Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila No to je pravda, že se rozloučit musíš, ach jo, já fakt nevím, jak to udělat. NO ještě je relativně dost času, teď mě spíš v žaludku leží ta restaurace, pořád se modlím, aby tam ta druhá svatba nebyla!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Kdy se Ti má paní provozní ozvat? Uvidíš, určitě to dobře dopadne... A myslím, že když roznesete výslužky už před svatbou, tak se taky nic nestane...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila No já přemýšlím, že to fakt rozneseme den předem, ještě uvidíme, na svatbě se mi o to nechce starat a já jsem zase taková, že si to chci udělat sama, než abych někoho pověřila... uvidíme. No ta provozní má příští týden dovolenou, tak pak prý potom hned zavolá. No možná to jen tak říkala, protože čím míň času nám dá na "možné" hledání jiné restaurace, tím pro ni lepší, nevím, co si o tom mám myslet a co dělat, ach jo. Navíc na to není vůbec nálada, teď máme myšlenky někde jinde... ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak my cukroví asi teprve den předem přivezeme a budeme dělit do výslužek, tak bysme to asi nestihli ještě i rozvézt... Popravdě tak nějak ani vůbec nevím, kolik toho cukroví objednat... Musím se poradit s mamkou... Když jsem slyšela ceny za to, že mi výslužky udělá i nabalí rovnou cukrářka, tak mi to přišlo strašně drahý... Na to, že má kilo cukroví za 270 Kč a nejmenší výslužku za nějakých 200 Kč, tak mi to přijde teda strašně drahý, na to, že jich budeme dělat minimálně 30... Akorát si asi nechám udělat dvě velké výslužky do práce pro sebe a pro skoromanžela... Zbytek pak rozdělíme do krabiček a něco na stůl... Stejně si dá každý radši maso a gulášek než buchty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k Vám se společným termínem :-) svatbu budeme mít v Praze na Žižkovské radnici. tak jsem se vás chtěla zeptat, co vám aktuálně ještě chybí zařídit, abych si udělala obrázek, jak moc jsem ve skluzu :-) zatím třeba nemám domluvenou kytku, objednané cukroví, komplet oblečení pro ženicha a našeho 1,5letého synka a všechny možné drobnosti od výzdoby po bižuterii. A vlastně ani pozvánky ještě všechny nemáme rozdané, ale to jen proto, že nemám čas kvůli státnicím teďka, příští týden to snad doženem :-) a vytvořila jsem si tady zatím minialbum, kdybyste se chtěly mrknout a zakritizovat si ;-) Jinak jsem chtěla říct, že už se nám to blíží, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Ahoj vítám Tě tu... No, tak já budu během příštího týden roznáše a rozvážet oznámení, paní na dorty a cukroví mám zamluvenou, květinářku na kytku taky, jen musíme vybrat jakou, ženichovi musíme koupit boty, košili a kravatu, synovi nechat spravit obleček, musím zajít do salonu zamluvit si spodničku pod šaty a závoj, pořád ještě čekám na botky, až mi dorazí. Bižu mám domluvenou taky, jen ji nechat udělat. Co se dekorací týče, mám zatím akorát pár svíček, svícínky a ubrousky, zbytek budu řešit nákupem na netu, až budu vědět barvu kytice...
Odpovědět
@janulka1981 ahoj, až na kytku a cukroví jsem na tom stejně, chybí nám boty pro ženicha, plus nějaké drobnosti pro něj. Nemáme výzdobu restaurace, ještě jsem neviděla oddávající, ale za tou dnes jedeme, pozvánky nemáme rozdané skoro žádné, ale začínáme a přemýšlím jak zorganizovat obřad, komu co dám za úkol a tak a na to jsem ještě nesáhla..A kadeřníka a případně vizážistu máš nebo to neřešíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila děkuji za přivítání :-) @danaruj to víš že řeším, mám domluvenou vizážistku na účes i líčení dohromady, v půlce července jdu na zkoušku, jen zatím nevím, jak vlastně chci učesat, původně jsem chtěla polorozpuštěné, ale zase vím, že v létě nesnáším vlasy na krku kvůli horku a drdol jsem zase úplně nechtěla od začátku. Teď jsem našla obrázek účesu (dávám do albíčka), to se mi docela líbí, tak ale ještě uvidíme :) Jinak jsem ráda, že jsme na tom podobně, kytku a cukroví snad taky brzy zařídím, chci oslovit spíš jen menší květinářství v okolí bydliště, ať to není daleko a taky moc drahé. Stejně chci kytkou házet, tak mi příjde škoda za ni dát 1500 a cukroví musím hlavně rozmyslet kolik, a jestli vůbec nějaké minizákusky, aby to pak v tom horku někdo jedl..
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Jo, vidíš to, holičku už mám domluvenou, už po mně chtěla obrázek šatů, aby mohla vymýšlet, co mi učeše... A s kometičkou jsem na zkoušku líčení domluvená až pár dní před svatbou, až prý budu už na 100% vědět barvu šatů, kytice, dekorací, kravaty ženicha a tak... Prý to dřív nemá cenu... Navíc teda ještě nemáme nic vyřízené na matrice a v místě obřadu, to bysme měli jet zařídit zítra... Máme zamluvenou restauraci na oběd, menu jim prý stačí tak týden předem... Musíme se sejít s paní na zákusky a s paní na dorty, to prý stačí někdy v červenci, tak ten měsíc, měsíc a půl dopředu, tak doufám, že bude paní na dorty schopná nám vytvořit ten, kterých bych chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila a nebojíš se, že by měli už plný termín na matrice? Jen k tomu líčení, já bych chtěla třeba sladit barvy do meruňkova, ale nedokážu si představit, že by mě tak i měli nalíčit, chci hlavně něco decentního, a ne mít oranžové oči :-) tak jsem na to zvědavá, sama se maluju jen když jdu někam večer, jinak skoro vůbec. takže doufám, že to moje vizážistka moc podle kytky ladit nebude :) Teď mě napadl ještě jeden, dle mého názoru docela geniální ;-) , nápad, že asi kašlu na minizákusky a radši objednám ovocné mísy. Co myslíte? Sladkosti tam budou koláčky, cukroví, dorty...to by mohlo stačit, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Nebojím, protože máme svatbu na zámku, takže tam se to musí domlouvat dost dopředu... Paní si nás napsala s tím, že tak dva měsíce před svatbou jí máme zavolat, abysme se domluvili, kdy tam přijdeme vyplnit ty žádosti k sňatku a tak... No, tak samozřejmě ta moje vizážistka mi říkala, že bude barvy ladit i podle typu člověka a tak, taky nechci mít oči fialové, jak kdybych měla modřiny... toho se od ní nebojím... viděla jsem její práce a barvy má vždy dle typu člověka, pokud navíc ten typ ladí s barvou barvy, tak se to krásně vzájemně doplňuje a samozřejmě je to decentní... A já nejvíc stejně používám fialkové a růžové stíny, když už se teda namaluju, a svatbu máme taky do fialova, tak si myslím, že to bude v pohodě... Já budu mít akorát nějaké drobné cukroví a možná koláčky na stole, ale fakt jen na zobání, v horku se tím nikdo cpát nebude, taky na ten stůl dám radši víc ovoce...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera vila @janulka1981 Ahoj holčiny, taky teď řeším rozdání oznámení, líčení, účes, papíry na matrice, ošacení ženicha...pěkně to letí :) Největší dilema mám s tím účesem, taky se nmůžu rozhodnout jestli drdol nebo polorozpuštěné. Tak jsem si u kadeřnice domluvila dvě schůzky a prostě uvidím, jak se to povede. Jinak co se týče sladkého, tak mi máme koláčky a minizákusky a na večer ovocné mísy.
Odpovědět
Článek se načítá
@janulka1981 @trckin s účesem mám taky dilema, mám hodně jemné vlasy, takže žádné lokny, musí to být pevný účes, který nesplaskne..jsme zvědavá co vymyslíme, příští týden mám zkoušku.. no a pokud jde o ovoce, tak u nás bude součástí rautu, ale nějak víc jsem to neřešila, že bych dávala i mísy na stůl, i když jsem původně chtěla. nakonec budou na stole minizákusky a koláčky a ovoce v rautech. nejvíc cukroví u nás spolykají výskužky. takže na stoly jen přiměřeně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila @trckin @danaruj my právě ovoce v rautu nemáme a až do teď mě to nenapadlo, ale je rozhodnuto, bude míň sladkostí a k tomu ovoce. Na zkoušku účesu a líčení jdu za tři týdny, tak se už teším a jsem taky zvědavá. Ale mám vizážistku, kterou si tady všichni pochvalují, tak myslím, že to bude moc pěkné (rovnou se pak půjdu nechat vyfotit na průkazové fotky..pěkně nalíčená :-) ) Teď jsem taky přemýšlela o harmonogramu celého dne, myslíte, že budou stačit dvě hodiny na tančení a zábavu s rodinou, než začnou chodit kamarádi? Nebo není to až moc, aby nebyla nuda? Cca v 15 hod by asi mohl být oběd, tak ve čtyři si myslím, že by se mohlo začít i tančit a od šesti začnou chodit kamarádi...nechtěla jsem, aby vznikly nějaké dlouhé pauzy, kdy bude zábava váznout, všichni budou sedět a DJ bude hrát na prázdno, tak snad se to nestane...v nejhorším je budu muset na parket tahat sama.. 8-)
Odpovědět
Ahojky holky, musím říct, že mě překvapuje jak to letí ;-) V listopadu jsem si říkala, že je spousta času a ono je to skoro tady :-D Já teď sháním doplňky k šatům a botky, ženich je kompletní :-D Jídelníček už taky máme sestaven. Ze sladkého budeme mít jen dort a svatební koláčky, maminka slíbila, že upeče ještě nějaké koláče, ale minizákusky jsem zavrhla, doufám, že bude teplo a vím, že by to pak nikdo nejedl. Takže koupím ovoce, aby bylo na chuť. Vizážistku a kadeřnici mam domluvenou na půlku července a ještě musím dořešit kytku-zatím nemám vůbec představu, takže uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Myslím, že dvě hodiny stačí... Počkej, pak je třeba z toho parketu nedostaneš :-D Nám to tak vychází asi na 4 hodiny s rodinou... Oběd počítám tak v půl jedné v jednu, pak přesun na zahradu a tam zhruba do pěti hodin, než přijdou kamarádi by měla být oslava s rodinou... Tak uvidíme... DJ máme v pohodě, tancovat se určitě bude, tak snad to tam nějak všichni zvládnou... Počítám, že rodina se kolem té čtvrté, páté začne pomalu rozcházet, tak pak by začali pomalu nastupovat kamarádi... Snad se zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no cukroví je fakt drahý. Já jsem ráda, že to bude dělat mamka, takže to vyjde zhruba na půlku - práce se nebude počítat :-) , ale i tak je to pálka. @janulka1981 vítám tě na společném termínu. Psala jsi, že máš 2,5 letého syna oblečeného, co bude mít na sobě? Já jsem teď řešila, jaký boty k bílému oblečku, no uvidíme, co seženeme. JInak já mám zamluvené šaty, skoromanžel už má oblek ušitý na prodejně, jen tam musíme zajít, pak mu koupit boty... no ještě je toho dost. Celkem mám hrůzu z toho rozpočtu, co do svatby vrazíme.... ;-( To by byla dovolená!!!!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Jo jo dovolená by to byla pěkná, ale neboj, určitě se Vám investice nejmíň z poloviny vrátí ;) @janulka1981@vera vila My to s tancem a rodinou máme tak, že po obřadu a nějakém malém focení bude hostina s rodinou a po odpolední kávičce a dortíku to rozpustíme, aby se všichni mohli jet převléci do něčeho pohodlnějšího a my se fotit. Sejdeme se zase za dvě hodinky na místě večerní večerní oslavy(která je úplně jinde než oběd), kam přijdou i naši kamarádi a tam už bude připravená kapela. Takže trsat se určitě bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila to by se mi právě líbilo, kdyby byl stále někdo na parketě, to by znamenalo, že se jim tam líbí...to jsou asi moje největší vnitřní obavy, aby se tam všichni pěkně bavili a nikdo se nenudil, ale zase nechci hrát žádné hry ...spoléhám, že máme super DJ, který to bude umět rozproudit :-) @jihajiha děkuji za přivítání :-) no já jsem právě psala, že to mi ještě chybí zařídit, oblečení pro oba chlapy, měla bych pro mrňouse představu černé kalhoty, bílá košile (tu jedinou už máme) a vestička a motýlek nebo kravatka v barvě do meruňkova/lososova (jej to by byl fešáček :-) ), podle kytky, uvidím ale, jestli něco seženu, hlavně aby to nestálo majlant. Už tak toho je dost...dovolená by za to byla klidně na dva měsíce 8-) @rainfairy tak to mi příjde, že už to máš skoro komplet zařízené, kytka už je drobnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Tak my přes focení po obřadu pro rodinu zajistíme prohlídku zámku, aby se zase kolona mohla vrátit do města... Tam se oddělíme, půjdeme s rodiči na oběd, pro ostatní hosty už bude zajištěno papání na zahradě... Pak ta přijedeme my a oslava s rodinou bude v takovém tom společenském duchu... S kamarády už pak klasická zahradní party v něčem pohodlném... Teda takovou nějakou mám představu, ale protože tam bude rodina i z větší dálky, tak by to asi s tím převlíkáním měli dost těžký, takže s rodinou to fakt bude takové "slavnostní" - sundaná saka, vyhrnuté rukávy a pohoda jazz... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Tak my jsme "taneční" a zpívací rodina, oslavy vždycky bývaly super, tak snad i na té svatbě to tak bude... Nevím jak u vás ve městě nebo v okolí, ale vietnamci u nás mívají občas dětské společenské oblečeníčko - kalhoty, vestičku, bílou košili... S těma kravatkama je to horší, dívala jsem se po netu, ale je to všechno dost drahý, jak kravatka či motýlek samotný, tak vůbec celý obleček na míru (asi 1350 Kč i se sáčkem a motýlkem), tak jsem to zavrhla... Stejně to to dítko neunosí a je škoda za to vyhazovat peníze... Když mu koupíš nějaké lepší kalhoty, které Ti unosí pak i normálně, bílou košili (kterou už máš) a kolem krku mu uvážeš motýlka ze široké stuhy, bude fešák i tak a nebude Tě to stát majlant... Já budu mít naštěstí pro syna oblečení půjčené od kolegyně z práce, která má syna o 2 roky staršího a před 2 rokama mu šila taky na svatbu jejího bratra obleček a prozřetelně ho schovala, co kdyby náhodou byl potřeba...
Odpovědět
@janulka1981 No snad už jo...řešíme teďka hlavně dekorace, výzdobu a hudbu...u nás budou jak rodina tak kamarádi už asi od dopoledne, máme všechno na jednom místě bez přesouvání, tak jsem ráda, že nemusím řešit ještě přesuny a tak.... Holky jste nervózní nebo úplný klídek? Mě občas přepadne panika :-D aby to proběhlo všechno v pohodě, rodina neměla moc řeči a tak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila ještě uvidíme, pořád tady nakukuju do bazaru, zda se něco neobjeví, i kdybych něco kupovala, tak to pak stejně asi hned prodám, tak by se ty penízky aspoň zčásti vrátily. @rainfairy já nervozní ze svatby zatím nejsem, páč mě zítra čekají státnice ve škole :-N a kupodivu i tak jsem vcelku klidná, tak mě asi svatba pak taky nerozhází, ale kdo ví.. :-) ale je pravda, že mám spíš vnitřní obavy, aby to pro všechny byla pěkná akce a aby se všichni bavili. A taky z toho, že budu středem pozornosti, na to nejsem zvyklá a taky nevím jak mi půjde takové to korzování mezi všema, abych si se všema popovídala...většinou když jdu na nějakou akci, tak jsem schopná stát celý večer na baru (nebo sedět u stolu) a bavit se se stejnýma lidma...takže to jsou takové moje stresy :-)
Odpovědět
@janulka1981 ahoj, myslím, že ten čas na tančení pro rodinu je až až, stejně pak můžou tančit, i když přijdou kamarádi, ne? nebo počítáš, že pak příbuzenstvo pomalu odejde? My to máme tak, že v půl 5 začne hostina - taková obědovečeře, večer bude raut, a tančit se bude hned po hostině a krájení dortu. Tím, že je to tak pozdě, tak jsme to nijak nerozdělovali na příbuzné a kamarády a já budu mít aspoň ráno menší stres :D že nestíhám
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj to určitě budou pokračovat i pak, počítám, že odejdou jen babičky a starší osazenstvo a taky náš mládežník, spíš aby pak neměla rodina pocit, že měli málo času si nás užít jen pro sebe, protože pak už budeme zase třeba víc s kamarádama, než se se všema pobavíme, tak to taky něco zabere. to máte dobře vymyšlené, ráno se pěkně vyspíš, žádný budíček, pohoda 8-)
Odpovědět
@janulka1981 no i tak budu vstávat s sedm, ale ne ve 4, jak bych musela, kdyby svatba byla dopoledne :D já myslím, že si Vás užijí dostatečně i za ty dvě hodinky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj my to taky budeme mít až odpoledne. Počítám, že tak taky v té půl 5 začne hostina a na půl 7 mám pozvané kamarády. Nějak jsem to neřešila, myslím, že si užijeme i rodiny í přátel.
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj @jihajiha Tak tu odpolední svatbu vám docela závidím... Já mám už na šestou ráno holičku, pak hned bude kosmetička, pak oblíkání, příjezd ženicha s rodiči, sraz se svatebčany, zdobení aut, odjezd na obřad... vůbec nevím, jestli to všechno stihneme... Musíme...
Odpovědět
@vera_vila tomu jsem se právě chtěla aspoň trochu vyhnout, ale i tak to bude fofr, jen začnu až v sedm rozdělováním úkolů :D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak my jsme na výběr moc neměli, no... Jsem ráda, že nám vyšel ten termín... Trvala jsem na něm, ani nevím proč, prostě mě tohle datum nějak magicky přitahuje, tak jsem musela něco obětovat... A normálně vstávám do práce v půl šesté, tak to snad bude v pohodě... akorát budu muset jít včas spát, abych celý ten den zvládla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?