Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, tý jo, no fakt Katy.To mně ani nenapadlo, ten čas tak letí. Už se nám to pěkně kratí, viď?Ani se nenadáme a budou tu Vánoce a pak to bude utíkat ještě rychleji než do teď. My to budeme přesně za půl roku příští sobotu :-) A ještě nás čeká tolik práce a příprav, tak snad to všechno ještě stihneme :-( Měj se hezky a snad se tu zase brzy potkáme ;-)
Odpovědět
kaczka: mame rovnaky termin svadby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vidím, že přes víkend to tady nějak nežije,ale nevadí, přes týden to zase doženeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak jsem u našich,tak nestíhám.... Jinak stou bižu jsou doopravdy dobré ceny a já jdu asi do té první co jsem vybrala. Už tenkrát se mi líbila a teď se mi líbí znovu,tak až budu mít slabou chvilku,tak si ji objednám a udělám si radost. Mě by se perličky nehodily jelikož mám štrasovanou korunku,tak by se to tlouklo. Ale tobě Romí krásně budou ladit s tím korzetem a to je super. Teď se těším na pondělí na balíček se spodním prádlem...už se nemůžu dočkat. Takovou dobu už je na poště a já nemám čas ho vyzvednout....to je práce. No nic tak já se loučím jdu navařit taťkovi a bráchovi nějaké jídlo (mamka je totiž pryč,tak aby neumřeli hlady při dietě). Nevím jestli ještě kouknu a nebo kdyžtak zítra doma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, to je jasný, že když jsi návštěvě u vašich,tak že nebudeš vysedávat u PC. Já jsem sice nikde pryč přes víkend nebyla, ale měla jsem celý víkend úklidový i neděli, tak jsem taky ani neměla čas jsem nakuknout. Dělali jsme fasádu na baráku a jsem ráda, že už je to hotové. Vypadá to moc hezky. Díky tomu škaredému počasí se to trošku protáhlo,ale dnes už u nás doknce vysvitlo i sluníčko,tak snad bude příští týden hezky. Tak papa zítra a budeme se Luci těšit na nové fotčky spodního prádla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem doma a mám chvilku klídku. Romí,taky se už moc těším na zítra na prádélko. Peťa mi ho ráno vyzvedna a hned jak příjdu ze cvičení se vrhnu na balíček. S bižu jsem už taky rozhodnutá,že do ní půjdu. Leda, že by mě někde zaujalo ještě něco jiného,ale mslím,že ne. Švagrový dcera (Peťa neteř), chodí do tanečních,tak jsem jí dovezla z Dačic asi sedmery šaty a příští víkend jí je povezeme a mezi nima jsou i šaty které budu mít nachystaný pro případ nouze na převlečení místo svatebních šatů,tak vám je taky vyfotím.
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, nějako mrtvo..jindy nestíhám číst a teď :-) já jsem sice o víkendu byla doma, ale nějako mně nebylo do psaní..jeden známej z hořic se v sobotu ráno zabil v autě..smutné, bylo mu jen 31.když si člověk vezme, že něco dlouho plánuje a pak ve vteřině je vše jinak..no nic, to sem nepatří. a co vy, jak se máte? dnes je pěkná zima, co?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... luci, já nevím, ale možná je to stejné jako tamto, ale levnější..je to hůř vyfocené..mrkni na to. http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... tohle je zajímavé..chtěla bych něco s červenou...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak jsem si pořád říkala, že takovej podobnej, jak se ti Luci líbí jsem už někde viděla a teď jsem si našla fotku z věnečku z tanečních a mám na krku přesně takovej :-D ten byl půjčenej
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to tak to je mi líto ;-( Život je prostě někdy hrozně krutej a zlej a nejhorší je, že člověk se může jeden den ráno probudit,ale zítra už třeba to štěstí nemá.Ale pojďme od takového tématu raději pryč. Zuzi promiň,ale ten tvůj šperk,co si tam dala se mi moc nelíbí :-( Jinak u mě není nic nového,ale Lucce by měl dnes přijít ten balíček se spodním prádýlkem,tak uvidíme?Určitě se pochlubí :-) Jo a ještě nám slíbila vlastně i nějaké ty šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem byla u nás v Kauflandu a všimla jsem si, že tam měli taky hezké zelené ubrousky a řekla bych, že hodně podobné těm mým. Byly od jiné značky atrošku levnější. Balíček stál asi 24 nebo 23Kč, tak jsem mohla trošku ušetřit, ale "bohužel" už jsem si je koupila za trošičku dráž v Marku,ale nevadí, tak už to někdy bývá.Těch pár korun mě nezabije, horší by bylo, kdyby šlo o 100 nebo 1000 :-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak jsem dneska byla zkoušet ještě jedny šaty a teď nevím, které si mám vybrat. Poradíte mi, pls? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mil: čauky, já jsem určitě pro ty dnešní a kdybys k tomu měla i ten úžasnej závoj, jak má ta modelka, tak by to bylo úplně super..
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic: tak nevím jestli ti nějak pomůžeme, protože já bych zase zůstala u těch původních :-) Ale můžeš si dělat čárečky a které nasbírají více, tak ty zvítězí. Ty nové jsou taky krásné, ale já bych prostě volila ty první. A navíc se mi zdá, že mají ty červené hrozně dlouhou vlečku. Je to tak?Což je trošku nepraktické, pokud se nedá připmnout :-(
Odpovědět
Zdh: no tak to už je 8 ku 1. Pro červené. :) A ještě maminka ženicha taky doporučuje červené, takže vlastně 9 ku 1. :) Obávám se, že ty bílé už to nedoženou. Každopádně závoj se plánuje delší a s červeným lemováním. Ráda bych právě nějaké jemné kytičky, uvidíme, jestli je v saloně budou mět. :)
Odpovědět
Profilova fotka
mil.: koukám, že máš výzdobu vlastně do zelena..ale tak červená a zelená taky jde dohromady..kytka by ale rozhodně už jiné barvy než červeno-zelenou mít neměla..ale ty šaty jsou fakt pěkný!! a jak by to vypadalo, kdybys na ten zelený vývazek dala tu červenou..to už by bylo asi moc..nebo nevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou jsem se dívala a na můj vkus je tam té červené až příliš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem tady a můžu vám písnout. Dneska mi přišel balíček a prádlo je úplně úžasný. Krásně mi sedí a super material. Už to mám i nafocené,ale jsem u Peti Pc,tak vám to sem nemůžu dát. Vyfotila jsem vám i ty slíbené šaty a podvazek co jsem dostala v salonu. Milmic. Já bych šla asi do těch prvních ten červený vršek mi připadá zvláštně zakončený. Oni ti jsou oboje taky hodně dlouhý,tak to taky vypadá zvláštně,ale až budou zkrácené,tak to bude taky jiné. Zuzko, to vypadá že je to ten samej náhrdelník,ale hůř nafocený a o 100,- levnější, což je fajn. Jsi šikovná,že si to tak pěkně našla. A to druhé co si tam dala,tak se mi nelíbí, je to moc robusní...kdyby to bylo jemnější,tak by to bylo super.
Odpovědět
Zdh: Vývazky už nechám plavat, jde jenom o stužku, kterou potom každej sundá spolu se svetrem. No kytku tedy budu chtít asi bílou jsem si říkala, aby té červené už nebylo moc. No výzdobu tabule tedy asi změním, ale zase nevím, aby právě to nebylo červený už moc. Lu: šaty jsou mi oboje dlouhý a oooobrovský, ale oni na mě nemají žádné šaty mojí velikosti. :) Leda družičkovské. Paní v saloně mi je musí celičké přešít.
Odpovědět
Profilova fotka
mil.: nebo bílou kytku, to mně nějak nedošlo :-D to bude taky hezký!! já mám vše červené, šaty teda ne, ale ty tvoje bych klidně brala :-) Luci, já jsem taky robusní, takže zase nemůžu mít moc titěrný náhrdelník :-) škoda, že si ho nemůže člověk zkusit:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic, to jsi taková hodně drobounká? Já když jsem šla ve 12letech za družičku,tak mi družičkovský šaty byly do půl lýtek a chtěli mi dás svatební...a ty to máš naopak. Tak to ti nezávidím.To je paní v slonu hodná,že by ti je celé přešila.
Odpovědět
Lu: no já bych si jinak nevybrala, mám 160 cm - jako zdá se to hodně, ale spolu s velikostí 34 jsem trošku přehlídnutelná. :-D Takže s takovou mi nenajdou šaty, které nemusí celé spravit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem zkoukla ještě Zuzi na ty tvoje vybrané šatky a moc mi to ktomu nejde. Jak mají ramínka,tak nevím jestli by se to netlouklo....ale jak říkáš nejlepší by to bylo vyzkoušet. To je práce stím laděním doplňků,ale ve finále budeme všechny kočky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já ještě úplně vybráno nemám :-) příští pondělí tam ještě jedu, páč jedu k doktoroj, tak se tam stavím a ještě něco zkusím..taky se tam nejprve podívám, co tam mají za doplňky a uvidíme.. ty ramínka, to byl jen takovej kus špagátu :-D je to ale práce s tou svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic: tak vidím, že už máš jasno a vyhrály to na plné čáře červené,ale jsem ráda, že jsem se alespň s někým shodla (s Luckou) ;-) a že nejsem sama, kdo byl pro původní. My dnes asi s Luckou táhnem za jeden provaz, protože jsme se shodlil i co se týče toho Zuzčiného náhrdelníku. Luci - to je fajn že ti to tentokrát vyšlo s tím spodním prádlem a že sedí. Už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
Vyhrály ty červené, aspon to bude trošku netradiční. Přeci jen.... na ten hrad se nám bude tento typ hodit. A chtěla jsem slyšet názor ženichovo maminky - a ta je jasně pro červené. Podle ní nemají chybu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: hlavní věc, je že máš jasno a vybráno a že se budeš všem líbit a to je jisté!!!Ty jsi je ukazovala i ženichové mamince?Tak to já teda zatím ještě ne a myslím, že je ani ukazovat nebudu, jen kdyby to bylo její přání a to nepředpokládám, že se stane. Takže to zůstane v tajnosti, což bych byla radši ;-) Jinak vás dneska zdravím holky. Vidím, že dnes se tu zatím nikdo, neobjevil,což mi tak trošku i vyhovuje, protože zase nějak nestíhám a z práce si nosím práci i domů, takže vlastně pořád pracuju :-( A zítra dojedu domů zase později, máme pracovní večeři a bowling, tak to snad bude příjemné?Zatím papa a ještě jsem dnesk určitě nakuknu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak jsem slíbila,tak jsem udělala a dala jsem do albíčka fotečky ;-) . Holky nikde nemůžu najít ty moje vybrané šaty na modelce,abych měla pěknou fotečku v albíčku.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, hezké prádýlko i šatičky. Já si asi ani nic na přeslečení chystát nebudu, prostě v nich budu muset vydržet celý den, ale myslím si, že to zas nebude tak veliký problém, protože jsou pohodlné. A jinou příležitost už mí nebudu,tak ať si jich pořádně užiju. :-D Holky už se těším na příští týden, že bude kratičký, máme totiž podzimní prázdniny. Nějak mi zase teď přibylo práce, protože učím za naši nemocnou paní učiteku, která už se nevrátí, takže budu učit i nadále, což sebou přináší zase nové věci, starosti a povinnosti :-( Tak bojuji a někdy mě to zmáhá :-( Mám toho teď fakt hodně - dopoledne učím a po obědě mám na starost školní družinua ještě dělám vychovatelku.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ten dortík s těma žlutými gerberama je moc hezký. To by bylo možná hezké i s kalama,že? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?