěkně nalíčená a já to mám taky ráda. Kadeřnici bych chtěla nějakou sehnat,ale jakou,to teda bohužel vůbec netuším....abych se nakonec nečesala sama se svědkyní...no musím trošku zasondovat po kadeřnicích u našich...tady mám svojí a ta by mě učesala skvěle,ale to by mi od čtvrtka do soboty nevydrželo... :-N . Jo jo šatičky se zkouší krásně,ale asi čím víc bych si jich zkusila,tak tím bych měla v hlavě větší zmatek... Jdu kouknout, jestli Peťa udělal něco stím zmenčováním fotek...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a malá novinka...dneska mi taťka nakoupil krabice na výslužky...jen tam neměli malé košíčky,tak je zkusím někde jinde koupit a nebo to vyřešíme jinak, ještě pár možností je. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?