Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Dneska snad všechno klaplo podle plánu :) Zatím nikde žádný zádrhel. Už se těšíííím na toho svého chlapa ;) Máme "rande" přesně ve 13.00 pod dubem :) Holky ať si to zítra všechny užijete, klidnou noc a šťastné vykročení do "nového" života!
Odpovědět
Profilova fotka
Ráno jsem jela pro šaty, jsou krásně voňavé, už se těším, až se do nich obleču, načančám, to bude paráda. Mám udělané nehty, manikůru, ale už se mi to nějak poškrábalo, tak jsem to musela doladit. Já to hold na nehtech mít nemůžu... Doma je to nazdobené, teď se umývají auta, už se fakt těším, až bude všechno načančané. ALe co se nestalo. Synek spadl a má na čele modřinu a odřeninu o velikosti tak 5 cm, takže fotky budou fakt úžasné.... nu což, mohlo to být horší.
Odpovědět
Holky, všem vám přeju krásnou svatbu a lásku na celý život. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak si to všechny zítra pěkně užjime, já jsem už vyřízená. Jinak ale všechno dopadlo dobře, jen svatební noviny jsme zapomněli vzít do restaurace, ale tak to se zítra napraví. Jediné, s čím nejsem spokojená, jsou nehty, přišlo mi, jako bych to někomu patlala já, ale na první pohled to není tak špatné, tak už radši neřeším. tak krásný den zítra všem!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás taky snad vše zařízené, ale nikdy bych nevěřila, že budeme mít tolik "krámů" :) Přeju Vám všem, ať vše vyjde na jedničku a těším se, až si napíšeme jako novomanželky ;)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky na zítra vše nej nej ať se to podaří :-)
Odpovědět
ahoj holky, přeji vám, ať to všechno vyjde jaik chcete a pak ať manželství klape!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se cítíte jako mladé paní? Všem vám přeji do nové životní etapy strašlivě moc lásky, tolerance, porozumění, pochopení, ať jste spokojené, šťastné, ať vás chlapi nezlobí a všechno se vám daří a splní se vám všechny vaše sny, přání a představy a hlavně, ať vám to všem vydrží napořád...
Odpovědět
doufám, že vám to všem vyšlo jako nám.jedním slovem paráda!! přeji vám ještě jednou hodně štěstí a trpělivosti s manželem :)
Odpovědět
U nás paráda, vyšlo nádherné počasí, hostům se u nás líbilo, nic se "nepodělalo"... Jsem šťastná!
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bylo taky super, všem se moc líbilo....prostě paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, u nás taky super, párty roku dalo by se říct :) nám tady v Praze i pršelo štěstí, ale jen po dobu obřadu na radnici, jakmile jsme vyšli ven, tak už nepršelo...to bylo totiž zařízené :-D tak si krásně užívejte první dny manželství a přeji Vám všem hodně štěstí a ať je to opravdu navěky! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj manželky :))) Jo jo v Praze chvilku zapršelo štěstí, ale na obřad zázračně přestalo ;) Nic bych neměnila, všichni si celý den báječně užili a moc nám vše chválili. Byla to také párty roku ;)))) V noci odlétáme na dovolenou, takže nás krásné pocity budou pořád krásně provázet...já vím, že to napíšete každá nevěsta, ale byla to vážně bomba ;)))
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin tak to je dobré, že vám pršet na obřad přestalo a nám přestalo akorát na focení :-D to bylo fakt dobře objednané počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no počasí vyšlo fakt na jedničku. Z celého dne bych vůbec nic neměnila. Pršelo ráno, když jsem byla u kadeřnice, pak začalo pršet, když jsme fotili poslední fotky s fotografem a pak pršelo po dobu jízdy na hostinu, takže fakt objednané na zakázku!!!! Přeji vám všem hodně štěští, lásky a trpělivosti s manželi. Já mám problém s příjmením, nejde mi to nějak změnit, takže se představuju po staru a mám to od manžela na talíři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha jj, s tím příjmením to mám podobné... Dneska jsme jeli vyřizovat věci kolem domečku a představila jsem se jako P... - teda teď už S... Asi to znělo docela trapně...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila @danaruj @rainfairy @janulka1981 @trckin @jihajiha ahojky všem gratuluji a přeji do manželství jen to nej nej :-)) a jsem ráda, že to všem dopadlo krásně a podle představ
Odpovědět
Já jsem se dneska taky představila starým jménem a i jsem se tak omylem podepsala..musím na svatební cestě trénovat podpis ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vsem gratuluji a zavidim to pocasi. Nam hned po obrade zacalo prset tak nemame fotky venku :-((( Jinak vse dopadlo vyborne, ale s jmenem mam taky porad problem. Asi to bude trvat nez si zvyknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 S tím jménem se taky budu muset sžít...prostě zvyk je železná košile ;-) Škoda toho počasí u vás, nám kdyby pršelo tak jsme měli záložní plán na focení v interiéru, ale naštěstí nebyl potřeba....
Odpovědět
Taky vždycky řeknu R... a to jsem už J... ale nevadí, to se časem opraví, jsem zvědavá, kdy budeme mít oddací list :)
Odpovědět
Oddací list jsme dostali hnedka po obřadu, tak už ho máme schovaný doma :) Dneska musím zase "pro změnu" všechno zabalit na svatebku a v noci vyrážíme....už se těším...
Odpovědět
@rainfairy užijte si to tam!my plánujem pořádnou svatební cestu až v zimě :) takže teď jen práce, úklid a zkusím nafotit nějaké dekorace a hodit je na bazar :) já včera nesla protokol na matriku a budou mi volat až bude oddací list hotový..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj S tím oddacím listem nápodobně, ale měl by být příští týden... Na svatební cestu jedeme příští sobotu, už se těším...dnešní den v práci je děsný, jak je člověk chvilku doma, tak ten první den v práci je fakt naprd.... :-D
Odpovědět
@raduli13 já doufám, že bude už tento, ať začnu vyřizovat všechny doklady, navíc se musím jít vyfotit na nové průkazky profesní komory a půjdu tam jen s oddacím listem :-D musím ji totiž mít do konce sprna a to občanku fakt mít nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj No u nás až příští týden y důvodu nemoci dané paní :-| Ale pořád je to lepší než jsem čekala....tak to snad i tak bude... Vyfotit se musím jít taky...co pude pořeším pouze s oddacím listem a zbytek až s novou občankou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 @danaruj @rainfairy @gejbinka @vera_vila Holky, už máte oddací list? Já nevím, kdy přesně nám říkala, že si pro to máme dojet... Taky už bych chtěla vyřídit občanku a další věci. A jak se cítíte .... týden vdané? Já si na to pořád nějak nemůžu zvyknout. Člověk to připravoval, chystal, plánoval, ... a teď je to už týden pryč. Před týdnem jsem se soukala do svatebních šatů... to je neskutečný, taky si to tak promítáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha oddací list přišel hned v uterý doporučeně, byla to rychlovka :-)) na uřady jdu v pondělí, musim se ještě vyfotit
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha a myslím na svatbu pořád, bylo to tak užasný, ten prožitek, prostě dokonalý, že jen tak sedíme a říkáme si, jak to bylo fajn, že bychom si to klidně dali znova :-) a taky není najednou co plánovat a řešit, je nějak prázdno
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Oddací list budeme mít příští týden mají nám zavolat....Na svatbu myslím pořád člověk tím žil nějakou dobu, pak tu byl ten den, který utekl jak voda a najednou je po všem, až mi to je líto...Už máme i fotečky tak se rozplývám ;-) @gejbinka Jsme na tom stejně :s tou svatbou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?