Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@smartbear13 Ahoj,bolerko mám připravené,obřad by měl být v zahradě... Mokrá varianta,obřadní síň :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@filovna Tak to já to mám podobdně, já často ve 3:30 ještě nespím a dumám nad svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už je to uděláno, už je to hotovo!!! Všechy ty nervy, problémy a přípravy stály za to a ničeho nelituju. Většina dne předčila naše očekávání. A nebrečte nad počasím. Jaké byly předpovědi na náš den minulé pondělí a jak to skvěle dopadlo! A popravdě, asi by mi nakonec bylo fuk, i kdyby padaly trakaře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak babule pár dotek je v albíčku, tak můžete juknout :)
Odpovědět
@utinkaaa No pomalu pracujou.. :-D .ale není to nic hrozného zatím spím líp než kdy dřív... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no kluci si to užili po svém :) MAtěj celou dobu obřadu běhal s dětma po tom třešňovém sadu a Míša usnul v kočárku, takže byl klid a pak na obědě a doma na zahradě už to byla pohodička :) Matějovi se nejvíc líbilo samozřejmě jezdit aerovkou :) držím palce, ať vám počasí taky vyjde, neztrácej hlavu, nám hlásili taky šeredně a nakonec to bylo v pohodě :)
Odpovědět
je ty máš stejnej termín svatby jako já kde máš svatbu a jak jsi na tom s přípravamy,já už začínám být nervní ještě mi vše nepřišlo ale už jsou to jen maličkosti
Odpovědět
Už se mi blbě spí,se těším po svatbě,že to dospím :-) :-)
Odpovědět
@pavlinka21 Tak to je mazéééc,si nedovedu představit
Odpovědět
No, koukám, že jsme na tom všechny stejně. U nás taky panika vrcholí... v sobotu to vypukne... už 14 dní blbě spíme oba dva a v duchu a ve snech plánujeme, řešíme, realizujeme. Tak všem přeju, a´t všechno dobře dopadne tak, jak má, a nenechte se znervózňovat kritickými poznámkami z okolí, které občas dokážou pěkně rozhodit "sandál" :D
Odpovědět
nemohla jsem si vybrat šaty a nakonec jsem partnerovi koupila oblek v Paříži, neuvěřitelné, ale v jedné části Paříže byl co druhý obchod se svatebníma věcma, hodně tam má obchody arabové, za super cenu má krásný oblek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kacenka255 My máme jako předkrm kachní paštiku v pistáciovém kabátku s brusinkovou omáčkou, polévka je klasická játrová, mezichod čerstvý sýr s olivovým tapenade, hlavní jídlo vepřovou panenku s hovězími líčky na portském víně a bramborovo-porkové puree a dezert klasický dort. Ale ono asi záleží, co nabízí právě ta restaurace, kde to budete pořádat :) Tak ať dobře pořídíte, už je celkem čas :))
Odpovědět
Předkrm:Bruscheta s rajčaty a mozarelou Polévka:klasika s knedlíčky Hl.chod:Kuřecí steak,smetanová omáčka a americké brambory Desert:Dort a káva
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hlavně to s tím jídlem nepřehánějte :) my jsme měli jen knedlíčkovou polévku a pak knedlo vepřo zelo a byli jsme plní, že jsme si dort vezli už domů a dávali jsme si ho ke kafču až dýl :) a popravdě jsem z toho víkendu přežraná ještě teď :)
Odpovědět
Profilova fotka
@peetruszka Gratuluju :)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít k obědu guláš a potom raut, kde bude hlavně zelenina, maso, chlebíčky a takový prkotiny :) Vůbec nevím, kdy to budeme všechno chystat...
Odpovědět
@avernia Ahoj, koukam, ze mate podobne slozite a netradicni menu jako my (kachni prsicka, vyvar, plnena krepelka), prozradis mi orientacne na jakou cenu jste se dostali? Zda se mi ze nas catering je drobet predrazeny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tetenko Tak nám to vychází na asi 480,-/za jídlo + dort náš vychází asi 110,-/porci. Jsme za takovou cenu šťastní, kdybychom zůstali u původně vybraného hotelu, dostali bychom se mnohem výše. Kolik si účtuje ten Váš catering?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, spolunevěsty, jaké máme vyhlídky na 16. června s počasím? bojím se tovíc zjišťovat, mám svatbu venku :-)
Odpovědět
Ahoj ženský :-) , vůbec už nestíhám sem chodit.Před hodinou jsem dodělala poslední dva dorty.Zítra vše vezeme do restaurace a budu se zkrášlovat a hlavně se věnovat mojí maličké,na kterou jsem neměla moc času a už po mně tesknila.Tatínek jí nestačí :-) Kupodivu na nervozitu není čas,jsem až podezřele klidná :-D Počasí snad vyjde.Tak se tu mějte,já jdu padnout za vlast :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spiklenka my mame taky svatbu venku, tak porad doufam..... Ale nebudu se stresovat, kdyz ani predpoved na den dopredu neumi ti nasi meteorologicti umelci odhadnout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip a ostatní, tak na zítra držím palečky, ať počasí vyjde jak má :) pořádně si to užijte, strašně rychle to totiž uteče :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 to máš pravdu, třeba umělkyně Honsová ví vždycky kulový
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka jj, přesně tak...strašně rychle ten celý den utekl..
Odpovědět
Profilova fotka
holky mi to máme přesně 14 dní do svatby, nervozita zatím nic, vše by mělo být domluvené, už jen ten týden před svatbou všechno vyzvednout připravit a pak už si to snad jen užít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dominiqque taky budeme chystat raut, nějaké obložené mísy, zeleninu, ovoce a sladké a taky vůbec nevím, jak to vše budeme stíhat... a hlavně nevím s kým budu tvořit, asi sama... @spiklenka počasí zatím vypadá velice slibně....snad se to nepokazí...
Odpovědět
@tlap.ka děkuju moc :) ještě si to neuvědomuju,že je to vlastně už zítra :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to teda bude svatba....spát jsem šla v jednu a od čtyř už jsem vzhůru....áááách bože....
Odpovědět
@lin18 V klidu, to bude dobrý, člověk je schopný fungovat i při spánkovém deficitu, obzvlášť, když se děje něco vzrušujícího, což svatba většinou bývá. Neřeš, že jsi moc nespala a pořádně si ji užij! Přeji, ať vše probíhá dle tvých představ.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?