Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já budu mít asi taky jen mašličky... Myrtu mi v květinářství nabízeli, ale myslím, že tam vyjde docela dost draho... Buksus je levnější, ale ten mi tam nedají a nemám nikoho, kdo by ho pěstoval, že mi ni natrhal snítky... Takže my asi budeme mít jen ty mašličky... Nevím, ale pokud se dělají vývazky takové ty větší (3-cípé), tak tam to beru tak, že už se tam s myrtou nepočítá, to mi přijde už moc přeplácaný... Na myrtu bych udělala opravdu jen jednoduché mašličky... Ale každý má jiný vkus...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila děkuji já doufám, že mašličky stačí, jen jsem si říkala, aby se někdo nedivil nebo neurazil :-) je fakt, že myrta je drahá a taky nikde nemám k natrhání ani buxus. Tak jsem ráda že nejsem sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Je to vaše svatba a když se bude někdo divit, tak ať se diví... Prostě myrtu jsme nesehnali a hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Pozor na modrou dle českých zvyků nevěsta nemá mít na sobě barvy modřin (zelená, modrá, fialová) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zni to desne ale orvu ho u hrbitova
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskaasimon Máš pravdu, proto máme svatbu, takovou jaká se dělá u nás (+/-), ale každého věc co si na svatbě provede a udělá ;-) Hlavně ať jsou všichni spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfina :-)) co orveš u hřbitova? myrtu? dobrý :-)) to jim ani neřikej :-) @vera_vila máš pravdu při rozhovoru s rodiči na to občas zapomínám @raduli13 tak to budu hodně omlácená teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne buksus....no ja v tom za stak nic srasneho nevidim:o)) cernej humor
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 bych to ráda měla po svém víš, ale rodiče trvají na zvycích které mi prostě nic neříkají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak je to pověra, tak jak každá jiná :-D A taky jsem chtěla původně šaty do fialkova nebo aspoň s něčím fialovým, ale nakonec se mi nějak zalíbili i "obyčejné" bílé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfina jasně vždyť jo :-)) hlavně že bude :-)) že bych taky zaskočila pro pár větviček :-))
Odpovědět
Profilova fotka
no vypada to fakt dobre... a kdzy jinde neni neda s enic delat:o))) mylsim zepri tehle historce se jeste vsichni nasmejem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@raduli13 To je asi dost krajové... U nás třeba žádná taková tradice nebo pověra není...
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka To je naprd, když ti do toho kecají...je to přeci vaše svatba. Držím palečky, ať je váš den co nejvíc dle vašich představ a ať se vše nakonec vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila Tak já to četla v nějakém souhrnu nej tradic nebo tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 díky doufám, vždycky mě nalomí, pak to řeším a pak se na to stejně vyprdnu
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak já mám to štěstí, že mi nikdo do ničeho nekecá, všechno si dělám sama podle svýho, tak jak to chci já...
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfina to určitě :-) když holt jinde neroste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila to buď ráda, u nás to sice tragický není, ale občas nějaká poznámka stačí. takový ten styl, já to měla takhle a to se přece dělá, to mě se ježí chlupy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Nemáš zač a nedej se
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 No, tak to já jsem na první svatbě neměla nic fialového ani modrého na sobě (kromě kytice) a byla jsem samá modřina... Teď budu mít šaty fialkové a vím, že rozhodně samá modřina nebudu... Tak ono kdo ví jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila neřešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raduli13 díky nedám :-) až zas bude něco, tak se přijdu poradit :-)) @vera_vila tak to je smutný. Tak teď už bude jenom fajn a barvami to vážně nebude
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosim delae nekdo svatebni mejdna pro kamarady sam?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak to nezávidím... Kamarád mi říkal, že i když čekají miminko, tak na svatbu určitě přijdou, aby viděli, jak se zase posunula móda, že oni v roce 2006 měli svatbu úplně jinou, než jeho brácha o 3 roky později... že prý se v tom strašně mění trendy... Naše mamka si dokonce myslela, když jsme oznamovali, že se budeme brát, že budeme mít svatbu jen se svědkama, někde na úřadě a hotovo... Tak jsem ji hodně rychle vyvedla z omylu... I když se vdávám podruhé, tak tohle bych teda rozhodně neudělala... Ta první svatba stála za prd, měli jsme jen oběd s pár členy rodiny a svědkama a pak šli domů... Teď to tak nechci, chci prostě svatbu se zábavou, s kamarádama, s muzikou, tancem, prostě pěknou... Neznám český tradice, neznám jiný tradice, prostě hraju jen na to, že si ten den chci užít s rodinou, s příbuznými, s přáteli a aby si to s náma užili i všichni ostatní... Snad se mi to podaří...
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfina já...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila prosim kolik budete it tak lidi a tak... me z toho jde uz hlava kolem a kolem
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila tak přesně tak bych to chtěla, kamarádi, zábava, muzika, tanec :-) jen si to užijeme :-) máš to fajn vmyšlený :-)) a ne se ohlížet co by mělo být jak si to kdo představuje a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@wolfina Po obřadu tak do pěti budeme mít rodinu (asi 25 lidí) a pak od pěti kamarády (asi taky nějakých 25-30 lidí)... Kdyžtak můžeme to probrat přeš IP, abys me to tady "nezaplácávaly"...
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Gejbi, tak si to tak udělej... Je to hlavně váš den a komu se to nebude líbit, tak tam nemusí být... Uvidíš, že nakonec se to bude líbit všem, bez ohledu na to, jestli se dodržela ta nebo tamta tradice... Svatba je o vás dvou, o vašem novém začátku, ne o tradicích a pověrách... Tradice jsou sice krásné, ale můj názor je ten, že člověka dost svazují...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?