Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé tak to moc gratuluju :))) Já jsem vysadila prášky, ale zatím to mimčo jen nacvičujeme a ještě chvíli počkáme. U nás nového jen to, že jsem teď udělala doktorát, takže v práci sedí úplně nový člověk ;) Bydlení zatím neřešíme, ale možná se nám něco rýsuje na příští podzim, tak uvidíme jak to dopadne...
Odpovědět
@jihajiha no to je krása!!!gratuluju! U nás to tak hezky nevypadá. nového je momentálně moje intolerance laktózy :-D a kupujeme další byt.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@svanhild Ahoj... tak tě tu vítám... No, myslím, že nás bylo hodně, z toho už minimálně dvě jsou v těhulkovském stavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin @jihajiha Tak u nás nového celkem nic, akorát jsme se taky rozhodli postavit si domeček, abysme se tam s těma dalšíma 2 dětičkama, které jsou v plánu, vešli... No, a za chvíli se na jednom z nich začne pracovat :-)
Odpovědět
@vera_vila dvě?zaznamenala jsem zatím jednu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila děkuji za přivítání:) taky už čekám miminko:)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj jj, máš pravdu... Jsem si spletla jednu kamarádku, ona měla ale termín svatby později... No, myslím, že za chvíli nás tu bude těhulkových víc, nebo ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj No, vidíš to, a naše nová kolegyňka je druhá těhulinka, tak jsem nebyla tak daleko :-D
Odpovědět
@vera_vila teda to ses trefila krásně :) já chci taky miminkoooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Bude, uvidíš... Ale vy teď řešíte taky domeček, ne? Jsem Tě zaznamenala na Střeše... No, my jsme si sice říkali, že počkáme, až dostaneme přiklepnutou hypotéku a dostaneme stavební povolení, ale manžel prý už chce teď, že už si nemám kupovat další balení prášků, na které mám recept... Tak uvidíme, kdy se zadaří...
Odpovědět
@vera_vila já na střeše nikdy nebyla :-D my budeme kupovat druhý byt..snad to bude jisté už za dva dny :) ale ještě to může ztroskotat na hodně věcech, které nijak neovlivníme..:( Přeji hodně štěstí, ať se zadaří co nejdříve, a když ne, aspoň ušetříš za HAK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Aha, tak to jsem měla asi vidiny :-) Jinak děkuji za přání... Uvidíme, už mi není dvacet...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@trckin Gratuluji k doktorátu a přeji, aby vám to s tím bydlením vyšlo... A s miminkem samozřejmě taky :-)
Odpovědět
@vera_vila to mně taky ne a ty máš vhodu, že už dítě máš, nejsi na začátku, jako já..
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila Děkuju a taky taky přeju ať vše vyjde ;) Jinak koukám, že řešíme podobné problémy ha ha
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj No, to sice mám, ale manžel chce dvě svoje... To víš, ono nevlastní je nevlastní, i když se k němu chová moc hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
tedy vy jste se rozkecali! @trckin gratulace k doktorátu! Já antikoncepci vysadila hned v srpnu, ale zadařilo se až v listopadu, chvíli to trvalo. @vera_vila to jsem zvědavá, kdy se zadaří. Já bych už taky prášky nebrala, když se má zadařit hned, tak se zadaří, když to bude chvíli trvat, tak tomu dáš o 3 měsíce navíc! Držím pěsti, ať to vyjde! @svanhild gratulace k miminku, v kolikátem jsi týdnu? @danaruj intolerance laktozy.... to je mazec, to se ti udělalo jen tak z ničeho nic?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, všechny vás zdravim:) přibyla jsem k vám tak trošku opožděně... @jihajiha dneska končím 16.týden:) otěhotněla jsem měsíc a den po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Děkuji... Já na to nějak nespěchám, každopádně teď končím a uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@svanhild to je krásný, že to tak hezky vyšlo! @vera_vila držím pěsti!
Odpovědět
@trckin gratuluju k doktorátu, PhD?nebo malý doktorát? a čeho? :) @vera_vila tohle vnímá každý jinak..ale chápu jeho postoj.. @jihajiha po antibiotikách mi bylo pořád blbě, nejdřív bylo podezření na lepek, což by bylo o dost horší..už jsem se s tím skoro smířila, když mi řekli, že nesmím mlíko :-D ale lepek není vyloučený..za rok další testy.. @svanhild gratuluju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj díky za gratulaci, jsem JUDr. :) Nevím o tom nic, takže se možná ptám blbě, ale ta intolerance laktózy už je napořád nebo se to může zlepšit nebo úplně ztratit ? Jinak těhulkám, maminkám a těm co se odhodlávají přeju hodně štěstí, zdraví a málo nervů ;)
Odpovědět
@trckin je napořád :( sakra, tak to ti gratuluju, já se na JUDr. chystám už tři roky a jsem tam, kde jsem byla v době státnic :D no snad za rok, kdy snad budu na doktorském studiu se dokopu i k rigu..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj no ono člověku nezbyde nic jiného, než se s tím smířit, člověku se ale otočí život, co se týče jídla, protože mlíko je skoro ve všem. Ono je možný, že se to zpraví, tak se drž!
Odpovědět
@jihajiha díky, zjistila jsem, jak moc je výrobků bez lakózy, včetně mlíka, jogurtů a všeho, doma to problém nebude a venku se prostě odnaučím jíst smetanoveé omáčky a mléko v kávě..navíc existují léky s obsahem laktázy, což se dá použít při občasných dietních prohřešků :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj vidíš, já myslela, že je to konec světa, švagrová to má taky a prezentuje to pomale jako to nejhorší, co ji mohlo potkat, ale jen chce, aby ji všichni litovali. Je to omezování, ale žít se s tím asi dá skoro normálně, jen se člověk musí víc hlídat. Tak jsi mi potvrdila můj názor. :-D
Odpovědět
@jihajiha jsou horší věci :-D třeba ten lepek by byl mnohem komplikovanější, ale tohle je ok, pošli švagrovou do sparu, mají bez laktózy sýry, jogurty, zakysanou smetanu i čerstvé mléko :) V produktech, jako je tvaroh a jogurty by vůbec laktóza být neměla, ale oni tam výrobci občas přidávají sušené mléko na zahuštění, což pak poněkud komplikuje nákupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Jeee jsi taky právnička :) Určitě do toho ríga jdi, i když to stojí trochu nervů - na státnici jsem čekala rok :( Jinak držím pěsti ať je to s tou tvou "nemocí" lepší. Věřím, že je to pro zdravého člověka přinejmenším nepříjemné...
Odpovědět
@trckin no já se jednou dokopu, jenže já bych musela psát celou práci od začátku, rozšíření diplomky nehrozí :-D měla jsem už téma, chtěla jsem proces s muammarem..ale oni ho zabili...a teď mám dělat bakalářku..takže se to zase posouvá..a příští rok advokátky..vím, že je to výmluva, ale vždycky najdu něco důležitějšího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj U nás v Praze rozšířit diplomka už nejde, takže jsem to také musela vzít od začátku. Výmluva to není podle toho co píšeš že tě čeká... advokátky nejdřív po dětech :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?