Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Ja mám na výzdobu stolů koupenou organzu, krystalky, obrouzky v barvě svatby, ještě dokoupím nějaké svíčky a udělám z organzy takové jednoduché květinky a to bude nejspíš vše. Živé květiny nebudu mít bez tak by zvadly a s umělými bych nevěděla, jak je po svatbě využít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já živé budu mít - květinářka mi udělá tři takové podlouhlé ozdoby na stůl. Jinak taky organza, ubrousky, kapky rosy a peličky na vlastci. Vše v jedné barvě a dá se to v pohodě koupit na netu. Některé restaurace si stoly zdobí samy, tak se poptej jestli to není váš případ. Jinak bych se každopádně zeptala alespoň na barvu ubrusů, ne vždy jsou bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít organzu, svíčky, mašličky a doplníme živými květinami v květináčích, které si pak rozebere rodina....
Odpovědět
já pořídím jednoduché úzké skleněné vázičky, do kterých dám vždy jeden tulipán, pak budeme mít svíčky a středovou šerpu a dvě barvy ubrousků, nejsem na nějaké přezdobené tabule..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prenechala vyzdobu stolu hotelu, navazi mi i kvetinove vazby na stul - hortenzie a ruze. Je to sice risk, ale vim, ze delaji nadherne tabule. :-) Tak se necham prekvapit, aspon mam o praci min. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskaasimon nám to taky bude zdobit restaurace, jsem celkem ráda, že nemusím přemýšlet nad výzdobou. Ještě musíme domluvit detaily. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin @granda @rainfairy @danaruj @ups020 @aluskaasimon holky dotaz, kdy budete rozesílat svatební oznámení?Já přemýšlím, kdy to poslat. díky
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Počítám tak za čtrnáct dní, tedy dva měsíce před svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha My rozesilame uz ted. Myslela jsem, ze se to ma 3 mesice predem. Ale trochu se nam to opozdilo :-)
Odpovědět
@jihajiha Já se musím přiznat, že už mam většinu rozdanou a rozeslanou.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha My je teď začali postupně rozdávat jak se s kým vidíme ;-) A případně posílám mailem...
Odpovědět
@jihajiha my je dnes nebo zítra definitivně doděláme a o víkendu začneme rozdávat, rozesílat budeme jen minimum, dokonce na druhou stranu republiky za příbuznýma přítele jedeme, ale to proto, že jsem je nikdy neviděla a přijde mi blbý je vidět až na svatbě :) a pak tak měsíc před svatbou rozešlu scan mailem těm, kdo na hostinu nejde, ale třeba bude chtít přijít na obřad :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jihajiha Ty co uvidíme, tak jim to předáme osobně, ostatní rodině poštou a kamarádům mailem. Jinak s tím taky ještě finišujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych právě taky nejradši rozeslala a rozdala teď, tak se do toho asi pustím, stejně to mám nachystaný, takže proč by se to mělo válet doma.
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin @danaruj holky mailem to budete taky posílat? Mě právě přijde, že mailem je to neosobní, že mailem se teď posílá všechno a ztrácí to na "kráse".
Odpovědět
@jihajiha jen pro informaci, ne těm, které zvu přímo na svatbu i následnou hostinu, třeba spolužákům ze střední, vysoké a ne úplně blízkým kamarádům..
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Mailem to budu posílat jen kamarádům, kteří půjdou na obřad a večerní pártošku. Jsou to všechno mladí lidé, kteří vědí, že i to vytištění a poslání něco stojí a na některé nemám ani přesnou adresu, takže proto. S neosobností nemají problém, stejně tak to udělali nebo v budoucnu udělají oni. Jinak mým největším kámoškám to dám i vytištěné, aby měly památku.Chlapi to neocení.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha mailem to posílám kamarádům a známým, kteří se max. přijdou podívat na obřad, prostě to takhle jde lidem, kterým to chceme dát vědět, ale nezveme je ani na večerní párty.....
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha No, my budeme mít oznámení v pátek doma... Taky přemýšlím, kdy to tak rozesílat... Všude radí něco jiného, nejčastěji prý tak měsíc až měsíc a půl před svatbou, ale to je o prázdninách a spousta lidí si už teď plánuje dovolené a tak, tak taky přemýšlím, že to asi porozesíláme a rozdáme teď začátkem června... Mailem taky budu posílat jen kamarádům a spolužákům, se kterými se moc nevidím, nebo nemám přesné adresy. Jinak všechno pokud možno osobně, maximálně poštou, pokud to půjde někam dál a s těmi lidmi se do té doby neuvidíme...
Odpovědět
my jsme to lidem dávali vědět dřív, než dostanou oznamka, teda těm, co půjdou na hostinu, právě kvůli dovoleným. a teď už je to spíše formalita, aby měli oficiální pozvánku a oznamko na památku..
Odpovědět
Profilova fotka
ja jej budu rozvážet příští víkend s koláčky, tak se to u nás dělá. stejně o tom už každý ví, tak to je jen taková formalilta....
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak my jsme taky zjišťovali, kdo kdy jak bude mít dovolenou a oznamovali jim předem, aby si ji ten den nebrali, že se něco chystá, kamarádi už to většinou vědí, rodiče už taky, sourozenci taky, některé kolegyně v práci už taky, tak to taky bude spíš už jen taková formalita...
Odpovědět
Ženy, mám takový problém a ráda bych věděla váš názor na tohle: jak byste reagovali, kdyby vám váš svěděk - v mém případě sestra nebyla schopna 2 měsíce před svatbou říct, jestli na ní vůbec dojde? Už je to nějaké doba, co se rozhoduje (důvod je běžný: rozhoduje se kvůli tomu, že jde ta a ta osoba, kterou nechce vidět) a dnes mi to zas nebyla schopna říct. Já jsem už vybouchla a psala jsem jí, že měním svědka a jestli dojde nebo ne, mi je už jedno. Od té doby neodepsala, tak nevím, zda jsem to nepřehnala a zbytečně "nevyšilovala", že má ještě čas se rozhodnout...nevím...řekněte na to svůj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
@galapi Tak já mám svědka jistého, ale partner má podobný problém... naopak zase neví, koho si vzít, protože oba dva lidi, které by za svědka bral, jsou nespolehliví... A to musí mít do příští středy jak jméno, tak rodné číslo, aby se to vyplnilo do žádosti, kterou musíme odevzdat... Osobně si myslím, že jsi moc nevyšilovala, žádost by se měla vyřizovat tak ty dva měsíce před svatbou a měly by tam být všechny údaje, ale na druhou stranu, když bys tam sestru napsala a ona se ještě v den obřadu ráno rozhodla, že prostě nepůjde, tak můžeš klidně svědka změnit, jen musíš matrikářce ještě před obřadem říct, že se svěděk změnil a ona si od něj vezme hned občanku a v papírech to opraví... Taky se nám to stalo na první svatbě, že svědek bez omluvy nedorazil, tak jsme prostě vzali jednoho človíčka ze svatebčanů a bylo...
Odpovědět
@vera_vila Taky jsem si myslela, že svěděk je jistý, ale nastaly nám rozbroje v rodině a hned je problém na světě. :-( . Už jí mám taky napsanou v té žádosti :-(
Odpovědět
Ano já :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@galapi Můžeš se ještě zkusit na matrice zeptat, jak se v takovém případě postupuje, ale vím, že s tím až takový problém nebyl, oni prostě akorát někoho musí mít v té žádosti a může se to klidně půl hodiny před obřadem změnit... Takže bych se tím nějak extra netrápila...
Odpovědět
Jááá a ještě někdo z Ostravy?
Odpovědět
@galapi nemyslím, že bys to přehnala, taky jsem změnila svědka, i když poněkud dřív a pokud ti dává sestra ultimátum, že pokud jde ten a ten člověk, tak ona neumí říct, zda půjde, tak ať si nakašle. btw. jednou jsem zažila svatbu, kde si svědek zapomněl občanku a nebyl problém, aby to odsvědčil někdo jiný..
Odpovědět
Profilova fotka
neni na oznameni jeste brzo my ho chcem dat zacatkem cervence spolecne s kolackama... ale nejak me zdejsi povidani nahlodalo zda to neni pozde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?