Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
@gejbinka @jihajiha holky vy mě štvete..já mám zatím jen občanku..do banky jsem byla objednaná, zapomněla jsem ale doma občanku (no blbec..) a na techničák i řidičák jsem byla taky objednaná a musela jsem to kvůli škole zrušit..pojišťovna dnes taky padla..neměla jsem tu občanku..katastr vyřeším poštou a nový průkaz ve škole budu řešit až koncem roku..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj nezoufej, však to pak spláchneš a budeš mít klid. Katastr jde řešit poštou?
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj teda ty máš ale štěstí :-)) jsem se musela smát promiň :-) tak snad příště :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka @jihajiha Tak mě ještě čeká VZP a banka a nějaké ty pojišťovny, kde mi neumožní změnit příjmení online, ačkoliv jsem si jak hloupá vyžádavala různé přihlašovací a autorizační kódy, abych mohla spravovat své smlouvy online... No, tak si budu muset vyčlenit jedno odpoledne a ještě to oběhat, ať to mám v cajku... S fotkama to mám taky podobně, taky si říkám, tohle se mohlo udělat jinak, tohle jsme neměli ošidit, radši jsme měli vynechat prohlídku zámku a vyfotit skupinky, protože... No, to už asi nevyřešíme, no... Svatbu si doufám užijeme... Dar už je doma, jen ho zabalit a přibalit přáníčko... Snad budou spokojení...
Odpovědět
@jihajiha na katastru jde všechno řešit poštou, pokud ale nemáte třeba hypotéku nebo něco, co má vztah k bance a jejich zástavního práva, tak se na změnu příjmení na katastru vyprdni..Já jim pošlu průvodní dopis spolu s kopií OP ke všem LV, na kterých figuruju.. :) Ještě musím změnit plynárnu, družstvo, které nám dělá správu domu (tam to všude jen oznámím s kopií OP) a oriflame :-D @gejbinka jj, je to vtipné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj plynaře mužeš přes poštu, stačí jen vyplnit formulář a nemusíš kvuli tomu nikam jezdit :-) mě chybí ještě elektrika no a snad to budu mít skoro po dvou měsících všechno
Odpovědět
@gejbinka díky za info, nejela bych tam ani zan ic, všechno jim pošlu. Když jsem minule byla na plynárně, málem jsem z těch davů zešílela..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj se ti nedivim, proto já odkládám tu energetiku, tam je to podobný. Já na poště vzala formulář změny, vyplnila, pani na poště odeslala a budu jen doufat, že jim to došlo a je to v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky akorát řeším papírování...není toho teda málo, ale jak si vždycky nějaký nový doklad vyzvednu, mám z něj radost jako dítě :)))) Fotky máte všechny pěkné, ale stejně jak vy bych také ještě nějakou přidala. Chybí mi jich hodně s přáteli, ale což vynahradíme si to jindy. S kamarádkama jsme se domluvily a za tři týdny vyrážíme na boudoir focení, které bude pak dárečkem pro manžela i pro mě samotnou ;) Přemýšlely jsme o tom také nebo to není váš šálek čaje ?
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Budoir - no nevím... já bych do toho asi nešla... fotogenická vůbec nejsem a ještě být lehce oděná - strašně se stydím i před vlastním můžem, natož před "cizím" člověkem... Takže jsem to rychle zamítla... Ale koukala jsem tu na fotky hodně holek a měly je moc povedené... Pro manžele a partnery asi opravdu krásný dárek, ale...
Odpovědět
@trckin Přemýšlela jsem o tom, ale nakonec jsem se rozhodla, že se nechám nafotit tzv. obyčejně. Ne budoir, Fotila mě paní v atelieru, ve spodním prádle a pak i bez něj, není nic moc vidět, fotky se mi strašně líbí. Vtipné bylo, že se zalíbily i fotografce a nabídla mi, že mi upraví o několik desítek fotek víc, když jí dovolím dát nějaké na web. Jsou tam ale jen oblečené fotky, takže jsem s tím neměla problém a mám tak skoro 100 upravených fotek. Ke stejné fotografce se chystám ještě až budu jednou těhotná a taky třeba s manželem a taky na úplně oblečené fotky. Manžel zatím viděl asi pět fotek, z dalších mu budu dělat fotoknihu, kalendář a obraz :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já a focení, byla jsem jak @danaruj a to u své kamarádky fotografky, kde mě nafotila tzv. obyčejně. Manžel dostal k vánocům fotky, jednu zarámovanou, jsou elegantní, oblečené :-) někde jen do klobouku :-)) ale i sexy, já z nich mám dobrý pocit a manžel měl radost :-) a chodíme k ní i na focení dětí a celé rodiny, dělá moc pěkné fotky ,tak ji zustaneme věrní :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky dotaz - dneska jsem byla na katastru měnit příjmení - všechno OK, ale napadlo mě, jeslti nemám zajet i na finančák kvůli domovní dani, nebo to mají nějak propojené? Ach jo, to je nekonečný kolotoč.
Odpovědět
začíná se rýsovat svatební cesta. kolečko praha-bangkok-sydney-auckland-fiji-auckland-praha :) už se těšííííím
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj ty jo, to závidím!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Bych si tam zašla a zeptala se, jestli to tam mají aktualizované nebo ne... Ty registry jsou teď dost propojené, nebo si to můžou do toho registru hned stáhnout a změnit si to tam... Za zeptání nic nedáš...
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj no, tak to je teda super... to bych si taky nechala líbit... taky tiše závidím, ale samozřejmě přeju a jestli to vyjde, tak si to pořádně užijte!
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Užijte si to, závidím a zároveň ti to strašně přeji :-D
Odpovědět
@raduli13 @vera_vila @jihajiha moc děkuju, snad to vyjde, letenky jsou už rezervované a ubytování vyjde relativně v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj teda to bude užasná svatební cesta :-)) měj se tam moc krásně a pošly pak nějaké fotečky, budeme se těšit :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila No mě se tam právě nechce kvůli tomu zbytečně jezdit, ale asi mi nic jiného nezbyde.
Odpovědět
@jihajiha tak tam zavolej a uvidíš..
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha jasně, prvně si tam zavolej, zjisti si to a uvidíš... Mi nějak nedocvaklo, že nejsi přímo z Třebíče... To víš... Já to mám zatím jen dolů z kopce... Tak mě to trochu později dochází :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:) také jsem se vdávala 13.8.2011. kolik vás mělo svatbu stejný den?
Odpovědět
@svanhild docela hodně, ale jak koukám, ty jsi rozhodně jedna z nejmladších :)
Odpovědět
Profilova fotka
@svanhild Taky myslím, že nás bylo dost :) Zkus juknout na srpnová svatební alba ;)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dny od svatby strašně utíkají, už víc jak 4 měsíce jsme vdané, já si říkám, že to je až neskutečný, ten kolotoč kolem toho a teď mi to přijde, jak kdyby to ani nebyla pravda, že už to je skoro "100 let", to je fakt nefér, jak to rychle uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Jo jo letí to šíleně, ale máme teď takové krásné zamilované období, že se mi ten stav "po" moc líbí :) Co je u Vás všech nového ?
Odpovědět
Profilova fotka
A jaké máte dárky pro své manžely ?
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin to je krásný, u nás se to nějak nezměnilo, pořád krásný. No nového... čekáme miminko, zatím jsem v 7týdnu, tak snad to všechno dobře dopadne, termín porodu mám 12.8.2012, takže takový dáreček k prvnímu výročí svatby. A taky se chystáme na rekonstrukci domečku. Co u vás nového?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?