Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha já do vlasů živou dávat nebudu, pokud ano, tak tam budu mít maximálně nějaké drobné látkové, ale spíš myslím, že mi tam do drdolů dá kadeřnice vlásenky s perličkama, takže jsem kytí do vlasů u květinářky neřešila... jestli tam budu mít čelenku a závoj (který ještě mimochodem musím zajít domluvit někam do salonu, ale nevím, jestli 14 dní před svatbou ještě bude někde nějaký k dispozici), tak tam asi nic moc už ani cpát nebudeme...
Odpovědět
nad vláskama taky přemýšlím, budu mít hladký účes a krátký závoj a přemýšlím, zda tam dát nějaké ozdoby nebo ne. živých květin se ale bojím. Dnes jsem odnesla šaty k úpravě :) poslední věc co chyběla..Nemáte některá zkušenost se smokingy? Bývají rovné či vypasované? Přítel se v tom svém najednou necítí, je rovný a přemýšlíme o zúžení..
Odpovědět
Jedeme si vyzvednout prstýnky! Hurá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Předpověď počasí... tak uvidíme III. Dekáda 11.8.-20.8.: Očekáváme návrat proměnlivého charakteru počasí s velkou oblačností a četnějšími srážkami, které budou převážně bouřkového charakteru. Ubývání oblačnosti a srážek bude jen krátkodobé a pravděpodobnější ve druhé polovině dekády. Nejnižší noční teploty 14 až 8 st.C. Nejvyšší denní teploty 19 až 25 st.C, ve dnech se zmenšenou oblačností do 28 st.C.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha paráda bouřek jsem si užila na dovče, tak proč by nemohlo pršet i na svatbě :-) ale i přes déšt a zvedlou vodu je návrat do reality krušný. a jak tady pokračujete? už se zvyšuje nervozita?
Odpovědět
Jo ja jsem tak nervozni, ze jsem se osypala :-) Na pohotovsti mi rekli bud to mam stipnuti a nebo stres dela sve. Mam jen pulku obliceje neteklou tak doufam, ze to smizi :-) Pritel mi rika dalmatine, protoze se mi udelaly i pupinky na rukach. Budu opravdu nadherna :-) Dostala jsem 2 injekce a snad rano se zase nezhrozim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak já se teď dovoluju, tak já teď rozhodně nestresuju... Ale vrátím se a budu stresovat šíleně, protože už mi pak bude zbývat jen 14 dní na to, abych udělala vývazky, ozdoby na auta, zařídila manžílkovi svatební dáreček, rozdala plány svatebního dne, připravila skleničky na příbory a ubrousky, zajistila pití, vyzvedla balíčky z pošty s Tomáškovým oblečením a kravatou a ještě drobnůstkama na svatbu, tak jak to tak po sobě čtu, tak jsem sakra nervozní, jestli to vůbec stihnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 teda neřikej, že tě takhle dostal stres??? mě se teda takhle osypávají ruce na jaře, ale šíleně. tak snad to brzo zmizí, hlavně že přítel neztratil smysl pro humor viď :) ještě je čas
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila já se dodovolenkovala, tak se stresuju :-)
Odpovědět
@gejbinka Jo tim se taky uklidnuji. Jsem v nove praci a moc mi nan ni zalezi tak si vsechno moc beru. Svatbu resim porad at je skoro vse perfekni. Pritel mi moc stim nepomaha, ale aspon jezdi semnou na pohotovost a rika, ze to bude urcite super.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 to je největší podpora, když ti říká, že to bude dobrý. a nová práce taky asi nepřidá na klidu.
Odpovědět
@gejbinka Ne, protoze jsem v unoru nasla skvelou praci a za mesic dostala praseci chripku tak me vyhodili. Az ted se mi povedlo neco lepsiho sehnat tak mam strach at zase neonemocnim. Tenhle rok si pripadam jak zakleta princezna :-)))) A z ceho mas nejvetsi strach ty na svatbe?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenulka25 ted si mě dostala, tak to se jen tak někomu nestává ti povim. tak snad tě nevyhodí kvuli vyrážce ne? nevy mám z toho, at všichni přijdou a vyvede se všechno v pohodě víš, at se to líbí a je zábava, jeslti mi něco bude chybět nebo nebude tak dokonalé, mě zas tak netrápí. a po té propršené dovolené, by mi snad nevadil už ani ten déšť :-)
Odpovědět
@gejbinka Snad ne :-) Neboj urcite nam to vsem dobre dopadne. A me by nevadilo kdyby bylo zamraceno, jen ten dest aspon na foceni by nemusel byt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 teda jo, to ti teda vůbec nezávidím a upřímně doufám, že mě nečeká taky nejaká stresovka v podobě pupínků na pleti! :-( Holky, chci se zeptat, co ještě zařizujete? Mě nějak došla inspirace, tak nemám co dělat a přitom mi přijde, že nic nemám zařízené!!! Co zařizujete ještě teď?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha já řeším například občerstvení u rodičů nevěsty, mamča zjistila, že má málo skleniček, tak ji nějaké pujčím a řešíme občerstvení. taky si přijdu, jak v takové normální rodince, protože naši ještě malují obývák a halu abych se vdala z čistého :-) ještě že nestaví kamna a na zdech nejsou jelínci jako živí :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no my malovali včera :-) takže taky blázinec, ještě jsme tapetovali dveře, aby nevypadali "odrbaně".... ;-) Pravda, občerstvení řešíme taky, teda zatím moc ne. KOupíme basu piva, párky, papírové tácky, no budem mít hodně to párty nádobí, aby se to nemuselo umývat... Teď koukám do kalendáře, tento týden je to ještě OK, ale ten další - úterý jdu na odpočinkovou masáž, ve středu finální zkouška šatů, čtvrtek zkouška kometiky, volat fotografa na domluvu, zaplatit zálohu na hostinu, volat na autobus.... chjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ty papírový tácky mě nenapadly, mamče je navrhnu, ale skleničky na víno a pití to musí být :-) párky asi taky, chlebíčky něco slaného a koláčky viď? masáž závidím, já jdu na šaty tuhle středu, zkusit si to i s bižu a botama a zítra mám kosmetičku a kadeřnici, taky se nezastavím, je to blázinec ještě mi kamarádka vyrábí šperky a kytku do vlasů, tak uvidím, jak se to stihne. a autobus? taky jsme přemýšleli, ale byl nám rozmluven na jednu stranu mě to mrzí, mohli by všichni pít, no co už ale :-(
Odpovědět
holky nebude blbé když nebudeme řešit občerstvení hostů? u nás doma se sejde jen minimum hostů, jen na převlečení, jedou z daleka, tak samozřejmě dostanou napít a tak ale jídlo se mi řešit nechce, já tam navíc ani nebudu, jedu od svědkyně..A po obřadu už vůbec nevím, napsala jsem na svatební webovky, že je tam pauza mezi obřadem a hostinou (kvůli focení), a že ji lidi můžou využít k odvozu aut, k procházce nebo prohlídce místa obřadu...takže myslím, že kdo chce si něco koupí a kdo ne..tak ne..míst obřadu bude pronajaté jen na hodinu a aby měli hosté jinde nachystané občerstvení mi přijde blbost..co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj tak pokud se u vás doma sejde minimum hostí, tak bych to nehrotila, ale aspon něco malého bych jim připravila, jen k tomu pití něco na zobnutí, něco co se dá rychle připravit i sníst :-) a pauzu taky řeším, kvuli focení bude prodleva a myslím, že si přesně hodí auta domu nebo budou koukat na focení, je to v parku nebo se projdou na zámku, ale nic jim nechystám a upřimně doufám, že se to nezblázní, když hodinu na nás počkají, tak je to svatba, fotit se musí a snad jsou lidé v tomhle tolerantní. jen teda pro babičky vezmeme vodu, kdyby měli žízeň a bylo vedro víš.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Já řeším poslední detaily - konečný počet hostů na hostině, jmenovky, rozlučku, parkování, místa na focení, písničky na první tanec...Příští týden máme poslední schůzky s provozními v místě hostiny a večerního rautu a s pánem z naší kapely kvůli repertoáru. Jinak mě čeká nový melír a zkoužka šatů. Pak si na pět dní pojedu vylézt pár vrcholků Tater a v týdnu od 8.8. to propukne - schůzka s oddávajícím, pro víno, pro šaty, pro koláčky, pro dort, masáž, nehty, výzdoba...no bude to mazec :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no my máme plastové kelímky na točené pivo, pak na limonádu menší. Kafe apodobné budeme dávat ve skle, ale ubude hodně nádobí,pak se to jen vyhodí a je uklizeno. No my ten autobus hodně řešili a nakonec jsem za něj ráda. Nemusím řešit kdo pojede jakým autem a s kým, takhle všechny svezeme k našim a pak už se nestaráme o auta. @danaruj my prodlevu při focení vyřešili tím, že se společně vyfotíme a pak lidi odjedou autobusem na hostinu - teda jen na venkovní terasu, kde si budou moct dát něco na pití a až přijedeme z focení, tak přijde rozbíjení talíře a pak nás slavnostně uvedou ke svatební tabuli. My byli na svatbě a to focení bylo celkem dlouhý a lidi to tam nebavilo, ale na druhou stranu se to přežilo taky, lidi to hold budou muset nějak respektovat. Ale na to doma bych něco připravila, pár chlebíčků, osobně by mi bylo blbí, kdyby u našich byli lidi a neměli nachystané nic na stole, ale to je o zvyku.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha prosim tě a co teda budete mít za občerstvení já myslela jen chlebíčky, třeba slaný závin něco ke kafi ale prý mají být třeba párky miniřízečky nebo dokonce guláš??? jako sice máme jídlo později kvuli obřadu a focení to bude hodně pozdní oběd nebo spíš brzká večeře, ale zas nevim aby se to nepřehnalo s tim jidlem
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no my budeme mít párky (sraz je u nevěsty ve 12 hodin, takže jako oběd), no pivo, limo, kafe, víno na pití, možná uděláme pár chlebíčků a to je asi všechno. Je fakt, že jsme přemýšleli o guláši, ale to jsme zavrhli, že by nebyl čas to uvařit a pak pořád ohřívat, jelikož nepřijdou všichni zaráz, takže jen párky. Ale říkám, to asi záleží na každým.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha to je fakt, jen sbírám inspiraci, asi ještě ty párky budou, aby měli jako něco teplého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka My budeme mít pohoštění před obřadem jen kanapky (větší jednohubky) a svatební koláčky - to jim musí stačit :) Na jiných svatbách jsem se ještě setkala s těmi párky. Řízečky a guláš bych nechala na večer ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin větší jednohubky místo chlebíčku to by taky nebylo špatné :-) řízečky nechám na večer ale možná uděláme slaný závin :-) a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Jo jo slaný závin je ňam ňam ;)))
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin viď :-) taky si myslím :-)) zrovna mám teda hlad :-) a nebo párečky v listovém těstíčku taky mnamka
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já po návratu z dovolené s maminkou proberu taky občerstvení hostů, ale asi nějaké chlebíčky objednáme, nebo s mamkou v pátek vyrobíme, možná nějaké jednohubky, budou slané záviny na oslavu, tak možná jeden dáme i na stůl ráno, ale předpokládám, že v 8 hodin se u nás všichni sejdou nasnídaní... Pak nějaká kafe, čaj, limonáda, voda... Na focení jsme pro hosty z kolony zamluvili prohlídku zámku, ta je tak na hodinu, tak by to snad mělo vyjít...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?