Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tak a už je to tady :) teď už si asi užíváš u kadeřníka,..... přeju ať vydrží počasí, tohle je lepší než pařák a slunce a fotky jsou taky hezčí pod mrakem :) @lin18 no jako správná nevěsta :) myslím, že málokterá spí celou noc :) všechno dopadne OK :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v kolik vstáváte? My máme obřad na dvanáct a od desíti se budou sjíždět hosté... myslela jsem, že si schrupnout do 7,30 - ale teď mám strach, že to nestihnu...
Odpovědět
@tlap.ka no jo u kadeřnice to byl úžasný relax před svatbou :-D Holky ta svatba je něco úžasného.Opravdu si to užívejte,jak nejlíp budete umět.My se veselili asi do půlnoci a uteklo to ani nevím jak.Už je ze mě mladá paní :) Pak jsme s manželem leželi v posteli a on mi říkal "miluju tě ženo moje ".A já ho taky miluju víc než dřív.je úžasný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip ahojda mladá paní :) tak to je bezva, že jste si to tak hezky užili :) gratuluju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe My mame obrad v jednu, ale obavam se, ze budu strasit uz v sest. Jednak mi malej vstava brzo a druhak urcite nebudu moct dospat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe my měli obřad v 10hod, vstávala jsem v 6hod a nestíhala jsem :) přijeli jsme jen tak tak :) no a mezi námi, stejně nebudeš moct spát a budeš ráno strašit dřív než všichni ostatní :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem...svatba proběhla perfektně...sice pršelo, ale přikoupily se stany a stejně chtěli všichni sedět venku. Odpoledne na mě akorát nějak padlo to nevyspání...myslela jsem že tam vytuhnu na židli...ale pak se to rozchodilo a nakonec jsme pařili až do pěti ráno. Jenom nám zbylo moc moc jídla a pití....ale všichni včetně nás byli moc spokojení a to je hlavní. Jo a perlička...ženich si na radnici zapomněl vzít občanku....takže jsme to měli i s takovou humornou vložkou :-D
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu v 1, sice cca 50 km od bytu, ale na 6:30 už mám být u kadeřnice, tzn. 5:30 vstávat. Kadeřnice hodina a pul, 2 hodiny rikala ze potrebuje vizazistka. V 10:15 jsem snad doma a oblikacka... Pak od 11 prijde zenich, trochu se poseznamujeme, dame par panacku a pred 12 vyjizdime... Snad se nic pos..., protoze je to vypocitany na knop :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda byla u kadeřnice v 7,30, v 9 jsem byla načesaná i nalíčená, v 10 přijeli lidi a v jedenáct byla svatba. Vstávala jsem brzo kvůli nervům....ale jinak by mi v pohodě stačilo v 6,30 @jk83 co ti tam bude vizážistka 2 hodiny dělat?
Odpovědět
vůbec netuším, ptala jsem se, jestli to nemůže b ýt míň, ale prý bohužel ne. Ve středu jdu teprve na zkoušku, tak jsem zvědavá, co všechno se bude 2 hodiny dělat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz to tak ctu, kolik spolkne casu kadereni a liceni, tak zacinam byt presvedcena o tom, ze malovat se a cesat sama bude nejlepsi :-)))) ( aspon zbyde vic casu na sklenicku s holkama :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem Já budu tvořit s budoucí tchýní, ale i tak to bude makačka :D
Odpovědět
Článek se načítá
@lin18 Měla jsem to úplně stejně jako ty.V 7:30 jsem sedla do křesla a v 8:50 jsem už byla učesaná a namalovaná.Byl to fofr a i toho panáčka s holkama jsem stihla ;-) @hadruska
Odpovědět
Profilova fotka
@hohe nam dorazi kadernice uz v sedm rano, ale napred bude cesat sestry, od deviti mne a po mne maminky. Ale ja vstavam normalne o vikendu kolem pul sedme rano (proc bych mela spat, kdyz nemusim do prace, ze ]-( ). Spis jeste do tech deviti budu pobihat a davat instrukce a v devet se zavrou dvere a dej se ruce kadernice a vizazistky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO, já jsem sama zvědavá. Obřad máme už na 9:45, na šest jsem domluvená s kadeřnicí, ale vůbec nemám představu, jak dlouho to bude trvat. S kosmetičkou jsem naštěstí domluvená na zkoušce, tak se aspoň dozvím, jak dlouho to potrvá. Snad to všechno stihnu, ikdyž je to tak brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy asi tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my máme obřad 10:30, vizážistka mi dorazí na půl sedmou a v půl deváté už prý budu stopro hotová. Kolem 9:15 budme odjíždět z domova, aby jsme byli půl hoďky před obřadem na místě a radši vyrazit dřív než později :-) ženich dorazí s kytkou těsně po deváté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 Čauky. A vy jste si zajišťovali sami jídlo a pití? Můžu se zeptat, kolik jste toho měli? My si děláme raut sami a furt váhám, jestli toho je dost :-)
Odpovědět
@hohe Já mám sice obřad od 12:30,ale ve 12hod,tam máme být což znamená že budu vstávat v 6 hod,musím se umýt,pak přijde kaddeřnice,vizážistka oblíkání.Hosté se budou scházet cca v 10:30,aby jsme tak v 11:15 se chytali k odjezdu...
Odpovědět
Ahoj, tak to máme úspěšně za sebou. Všechno se povedlo, měsíce příprav se vyplatily. Všem Vám přeju tak krásnou svatbu, jakou jsem měla já.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak já už to mám za sebou, všechno vyšlo super, pršelo jen chvilku a to jsme byli na radnici a při druhém deštíku už jsme byli v restauraci, pak už bylo hezky i na procházku a focení v parku. Příjemně nás překvapili v restauraci, sami krásně doladili výzdobu, kterou já už tolik neřešila, perfekně plnili každé naše přání a dodrželi vše slíbené - prostě bezva (i finančně), floristka byla skvělá - kytice úžasné a tak to pokračovalo. Prostě plzeňačky mám řadu typů pro super dodavatele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa ahojky...nakonec tam bylo cca 45 lidí a 12 dětí. Měli jsme třípatrový 7mi kilový dort, 130 ks minizákusků, 300 koláčků. Zbyl jen nějakej dort. Z nealka se vypilo 12 1,5 litrových mattonech, 15 litrů kofoly, 15 litrů fanty. Vína jen asi 4 litry (měli jsme nakoupeno 40 litrů). 160 litrů piva. 3 litry slivovice, 2 litry vodky jablíčko. Na jídlo se snědlo 12 grilovaných kuřat, asi 1,5 kg studeného těstovinového salátu. minimum zeleniny, hodně kyselých okurek, asi 20 klobásek. Ale je to asi počasím...my měli zimu a déšť takže všichni jedli radši teplý kuřata než studenej těstovinovej salát...ten by se myslím snědl kdyby venku bylo 30 stupňů. Jo a asi 35 ks rohlíků a dva pecny chleba. No zůstala nám toho hromada....ale nic nechybělo a to jsem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 Díky moc! Uklidnila jsi mě. Myslím, že by nám tomělo taky stačit. My budeme mít na raut max. 40 hostů. Z nealka máme nakoupeno: 28x mattonka (1,5l) 11x neperlivá voda (1,5l) 16l džusu 11x multivitamin (1,5l) 6x kofola (2l) 6x top topic (1,5l) 11x toma slice (2l) 20x cola (2l) 6x tonic (2l) 6x sprite (2l) 3x čaj, 3x instant. káva, 1x mletá káva alko: 10l červeného vína 28l bílého vína 2 sudy (200l) piva 6,5l Jelcin 1,5l vaječňák 1l Fernet 2l Fernet Z 2l vodka 1l rum 0,5l Myslivec 1l Zelená 0,5l čokolikér pohoštění: 2x dort (1x dvoupatrový a 1x dvojsrdce) 4plechy řezů (medovník a izidor) koláčky cukroví (500ks- odeberu z toho na výslužky a na ranní pohoštění) pizza šneky 1x aspik ve tvaru podkovy utopenci nakládaný hermelín 8x kuřecí roláda sýrová roláda štrůdly na slano samuraj 40 porcí 4kg vepřových a kuřecích řízečků 3x obložená mísa uzeninová 3x obložená mísa sýrová ovocná a zeleninová mísa slané zobání (brambůrky, tyčinky, oříšky) A pohoštění na ráno- 30 chlebíčků 1kg párků cukroví+koláčky Tak co myslíš, bude toho dost? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa myslím že to budete jíst ještě týden po svatbě a pít tak rok...jako my :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 No teď když to čtu, tak si to taky myslím. A to jsem před chvilkou volala mamce, ať rychle stopne výrobu vaječný tlačenky :-) Ale jak píšeš ty, hlavně aby nic nechybělo a co nejmíň toho zbylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa tý brďo, to vypadá, že skončíte přepití a přejedení :) to budete jíst fakt hodně dlouho, udělejte z toho výslužky, ať se toho zbavíte :)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa vždycky něco zbyde...nám nezbylo cukroví, zato všechno víno, třeba fernet se nepil vůbec, zato chtěli všichni rum. Já měla nakoupeno jen tři druhy tvrdýho...nechtěla jsem kupovat moc druhů, protože kdyby pak něco pili všichni tak je blbý jim po dvou hodinách říct, že mají přejít na jiný pití a pak třeba zas na něco jinýho. A kupovat tvrdý po deseti litrech třeba šest druhů jsem nechtěla. Taky se vůbec nepila mattonka, spíš jen sladký vody...kofola, fanta. No ale člověk to neodhadne...je to i počasím a tím, jaká je zábava...když se hodně paří tak se víc pije :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 No právě, to neodhadneš. To je nevýhoda, když si děláš takovýhle raut sama a ne v restauraci ;-) My tam nebudeme mít tolik dětí, tak bych řekla, že ženský si zas spíš dají tu mattonku než nějakou sladkou limču a taky bílé vínečko. Chlapi podle mě budou pít nejvíc pivo, sladký vodky, Ferneta. A když už nebude, tak to, co bude :-D A když by ještě něco zbylo, tak se to dopije o víkendu na chaloupce :-) Veškeré sladké - dorty, řezy, koláčky, cukroví nám dělají přítelovo ségry jako svatební dar :-) Když zbyde, samozřejmě rozdáme :-) No příští neděli už budu moudřejší :-D @tlap.ka
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 @utinkaaa u nás padly oba sudy plzně a na víno ani nedošlo a panáků slivovice padlo fakt jen málo a to spíš z hecu opitého bratránka :( jiank zbylo sladkýho i slanýho tak akorát, každá rodina dostala krabičku s výslužkou a něco málo zbylo ještě ke kafču, takže tak akorát :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já začínám mít strach :D Za devět dní je to tu! Chlast ještě nakoupenej není, jídlo je jen nějaký zamluvený, výzdoba snad dopadne dobře, ale to se uvidí. A tak vlastně celá svatba - snad dopadne dobře :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?