Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, tak uvidíš, ale myslím si, že ty co máš v albu a mělo by to být ze zlata, tak to tak levné asi nebude.. však my jsme si vybraly "ty nejlevnější" z těch, které se nám tam líbily. jj, ta svědkyně, taky Romča, to mě mrzí, těšila jsem se, ale moc jí to přeju!! jinak já jsem dnes začala zkoušet vyrobit nějaké mašle na auta, tak nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky bižu vám vyfotím až budu mít koupené i naušničky,abyste to viděli celé... Mě taky říkala svědkyně, jestli náhodou nechceme svatbu posunout dopředu,že by chtěli zadělat na druhé,ale že nechce být na mojí svatbě těhotná,tak si budou muset chudinka počkat. ale to uteče jako voda a budou moct zadělávat :-) Jinak svatební koláčky měli úspěch, v práci sotva jsem vyndala krabičku,tak najednou byla prázdná a odpoledne volal Peťa že v Teplicích taky moc chutnají,tak jsem ráda. Mám ještě jeden recept,tak ho možná ještě zkusím,ale aspoň vím,že tenhle je dobrý, rychlý a chutný :-) Přemýšlím co ještě zařídit na svatbičku a myslím,že mám prozatím padla...a až po novém roce budou jmenovky, oznámení a dopotvrzovat termíny. Tak jsem ráda, protože se za chvilku vrhnu do pečení vánočního cukroví. Ted budu o víkendu dělat mamině adventní věnec a ten další víkend budu dělat sobě a perníčky na naležení no a pak už to pomalu začne. Aspoň budu mít klídek.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak se pak s mašlemi pochlub. Mně už se taky dělají, ale zatím je ještě nemám doma, ale až budou,tak se taky pochlubím :-D No a na ty prstýnky jsem sama zvědavá, jak dopadnem. Ale možná zítra budeme mít příležitost se někde ve zlatnictví zeptat, protože jdeme vybírat Pavlíkovi hodinky, tak se při té příležitosti, co on bude zkoušet a vybírat já zeptám na pstýnky. ;-) Luci jsi šikulka. My se koláčky necháme upéct v cukrárně, protože víme, kolik práce to dá. Dříve jsme si je pékavali doma sami, ale teď, když je jakákoliv příležitost (oslava, hody atd.), tak si raděj necháme upéct. A na svatbu tuplem, protože jich bude potřeba fakt hodně. Já teď ani nějak moc nemám čas na přemýšlení o svatbičce v tom mém pracovním shonu, tak doufám, že nic důležitého neopomenu. Na jmenovky a oznámení se taky chceme pustit někdy v lednu po novém roce. A nebo možná by to šlo i mezi vánočními svátky,ale to bude v TV určitě moc pohádek a ty já mám tuze ráda :-)Tak to vidím spíš až na ten leden. Perníčky se taky chystám péct,ale s dětmi ve škole. Máš nějaký dobrý recept Luci?Za jak dlouho se uleží ty tvoje?Kdyžtak mi prosím pošli recpet do IP. Pokud ti to nebude vadit? ;-)Zatím papa holky
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, máš je poslaný.... Jinak ktěm prstýnkům...tam jak jsme je vybírali my,tak ty z bílého zlata tam měli okolo 10 000,- ale to se nám nechtělo dávat. a já mám šperky všechny ze stříbra a nebo z bílého zlata a není to vůbec poznat. Tak si myslím,že je jedno jestli jsou zlaté a nebo stříbrné....Nám se líbí a ostatním může být jedno z čeho jsou. a hlavně jsme ušetřili pěkných pár korun. Taky jsem tuhel koukala na prstýnky z chururgické ocely...jsou taky moc pěkný a levný.
Odpovědět
Krásné ráno. Je tady už se pečou perníčky :-). Docela se letos na Vánoce těším. Akorát ještě kdybych měla nějaké nápady na dárky, každým rokem mi víc a víc docházejí ... Je fakt, že ty prstýnky jsou většinou poměrně velká část rozpočtu. Takže si taky myslím, že je jedno z čeho jsou. Záleží na tom, jak to vyhovuje těm co je budou nosit :-). Už jsem i viděla, že to někteří dělají tak, že nevěsta má normálně prstýnek z bílého zlata a ženich si nechá udělat stejný z chirurgické oceli (někteří chlapy ho moc nenosí, tak mi na druhou stranu přijde rozumný na tom i takhle ušetřit, když se má válet doma v šuplíku). Anebo i mám známé co si dali oba chirurgickou ocel a vypadá to moc hezky. My jsme dostali typ na jednoho pána tady poblíž ve vesnici, že má doma hodinářstí a dělá i svatební prstýnky. Leošova ségra si je tam nechala dělat a dali za oba dva 4500 (teda před dvěma roky), ale i kdyby byly o něco dražší. Měli je ze žlutého zlata i s vyrytím jména a data. Zkusíme to u něj a uvidíme co nám nabídne. Taky bysme se chtěli vejít do 10 000. Když koukám na net, tak je to minimálně 4 000 za jeden z těch co by se mi líbily .. Chtěla bych tu kombinaci, ale jestli nakonec nebude, nic se taky nestane. Tu svědkyni v záloze by to určo chtělo. Já snad už nebudu potřebovat, mají dvě děti a prý další nechystají, ale člověk nikdy neví :-D . Taky bych ji chtěla na mateřské ještě stihnout, má teď roční holčičku, tak se to snad povede :-)
Odpovědět
Ahojte holky, my jsme už taky vybrali prstýnky. http://www.snubni-prsten.cz/detail/29... No svědkyně s bříškem u nás nehrozí, protože máme oba svědky, čiže jako mužský jak poleno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vám všem, co už máte prstýnky trošku závidím, ale snad i my se brzy dočkáme. My pravděpodobně budeme nosit prsýnky oba. Teda já určitě a Pavlík říkal, že taky, protože nedělá nějakou špinavou práci - sedí v kanceláři. Zda to ale bude bílé zlato či stříbro, to se asi uvidí, až se dostanem do konkrétního obchodu a pak uvidíme, či neuvidíme rozdíly a na základě toho se asi rozhodnem. Je fakt, že pokud by rozdíl nebyl znát, tak nevidím důvod proč nekoupit stříbrné, pokud by se to ani nějak časem nezměnilo. Když to nikdo jiný nepozná a tvrdit můžem,že je to klidně i bílé zlato, že jo? :-D Se stříbrem bohužel zkušenost zatím nemám. Protože mám buď žluté nebo bílé zlato. Původně jsme chtěli bílé zlato, ale kdo ví? Dnes jsme se o tom zrovna tak trošku bavili, že ty ceny bílého zlata se pohybují nad 10 tisíc, což je dost,ale Pavlík zase říkal, že je to 1 krát za život a na celý život. Tak uvidíme? Já si myslím, že se rozhodnem až při výběru. Teď je to těžké, když jsme zatím ještě žádné prstýnky neviděli. Dnes nám to bohužel při výběru hodinek nevyšlo a ani ty jsme zatím nekoupily :-( Favoritní typy sice už Pavlík má, ale nechtěl se unáhlit a tak si to ještě nechá projít hlavou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem včera nějak už neměla sílu... Romí, my jsme teda vtom žádný rozdíl neviděli a i když si teď koukám na ruce a mám vedle sebe prstýnek z bílého zlata a stříbra, tak rozníl je nulový...bílé zlato je zezačátku lesklejší,ale to ti běžným nošením opadne a rozdíl je neviditelný...a i tam jsme mezi naším stříbrným a matným zlatým neviděli žádný rozdíl...No uvidíte až budete koukat co vám padne do oka. Ale pěkně si to potom užívej. My jsme měli rychle vybráno,ale na druhou stranu jsem moc ráda,že to takhle klaplo a máme je pěkně doma schované a nejrači bych ho už nosila :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, my jsme původně mysleli na ocel, ale pak nám říkali, že ta nejde upravovat, když potřebuješ po čase prsnýnek zmenšit nebo zvětšit a hlavně, že když se ti prý něco stane a prstýnek nejde sundat, tak ti musí prst uříznout, sundat prsten a hned ti ho zase našijí zpět..v nemocnici na to nemají nástroje, protože oni taky s tou ocelí pracují a ocel ocelí nepřeřízneš.. tak nevím, prý by to asi zvládli hasiči.. já teda hodně nosím stříbro, ale je fakt, že mně prstýnky ze stříbra černají, ale třeba se to nedělá každému.. bratr má bílé zlato a to teda rozhodně nečerná.. když jsme byli v těch obchodech prstýnky vybírat, tak nám asi stříbro nenabízeli, jen jedna firma pro adama, že kdyby ho nenosil, tak by ho ze stříbra udělali.. no, každopádně je to na každém, co se mu líbí a jaké má prostředky..kdyby nám rodiče adama tohle nenabídli, tak bychom do toho tolik peněž dát ne nechtěli, ale nemohli..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, u tvého příspěvku jsem se teď teda pěkně pobavila...ale máš asi pravdu...a takhle jsem teda nad tím nauvažovala. Tak ještě,že máme stříbro ;-) . Mě stříbro ještě nikdy nezčernalo,tak nemohu posoudit. Jediný, kdy mi zčernalo, bylo teď na dovče v termálech,ale to byla moje blbost :-) Jinak se mi ozval fotograf,že snáma určitě počítá,ale že se prý změnili ceny...myslím,že z těch původních 8000,- na 10 000,- no uvidím co písne. Ale jeho fotky chceme,takže si budeme muset připlatit... :-N
Odpovědět
Ahoj holky. Tak s tou ocelí je to teda hustý. No Leoš hasič je (teda jen dobrovolnej :-)), ale že bych chtěla aby mi jednoho dne odřezával prsten :-D . Ale už jsem taky slyšela něco o tom, že nejdou zmenšit ani zvětšit. A ten rozdíl mezi bílým zlatem a stříbrem bych nepoznala. Ono je to asi fakt jedno, hlavní je, co ty prstýnky symbolizujou :-). Zuzi tak to bych neřešila, když vám to rodiče nabídli, tak proč ne. Ty jo Luci, to máte docela pálku za toho fotografa. I když co jsem koukala, tak kvalitní fotky si opravdu nechají zaplatit. Já mám dneska radost, že jsem se dokopala zavolat kvůli té hudbě. Tak si nás pán poznačil, tak doufám, že to vyjde. Hraje sám, na klávesy, polku (kvůli našim) i normální českej popík :-) a chce 350,- za hodinu. A jak dlouho bude hrát, se prý domlouvá až podle té situace na svatbě, jak se to vyvine. Tak mám radost. Hrál na svatbě mojí kamarádky, tak už jsem ho i slyšela, snad to bude dobrý.
Odpovědět
Ahojky, po dlouhé době jsem zase na beremku. Potřebuju pomoc prosím. Chtěla jsem se dát dnes do výroby vývazků, ale nějak jsem uvízla na principu připevňování. Mám koupené ozdobné špendlíky doprostřed, že propíchnu kytičky, ale to je vlastně blbost, protože by ten špendlík nešel přidělat na oblečení, akorát tak píchnout do lidí, když je to úhel 90. Takže jak se to přidělává k myrtě a k oblečení??? Jen přišít bez ozdobného špendlíku a pak vzadu nějak propíchnout vývazek myrtu i oblečení?? fakt jsem nějak bezradná.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda, já jsem to dělala tak, že jsem si ten vývazek v ruce naskládala a zašila ho jen tak bez ničeho a pak až je seženu, tak to jen propíchnu těma špenlíkama s perleťovou hlavičkou, když nebudou moc tlusté, tak psala Romča a k tomu se pak přidá ta myrta..
Odpovědět
Já mám právě špendlíky se žlutou hlavičkou, protože stužky mám bílou a žlutou, tak jsem si teď říkala, jestli je vlastně nemám úplně k ničemu. Takže jakoby zvrchu dolů ten špendlík?? Nemělo by to být spíš nějak zezadu zprava doleva, aby to drželo ?? Nebo spínací špendlík?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Přidala jsem další 2 fotečky šatiček, tak prosím koukněte a řekněte. Díky. Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Janočo za fotografa máme celkem hodně,ale jak říkáš za dobrého se musí zaplatit a za ty jeho fotečky to prostě stojí. Miluju hmotné fotky a když jsou nádherně nafocené,tak je to nejlepší co může být. Myslím,že to budou jediné fotečky co budou takhle drahé,ale za to mi to stojí... Plachaček, já jsem dělala vývazky tak,že jsem si je vruce sešila i s tou kytičkou nahoře a nato jsem si tavnou pistolkou připevnila perličku. A špendlík na připevnění jsem připíchla jen zezadu a jde mi pěkně dolu a dobře se přidělá k oblečení a není vůbec vidět. Možná to bude vidět v albíčku...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevím, ale myslela jsem, že to propíchnu z vrchu dolů šatama dovnitř a hned ven..bože to je popis :-D tak si to zkus na jednom, jak to půjde, hlavně aby to drželo a aby se někdo nepíchnul..
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ho tam mám napíchlej jak píše Zuzka...zvrchu dolu...(rychle dovnitř a zase ven) :-D Pájo, koukala jsem na ty fotečky nových šatiček a vypadají taky pěkně. Mě se líbí celkem ty plyzovaný,ale ty druhý jsou taky pěkný...Ale plyzované asi lepší. A nemáš fotku bez toho krajkového bolérka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky chystáme svatbu na duben, konkrétně 17. 4. Uvítala jsem založení tohoto fóra, je fajn zjistit, co už vy ostatní máte, možná bych si měla s některýma věcma pospíšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, tak ty plyzované se mi asi líbí ještě víc jak tyč ervené co jsem předtím psala... Takže na prvním místě plyzované a hned zanima ty červené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Guganka, vítám tě mezi náma. A copak už máš zajištěno? Nebo jsi čerstvě zasnoubená?
Odpovědět
Profilova fotka
lupin: jsou tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Zasnoubeni jsme od sprna. Máme obřadku, hospodu, zamluvenou hudbu, fotografa. Toť zatím vše. Šaty si nechám šít, ale ta švadlena se mi měla ozvat už před měsícem, začínám trochu nervóznět. Mám koupené nějaké věci na výzdobu, vývazky, organzu a tak. Ale prsteny zatím ani nesháníme, oblek pro ženicha koupíme nevím kdy. Ženich má tak trochu laxní přístup. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, já si vůbec nevšimla fotek, tak jsem taky koukala a mně se líbí Krissbey 2 i s tím bolerkem, dělá ti to užší ruce.. též vítám Guganku, nejmenuješ Zuzanka, protože mně guganko říkaly, když jsem byla malá, páč jsem si tak taky říkala, když jsem neuměla ještě mluvit - prý, já si to nepamatuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím vedou Krissbey 1, ale zkusím k nim to druhé bolerko. Ty druhé mi moc neseděly přes boky.Kouknu, jestli je to někde vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuju se Zuzana, Guganka mi říkají kamarádi, vzniklo to taky od malého dítěte, které neumělo mluvit. Děkuji oběma za milé přivítání. Je prima, když si můžu popovídat s někým, kdo má podobné starosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem tam fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
Pajinko, ty šaty, které sis zamilovala, jsou opravdu krásné. Myslím, že pokud je neseženeš ve své velikosti, tak ti je ušije nějaká švadlena, nemělo by to být zas tak drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
guganka: Už jsem si vybrala. Jsou to sice jiné, než do kterých jsem se zamilovala původně, ale líbí se mi taky. Jsou to ty Krissbey 1.
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem si to, já jsem taky Zuzana :-D Pájo na té nové fotce to je vidět, třeba by šly povolit.. mně se líbí víc než ty 1.. ale znáš to, co člověj to názo, hlavně ať se v nich cítíš ty dobře!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?