Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
@raduli13 to určitě nebude problém, ale stejně nebude nutné to připojištění jakkoli využít. Užijte si to, ať jedete kamkoli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Dík moc, taky doufám, že ho budu mít jen tak pro formu ;-) Jinak jedeme do Barcelony, už se těšííííííím, snad nás tam neokradou, prý se tam děsně krade ]-(
Odpovědět
@raduli13 Barcelona je krásná, rozhodně doporučuju! Ve čtvrti Barceloneta je plno různých hospůdek s výhledem na moře a blízko je pláž :) Pak je krásná ta pevnost nad městem, jezdí tam lanovka (nebo zubačka už nevím :)) a je odtam krásný výhled. Uprostřed města směrem k plaza cataluna na las ramblas je obří tržnice a pak taky park guell a gaudího domy a samozřejmě sagrada familia :) jak já vám závidím :D ale brzo se tam snad zase podíváme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Jj tam toho je, člověk to vše ani nestihne, musíme udělat menší plán, chceme se totiž válet i na pláži :-D Jinak dík za typy :-) Btw. já bych dala možná spíš zas Řecko, ale jiné okolnosti nás zaváli do Barcelony ale těším se fakt vypadá Barcelona nádherně dle průvodce apod.
Odpovědět
@raduli13 je tam fakt krásně, dost jsem se bála, že tam bude bordel, ale kromě vykřičené čtvrti je to vyloženě krásné a čisté město :) do moře jsem tam ale nevlezla, jen po kolena..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Díky, začínám se ještě víc těšit po takových zprávách ;-) To já vlezu a pořádně a když ne přímo v Barceloně tak na nějaké pláži kousek za Barcelonou :-D
Odpovědět
@raduli13 záleží jak dlouho tam budete, ale riviéra je kousek a kousek za městem to taky bude fajn, teda samozřejmě za průmyslovýma čtvrtěma :-D jinak Řecko je taky fajn, ale tady zase poznáte něco jiného než turiskické vesnice a města..Je to obří město, které žije :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak mi v Řecku nebyli přímo v nějakých komplexech, to není pro nás ale je fakt, že Barcelona je opravdu daleko větší :-D Jedeme tam na 7 dní čistého pobytu, každopádně nás nebaví jen někde ležet ale na druhou stranu taky ne pořád někde cárat, prostě to chce skombinovat odpočinek a chození po městě apod. :-)
Odpovědět
@raduli13 tak sedm dní je krása :) já tam byla myslím 4 nebo 5 a i to stačilo, ale je fakt, že na odpočinek čas moc nebyl. takhle to zvládnete všechno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Snad jo :-) A když tak si to dáme na nějaké výročí znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj no, proto jsem kartičky zavrhla a budu posílat svatební fotku... Na tu se občas aspoň někdo podívá nebo si ji někde vystaví...
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 je, to závidím, my pojedeme na svatebku až někdy v září snad a to jen někde tady, se synem si moc vybírat nemůžeme.... @vera_vila my jsme se včera taky bavili o tom, že každému zůčastněnému dáme společnou fotku a nějakou, kde jsme sami, aby měli památku na naši svatbu. Přijde mi to takové hezké, než nějaké kartičky, které si stejně už nikdo nebude prohlížet.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, jen tak pro zajímavost, použili jste popůlnočky? Já jsem si je teda koupila, ale ani ve snu mě nenapadlo se svlékat ze svatebních šatů, takže jsem je vlastně vůbec nepotřebovala. Jo a řidičák si můžu vyřizovat až budu mít občanku, nebo jak to je?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha populnočky jsem vubec nevyužila a když jsem se v noci převlíkala, tak do topíku a džín :-)) a vubec mi to nevadilo, šatu jsem si užila, ale pak už byli hodně špinavé a dokonce natržené. a asi bych v nich nevydržela do rána . a myslím, že řidičák až po občance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Já jsem žádné popůlnočky ani neměla, jak přišli kamarádi, tak jsem se převlíkala do džínů... Řidičák si můžeš vyřídit hned... tam oddací list ani nepotřebují, stačila jim občanka s lístečkem o změně příjmení... Akorát vyplníš ten jejich papír, dodáš novou fotku a za 3 týdny si můžeš pro nový... Akorát měla paní trochu problém s tím, když jsem platila poplatek, že mi to na přepážce vypsala už na nové příjmení a v evidenci jsem měla pořád to původní, tak jsme si to vysvětlily a bylo to OK...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět po svatební cestě :))) Byli jsme na Lefkadě a můžu jen chválit, byla to vážně nádhera a skvěle jsme si to užili, no prostě líbánky jak mají být ;))) Teď jsem zpátky v realitě - v práci 150 mailů, čeká mě zařizování dokladů a čekání na profi fotečky na které se moc těším. Co se týče vašich debat, tak oddací list jsem si vyzvedla včera, již předtím paní matrikářka říkala, že bude 14 dní po svatbě, tak mě ta dlouhá doba ani nepřekvapila. Popůlnočky jsem využila a měly úspěch :) Měla jsem docela těžké šaty, tak jsem se asi v devět večer ( po prvním tanci a tanci s rodiči ) šla převléct. Všem Vám to moc slušelo :-))))
Odpovědět
@jihajiha já měla na převlečení dlouhé, bílé, úzké šaty a oblíkla jsem je asi v deset. Ve svatebních se strašně blbě tančilo..šlapala jsem si na ně a i ostatní mi na ně šlapali.. řidičák si půjdu vyřídit příští týden, myslím, že to půjde bez občanky.. @trckin vítej zpět :) my se teď chystáme na malou cestu do českého švýcarska, opravdová svatební cesta až v zimě. jo a ačkoli jsem vysadila HAK tak teď máme na měsíc utrum..dostala jsem antibiotila na 4 týdny :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně dneska vyřídila novou občanku a řidičák. @vera_vila měla jsi pravdu, na řidičák vůbec nechtěli oddací list. Já teď přemýšlí, jeslti čekat na novou občanku a pak jít do banky měnit jméno, nebo to půjde jen s tím papírkem od změny... i když oni asi budou potřebovat nové číslo občanky. A co pojišťovna, tam taky musím jít s občankou? Ach jo, to je zařizování. ALe úspěch u mě je, že už se dokážu celkem dodepsat bez nějakého sáhodlouhého přemýšlení, jestli se dopepisuju dobře. @danaruj nezoufej, mimi se podaří, až dobereš antibiotika. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin vítej ze svatební cesty :-) 150 meilu, teda tim se budeš prokousávat celý den :-) nás čeká něco jako malá svatební cesta wellnes víkend, někdy konem září, tak se taky těším :-) @danaruj držim palečky, aby se po dobraní antibiotik zadařilo :-) a já doklady ještě nemám, oddací list sice jsem měla skoro okamžitě, ale nějak nestíhám :-) hlavně se musim nechat vyfotit na občanku, holky a to bude zas věc :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka my pojedeme na svatební cestu taky do lázní, masáže, koupele, vířivka, už se těším. Pojedeme někdy v půlce září, jujda, už aby to bylo. Já mám taky oddací list 14 dní a vyřizuju až teď.... tak si z toho nic nedělej, ještě je relativně čas. Mě třeba paní dneska u přepážky řekla, že pas mi platí ještě 3 měsíce, kdyby jsme někam jeli, pak se musí vrátit, ale prý se to bude dost zdražovat, tak jestli bych si nechtěla udělat nový.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha je tak nejsem sama co pozdě vyřizuje doklady :-)) to jsem ráda :-) no mi tam taky budeme mít vířivku snad i šampanské a jahody, tak se necháme trochu rozmazlovat :-)) ráda si od toho všeho odpočinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Mě v občance věci k účtu změnila paní i bez nové občanky, jen jí stačil ten lístek o změně... Nové číslo prý dodám, až ho budu mít... A novou kartu mi prý taky vyřídí ještě tento týden a taky na novou občanku nečeká, tak asi to jde... Podepsala jsem pár změnových papírů a bylo to... Pojišťovny po mě nechtějí buď nic vidět, nebo maximálně oddací list...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha samozřejmě jsem myslela věci v bance, ne v občance...
Odpovědět
tak v mé bance mi paní nezměnila nic bez občanky :( ale to počká.. @gejbinka nezbývá než závidět, já si teď měsíc nemůžu dát ani pivo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj neboj to uteče měsíc uteče jak nic a budeš v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak my jsme tam řešili úvěr na pozemek a tak a už všude se řešilo nové příjmení, tak mi to všechno změnila už teď i se starým číslem občanky...
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj @vera_vila mě teda bez občanky taky nezmění nic, už bych to chtěla mít všechno hotové, ale pořád čekám na novou občanku. Jinak budu nechat vyvolávat domáci fotky ze svatby. Budu mít plno fotek, náhodou jsem našla, že v drogerii Rossmann mají akci fotku za 1 kč, což je super!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha jj, akci tam mají, taky jsem se dívala... No, novou bankovní kartu taky zatím nemám, možná paní nemá čas, nebo fakt čeká na novou občanku... Jinak už postupně měním pojistky a podobný věci, k čemu mi stačí jen oddací list...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Jo a jak bylo vůbec na svatební minicestě? Odpočinuli jste si aspoň trochu?
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila já právě čekám na změny až na občanku, abych pak nemusela běhat znova s občankou. Možná čekám zbytečně, ale což, to už se nezblázní. Na svatebku teprve pojedeme - až 21.9. už se táák těším!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?