Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak nám ten oddací list mají poslat poštou, tak jsme byli s paní matrikářkou domluvení... Čekala jsem ho tak v úterý ve středu, ale zatím nic... Prý na to má úřad dní... Tak zatím čekáme... Vyfocení už jsme, teď jen oběhat ty úřady... Dneska jsme zkoukli svatební video, co naši natočili a byla jsem zase úplně dojatá... Konečně vím, jak to všechno vypadalo... Taky si to pořád tak nějak neuvědomuju... Do telefonu se furt představuju po staru, podpisy snad už jakž takž zvládám... Jsem si měla možnost ho pořádně nacvičit ve čtvrtek, když jsme v bance podepisovali papíry na úvěr na pozemek... Ale bylo to strašně zvláštní... A jsem ráda, že jsme měli počasí takové, jaké jsme měli, protože v těch hicech, co teď jsou, by to bylo docela hrozný...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se taky přidávám. My sice oddací list už máme, byl hned v pondělí, máme už vyřízené i občanky atd., tedka čekáme až budou hotové a pak vyměnit zbytek dokladů. Je fakt, že ten den utekl jak voda a najednou je prázdno, tak jsem se týden zaměstnávala s myšlenkama a těšením na něco jiného. Ale ty měsíce příprav a těšení - tomu se nic tak nevyrovná. Taky bych se vdávala znova, uteklo to jak voda, ještě mi to nepřijde, že jsem vdaná paní. Včera přišly fotky, tak si říkám, že to je asi pravda.
Odpovědět
@jihajiha nám mají volat ale ještě se neozvali :( takže zítra volám na úřad..třeba jen zapomněli zavolat..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Nám včera volali, že je nachystaný...ženská přišla z nemocenské a zmakla to okamžitě....až překvapila :-)
Odpovědět
@raduli13 ráno mi taky volali, zítra tam jdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj U nás tam jde manžel, já jsem v době úředních hodin v práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky,, už 10 dní po svatbě, to je neskutečný. Já včera ořvala svatební kytku, kteoru jsem musela vyhodit. Tak jak jsem byla v klidu ve svatební den, tak teď pláču pořád, když se podívám na fotky, na video, jak prodávám věci ze svatby... no je to šílený, jak mi to došlo, tak brečím jak želva.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak člověk tím vším žil nějakou dobu a najednou nic...je to jak návrat z dovolené, já se teď už celkem hodila do pohody, ale člověku to opravdu přijde někdy líto.... Mě kytka ještě drží i když průběžně oddělávam oschlé květy, mám totiž orchidej.... Momentálně mi to přijde až neskutečné, že nějaká svatba vůbec byla ;-)
Odpovědět
@jihajiha nebreč :) však je venku krásně, svatba se povedla a život jde dál :-D moji kytku dostala tchýně, ačkoli ji chytil někdo úplně jiný (chlap a ke všemu ženatý a tomu jsem ji odmítla dát :)) a s ní to byla taková érovokace, žije s partnerem 25 let bez svatby :) @raduli13 to vám vlastně volala ta samá paní asi :D z Bystrce :-D já mám právě volněji v práci, manžel se uvolnit nemůže..
Odpovědět
Profilova fotka
taky je mi moc smutno, že nemám co plánovat, na co se těšit a tak :-( ten den byl užasnej, hned bych si ho dala znova. do toho mi v těhlech vedrech otekají prsty a docela mě dře prstýnek, tak nevim co s tim. nosit ho chci, ale za cenu bolavého a a nateklého prstu nevim :-( a kytku jsem házela, nesušila tak nemám nad čím brečet :-)
Odpovědět
@gejbinka ty máš na prstýnku nějaké hrany nebo něco, že tě to dře? já mám teď šíleně natelké prsty, ale prostě obtečou prst a nic nebolí, ale není to teda zrovna estetické :-D navíc mám ještě nehty ze svatby a tři dny jsme teď dělali omítky a koupelnu, takže jsou opravdu krásné :-D začni plánovat něco jiného :) já budu plánovat dovolenou v zimě, opožděnou svatební cestu..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj hranatý není, ale jak mi nateká prst, tak neobteče ale tlačí :-) se těším na zimu, snad to bude lepší :-) no mě ještě nehty drží, ale omítku s nima nedělám :-) mě stačí vaření a psaní na PC, jak na ty nehty nejsem zvyklá nic nedávám :) no holky nevim, co bych tak ještě plánovala :-) snad svatbu někomu jinýmu :-))
Odpovědět
Článek se načítá
@gejbinka tak rozhlaš mezi kamarádkami, že až se bude některá vdávat, jsi jim k dispozici :-D já na nehty taky nejsem zvyklá, tak psaní na pc je opravdu vtipné, pořád to sjíždí :-) a po omítkách sice drží, ale dva se lehce odchlíply a je za nimi bordel :( na doplnění jdu za týden a o víkendu nás čeká malování, tak snad vydrží :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj rozhlásim a budu plánovat :-)) ted si akorát musim vyběhat všechny možné i nemožné doklady. dokonce se už představuju novým přijmením :-) docela sranda, než si uvědomim, jak se vlastně jmenuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj jj Bystrc jak jinak :-) Kdyby nebyla nemocná tak máme odací list snad i na počkání :-D Já jsem na umělé nehty dostatečně za ty roky zvyklá (už to budou 3 roky) dá se s nima dělat skoro cokoliv jen si to chce zvyknout.... Co se týče prstýnku já jsem v pohodě a je to asi i tím, že prstýnky jsme dávali do výroby když jsem ještě měla nějaké kilečko navíc, takže je tam menší vůle ale nepadá....
Odpovědět
@gejbinka na příjmení sjem si zvykla, jen nové doklady jse mještě nezačla vyřizovat, jakmile bude oddací list, začnu s občankou a pak dál uvidíme. Nevíte některá jak je to s občankou pokud kromě stavu chce manžel měnit i bydliště? Musí jít jen tady na úřad nebo jet tam, kde má v současné době trvalé bydliště? @raduli13 No s Bystrcí se dá jednat, pokud teda nechceš, aby tě někam přijeli oddat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj No Bystrcký úřad má své specifika....bohužel, ale vesměs to není jinde moc jiné, prostě státní správa :-) Jinak myslím, že pokud měníš trvalé bydliště tak musíš spíš na úřad v místě nového trvalého bydliště než na starý...jinak žádost o občanku si můžeš podat na jakémkoliv úřadě, pokud teda neměníš trvalé bydliště
Odpovědět
Profilova fotka
ještě se musim zeptat holky, dělaly jste ještě nějaké zvláštní poděkování hostům, jako posíláte jim kartičky s poděkováním?? my jim děkovali za dary a na výslužkách měli kartičku že děkujeme, že byli s námi, tak to snad stačí? někde jsem viděla, že se právě posílají ještě zvlášt poděkování tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka My děkovali v rámci bodu v programu a jinak ještě když tak poděkujeme jak budeme rozdávat fotky, kartičky neposíláme a ani jsme nedávali....
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka My jsme v podstatě děkovali tak nějak při rozbalování darů a čtení přání a chystáme se rozdat a rozeslat svatební fotku s poděkováním, že s námi oslavili náš velký den a za dary, kterými nás obdarovali... Aby měli takovou nějakou památku... Ale fotky zatím nejsou (kromě jedné a ta se na to moc nehodí), takže s tím ještě budeme muset chvíli počkat...
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 @vera_vila děkuji :-) na fotky ještě čekám, tak je možný, že bych nějakou, pokud se mi bude líbit, udělala jako děkovací :-))
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mě jako zázrakem prsty moc neotékají a navíc mám prst hubení a větší kloub, takže je tam nějaká rezerva... Na nové příjmení už jsem si taky jakž takž zvykla... Do telefonu v práci už se představuju novým jménem a všichni chtějí mluvit s paní P., tak všem říkám, že jsem se vdala, na mailech to mám už také změněné a tak mi chodí od zákazníků i kolegů z Německa gratulace k sňatku a přání hodně štěstí... U soukromých hovorů to mám pořád ještě takové napůl, tam se mi to zvyká hůř...
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jj, já jsem přemýšlela nějakou pěknou, kde jsme spolu, na tu bych napsala dolů jména, datum a nějaké krátké poděkování a nechala je vyvolat... Tak uvidím... Ale zdá se mi to jako nejlepší nápad... Všichni budou mít památku...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila to je dobrý nápad s tou fotkou a poděkováním :-) asi se budu inspirovat -) a teda ruce mám nateklý pěkně, doma máme neskutečný vedro no humus.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka já nemůžu už dva dny pořádně spát, jak jsou ty dusna... ale teda jsem ráda, že takovýhle horka nebyly na naši svatbu... To by se nedalo venku vydržet...
Odpovědět
Profilova fotka
tak profi fotky mám na cestě, do pátku dorazí, už se nemužu dočkat. oddací list taky máme, jméno měním, kde se dá, tak to bude za chvilku ale opravdu po všem :-) naštěstí se trochu ochladilo a mě splaskl prst, tak už můžu mít prstýnek bez problemu, tak to je fajn pozitivum :-)
Odpovědět
@raduli13 díky, dnes jak půjdu pro oddací list zkusím zjistit, jak to s tou občankou je..:) snad to půjde, aby manžel nemusel jet 160 km..vím totiž, že když kamarád ztratil OP a chtěl změnu trvalého bydliště, musel si nejdřív nechat udělat OP se starým a pak změnu, takže měnil dvakrát, ale muž občanku má, jen neplatí..tak snad to bude snazší.. @gejbinka my budeme posílat písemné poděkování těm, co na svatbu nebyli zvaní, ale poslali blahopřání a třeba i nějaký dar.. @vera_vila s tou fotkou se mi to zdá jako dobrý nápad, ale žádnou svatební zatím nemáme.. to je fakt, kdyby bylo na svatbě 35 ve stínu, zemřeme.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Já právě svatební taky zatím nemám a budou prý částečně snad během týdne, zbytek pak do měsíce... Tak je to takový hloupý, bych to ráda vyřídila co nejdřív a ne až za měsíc, ale asi to holt jinak nepůjde... Jinak my jsme snad kromě jednoho přání od babičky, která je z druhého konce republiky, a od kamarádky, která nemohla dorazit, žádné přání poštou nedostali... Ale aspoň těm a všem zúčastněným chceme nechat nějakou památku, tak to uděláme formou takového oficiální písemného poděkování na fotce... Jinak nemáme komu za co děkovat...
Odpovědět
@vera_vila no my právě dostali blahopřání a dary i od lidí, které jsem nikdy neviděla, tchýně totiž dávala výslužky, které si ve své režii udělala i svým kamarádům a známým, které manžel zná a se kterými vyrůstal a ti nám pak poslali přání i s nějakým darem.. hostům asi žádné kartičky dávat nebudeme, stejně by to strčili do šuplíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Nemáš zač, hlavně ať to dobře dopadne a ať úřady moc neprudí :-) Já jdu v pátek k nám měnit doklady a pak na pojišťovnu, snad nebude problém s tím, že mám cestovní připojištění na staré jméno, stejně cestuju na starý pas a letenku mám taky na staré jméno, tak doufám, že nebude problém....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?