Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
@jihajiha já dám se zkouškou (zkusila dvoje líčení) a líčení ve svatební den s tím, že jedu do salonu (kde je i můj kadeřník, který mě bude česat) a bude to za 800. Bude líčit ještě mamky a svědkyni a kadeřník je bude česat a celkově to bude za všechny 3.800.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám stejně jako gejbinka - 1500 Kč za dvě zkoušky a líčení u mě doma. Jinak dneska melírek, takže jsem zase pravá blondýna ;)
Odpovědět
ještě k těm cenám..aby moje odpověď nebyla zavádějící, je to dost drahé kadeřnictví v centru brna, kadeřník už mě stříhá asi pět let a dává mi podstatně nižší cenu než by dal někomu "cizímu" a vizážistka je jeho slečna, takže i ta nám vyšla hodně vstříc..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla zkoušku líčení jednu ale byla sem tam asi 3hodiny a zkoušely isme různé varianty dokaď isme nekáply na to pravé . Ve svatební den přijede za mnou a díky tomu že je to majitelka salonu kde mám půjčené šaty tak mě to bude stát jen 300kč a na zkoušku účesu jdu v neděli tak sem zvědava a strašně se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha já dám 2400 za líčení i česání dohromady, je v tom jedna zkouška u vizážistky a v den svatby přijede ke mně domů
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že ty ceny hodně skáčou, buď hodně levné nebo drahé. no hlavně abychom byly spokojené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak jste na tom dva týdny do slavného dne? Já doufám, že mi včas příjdou dekorace, abych mohla začít vyrábět dekoraci na auta a vývazky, dnes si objednám závazně kytici a květinovou výzdobu, ženich i mrňous už mají taky v čem jít, jen mi ještě musí přijít pro malého objednané botky a kravata. Ve středu jdu na zkoušku šatů, sami mi ze salonu volali, tak jsem byla ráda, už se na to těším!A ještě si domlouvám schůzku v restauraci pro upřesnění průběhu dne, tak snad na nic důležitého nezapomeneme. Taky ještě vybírám hudbu k obřadu a první tanec a dnes jsem volala do jednoho e-shopu a při vyzvánění jim hrál pochod od Mendelssohna a úplně mi přitom běhal mráz po zádech a měla jsem slzy v očích, takže si ho při příchodu fakt nechám zahrát.
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 já teď nevim, jak na tom jsem, protože mám nervy z dnešní zkoušky šatů :-) dávám příští týden děti na prázdniny k babičce a chci dotvořit poslední věci, jako meníčko a tak :-) a taky oblíknout ženicha, jinak si myslím, že je snad všechno zařízeno, no ale nevim :-) a do restaurace se chystáme v neděli. tak ať ti přijdou dekorace a mužeš tvořit :-)
Odpovědět
@janulka1981 mně chybí kravata a košile pro mého otce, vyrobit dekorace na auta a mašle na židle (materiál mám) a nemám šaty na převlečení..Včera jsem strávila hodinu v peek and cloppenburg, jedny strašně hezké jsem si úplně zamilovala, ale byly mi velké..tak se tam dnes zajdu ještě podívat co to je zač, a obvolám peeky v Praze a Bratislavě a pak zvážím, zda má cenu tam v neděli vyrazit..nebo v pondělí..bNevím ale, jak to zařídit, v neděli mám narozeniny, tím pádem posezení s rodiči, schůzku s kastelánem a cesta do Prahy nebo Bratislavy je jaksi nad plán..
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka držím palce ať už zkouška dopadne dobře, uvidíš, že to bude zase v pohodě @danaruj no jo, šaty na převlečení taky ještě nemám, včera jsem po nich koukala, zaujaly mně jen jedny ve Van Graafu na Václaváku, byly černobílé a spíš víc černé než bílé a hlavně stály 1800, tak to za ně dát nechci, no v nejhorším si vezmu nějaké letní, které mám doma, akorát že nemám žádné bílé ani laděné do barvy svatby, no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám z te zkoušky nervy, jako že se mi ty šaty už nebudou líbit a budu mít celý den zkažený asi jsem uplně pitomá
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 no my máme snad taky všechno připravené, ještě se musí doopravit oblečení pro syna, ale snad jinak je to všechno tak nějak nachystané. Je to neskutečný, jak to uteklo!!!! @gejbinka hlavně klid, uvidíš, že to dneska dobře dopadne, ale na tvém místě bych nervovala taky!!!! Ale bude to OK, tomu věřím. Holky, já teď začala řešit, co s nehtama. Necháte si je udělat, nebo budete zdobit doma? Dneska jsem si zkoušela francouzkou manikůru, ale nějak se mi nedaří, tak se asi svěřím do rukou profesionálů! Uvidíme ještě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jihajiha uteklo to strašně rychle, já si pořád říkala kolik mám času a prd :-) no snad to dopadne dobře, jsem pořád v háji z te nepovedene schuzky tak doufám, že mě to dneska přejde. a nehty mi dělá kamarádka, jen jemnou francouzskou, nechci umělý ani třpytky prostě jen něco elegantního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka neboj, fakt do dneska dobře dopadne!!!! :-) Uvidíš!!!! Já právě nejsem zvyklá na gelové nehty, nikdy jsem je neměla, svoje nehty mám kvalitní a tvrdý, takže stačí to jen upravit, právě bych taky chtěla jen tu francouzkou, no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha já bych nehty doma nezvládla, tak si je nechám udělat, mám koupený nějaký poukaz z vykupto na hodinovou welness manikůru, tak doufám, že si při tom na chvíli i odpočinu a nakonec mi udělají francouzskou manikůru, jen se ještě musím objednat, sice jsem paní už volala, ale je do konce července na dovolené, tak snad na mě nezapomene a bude tam mít místo @gejbinka neboooj, teď už to všechno půjde hladce a ani bych se nebála, že už se ti ty šaty nebudou líbit. Však nám dáš vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Určitě je budeš mít super nachystané, další ostudu si už nemůžou dovolit. Bude to vážně dobré, uvidíš :) @danaruj Kdyby jsi nechtěla cestovat, tak co tahle si ty větší šaty upravit u švadleny ? Já si šaty na převlečení objednávala přes net, ale byly mi větší, tak jsem si je nechala za 250 Kč upravit. @jihajiha @janulka1981 My snad taky máme vše připravené, jen trošku pořešit logistiku - kdy, kdo a kam co rozveze a je to. Ještě mě tedy čeká vše vysvětlit tchýni...vůbec se o svatbu nezajímá a jsem z toho už trošku nervózní, tak k ní v neděli zajedeme vše jí vysvětlím, ať ví jak ten den bude probíhat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Jinak nehty nechám profesionálce, ale jen úpravu těch svých, gelové nechci. Myslím, že to taky bude francouzská manikura ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin nad logistikou se taky ještě musím pořádně zamyslet, hlavně toho co nejvíc delegovat na někoho jiného :-) jinak co se týká toho zájmu, tak u nás se tchýně ani moje mamka moc nezajímají, že by se třeba ptaly, co už máme atd. ale zase lepší, než kdyby se do toho chtěly moc montovat, takhle to máme tak jak chceme, tak je jen něčím zaúkoluju a hotovo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Já jsem ráda, že nám do toho nikdo nemluví a tchýni ani ničím zaúkolovat nechci, jen bych byla ráda, aby věděla jak se tam dostane, kdo ji poveze a že povede ženicha k oltáři. My se nevídáme moc často, ale začátkem července jsme společně strávili tři dny na chalupě a ona se za celou dobu o svatbě ani nezmínila. Trochu mě to mrzí, přeci jenom se jí žení syn. Jo a taky bych docela ráda věděla, co si třeba vezme na sebe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha @janulka1981 @trckin holky díkes moc za uklidnění :-) pak písnu, samé dobré zprávy doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin z tchyně si nic nedělej :-) u nás taky zájem není vidět, občas tedy zmínka, ale spíš se řešila svatba dcery její kolegyně z práce než naše :-) ale zas má pěkný kostýmek a dokonce sladěný do barev svatby, tak to jsem upřimně zírala a byla fakt ráda
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já ten její ohoz budu mít asi jako překvápko :) S těma kolegyněma v práci jsi mi připomněla její reakci na naše svatební oznámení - nezastihli jsme jí doma, takže jsme jí ho tam nechali a nic. Pavel jí po pár dnech psal mail, jestli našla oznámení, a ona :" jo jo našla, je hezký, holkám se v práci líbilo".
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin :-) hele ono to bude tak všude stejný, dělá jako že nic, ticho po pěšině, pak občas zaslechneš, že to je hrozný, že oni to dělaj jinak a měli to jinak, no to je těžký, a s tim oznámenim dobrý :-) mi měli něco podobnýho neřekli nic až potom jojo hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Asi to pro ně musí být těžký "vzdávat" se syna, ale přeci jenom se známe už nějaké ty roky a čekala jsem trošku víc nadšení. No nic no, ona je taková. Zrovna přestavuje chalupu, takže ji spíš zajímají dlaždičky v koupelně. Jinak jí mám ale ráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin já si vždycky říkám, že uvidím, až moji kluci domu přivedou nějakou takovou :-)) co budu dělat já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak já jestli u té mojí nekecá ceník, tak měla nabídku 800 s jednou zkouškou... Doufám, že je v tom i to, že přijede ve svatební den za mnou... Je místní, takže by to snad neměl být problém, ale to s ní domluvím až na zkoušce toho 9.8. Tak jsem zvědavá... Už bych mohla mít i konečnou verzi svatebního účesu, tak bude moct kombinovat a ladit i s tím... Tak uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha A co se týče nehtíků, tak já ty svoje mám v takovém stavu, že nebudu schopná zajistit, aby mi všechny dorostly do stejné délky a dala se na ně udělat francouzská, takže já si nehty budu dělat sama, gelovky s francouzskýma bílýma špičkama a na prsteníček nějaký kamínek... Zkusím to pár dní před svatbou, aby kdyžtak byla rezerva na opravu u odbornice, ale protože se s ní nebudu malovat a objednala jsem si rovnou bílé špičky, tak by se to mohlo podařit... @janulka1981 Jinak já jsem teď týden s ničím nehnula, ale doma už bych měla mít všechno na ozdoby na auta, na vývazky, na poště by měly být ještě nějaké perličky na silonu, bublifuky, čelenka a bižu, pak taky obleček a kravatka pro syna, tak už by to snad mohlo být tak nějak všechno... A pak všem předat plán svatebního dne... Hudbu neřeším, to má v režii muzikant ze zámku a první svatební tanec ještě vymyslím, protože u nás to bude maximálně nějaký ploužák, ale bohužel jsem nenašla nic takového, co by nás symbolizovalo, nebo co by mě fakt "chytlo"... Tak uvidím... Ještě mám na přemýšlení 14 dní...
Odpovědět
@jihajiha já mám svoje nehty krátké, sice by bylo možné je jen nalakovat a upravit, ale odhodlala jsem se po šesti jetech ke gelovým nehtům..ale nechám si je jen chvíli, minule jsem je měla dva měsíce a nehty se z toho dostávaly rok..a to už fakt nechci :D jinak dnes jsem si byla pro upravený smoking a upravené, vyprané a vyžehlené šatky :) mám radost, tak teď ještě cesta do Bratislavy pro šaty na převlečení..přemýšlela jsem jak to zkloubit s mou oslavou narozenin a nakonec do Bratislavy pojedu v pondělí ráno do úterka nebo jen do večera. Šaty tam mám odložené, tak snad padnou..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak mám šatky :-)) ale anabáze šílená a mám uplně jiné, než jsem měla zamluvené a než jsem chtěla :-( šaty sice připravené a ač mě změřila pani ve středu osobně, tak šaty totálně nepadly, korzet neseděl, nedopla ho. sukně byla divná zplihlá. hned mě osočila, že ty šaty jsem nikdy dopnout nemohla, a že jsem připrala. ji říkam, že toho si rozhodně vědoma nejsem a i kamarádky, co byly se mnou jen kroutili hlavou, tak tam stojim, skoro brečim a ji nic nenapadlo, jako že to prostě není možný, že neví. tak ji napadla pochvili poradi s nějakou kolegyní, že tam teda jako když budu chtít dodělá šněrovačku, to jsem zamítla, dojem z šatu šilenej no hnus. do toho mě furt osočovala, že když teda tvrdim, že mi byly, to už jsem se neudržela, řekla že si vyprošuju takový jednání a za tu cenu, že bych ráda odpovídající zboží. a že chci zkusit jiné šaty nebo vrátit zálohu
Odpovědět
Profilova fotka
to paní se evidentě nechtělo řešit jiné šaty, ale kamarádka, jedny co se jí zdály fajn, přinesla. no šaty krásný, naprosto dokonale padly, prostě nádhera :-) jsem vděčná, že je našla :-) a já se paní hned ptám, jaká že je to velikost, protože u těch prvních mi tvrdila, že je to 38/40 a tyhle mi přišly snad ještě užší. a ona že to tak brát nemužu, že každý šaty jsou jiný a že i oni ty velikosti maj pokaždé jiné, že tím se řídít nemužu, hahaha. a dodatečně, když už jsem tyhle nové měla zamluvené, z ní vypadlo že tamty byly z bavlny, že se vysrážela a že i ta sukně není škrobená a vypadá prostě jinak po x použitích a vypráních no hahaha. sice mám užasné šatky a dokonce levnější, ale dojem nic moc a upřimně se bojim, až si je budu vyzvedávat, aby se nestal nějaký zádrhel protože jim prostě už nevěřim. ale kde hledat něco jiného že :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?