Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha jojo muj je v pohodě co se nervovat, když to stačí týden před ne :-)) vždyt jde jenom o svatbu :-) já jsem ale taky někdy na věci docela lempl a pak se divim, když nestiham nebo když něco není :-)) a pršííí? tady je moc pěkně, sluníčko, jen trochu vítr, tak si říkám, že je to dneska fajn kdyby to takhle bylo i za týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě čeká rozlučka dneska (teda budeme mít s chlapem společnou, dělají nám ji společní kamarádi). Začali jsme malovat sklenice na ubrousky a příbory, máme nazdobené skleničky na čajové svíčky (pak sem přihodím fotky), dneska bych ještě chtěla udělat vývazky a po neděli udělám ozdoby na auta. Oběd v restauraci je taky zajištěn, chladící zařízení a pípa na sudy taky. Oblek ženichovi předán na nažehlení... Já si se zásnubákem starost dělat nemusím, žádný nenám... A co se týče tradice - modré, staré, nové, půjčené - tak modrý bude podvazek, staré jsou šaty, nové jsou boty, půjčené zatím nic nemám, ale možná to bude závoj... JInak příští týden touhle dobou už budu paní S. a budeme pravděpodobně sedět na obědě s rodiči.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no já bych asi byla lehce nervozní, kdyby chlap neměl takhle dlouho oblčení, asi bych ho přizabila!!!! :-) No tady teda od rána prší, to je zajímavý teda ]-( počasí si dělá co chce!!!! @vera_vila juá kdybych neměla tyhle věci už hotové, tak bych fakt nervovala, naštěstí je tohle nachystané. Já za týden budu ještě svobodná, ale už budu nasedat do auta, které mě poveze na vysněné místo. Dneska jsem barvila vlasy mamce i mě ;-) Snad to bude v pohodě!
Odpovědět
Profilova fotka
Vyhlídka počasí od čtvrtka do neděle 14.8.2011 Zpočátku oblačno, místy déšť nebo přeháňky, postupně skoro jasno až polojasno. Nejnižší noční teploty 12 až 8 st.C, postupně 17 až 13 st.C. Nejvyšší denní teploty 18 až 22 st.C, postupně 23 až 27 st.C.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha tak počasí snad dobré, když ten déšt bude na místě, kde nebudeme my :-)) počasí je bláznivý to jo, děti se mi u babí koupou v bazenku a za okny mám fakt sluníčko :-) tak nevim na jak dlouho teda.
Odpovědět
@jihajiha některé holky si dávají snubák na zásnubní, jiné si dají zásnubní na pravou ruku, a to je můj případ :)
Odpovědět
pokud jde o tradici nové, modré atd. já to nějak řešit nebudu..je to vůbec naše tradice? :-) jinak už mám snad vše kromě dekorací na auto, sedla jsem k tomu, ale nešlo mi to a nechtělo se mi jít měřit auta kvůli délce stuh :) včera jsme měli rozlučku, moje byla moc fajn. dostala jsem kufřík poslední pomoci. Přítel měl ve čtvrtek firemní večírek tak jejich rozlučka byla poklidnější, nikdo moc nepil..
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tady už je taky sluníčko a teplo, ale dopoledne propršelo. No já si taky říkám, že ten déšť může být jinde, než tady.... uvidíme, snad!!!! @danaruj sakriš, já ho na pravou ruku nenavlíknu, mám tam větší prst... :-| to by se mi líbilo, ale boužel... Ty už ty mašle na auto chystáš dopředu? Já jsem si říkala, že se to zvládne v den D
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha tak u nás zas před dvěma hodinkama krásně lilo :-) ale aspoň se pročistil vzduch, ale zas už tady sluníčko svítí :-) přítel odešel na rozlučku, tak jse doma sama a teda je tady nějaký ticho :-)) tak asi skončím relaxem u TV :-)
Odpovědět
@jihajiha já mám právě silnější prst na levé ruce, takže to bude v pohodě :) nejde zvětšit? nechtělo by se mi jej prostě přestat nosit..budeme zdobit jen dvě auta a mašle je přivázaná ke kytici (pro mě) a cylindru (pro přítele) a chci změřit délku kapoty, ať se to tam v sobotu jen přiváže..nebudu u toho, tak ať mám jistotu, že to bude ok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka :-) taky zrovna čekám, kdy mi dojde barva v tiskárně, už to tady na mě pár dní řve ale pořád tiskne. noviny ale stejně nechám vytisknout u ženicha v práci na recyklovaný papír, bude to takové "novinovější" :) a určitě je budu tisknout jen černobíle. Teď tisknu jmenovky na stůl a na výslužky a pak ještě čísla k položkám na tombolu, tak snad mi to výjde :) Rozlučka byla super, bylo nás jen 5 holek a udělaly jsme si takovou normální dámskou jízdu, žádné nesmysly jako striptér apod. @jihajiha taky budu mít asi od každého něco: půjčené šaty a čelenku, nové boty, bižuterii a podprsenku, modrou mašličku na darovaném podvazku, ale taky možná modré "staré" kalhotky to ale ještě uvidím. Taky jsem se holky chtěla poradit, jak budete připevňovat stužky na auta svatebčanů? vepředu za víko motoru ale na střeše? Izolepou? Koukala jsem teď na předpověď a myslím, že by mohlo být docela příjemné počasí, vypadá to, že sprchne jen někde a občas a jinak bude polojasno a až 25 st., to zní ideálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 to s těmi novinami se máš, že je máš jak a kde vytisknout :-) bude to určitě pěkné :-)) já jmenovky dodělávám i zasedací pořádek. a k těm autum nevím, jeslti izolepa bude to nejlepší, aby třeba se pak nesloupla i s lakem, vim, že se to nějak přibouchává do dveří nebo za zrcátka popřípadě přísavkami se to přidělává :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gejbinka no jo, jenže když otevřeš dveře, tak to spadne, že jo...už o tom dlouho přemýšlím a fakt nevím...a přísavky by u těch stužek byly asi moc nápadné, na šerpy je ale dám. Teď jsem vyrobila první mašli z organzy na auto a váhám, jestli nemám udělat jen bílou výzdobu na auta nebo jestli to míchat s oranžovou, ale nechám to asi i s tou oranžovou, ať je to veselejší, když už tam nebudu mít žádnou kytku ani jinou ozdobu, jen tu šerpu
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Já budu mít šerpy na autech do véčka a přivázané s vlajícím cancourem k zrcátkům. Ostatní auta budou mít jen mašle na zrcátkách...
Odpovědět
@janulka1981 budeme zdobit jen moje a přítelovo auto a to bude na přísavkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpátky z Tater. Nic nezlomeno a neodřeno, takže se můžu vrhnout do finální fáze příprav :) Také jsem koukala na počasí...každý den se to mění, ale pokud by to bylo nad dvacet stupňů a bez deště, tak to bude super ;) Zítra nás čeká schůzka s oddávajícím a s panem provozním v místě hostiny, tak se těším a doufám nebude žádný problém. Bude to náročný týden, ale zvládneme to nebojte :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin tak super, jsi se vrátila odpočinutá se spoustou zážitků viď :-) no perný týden to bude :-) já už dneska nevim, kam dřív skočit. hlavně se ve čtvrtek těším na vyzvedávání šatů, doufám, že po zkušenostech to budou ty co chci a hlavně mi budou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Určitě už budou perfektní neboj ;) Jo jo zážitků hodně, nohy uchozené, ale stálo to za to. Docela jsem si pročistila hlavu a teď se na to vrhnout. Každý den mám teď několik úkolů, ale vlastně se na ně těším :) Jedinou komplikaci co jsem zaznamenala, tak to, že mi odřekla paní manikúru, ale hnedka jsem našla náhradní variantu, takže dobrý. Jinak některý lidi mi přijdou fakt natvrdlí - to, jak to bude mají napsané, ale stejně to pořád chtějí znovu a znovu slyšet...no nic, už to mám nacvičené :)))
Odpovědět
@trckin vítej doma :) holky do kdy budete v práci?já asi jen do úterý a i tak nevím, zda stihnu vše nachystat a zařídit..k tomu kosmetika. depilace, nehty, zítra kadeřník s přítelem. ve čtvrtek už přijede první kamarád (má to 600km tak nemělo cenu, aby přijel na jeden den) a plno dalších věcí..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj Tak já jdu do práce v pondělí a ve středu, jinak mám volno, protože musíme být doma se synátorem, vybuchlo nám fotbalové soustředění, kam měl na těch 5 dní jet... Jinak v pondělí - holička, vyzvednutí obleku z "žehlírny", v úterý - zkouška líčení- ve středu - banka a nákupy, ve čtvrtek - nákupy 2, v pátek - cukroví, dort, nákupy 3, nachystat vše na zahradě, pomoct mamce s přípravou sobotního ranního pohoštění, nažehlit spodničku a šaty a jít spát... a pak už to vypukne... A to každý den po večerech ještě dodělávaní dekorací - vývazky, ozdoby na auta, skleničky na příbory a ubrousky... Možná jedině dobře, že mám ty volna, že si to budu moct dodělat i přes den...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak to já mám volno, děti jsem dala k babice, dneska mě čeká nabarvení hlavy a schůzka s cukrářkou a už mě nějak v okolí žaludku teda není dobře :-) že by nervy??? :-) @vera_vila tak to všechno zvládni v pohodě, syn ti určitě bude pomáhat :-) koukám, že dneska máš taky kadeřnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky "volno" nicméně se synátorem pomocníkem, ale snad už toho nebude tolik a když bude třeba tak bude hlídat babička, která přijela dřív, aby mohla pomoct. Dnes už bych chtěla dodělat ty noviny, harmonogram a ještě mám v plánu zajít do květinářství a podomlouvat se přímo s paní, která mi bude dělat kytku, ať ví přesně, co a jak. A když mi přítel změří auto, tak možná dodělám i ty šerpy. Jinak já zase hůř usínám a třeba hodinu přemýšlím, co ještě musím udělat, na co jsem zapomněla a jak to všechno zkoordinovat. A asi jsem už i trochu nervní, když potřebuju zrovna něco dělat a sápe se na mě malý, tak trochu teču...ale už to budeme mít brzy za sebou :-)
Odpovědět
Dnes a zítra v práci, pak už volno a na pondělí po svatbě taky. Jinak nervy pracují na plné obrátky, ve čtvrtek jsem to nějak neunesla a kvůli prkotině jsem se rozbulela :-S . Vše zařizuji sama s přítelem a nějak to vše na mě padlo. Teď už je to v pohodě, jen ten žaludek mám pořád jako na vodě. Má to výhodu, protože moc nejím, tak hubnu jedna radost 8-) . Pořád nemám jmenovky, kamarád, co mi je slíbil udělat, se zatím neozval (snad si to nerozmyslí), kamarádka, co mi slíbila, že mě oblíkne, tak nejspíš nestihne dojít dřív (jde se ráno česat mimo město). Nesnáším, když mi lidi něco slíbí a pak mi oznámí, že to nepůjde. Jsou to prkotiny, najdu si náhradu, ale mám toho už všeho dost a do toho ještě tohle. Už ať je to za náma, však to nějak dopadne :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jj, jdu taky na dobarvení, aby ten účes vypadal hezky... Tak to spojíme i s druhou zkouškou a definitivní podobou účesu i se změřením časové náročnosti... Tak uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila určitě to dopadne dobře a bude ti to moc slušet :-) já pojedu ještě odevzdat cukrářce košíčky na výslužku a podnos na dort, aby to bylo kompletní :) a furt mi to v hlavě bliká, tuhle sobotu že se vdávám ty jo :-)
Odpovědět
V sobotu jsem vyrazila na poslední zkoušku šatů a byla jsem překvapena - šaty nikdo od mého zkoušení v lednu neměl, takže vypadají nádherně, čisté, hezky nachystané. Raději sem si k nim vzala i bolerko - kdyby bylo ošklivo, ale koukala jsem na předpověď a má bt hezky ;) A sobotní rozlučka se svobodou dopadla hrozně - ještě teď je mi špatně, mam pocit, že jsem někde udělala ostudu, ale nějak si to nepamatuju :-D Nervozní zatím nejsem, tak čekám kdy a jestli vůbec něco přijde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy tak buď ráda, že si to moc nepamatuješ :-) když to nevíš jistě, tak určitě ostuda nebyla :-) a počasí se má vyjasnit i oteplit, tak doufám, že tahle předpověď vydží :-) a šaty, to se máš, to je skvělé, já jdu ve čtvrtek si pro ně a snad to bude taky fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já si teď prodělala dvou denní očistnou kůru. Chtěla jsem zhubnout do svatby 2 kg a podařilo se mi to, ani nevím jak... teda vím, popadla mě střevní chřipka, tak jsem sobotní noc strávila na záchodě 8-( . Včera jsem ležela s teplotou, dneska už je to dobrý, jen se modlím, aby to nechytli ostatní, hlavně syn a "ženich", to by byla síla! @janulka1981 mě bude vázat auta sousedka, která má květinářství a právě říkala, že ty organzy se váží na pant u dveří, aby to nespadlo, nebo pod kapotu, že tam je taky pant. Ale my to budeme mít až za ten pant u dvěří, tam to přivážu provázkem. @rainfairy já si taky po uvážení vzala bolerko, kdyby náhodou, ale snad nebude moc potřeba. Já když mám holé ramena, tak mrznu, tak hlavně, aby nebyla moc zima. Koukala jsem,že pozměnily předpověď a v sobotu by mělo místama pršet, tak snad nebude. @gejbinka mě to taky nějak pořád vrtá hlavou, že už to je tady!!!! Pořád nějaké přípravy, nervy a pak najednou už to bude tady a bude mě mrzet, že to tak rychle uteče!
Odpovědět
Ahoj holky, uz zacinam panikarit. Ze svatebniho salonu se mi uz druhy tyden nikdo neozyva a neodpovida na mejly. Co mam delat? Je to Salon Katy a bojim se abych nenaletela. Jinak vse uz mam zarizene. A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 Tak se tam stav, ať máš jistotu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?