Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky plánujeme svatbu na duben...Nevim jak datum, chteli bysme 23.4.2010..ale radnice dava oddávací datumy na rok 2010 až za týden, takže trochu nechápu,jak některý nevesty uz vedí treba datum na září. Už si brousím zuby až zvednu telefon a objednám to... Jinak uz máme požádané svedky, mam vybrané a zálohované šaty, ted koukáme po prstenech a obleku pro zenicha.. Asi nejdřív zařídíme nejdraší věc,i aby to pak nebylo moc penez na jednou a taky maličkosti na výzdobu.
Odpovědět
Hoj, vítej. No to je pátek 23.4.? :) Já jsem termín na duben zamlouvala už v červenci. Tak ono asi jak kde. Kde budeme mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstinku! Ono jak už psala milmic,tak to zamlouvají jak kde a jak se jim chce...mě na matrice řekli,že až po novým roce a když jsem nedávno písla jen zkušební mail,tak mi to bezproblémů zamluvili...je vidět že vždy záleží na koho natrefíš. A jaké máš zamluvené šaty? Jsou to některé z albíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda všem, jsem ráda, že se naše řady rozšířily, vítej :-) my taky termín máme zamluvený, paní si ho napsala jen tak na papír a přišpendlila do kalendáře, prý mám znovu přijít v lednu v únoru, ale počítají s tím..doufám, když už máme zamluvené věci na ten den. ana.. kde sis půjčila šaty? já je mám z hradce z belly.. no, nakonec jsem si je teda koupila a budu doufat, že je prodám.. cena za půjčení byla 10.000 včetně závoje, spodnice, upravení šatů a vyčištění před i po.. a tohle vše budu mít k šatům ikdyž si je koupím a cena byla 16.000.. rodiče adama nám chtějí dát prsteny, tak naši zase šaty..tak jsem nadšená :-D Luci, dala jsem tam jednu fotku ze včera, ale tamty šaty se mně tam moc dávat nechtějí, když jsem si je nevybrala..nebo chcete? no, ona vlastně mamka ani všechny nevyfotila :-) jo, jinak moc pěkněj robot, fakt jo!!! taky mně přijde, že na mě něco leze, tak si citron asi taky vymačkám - v ruce :-D včera u doktorky nevím nevím, svatbu mně sice nezakázala, ale dětičky teď mít rozhodně nesmím..ne, že bych teď chtěla, to bych se do šatů pak nevešla, ale doufám, že nějak po svatbě mně to už dovolej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, jen nám sem dej fotečky ať se můžeme podívat co sis ještě zkoušela ;-) A děkuji za pochvalu robota...je úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam dala ty fotky, ale myslím, že je tam dlouho nenechám..nevím. teď jsem zvědavá, co navlíkneme na Adama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ty druhé jsou ty festovní,co jsem zkoušela i já, jak se vám na mně některým líbili,ale říkala jsem tehdy, že jsou moc těžké. Takže už jistě věříš, že byly,že? :-) Zuzi, promiň, že jsem ptám, snad se na mě nebudeš zlobit - jaký zdravotní problém si vlastně měla nebo máš? Vítám novou nevěstinku do našeho dubnového klubu.....A taky jsem zvědavá stejně jako Lucka na šatičky. Tak nám prosím přidej fotečku do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím všechny známé i nové tváře :-) Moc těm diskuzím tady nemám, ale když se na titulce objeví Duben/April 2010 tak aspoň většinou nakouknu :-) Jinak od posledně se moc nezměnilo. Přibylo pár věcí do zásoby a dekorace a přibyla i rezervace fotografky a snad už závazný termín na zámečku kde se chceme brát. Jinak nevěsta i ženich zůstávají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsme vyřešili hotely pro hosty, bohužel dva páry se nám nevejdou do hotelu kde bude hsotina,tak budou kousek vedle,ale myslím,že to tak moc nevadí...ženich je pak vyzvedne a z hostiny je odveze taxik a druhý den pro auto je někdo doveze...to už bude maličkost. Holky nějak se začínám obávat toho jak to vše zoorganizovat,aby to dopadlo dobře... :-( a vše do sebe zapadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám teď tolik starostí a práce v práci, že na svatbu a svatební přípravy mi teď nezbývá ani čas ani pomyšlení. A do Vánoc se to bohužel asi nezlepší :-( Vím, že si říkáte, že na Vánoce je ještě brzy, ale s našimi dětmi nám všechno moc dlouhé trvá, tak už bohužel budeme muset začít s vánočními přípravami (přáníčka, výrobky na jarmark, nácvičování na vánoční akadmii atd.)Takže teď asi nebudu vůbec stíhat :-( Teď mě čekají 3 dny podzimních prázdnin a pak už nás asi začne ten předvánoční hekticky shon a blázinec a vůbec se nato netěším ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, vidíš to, to jsou ty šatky, když oni na tobě vypadají lépe, když máš takovou postavičku..už jsem úplně zapomněla, že je tam máš.. zlobit se nebudu, není důvod.. zjistili mně zánět mozkových blan a encefalitidu, dohromady je to klíšťová meningoencefalitida..teď mně ještě zkoušení dělat testy na boreliozu, protože mně občas bolí hlava a brní část levé ruky..je to na prd, dnes jsem měla skoro 38 a děsně mě bolí břicho, už aby mně bylo lépe, někdy je to úplně v pohodě a někdy celej den jen ležím..jsem unavená, atd..už to trvá od července :-( někdo řekne, buď ráda, že jsi doma, ale radši bych byla v práci, už je to doma dost dlouhý.. nevím, snad to bude dobrý.. a to jsem klíště neměla, nebo spíš měla, ale vůbec o něm nevím..je hrozný, co může udělat taková malá potvora. nejhorší je, když jsem viděla včera ty malé děti, které mají asi podobný problém, ale těm to nevysvětlíte..chuděrky. Holky nebojte, všechny přípravy zvládneme, protože jsme co? šikovné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, mě to za chvilku taky pěkně začne vánoční perníčky a pak cukroví už jen pojede.....našim a Peťovej rodičům jsme o víkendu už koupili vánoční dárky ať to nejhlavnější máme za sebou a nemusíme nic schánět na poslední chvíli...Potom vánoční úklid a vše pěkně nachystat... Kačka se nám tady taky dlouho neobjevila,ta toho má taky hodně,tak tu moc nejsme ani jedna...ale myslím,že po Novým roce se to to tady zase rozjede a hlavně vše už nabere jiné obrátky. Teď máme chvilku odpočívací od svatby a nastali jiné povinosti a pak se bude zase vše točit okolo svatby. To bude něco.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romi a Lupin: No právě holky....je toho nějak moc mimo. Jsem se na začátku pustila s vervou do příprav a najednou zjišťuju že na to neni už tolik času :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem se dneska činila a naplnila pytlíky rýží a už mi jich zbejvá jen 5 a mám je nechystané a dala jsem to rovnou do krabice a odvezu to už k našim,aby se mi to tam pěkně hromadilo a nemusela to tady pořád přeskakovat. Dneska bych chtěla připevnit ještě poslední přísavky na mašle na auto a konečně je dodělat. Nějak se ktomu nemůžu dohrabat. Tak to musím zvládnout ještě před vánočním pečením.
Odpovědět
Profilova fotka
http://salonvalery.mimishop.cz/detail... Romí tady něco pro tebe...
Odpovědět
Profilova fotka
http://salonvalery.mimishop.cz/detail... http://salonvalery.mimishop.cz/detail... a tohle se líbí mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Zuzi, tak to mě mrzí, že procházíš takovou nemocí,ale určitě se to dá brzy všechno do pořádku. Držím moc palečky!!!!Nesnáším klíšťata a taky se jich hrozně moc bojím,protože mám každoročně alespoň jedno. Před dvěmi lety jsem se nechala naočkovat a 2 roky jsem žádn neměla, ale letos jsem opět jedno chytla při vinobraní :-( Brzy se uzdravíš,uvidíš. Luci, děkuju za šperk, je hezoučký a i ten tvůj. Závidím ti,že už máš alespoň nějaké dárčky. To já vůbec nevím, kdy budu nakpovat v tom předvánočním shonu, který už mi v práci začne :-( Ale je to tak každoročně vždycky, že mě to děsí, je toho moc,ale vždy se to zvládné. Jediné výhoda oproti loňsku je,že už aspoň nemusím chodit do školy a učit se. A vždycky se zvládlo, tak zvládne i teď, že jo?Musí!!! A máš pravdu, že po novém roku to naberé jiné obrázky, ale naštěstí v práci to bude takové mrtvé, žádné akce, žádné Vánoce, až pak Velikonoce a na ty se zase nějak obzvlášť v práci nepřipravujem,tak se budu opět moci věnovat svatebním přípravám. Uričtě si ale najdu i teď do Vánoc chvilku zajet podívat na boty a nějak ještě obhlédnout a případně koupit ženichovi oblek.A samozřejmě nezapomenu ani na koleci nových šatů v salonu :-D Tak zatím papa a snad zase zítra na chviličku nakuknu
Odpovědět
Profilova fotka
Uplně jsem překoukla vzkaz od Zuzky...Určitě se brzy uzdravíš, uvidíš...mě když bylo asi 13 let,tak jsem měla náběh,ale naštěstí se to brzy odhalilo a pomohli antibiotika a pak mě jen pozorovali. Tak uvidíš,že za chvilku pomažeš do práce a budeš zase fit. Holky musím se pochválit...byla jsem šikovná a dodělala tyl na auta svatebčanů, pěkně to naskládala do krabice a až přifrcí naši,tak to pěkně už odvezou do Dačic. Z dekorace už mám asi všechno,tak to můžu odškrtnout ze seznamu :-) jupí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi šikulka, Luci. Na mé výzdobě na auta už se asi taky pracuje, na těch mašlích, ale na organzu to budu navazovat až těsně před svatbou,ať to není nějak pokrčené a je to hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,taky jsem se bála,by se mi to nezmačkalo,ale super jsem to vyřešila...ty malé se dobře skládají,to není problém a na moje a Peti auto jsem dala na ramínko a krásně to visí a vůbec se nezmačká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď koukám,že jsem tam dala dvakrát stejnou bižu a tu co jsem vám chtěla hlavně ukázat, jsem neukázala... tak tady je http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, všechny bižu jsem zajímavé, tu jak jsi chtěla původě - viz odkaz jsem viděla s kamínkama červenejma, tak to bych brala já, ale bohužel to bylo na černém lanku, ale prý by to šlo udělat na normálním.. http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... jinak jsem včera koukala na dům snů a ta paní co se tam vdávala bych řekla, že měla na sobě ty moje šatičky.. nebo byly hooodně podobný.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli jste ještě nekoukali na stránky www.svatebni-raj.cz tak toho je taky hodně, bižu, atd. třeba trochu červené..no, asi až moc. http://www.svatebni-raj.cz/foto.php?u...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, na dům snů jsem včera tak očkem koukla,ale zrovna tu zkoušku svatebních šatů jsem nějak propásla a neviděla je :-( Ta žádost o ruku s těmi 69 růžemi,ale byla,co? Luci, ta bižu je moc hezká. A co se týče mé výzdoby na auta, tak uvidím,co s mašličkamii provedu až budou hotové. Budou to vlastně takové ty mašle typu, že zatáhneš za šňůrku a vznikne ti z toho krásná mašle (bývají i papírové a dávají se třeba na dárky). Tak si možná složím jen 1 na ukázku a vyfotím vám ji do albíčka a ten zbytek asi opravdu přichystám až třeba někdy v únoru nebo v březnu. Nebudu to určitě nechávat na poslední chvíli. A teď mě napada,že určitě budu muset dokoupit ještě bílé stužky na ostatní auta. A pak si budu muset přeměřit kapotu aut pro nevěstu a ženicha, abych mohla organzu roztříhat. Ale nato je ještě taky čas, ještě ani 100% nevím,které auta to vlastně budou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://archiv.nova.cz/multimedia/dum-... - tak se můžete mrknout..nastavte si cca 53 minutu..hezká svatba.. už se těšíííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem večer nakukla, kdyby náhodou ještě něco.....,ale jak vidím, tak se nic zásadního neodehrálo. Což mi tak trošku vyhovuje, protože času nějak nemám nazbyt,ale těší mě,že jsme na tom všechny stejně :-) Zuzi, jojo, máš pravdu,že byly asi stejné nebo hoooodně podobné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jako vždy poslední dobou nestíhám,...zítra přijedou naši,tak se jdu chystat na návštěvu....Jinak nic nového,tak se mějte a zítra určo juknu a snad i víc písnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě poslala ještě mail našemu fotografovi,jestli to doopravdy platí,tak doufám,že ano. Prostě jistota je jistota,tak jsem mu musela písnout :-) jistě to holky znáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, jj, to znám :-) my s fotografem zatím nevím..ten co je po té autonehodě řekl, že snad jo..ale já nemám ráda slovo SNAD.. koho bychom pak na poslední chvíli sehnali.. to abych si to pak fotila sama :-| já jsem si včera koupila konečně ostré nůžky, tak budu dělat na vývazkách..byla jsem pro ty špendlíky a perličkou, ale neměla je a ani mít nebude, tak jsem byla naštvaná, protože jsem je v Hradci viděla a nekoupila je, když jsem je tady měla objednaný a než já zase nějak pojedu.. ach jo :-( jinak nevím.. špekuluju nad tím, jak bych udělala ubrousky, moc se mně líbilo, jak to měla jedna holčina v albu - měla zelené složené ubrousky převázané růžovou páskou z organzy a na tom takovou zelenou kytičku..asi jste to taky viděly..to bylo moc hezký, ale já bych to měla samozřejmě v červeno-bílé.. tak nevím, zkusím to a uvidíme..jestli to spíš nenechám na číšníkoj, ten to umí skládat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lupi_No teda ty se činíš s přípravama. Já mam ž 2 týdny vyndanou na posteli panenku na auto jako polotovar na dodělání a doladění do barvy svatby a nejsem schopná se k tomu dokopat :-( K panence teď přibyly 2 plyšový medvědi na auto které si taky chci udělat sama a na voály se chystám asi měsíc.....nějak nezvládám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?