Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, paní v salonu a kamarádka s kterou jsem tam byla,tak se jednoznačně schodly,že ty co jsem si vybrala a kamarádka co mi jde za svědka,tak tý se líbí taky y první.... Snažila jsem se ty šaty najít někde pěkně nafocené,ale nenašla jsem.....
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,co je jisté a 100% je, že ať se rozhodneš jakkoliv budeš nádherná nevěsta!!!!A jestli tě nadchly ty poslední a měla si pocit, když sis je oblékla, že to jsou ty pravé,tak si se rozhodla správně a NIC neřeš :-) Tvůj pocit je nejdůležitěší a jak je vidět, tvoje favoritky jsou prostě ty poslední.Jsou krásné. A jak už tady bylo několikrát řečeno, 100 hlav, 100 názorů nebo tak nějak ;-) ,z čehož vyplývá,že všichni se shodnout nemůžeme. Ale tobě slušely snad úplně všechny, takže bys nemohla udělat chybu ;-) To se ti bude dnes krásně usínat......
Odpovědět
Profilova fotka
Romí děkuji....tento pocit jsem měla u obou,ale ty poslední byly prostě krásné a takové jiné....a to mě učarovalo...snad se budu líbit i ženichovi...Mám znich krásný pocit,tak doufám,že mi to zůstane. Už se těším na svatební den. Teď už jen bižu a budu mít všechno jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu nakutě...zítra pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
O tom ani neváhej, že se budeš ženichovi líbit. To ti už teď můžu slíbit!!! :-N Pocit je důležitý a na ten dej. Já jsem se dnes byla kuknout na tu bižu, protože včera měli zavřeno, ale zas tak velký výběr tam neměli a celkem i drahé, takže se kouknu asi určitě v tom mém salonu a možná i v nějakých obchodech. Chtěla bych se vlézt tak max do 500 Kč (za řetízek a naušnice a příp. něco na ruku). Tak snad něco seženu? Jakou cenu odhaduješ ty, Luci? Předpokládám,že v salonech bude asi největší výběr,protože tam se na to určitě nejvíce specializují. Pro dnešek se už loučím, pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak jsem se krásně vyspala a ráno jsem si hned vzpoměla na moje krásné šatičky a myslím,že je na 100% vybráno. Když jsem se ot om sPéťou bavila,tak říkal ať jdu taky do těch co mám vybráno (neukázal jsem mu je. Jen pověděla že jedny jsou jednoduché a nádheré a druhé trošku extravagantní a taky nádherné) on je trošku do toho extravagantního,tak byl jednoznačně pro. Mě se šatičky moooc líbí, cítím se vnich úžasně, ostatním když se nebudou líbit,tak ať se nekoukají :-). Já mám vybráno. Jen holky asi dnes večer smáznu to album, nechci,aby všichni viděli šaatičky...budou to mít jako překvapení...tak se dnes ještě trošku kochejte jestli chcete. A nebo u nich smažu popisky a nikdo ty pravé nepozná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, Luci je to těžké, co? já to mám za sebou..vlastně úplně ještě ne, protože je zamluvené nemám, ale dohodla jsem se s paní, že zkusím ještě jednou ty levante a prý ještě nějaké nachystá..ty bílé mě mrzí, ale byly fakt hrozně těžké! Jak píše Romča, každý má jiný názor, ale ty se musíš rozhodnout sama..každopádně, žádná volba není špatně! ty druhý šaty už nikdo neuvidí, takže nebude srovnávat, prostě tam budeš stát ty a budeš kočka!!! jinak já jedu 26.10. k doktorce na kontrolu do hradce, tak se pak stavím v tom salonu..už chci určitě něco zamluvit, abych měla klídek :-) Pavčo, neboj, určitě něco vybereš, podívej na mě, taky jsem se bála, že na mě nic nebudou mít a zbytečně!! Romčo, taky jsem se byla dívat na bižu, ale nic jsem nevybrala, říkala jsem si, že kdyby byla lehce do červena, tak by to mohlo vypadat hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem rozhodnutá,že šatičky nezměním.... :-) už se na ně moc těším. Koukala jsem na bižu taky na netu,ale nevím jakou ktěm mým šatům zvolit...asi nějakou jednoduší,když jsou šaty takové bohatší....no netuším :-| Zuzko už se ti nedivím,že nechceš ty bílé šaty,že jsou moc těžké...ono se vtom potom nedá moc hýbat a když je máš mít celý den,tak by to nebylo to pravé...takže pohodlnos je taky hodně důležitá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo, Luci..mě to dost překvapilo, že vůbec můžou být tak těžké.. taky jsem koukala na net na bižu, ale nic mě nějak nenadchlo..radši bych to viděla osobně, tak jak říká Romča, asi počkám ještě do salonu. šatičky jsi vybrala dobře, nenech si do toho od nikoho kecat :-D mně taky svědkyně říká, že si mám vybrat jiný, ale budu v nich přece já, ne? :-) jsem pak zvědavá na ní, co vybere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, určitě ses rozhodla správně, protože volíš podle svého pocitu, jak ty se cítíš a to je nejdůležitější a nějaký vnitřní hlas ti říká, že prostě tyhle jsou ty nejlepší a někdy ta první volba nebo myšlenka bývá stejně nejlepší a člověk se pak k ní stejně nakonec vrátí. Něco podobného mí pořád říká i moje kamarádka a zároveň svědkyně a holka,která se mnou vybírala šaty - že mám pořád nutkání se zajít podívat i na novou kolekci, ale že určitě stejně na 99 % zůstanu u těch svých vybraných, protože když jsem prý v nich oblečená tak zářím a já sama vím (je to taky ten pocit),že když jsem je měla na sobě,že mi něco říkalo,že tyhle jsou ony,že jsou prostě náhderné a cítím se v nich krásně :-) Už se mi budou dělat mašle na auto. Dnes jsem měla schůzku s holkou,co mi je bude dělat, tak už se těším ;-) A taky jsem se s ní bavila o bižu a říkala,že v tom salonu, ze kterého mám šaty snad bižu prý údajně půjčují,což by bylo úplně ideální. Tak se možná už ani nikde jinde dívat nebudu nebo jen třeba náhodou,když natrefím na nějaký obchůdek,tak třeba mrknu. Ale nejraděj bych to stejně zkoušela přímo k šatům a to bude možné jen v tom salonu. Jo a holky s jedněma těžkýma mám taky zkušenost. Jsou to hned ty první v mém albu, které se vám myslím taky na mě líbily, ale byly taky moc těžké a dokonce k nim zdarma půjčovali i šaty na převlečení.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že já budu spokojená,ženich taky a ostatním může být jedno :-). Vy jste mi je taky odsouhlasily a tak doufám,že mi sluší,tak jak říkte ;-) a já si to taky myslím :-D . Jen furt nemůžu přijít na to jaká by se knim hodila bižuterie....jsem trubka a mohla jsem si jí tam taky zkusit...má je tam paní taky....Ale říkala,že si je třeba v únoru můžu přijet znovu zkusit,tak když bych jela,tak bych to zkusila....uvidím jak se mi tam bude chtít. Jdu se kochat šatkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo Romčo, jak tam máš napsáno těžké, tak jsou fakt pěkný, ale to nejde.. to bychom z toho byly jen otrávené.. jinak jsem dnes dala do alba prsteny, které se nám líbí..dělají je jak ze žlutého, bílého zlata, ale i ze stříbra..tak jsme si říkali, že bychom mně bílé zlato a adam pokud ho nebude chtít nosit, tak stříbro, ale mezi tím mně volal Adamův táta, že přemýšleli a že by nám chtěla koupit prstýnky k vánocům a že chtějí, aby měl adam taky zlato..nejprve to vypadalo, že nám je chce snad i vybrat, tak to jsem ho trošku musela uzemnit, tak nakonec že by je chtěli jet vybrat s náma.. cena jednoho je kolem 5.000 Kč se zirkony, s brilianty je to o hodně dražší, tak jsem si ale říkala, že by nám mohli zaplatit ten základ a já bych si doplatila aspoň ty brilianty..ale zase si říkám, jestli to není zbytečné..já jim říkala, že je to moc peněz, ale oni že nám nebudou kupovat žádné blbiny..tak jsem ráda. jen doufám, že až je pojedeme vybírat, tak do toho nebude mluvit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a málem jsem zapoměla...balíček se spodním prádlem mám už d včerejška na poště,tak ho v pondělí vyzvednu a zkouknu jaké to bude.... :-) Zuzko,tak to ti vůbec nezávidím....tak budu držet palečky ať do toho nemluví. Jinak si myslím,že brilianty jsou zbytečné. Aspoň teda pro mě. Jdu je zkouknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, promiň,ale mě se tyhle prstýnky moc nelíbí....když se ti otočí ten proužek,tak bude vypadat,že máš holej kroužek a to se mi nelíbí. Omlouvám se :-S
Odpovědět
Profilova fotka
líbí se mi tahle biži,ale nevím jestli by se mi hodila k šatům....??? http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo takovýhle styl? http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev... mežná hezčí že?
Odpovědět
Profilova fotka
mně to nevadí, že se ti nelíbí..nám jo :-) Ale ještě jsme ani v žádném zlatnictví nebyli, jen tak koukáme na netu a tyhle zatím vyhrávají, ale vzhledem k tomu, že by nám je chtěli dát už k vánocům, tak je musíme vybrat co nejdříve.. jinak mně se víc líbí ta první bižu, ta je fakt zajímavá!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a to je hlavní,že se líbí vám ;-) . U té bižu nevím jestli se hodí k mejm šatům...Na to je ale ještě času dost. Teď všude budou mít bižu hafo, jak budou plesy,tak se může vybírat a vybírat. Dneska holky jedu k našim,tak nevím jak se tu budu objevovat....a jestli tam nezapadnu sněhem. Prý je to u nás hrozný...no co se dá dělat. Nějak se stím popereme.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, u nás je taky sníh.moc z toho ale radost nemám..je to nějak brzo :-( doufám, že takhle už nebude v dubnu :-( užijte si návštěvu v jeďte opatrně!
Odpovědět
Profilova fotka
v Práci se schodli také na té první a je fakt,že je asi zajímavější...a hlavně mi nedošlo,že mám korunku s kamínkama a né perličkama,tak by se to tlouklo. Tak možná půjdu do té první, líbí se mi a je jiná než ostatní....nějak mi to nedává klidu :-D jsem hrozná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, znova jsem se koukala na tu bižu a ta první je fakt moc hezká, pokud nenajdu něco s červenou, co by se mně líbilo, tak musím říct, že bych si ji snad taky objednala a ani nestojí moc..ještě tam je jedna větší podobná, ale toho už je asi moc..nedivím se ti, že tě to nenechá v klidu, vžďyť já taky pořád něco řeším a zkoumám, už mně mamka říkala, že bych mohla mluvit o něčem jiném..ale to se jim řekne, jsem teď pořád doma sama, tak to pak musím někomu vyprdelit, když se mně něco líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je tam ještě jedna,ale větší,ale ta se mi už nelíbí...je moc přeplácaná. Asi jdu do téhle...má i naušničky a jak říkáš i cena je pěkná,tak kdyžtak budeme mít stejnou,ale to přeci vůbec nevadí. Mějte se já pádím k našim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se sem dostávám až teprve teď a vidím, že vy už mi utíkáte,ale to nevadí ;-) Luci ani se ti nedivím, že sis v salonu nevzpomněla na tu bižu, protože mně se stalo totéž. A víš proč? Byly jsme obě tak okouzleny těma šatma, že jsme prostě v hlavně měli šaty a nic jiného nás v tu chvíli nezajímalo ani nenapadlo. Naše myšlenky patřily jen šatům :-) Já si myslím, že to je dobrý nápad jet pak ještě jednu na tu zkoušku a myslím, že se ti určiě bude chtít, protože do února tak trošku zapomeneš,jaké šatičky přesně jsou a budeš si je chtít jít znovu zkusit :-) A myslím se, že pokud je ta možnost koupit bižu přímo tam, tak dle mého názoru je nejlepší si ji vybrat a zkusit přímo k šatům. Já to teda asi tak udělám! Přijde mi těžké vybrat tu bižu,tak aby se hodila k šatům. A nerada bych, abych pak zjistila,že to třeba není ono. A možná hlavně ve vašem případě pokud chcete nějaký štras. Já asi budu volit něco perličkového na struně, protože v šatech mám malé perličky v tom korzetu a na tom možná ani tek není co pokazit.Tak to by šlo snad koupit i přes net,ale určitě počkám do toho salonu. Asi :-D Poku mě Luci něco šíleně moc nezaujme na těch tvých stránkách. Musím Luci zkouknout podrobně ten tvůj odkaz a pak vám třeba ukážu jakou mám představu. Jinak se mi Luci líbí obojí ty šperky. Zuzi to je určitě příjemné,že vám rodiče chtějí zaplatit prsteny, ale taky mám obavy, aby se vám do toho nepletli, když chtějí jet s vámi :-| . Tak uvidíte? Snad tomu tak nebude? Myslím si, že naši by to určitě nechaly na nás! Jinak si taky myslím,že ty brilianty jsou zbytečné, protože to stejně asi nebude zas až tak poznat,co je to za kámen (teď dělají věrné imitace) a budeš to vědět pouze jen ty,že je tam máš. Ale záleží na tobě? :-) Koukám,že jsem se nějak rezepsala,ale to proto, že jsem dočítala celý den. Tak se omlouvám. U nás naštěstí sníh nemáme, ale Vsetín od nás není tak daleko a tam je ho hafel. Tak jen taky doufám,když to počasí je teď tak poblázněné,že v dubnu se taky nezblázní. Ale čím dříve zima příjde,tím dříve by mohlo být jaro,ne?A to by hrálo pro nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí něco takového: http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo takového http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev...
Odpovědět
Profilova fotka
I toto je hezké - http://www.svatebniatelier.cz/obrazky... Asi tam toho bude více....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev... I toto vypadá moc krásně,ale je to drahé :-( Takhle to vypadá sice jako obojeka,ale viděla jsem tu už na jedné nevěstě a vypadalo to moc hezky. Takže takovou mám nějakou představu. Nejvíce se asi ale přikláním k těm prvním dvěma :-) Co se líbí vám?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci musím ale přiznat,že ta cena te bižuterie je velmi příznivá, i když k tomu připočtu poštovné,takže by to možná stálo i za to přece jen objednat, kdyby si byl člověk jistý, že tobude pasovat. Protože si myslím,že v obchodě ta trojdílná sada určitě levnější nebude. Konkrétně ty moje věci stály zhruba kolem 350 Kč (náramek, na krk a naušnice),což je super cena. Tak nevím,nevím?Taky jste mě teď trošku zvyklali :-D Ale obědnat to může člověk kdykoliv,že?A přijde to pak brzy.Tak já asi rozhodně počkám do listopadu, kdy se tam půjdu podívat na tu novou kolekce a omrknu i tu bižu a v případě,že bych tam nic nevybrala,tak něco objednám ;-) Ale myslím si,že tam snad vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, ty první dvoje jsou dost podobný..na mě je to moc jemný, ale hezký to je! ten obojek je zajímavej, ale asi bych se to bála kupovat přes net, raději bych si ho vyzkoušela.. ceny jsou ale vážně dobrý! já se ale taky nejdřív zeptám v salonu a pak se uvidí..času dost. počasí je fakt na prd, tady bylo ráno bílo, přes den pršelo, takže to slezlo, ale už zase přituhuje..začli jsme v krbu topit brzo..nevím nevím, jak nám s tímhle vydrží dřevo :-( co se prstýnků týče, bylo by to fajn, tak snad to vyjde..asi pojedeme příští týden v pátek nebo v sobotu a hned jak je vybereme, tak budeme pokračovat tchnýni a tchánoj pro štěně..:-) nedávno jim fenka umřela, tak si pořídili další, aby jim nebylo smutno.
Odpovědět
ZA půl roku se vdávám x-) Jiank ahojky,ale nemm moc čas. TAk snad s eto zlepší brzo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?