Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám za sebou zkoušku líčení a hned na poprvé se paní kosmetička docela trefila... Udělala jsem pár fotek, tak pak je dám do alba, abyste mi to mohly taky schválit... A pak jsem se navlékla do šatů, vlasy sepnula tak podobně, jak bude vypadat účes zepředu a dala si šperky, abych věděla, jak budu vypadat... Tak pak taky přidám fotky, abyste mohly posoudit, jaká budu nevěsta... A pak jsem ještě letěla ke svědkyni a s ní k její mamince, abysme daly dohromady to moje bolerko... Takže opravdu náročný den... A že jsem teda udělala zase nějaké vývazky nebo šerpy na auto... Ještě přihodím ty fotky a jdu do hajan...
Odpovědět
včera na řešení svatby nebyl čas, byla jsem se podívat jen na ubytování přespolních a v restauraci na orientaci stolů :) za to jsem celé dopoledne odvážela s otcem suť do eko dvoru, byly toho tři vozíky, mám dodřené ruce až k ramenům, to budu krásná nevěsta :D a pak jsem naposledy v práci dotáhla resty, kterým jsem se dlouho vyhýbala a můžu se příští týden vrátit v relativně čistému stolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj dobré ránko, teda ty tvoje tři vozíky suti, to mě po ránu dostalo :-) ale fajn, že máš v práci čistý stůl a nemusíš na ní myslet :-) Mě dělala kadeřnice včera přeliv, nejdřív jsem myslela, že je to moc tmavé, ale dneska ráno se mi to moc líbí :-) Musim si jít dneska vyzvednout perníčky, jako dárečky pro hosty a včera se mi povedlo nastříhat jutu, která přijde jako dekorace na stoly. A to jsem chtěla odpočívat relaxovat a teda to nedám ani náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila tak jsem ti zkoukla líčení a šperky a krása, moc ti to tam sluší :-) žádný nervy, už jen klid, budeš moc pěkná ve svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj teda tak to bych se dost bála, že si zlámu nehty, které si teď střežím jako poklad :) @vera_vila moc krásné líčení, moc ti to sluší!
Odpovědět
@janulka1981 já jdu na nehty dnes, ale včera jsem se po té práci snažila dát dohromady aspoň nehtová lůžka, aby nebyla vysušená, protože omítka dělá s rukama divy :D tak uvidíme jaké mi paní udělá nehty, neměla jsem umělé asi 7 let, od prvního ročníku vysoké..tehdy jsem řekla, že už nikdy :D ale jednou to ještě přežiju.. @vera_vila líčení ti moc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj já jsem právě umělé neměla nikdy a i teď budu mít svoje, proto se o ně tak bojím :-) i domácím pracem se snažím vyhýbat jak to jde 8-)
Odpovědět
@janulka1981 já mám svoje krátké a včera jsem je zkrátila úplně, navíc nestejně dlouhé, tak by to nevypadalo hezky, chvíli tak s umělými vydržím..
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka @janulka1981 @danaruj Ahoj holky, děkuji za pochvalu... Snad se to bude líbit i nastávajícímu...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila líbit se budeš určitě :-) já mám holky nerva, zítra jdu pro ty šaty a po zkušenostech se tam normálně bojim. z toho budu mít střevní potíže :-( ale aspon mám už všechny kravaty i pro děti, taky perníčky co máme jako dárečky mám vyzvednuté, tak ještě zítra manikura, pedikura a mužeme jít na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já se pro změnu začínám těšit, sice pořád řeším nějaké hovadinky ale co už pedikúru mám už za sebou, dneska mě čeká masáž a manikúra, zítra kosmetička... šaty vyzvedávam v pátek, tak snad bude vše ok. držím palec ať je se šaty vše v pořádku a ať nemáš žádné střevní potíže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 díky palce drž :-) já se budu těšit zítra večer, až ty šaty budou doma, budou mi a budou v pořádku :-) tak pak si myslím, že to ze mě spadne a bude to fajn
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gejbinka Taky držím palec ;) Také mě zítra čeká manikúra, kosmetička, masáž ( dárek od ségry) a vyzvednutí šatů. Už je to tady :-)
Odpovědět
mně by zítra měla přijít potahy na židle, přijede první host a dnes jsem byla na nehtech. v pátek už jen depilace a je to vše...a v sobotu snad vyjde počasí..
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já vám závidím ty masáže...tak jsem si aspoň dnes dopřála vanu plnou pěny s takovou generálkou na pátek, takže jsem skoro jak ze škatulky :o) jinak já taky zítra vyzvedávám šaty, cukroví, příjdou mi valašské frgály a přivezou mi moravské koláčky. A pak musím taky trochu poklidit, když už bude v sobotu taková velká návštěva :-) a pátek bude asi ještě nabitější, ale to už bude doma i ženich, tak snad mi taky trochu pomůže. Hlavně aby zítra vytisknul ty noviny... @vera_vila ženich padne na zadek :-) @gejbinka držím taky palce, ale víc kiksů si nemůžou dovolit, tak teď už to půjde jako na drátkách :)
Odpovědět
Já jsem dneska byla na kosmetice, pedikůře a u kadeřnice. Manikůra mě čeká až v pátek...Zítra musíme dokoupit ještě nějaké věcičky a odpoledne už budeme jen relaxovat...Šaty vyzvedávám v pátek a musíme tam odvést veškeré pití, dekorace...no bude to hoňka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oblačno až polojasno, zejména na severu místy přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 st.C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 st.C. Mírný jihozápadní vítr 2 až 5 m/s. Tak nakonec vypadá, že nám počasí snad vyjde dobře!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je pres, co? Teď to teprve začínám pořádně "prožívat" ty nervíky, aby se něco nezapomnělo, aby bylo všechno nachystané, dneska rovnáme výslužky a budou se rozvážet. Zítra pro šaty a na manikůru, nachystat to doma, .... @gejbinka neboj, šaty už budou v pořádku, uvidíš!!!! @vera_vila líčení fakt slušivé!!!! Holky, normálně si chlap ze mě celou dobu dělal srandu, že na svatbu bude mít fialovou hlavu a ono taky fakt. Normálně přišel z práce a měl fialový melír!!! Mě z něj picne, fakt! Naštěstí jen ten smívací, takže to jednou umyl a dobrý, ale já už teď nevím, co od něj čekat, co vymyslí ;-) @janulka1981 já budu mít taky svoje nehty, tak si taky dávám pozor, aby se nějaký nezlomil, ale včera jsem umývala okna a nehtíky dostali zabrat, ale vydržely, tak snad vydrží i do soboty!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zatím nenervím, jen nevím, jestli všechno stihnu... Teď motám vývazky - mám jich teprve třetinu, pak zkusím nazdobit svíčky - to bude masakr, pak mi chybí ta výzdoba na auta - to bude taky hodně zajímavý a ještě si mám dneska dělat nehty, protože zítra se to nebude stíhat už vůbec, bo se bude jezdit po nákupech, pro cukroví, pro dort, pro guláš...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem naštěstí celkem v klidu, už to prostě nehrotím, řeším jen co je potřeba a kdyby něco tak maximálně nebude něco dokonalé, ale fakt nemá cenu se zbytečně stresovat ;-) Já se začínám konečně i těšit....
Odpovědět
Já ještě dneska musím vymyslet jak zabalit tombolu, dodělat krabici a začínám balit věci na víkend, jsem zvědavá kolik toho doma zapomeneme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy Tak na to jsem taky zvědavá...jako k nám na byt to není daleko, ale pokud něco zapomenou rodičové, tak to už bude horší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila teda jo, ty toho musíš ještě stihnout. Já teda taky lítám od nevidim do nevidim, teď dodělávám noviny, zdobila jsem auta, ať je to nachystané v krabici a jen se to tam připevní. Rozváželi jsme výslužky. Zítra nachystat něco na občerstvení, pro šaty, na manikůru, rozvést zbytek výslužek (to je taky nápad!!!!) No je to šílené. Přijde mi, že nic nestihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha njn... Teď se patlám s výzdobou aut... Ale vývazky mám hotové a svíčky nazdobené... Bolerko už je taky doma... teď tu byli sestra se švagrem kvůli zítřku, kdy tam máme všechno navézt...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha fialovým melírem přítele si mě pobavila :-) paráda, já byla na nehtech a taky dobrý na nohou mám zelené nehtiky, když už nemám zelené botky a v saloně? holky je to všechno o lidech, dneska tam byly dvě holčiny a paráda, staraly se o mě, pomáhaly, ukazovaly, no nádhera, jsem se tam cítila skvěle opečovávaná, takže šatky mám super, lepší než předtím, je to prostě v chování lidí co vám dovedou všechno znechutit. Taky mám jmenovky a připravené krabice v předsíni, zítra to odvezeme do restaurace do práce výslužky a je to, pak se někde zhroutím :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha tak to je vtipný ženich :o) sranda musí být :) tak jsme skoro vše, co jsme chtěli, dneska zvládli, jen jsem neuklízela, tak snad to zítra zvládne přítel. Už mám nachystanou i tombolu, vytisknuté noviny, doma veškeré koláčky a cukroví a samozřejmě šaty...hned bych si je zase zkusila :) zítra musím napéct slané záviny na sobotní pohoštění před odjezdem na obřad, možná i nějaký koláč spáchám, budu mít dost pomocnic, tak to snad půjde, ještě výslužky musíme dodělat a taky ty výzdoby na auto, uff, odpoledne pak jedem do restaurace všechno zavézt a vyzdobit stoly a pak na nehty, večer pak hlavně komplet údržba ve vaně...no je to trošku stres teda už @gejbinka tak to je super, že to proběhlo dobře, tak jsi hned zase klidnější, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě nervíky kupodivu přešly :) Dneska jsem měla taková hýčkací den - manikúra, masáž, kosmetika, vyzvednutí šatů a vína na večer. Zítra rozdělování výslužek a převážení věcí na správná místa a spaní u rodičů. Hrozně to letí !!!! @jihajiha fialový melír je vtipný, držím palce, ať nevymyslí něco horšího :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin hýčkací den závidím těžce :-) dneska máme samé ježdění, že si na ten zítřek ani neodpočinu, tak zatim papa at to všem dobře vyjde
Odpovědět
já dnes byla na škubání kníru, obočí, rukou a nohou a snad už je vše přichystané. večer napeču pár závinů, zajdeme nazdobit restauraci a bude :) včera mě trochu popadla panika, že po 26 letech přijdu o příjmení..ale to se vstřebá :) a teď máme v kuchyni manufakturu, přijel kamarád z polska a děláme mé milované pierogi :) zábava na celé odpoledne :) aspoň utečeme od příprav..
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka hlavně si to užij! Holky, všechny si to zítra moc užijte - i já se budu snažit!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?