Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak to je teda fakt šílenost... Jak si vůbec může ta baba něco takovýho dovolit k zákaznici? Bych na ni okamžitě podávala stížnost majiteli salonu, protože tohle teda jako fakt by si vůbec dovolit neměla... Ale tak hlavně, že teda máš jiné šatky... Určitě jsou taky pěkné... A ještě bych si tam vydupala slevu za nehorázné chování... Ale tak hlavně, že máš... A když se "usmíváš", tak asi jsou taky krásné a líbí se Ti...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila jsou opravdu krásné a líbí se to ano, ale za tu cenu, já tam skoro brečela, jak zlostí tak naštváním a vubec nechápu co se tamjako dělo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka to věřím, taky bych asi brečela... Ať už proto, že nemám, co jsem chtěla a co jsem si vybrala, i proto, jak se tam chovali... Ale tak hlavně, že se to nějak vyřešilo a doufej, že to nejhorší už máš za sebou...
Odpovědět
@gejbinka tak super a neboj, až je budeš vyzvedávat, budou pěkně vyprané a nachystané! ale baba je teda asi pěkná koza...
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám, pořád na to myslím, ale snad je to i dobře, mám je v albumu kdyby jste chtěly mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Jsou moc pěkné, dobrá volba :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin díky moc to potřebuju slyšet :-)
Odpovědět
tak jsem dnes zestárla natolik, že jsem definitině ztratila status studenta..mládí je fuč :( ach jo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak to je teda mazec s těma šatama :-. že se srazily, to je snad špatný vtip, ale ty nové jsou moc krásné a moc ti sluší! Třeba je to nakonec dobře, že to takhle dopadlo, mě se ty nové líbí víc než ty původní. Každopádně jsem trochu znervózněla před středeční zkouškou, ale je to veliký salon v Praze, tak snad tam budou víc profi, při prvním zkoušením to byl super servis, tak doufám, že zachovají standard 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 děkuji a doufám, že ty starosti mít nebudeš a všechno ti dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme byli v restauraci a oba jsme nadšení z přístupu i prostředí a okolí, tam budou krásné fotky, je to starý statek a opravdu krásný, jak venku tak vevnitř, máme variantu při hezkém počasí venku a není problem kdyby pršelo se přesunout dovnitř, vyhovují mi obě varianty, tak už se moc těšíme. i dětské hřiště s trampolínou je bezva :-) tak se děti nebudou nudit. jen mi po včerejší rozlučce bzučí v hlavě, tak to bylo trochu náročnější, ale jsem ráda, že se to zvládlo. tak už jen zasedací pořádek, dát do kupy výzdobu a ve středu zkouška učesu :-)
Odpovědět
my dnes měli sraz s kastelánem, ještě v pátek mi to potvrzoval, volám mu, že jsme teda na hradě a on, že je to hezký, ale že on ne, ani slovo omluvy, že zapomněl! několikrát jsem říkala, že tam máme svatbu za dva týdny a chceme podepsat smlouvu a vybrat místo a on mluvil o svatbě v říjnu, tak jsem říkala, že ji máme v srpnu. Nakonec jsem se s jeho zástupkyní dopátrala smlouvy, která byla nachystaná ale zjistila jsem, že je tam jiný čas pronájmu! Myslela jsem, že mě trefí! Naštěstí tam ten den jiná svatba není, tak doufám, že až tam v týdnu pojedu zase, bude to ok..musím říct, že mě jeho přístup strašně zklamal a upřímně i vyděsil..tak jsem si o narozkách i poplakala :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@danaruj teda tak to je síla :-( jak to mužou takhle zvorat termín a když jste na nečem domluveni, že se pak kastelán ani neomluví? se ti nedivim, že jsi brečela :-( to je něco podobného jako s mými šaty, koukám, že to jednoduchý mít asi jen tak nemužeme
Odpovědět
@gejbinka na tvém příkladě jsem si říkala, že je super, že je to sice záhul, ale zase mám vše potvrzené..mýlila jsem se.snad dopadnu tak dobře, jako ty..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj určitě to bude fajn. a pan kastelán se chytne za nos a bude normálně fungovat :-) si někdy říkám. že to zařizujeme, platíme a stejně nic nemáme jisté
Odpovědět
@gejbinka přítel mi vysvětlil, že v životě jednal již s mnoha kastelány, a že to je velmi zvláštní sorta lidí, kteří přemýšleji tak trochu jinak..tak se s tím snažím smířit, omluvu nečekám a doufám, že to všechno vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak to je super, že jste s restaurací nadšení...
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím Vás dělá se něco jako dožírná u ženicha den po svatbě? jsem opět postavena před hotovou věc jako, že se v neděli jede k nim, i když jsem teda měla uplně jiné plány :-( nevim už jako
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já o tom nic nevím, ale jsem pražanda a tady je to všechno tak trochu bez tradic :) Když jsem byla na svatbě v Poličce, tak se druhý den rodina sešla u nevěsty na oběd a vyfasovala zbytek dortu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u mě v sobotu proběhla bezvadná rozlučka se svobodou :) Čtrnáct holek a všechny byly bezvadné a myslím, že se moc dobře bavily, až jsme si říkaly, že takhle musíme vyrážet častěji :))) Jo a toho stripnéra mi ty mrchy objednali...trošku jsem s tím počítala, tak to nebyl takový šok, ale bylo to fajn, fakt profík, žádné prasárny ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin :-) taky jsem pražanda a někdy zírám, jako čemu se musim přizpusobit, hm u nevěsty tady se prý musí k ženichovi :-) to by se člověk zbláznil :-) díkes s tim asi neuspěju, si někdy řikám ať už je po :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin @gejbinka – holky, z nezájmu rodičů si nic moc nedělejte. Já jsem taky kolikrát z něčeho nadšená a rodiče to nějak nebere, hold to je asi takový nadšení nás nevěst a čekáme hold jinou reakci… @gejbinka – to bych teda nečekala takový jednání v salonu, mě by asi hráblo. Ty jo, to by mě asi vytočilo k nepříčetnosti, kdybych měla zamluvené šaty a paní by mi pak jen tak řekla, že se vysráželi… to je masakr. Já si teda zamlouvala taky úplně nové šaty, tak jsem zvědavá, jeslti nedopadnu jak ty, celkem po tvých peripetiích mám strach. Jinak máte super, že můžete v restauraci i dovnitř. Nám když bude pršet, tak můžeme dovnitř, ale budeme jak sardinky… ach jo a to asi vypadá, že pršet bude!!! Moji bratři, když se ženili, tak se „dožírná“ dělala. Mamka počítá i stím, že se po mojí svatbě sleze příbuzenstvo u nás,… jak kdyby už nemohl být klid. Teď si říkám, že kdyby to fakt člověk všechno věděl, tak se vezme potají a je klid. @danaruj, taky se vám to nějak zamotává s tím hradem. Člověk si říká. že je všechno zamluvené, zajištěné a bude klid, ale ono se to 14 dní před svatbou nějak s..e. Já jsem teď ještě zjistila, že jak se tady peče cukroví doma, tak lidi ( vzdálení příbuzní ) nosí třeba másla, vajíčka, prostě ingredience, ze kterých se peče cukroví a pak teda čekají, že dostanou výslužku. Prý se to tak dělávalo, ale ono to funguje i teď!!!! Já fakt zírám. Výslužky jen naskakují, ještě že to fakt dělá mamka doma!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak u nás se na ani jedné svatbě nic takového nedělalo a nemyslím, že se vůbec dělat bude... mamka je toho názoru, že když se vdávám už podruhé, vůbec bych neměla mít závoj a mám si to udělat jen ve čtyřech se svědkama a neřešit program svatebního dne, který dostali, aby věděli, kdy se to u nich sleze a kdo jakým autem pojede (za který jsem ještě málem dostala vynadáno) a já nevím co... Takže já budu ráda, když se to u nás bude moct doma sejít... Nechápu, proč bych nemohla mít závoj... Když se budu vdávat podesátý a budu ho chtít mít, tak si ho vezmu, ne? Tohle mi fakt hlava nebere, kde se berou tyhle názory... Na jednu stranu nadává na babičku s dědou, že nechcou přijít na svatbu, protože se vdávám podruhé a oni jsou dost "ze starý školy" (ale svému synovi trpí, že žije s matkou svých dvou dětí na psí knížku - a to jim nevadí) a přitom ona má taky takový divný názor, že prostě druhá svatba (moje jo, partnerova je to první) nemá být taková velká a už vůbec ne se závojem a slavnostníma šatama a já nevím čím... Nerozumím tomu...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila Treba jsou to jenom nervy. Ja kdyz mluvim s mamkou, tak se hnedka nastve a vyjede na me, kvuli vecem, ktere by ji mely byt jedno. Ted kdyz jsem s ni mluvila v sobotu, rekla mi, ze moje kadernice je urcite nanic a ze mi zaridi jinou, nacez jsem rekla, ze prece jen pujdu k te sve. Tak mi vynadala, ze jsem uminena. Nekdy mi to hlava nebere. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskaasimon Nervy mám spíš já... Chci mít tu svatbu prostě perfektní, tak udělám něco navíc, protože chci a protože mě to baví a podle mamky je to zbytečná práce a zabitý čas, který jsem mohla strávit jinak (jo, tak akorát spaním, protože jsem to dělala v noci, když syn spal) a kde jsem to jako viděla, ten program svatebního dne a tak... Nevysvětlíš... To je jak ten vtip s tou krávou a sedlákem, kterýmu spadly kalhoty, zrovna když stál za ní a zvedal jí ocas - prostě nevysvětlíš...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha šaty ti určitě dopadnou dobře, nikdo nemuže mít tolik smůly na šaty jako já :-)) tak držim palce a určo to bude fajn :-) a vy máte v restauračce nějaké malé prostory? my se tam vejdeme krásně, kdyby náhodou pršelo a je to tam tak pěkný, že je mi vlastně fuk, jestli budu venku nebo vevnitř :-) to spíš u obřadu by mi vadilo, že jsem vevnitř a ne venku pod stromem, tak snad nám chvilku pěkné počasí vydrží no. hm a s tou dožirnou jste mě fakt nepotěšili, že se to dělá, asi tomu neuniknu a to sem si řikala, že chci mít fakt klid a pohodu :-( @vera_vila ahojky prosim tě, jak to že tvoje máma tak reaguje? jako že když je to druhá svatba, nemužeš si to tak pěkně užít, co je to za hloupost? a s tim závojem a šaty taky, si myslím že je na tobě co si vezmeš, že nikde není výslovně zakázáno, že na druhé svatbě nemužeš mít bílé šaty a závoj. A hlavně když pro tveho budoucího je to svatba první, tak proč ho o to připravit viď. Prostě si to udělej o svém a zkus se nad tohlle povznest i když vim že to prostě zamrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já nevím, proč tak reaguje... Nějak mi to nejde do hlavy... Snažím se to neřešit, svůj názor jsem jí řekla a ať se s tím popere jak chce... Myslím, že až uvidí ty mašle na zrcátka na auta, tak bude mít zase řeči... Ale mrzí to, to je jasné...
Odpovědět
Profilova fotka
by mě holky sakra zajímalo, pro koho ty svatby děláme??? snad pro sebe ne??? tak co všichni jsou otrávení, všichni něco požadujou, do všeho kecaj. já se ujistila, že jsem uplně pitomá a měla jsem se vdát ve čtyřech a pak jen s kamarádama to zapít a byl by svatej klid a kdyby nedejbože bych se někdy vdavala po druhé, tak jedině bez rodičů, kteří by měli striktní zákaz na svatbu dojít
Odpovědět
@jihajiha to s těma výslužkama jsem nikdy neslyšela..přijde mi to ale šílené, očekávat za suroviny napečené cukroví, takhle to můžete dělat sto let.. @vera_vila proč bys neměla mít závoj? je jedno po kolikáté se vdávat, na nikdo taky už přece neřeší,že se nevdáváme jako panny a máme bílé šaty..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dneska dopřála ÚŽASNOU masáž zad a šíje, jsem teda jak prdlá do palice, unavená a spala bych, ale zádička mám jak miminko pěkně uvolněné, takže hurá do dalšího stresu a zařizování. Zítra jdu na tu zkoušku šatů, tak pak písnu, jak to dopadlo, doufám, že dobře. Dneska se mi zase zdálo o svatbě, začíná mi hrabat. @danaruj no mě ty výslužky taky překvapily. Prý to tak bylo, když se ženili mojí bratři, ale to už je 19 let, takže se zachoval nějaký divný zvyk. Prý sousedky přišli sami a donesli vajíčka atd... tak netuším. @vera_vila mě taky mamka říkala, že si s tím vyhraju, takže oklikou řekla, že chystám kraviny, no ale co, mě je to jedno, chci to mít prostě pěkný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?