Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila mi povidej, tohle tak vysvětlit pár lidičkám, to by bylo krásné. Máš naprosto upravdu
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka to nemá cenu vysvětlovat, to se jim prostě musí říct jako hotové věc, je to Tvůj postoj, Tvůj názor a měli by ho respektovat... A pokud nebudou, tak je to jejich problém, ne Tvůj... Nevysvětluj, prostě řekni, bude to tak a tak a hotovo... Ráda si poslechnu vaše rady a názory, třeba si z nich něco vezmu, třeba něco použiju, ale chci to mít takhle a takhle a tak si to i udělám... hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila já bych někdy chtěla být taky tak rázná, tohle asi neumím, prostě nějaký věci neumím říct rázně, že to chci tak a tak. Do určitých věcí si kecat nenechám, ale něco hold musí být, tak jak to má být... líná huba, holý neštěstí se říká...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dneska jsme byli za provozní v restauraci, tak jsem zvědavá na tu kalkulaci, to bude pálka, ach jo, ale snad to bude stát za to. Jídlo už máme domluvené, večer bude rautík, tak jsem to chtěla, tak to jsem ráda, že to šlo. No ale modlím se, aby opravdu nepršelo. Taneční parket je vlastně na zastřešené terase, ale pokud prý prší, tak z boku tam cáká voda, tak by se tam nedalo být. Tak snad nám to počasí opravdu vyjde nějak dobře!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to tak budeme mit ,po obřadu slavnostní oběd s rodinou a pak se budeme přesouvat na myslivnu kde budou kamaradi prostě všichni. Bude nam tak hrat kapela večer nám bude hrát DJ ,bude se pect prasatko a budeme se bavit a veselit :)
Odpovědět
Profilova fotka
jihajiha : Počasí se táké trošku bojím obřad máme venku v zámeckém parku a večerní párty je taky venku . Musíme věřit že bude krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha No, zase až tak rázná nejsem... Já mám občas silný řeči, ale pak skutek utek... Ale co se týká svatby, tak tu chci fakt mít podle sebe a o to bych se teda i bila :-) Mám prostě svou hlavu... Občas samozřejmě padnu na hubu a pak dám ostatním za pravdu, ale to není případ téhle svatby... Sice taky byla docela narychlo domluvená, ale o to víc si ji chci udělat po svém...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha @mijasekrenca Musíme si holt objednat dobrý počasí, aby nám to všem vyšlo... ona svatba venku je svatba venku...
Odpovědět
Profilova fotka
vera_vila : Já se na tostrašně těším protože to není tak usedlé ,ale máme domluveno že kdyby pršelo tak to bude v obřadní síni ,ale ja strašně nechci :-N taky si do svatby nenecham kecat občas se o to někdo pokusí ,ale já se nedám. Přesně mám svojí představu a tak to prostě bude :-) I když jsem ochodná vyslechnout a popřípadě i dobrého nápadu výužít ,i když sem nejvíce inspirací našla tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mijasekrenca já se taky těším... No, my musíme mít obřad v zahradě za každého počasí... Kdybysme to chtěli na poslední chvíli změnit, budeme muset platit další tisícovku poplatek... Museli jsme si zajistit přístřešek pro oddávajícího, kdyby pršelo, ale my a ostatní svatebčani asi zmokneme... Ale já věřím, že bude krásně (i když horko taky být nemusí-ale radši horko než déšť) a pršet nebude... A ve Vlašimi v parku musí být krásně... Byli jsme tam, ale měli jsme málo času, tak park jsem už nestihli, ale viděli jsme leták a určitě se tam zase někdy kvůli tomu parku vypravíme... aspoň doufám...
Odpovědět
Holky taky to máme skoro celé venku, takže už teď koukám na předpovědi, aby bylo hezky. Každý se mě ptá, co když bude pršet - jaká je varianta, tak říkám, že si vezmou deštník :-D Včera jsem byla na zkoušce účesu a líčení,mam nakonec úplně jinej účes než který jsem původně předpokládála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám, my máme taky obřad venku, ale naštěstí je tam i krytá terasa, takže se to dá operativně změnit i když to nebude už ono.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rainfairy varianta s deštníkem se mi líbí :-) Snad opravdu pršet nebude. My bysme taky byli v háji, tak snad to dopadne dobře.
Odpovědět
holky, 13.8.2011 bude nadherny slunecny den!!! to je jisty!!! :-) neverte pesimistum, co se porad vyptavaji "co kdyz bude prset ?" proste nebude a basta! :-) a s prekvapenim koukam, kolik nas bude mit vsechno venku zrovna v tento den - tak kdyz je nas tolik, to uz snad neco znamena, ne? ;-)
Odpovědět
a nedejte se! je to nase svatba! :-) ja mam teda stesti, ze nasi nelpi na tradicich - protoze my rozhodne nebudeme mit tradicni svatbu, v zadnem ohledu. i kdyz tech zbytecnych problemu, co resi, to je nekdy hruza... ale potom si zas rikam, ze oni to vlastne mysli dobre... a docela jsem se pobavila, jake sny se nam zdaji, mne se napriklad mimo jine zdalo, ze v case obradu me nemohli najit, tak to udelali beze mne a ja na ne potom byla desne nastvana :-D anebo ze jsem nemela usite saty, jen provizorne nastehovane, ani uces a doplnky jsem nestihla a hrozne me to stvalo, ze jsem kvuli tomu vubec nevnimala obrad :-D ale letiiii to strasne, uz mame min nez mesic!!! a jeste tolik veci treba udelat!!! ale saty uz jsou skoro hotove, ja se na ne tak tesiiiim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my to máme taky venku, takže bude krásně :)))
Odpovědět
taky máme obřad venku, ale protože jsem se nechtěla děsit tím, že musím spoléhat na počasí, je tam naštěstí i mokrá varianta..tak uvidíme, snad bude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky bude krásně, to je jasné,taky máme obřad venku!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drzim vam palce....my to mame vevnitr predstavuju si tak 25 stupnu a slunce
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 @wolfina @mmmartinka @danaruj @trckin @vera_vila a ostatní.... holky, teď řeším vývazky... ženich a svědci budou mít korsáž z kytky. To budou mít jako celou dobu, nebo se to pak zdělává třeba po obřadu, přeci jen je to dost velký, aby to nepřekáželo? Já právě přemýšlím, že jsem dělala pro rodiče a svědky vývazky a ti svědci je vlastně mít nebudou, nebo se to dává na tu korsáž, nebo se to přidělává dodatečně. Jsem blbá. Jo jinak se nám svatba pěkně rozrůstá, z původních asi 35 lidí celkem jich bude asi 50, nechci vidět tu pálku, mám z toho strach, že to finančně vyjde strašně, chjo. Měli by na svatbu začít poskytovat nějaký evropský dotace!!!! @gejbinka @wolfina jojo, 25 stupňů by bylo tak akorát!!!!! Tak si teda takový počasí objednávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Já teda myslím, že se to nesundává, že to mají celou dobu, ale podle mě je to jedno... Jde o to, aby byli odlišení na obřad... Takže pokud jsi jim dělala vývazky, tak je možná ani nevyužiješ - maximálně, že by pak tu korsáž sundali a dali si ten vývazek, ale oboje dohromady určitě ne... Já jsem svědkům korsáž neobjednávala, ani kytku, těm udělám akorát velký vývazek... Korsáž bude mít akorát ženich a menší syn, pak maminky kytičku.
Odpovědět
Já mam kytku pro sebe, maminky a babičky...korsáž jen pro ženicha a družička má kytku na ruku. Jinak ostatní budou mít vývazky.
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila děkuji za info. Já jsem fakt pako a už přemýšlím nad každou blbostí. Jinak jsem dělala předběžný rozpočet svatby a vychází to na šílených 100.000 kč!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak to je fakt šílený... Já jsem předběžně došla k nějakým 50.000 Kč, a to tam mám jen odhad za dort a zákusky a za párty... I když zákusky i dort už můžu připočítat téměř na 100%... V podstatě bez té párty a kytek jsme zatím na nějakých 28.000,--, což je docela dobrý...
Odpovědět
Já mam předběžně spočítáno 120 000 kč - šílenost, ale nemám to kde srazit :/ Holky, kdy vyzvedáváte kytky? V den svatby nebo už den předem?
Odpovědět
Profilova fotka
v den svatby ženich
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila ty jo, to máte parádní cenu!!!!!!!!!!!!! Závidím @rainfairy to jsme na tom skoro stejně - v den svatby já.
Odpovědět
Profilova fotka
@rainfairy Kytku bude vyzvedávat v den svatby ženich... Doufám teda, že to půjde a květinářky nám otevřou chvíli dřív... Budu holt fakt překvapená, co mi drahý donese... Do té doby ji asi neuvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak šetřili jsme, kde se dalo... Snad se to bude všem líbit...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no já jsem se snažila taky neutrácet, co se dalo, to jsem udělala doma, nechtěla bych vidět, kdybych nešetřila, tak by svatba vyšla snad na 150.000 a to by byl mazec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?