Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala, ale bohužel také nejsem ofiko požádaná :( přítel přišel s tím, že svatba by měla být příští rok 2012. Pořád se k ničemu nemá :( ikdyž příležitostí už měl dost. Ráda bych se vdávala v červnu, ale když se nerozhoupe tak to nestihnu :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se přidávám, svatba by měla být 2.6. (do teď jsme měli výročí 4.6. tak se to bude dobře pamatovat ;-) ) Taky bych chtěla mít aspon datum a místo jasné :-( , ale rezervovat to prý můžeme až po Novém roce, tak snad nás nikdo nepředběhne. Zajímavé že někde jsou tak hodní a vše jde zařídit a někde ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahjojte holky, my máme svatbu naplánovanou na červenec, ale termín ještě nemáme zajištěný.Svatební obřad a hostinu by jsme chtěli mít v penzionu Ben v Polance nad Odrou, obřad bud na terase púenzionu, anebo v blízkém parku.Svatbu budeme mít malou.I snámi a 4 detmi nás bude asi 16.Budu ráda, když by se někdo našel na dopisování, na rady.....papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
@parketka27 ahojky na Morávce je hotel Lipový je tam krásně n ově zrekonstruované pokoje a svatbu ti tam udělají all inclusive, paní nám říkala že to vyjde na osobu na 1500,- a v ceně je zahrnutý oběd, přípitek, výzdoba, ubytování, teplý a studený raut na večer, ubytování, snídaně, jen sebou dovézt cukroví a dorty, jinak o vše se postarají oni.Nájem místnosti se neplatí a můýete slavit klidně až do rána.A alko, nealko je v ceně.Chtěli jsme tam mít svatbu, ale nakonec jsme se rozhodli, že uděláme svatbu v Ostravě.Tak snad jsem ti trošku poradila.
Odpovědět
Profilova fotka
@majtina ono asi záleží, kde to chcete mít, tam, kde jsou svatby časté, tak asi to trvá déle a vypisují termíny, ale já to budu mít pod matrikou, která těch svateb nemá za rok moc, tak jsou rádi za každou, taťka ani nevěřil tomu, že to město vůbec svoji matriku má :-D
Odpovědět
Tak my nemůžeme mít stanovený termín, protože pořád nemáme místo. Radnice u nás není tak hrozná, ale je to až ta poslední možnost. Asi jsem moc náročná, na všem si něco najdu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No mi to právě také nemáme na radnici, ale asi jsem měla štěstí a narazila jsem na skvělou paní matrikářku :-D Byla moc hodná a trpělivě mi odpovídala na moje otázky :-)
Odpovědět
@maracuja Tak mně je matrika k ničemu, když nemáme místo :-| Hledám už celkem dlouho, ale pořád nic, pomalu už to začínám vzdávat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se přidávám do Vaší skupinky také. Prozatím máme termín dohodnutý na 2.6.2012 :-D
Odpovědět
@chals A kde to plánujete? Už máte vybrané místo?
Odpovědět
Profilova fotka
my už se snad zítra konečně dohodneme s majiteli místa na nějakém datu, ceně a smlouvě :-( Nějak nestíhám a navíc se nám všechno ještě pořád komplikuje ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chals ahoj,koukám,že vás červnových je tu hodně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@krejci1510 Pořád jste na tom líp jak my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila já vůbec nic nestíhám :-( vrátili jsme se po 3 letech z Anglie, řešíme bydlení v Praze, přestavbu domu v rodném městě, sháníme oba práci, lítáme po úřadech, doktorech a včera nám zablokovali bankovní karty, protože máme oba nové, ale jaksi nám k nim nefunguje starý PIN, což je dost divné, takže jsme bez peněz. A do toho řešit svatbu. Navíc můj vybraný fotograf (jediná radost, kterou jsem si chtěla udělat) má už celý červen plno :-( Tak ani nemám chuť nic plánovat
Odpovědět
@krejci1510 Mně stačilo, když jsem se vrátila do ČR po 3 měsících, i tak jsem byla mimo! To chce chvíli čas, teď si hlavně vyřešte to podstatné a pak řešte to příjemné, jinak bys z toho ani nic neměla a pak by tě ještě mrzelo, že sis ty přípravy neužila. My hlavně pořád nemáme místo, takže ani nemůžeme řešit termín, fotografa nic.
Odpovědět
@vitkma jj my chceme 30.6.2012 a taky nám na matrice řekli, že bohatě stačí až začátkem nového roku... ale říkali sme si s nastávajícím, že tam v říjnu či listopadu stejně skočíme se přeptat, jestli by to nešlo už teď, pač chceme tohle datum a žádné jiné a chcem i konkrétní hodinu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo fotograf mě také štve:-( Bohužel zatím také žádného nemáme a kameraman to stejné:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no řekla bych, že ten základ už je, místo obřadu, hostiny, zamluveného fotografa, ještě uvažuju, řže budeme mít i kameramana, jediné co mě štve, že třeba se chodí na tu matriku až v lednu, taky bych nechtěla měnit datum, kdyby náhodou nás někdo předběhl. :-( svatba v kostele, takže to bude chtít chodit na přípravy a pak lítat a zaizovat papíry, mám dojem, že něco určo nevýjde, slyšela jsem případ, že 2 týdny před svatbou nebylo místo hostiny ačkoliv to bylo zamluvené, najednou se cukali, že ne. A ted hledejte na poslední chvílí v tak vytíženém termínu místo na hostinu, že? mě by asi trefil šlak:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab no je to na pdr, když tady ještě člověk čte jak to někde zamluvit jde ... :( Ale co naděláme. Já chci taky konkrétní hodinu a toto datum, tak snad nám to vyjde, musime doufat. Jsme z menšího města tak snad si ostatní vyberou jiné datum ;) Bududržet palce ať vám to vyjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@chals No konečně někdo kdo chce svatbu 2.6. jako já ;-) :-) :-)
Odpovědět
@vitkma Nápodobně:) taky držím palečky... my to chceme taky v takovém malém městečku a navíc to chceme v kapličce a né na úřadě tak uvidíme jak to půjde domluvit, snad vše vyjde tak jak má:)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k vám přidávám. Termín chceme 2.6.2012, na matrice mi řekli, že nejdřív se dá zamluvit koncem října. Ale jsme malé město, tak snad nebude problém. Zatím máme předběžně zamluvenou restauraci, vyhlédnuté oznamko a přibližný seznam hostů. Ale hned vedle baráku mám půjčovnu šatů, tak se na ní chystám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky chceme červen... podle mě je to ideál... ale na úřadě mi vypisují termíny na zámek až v lednu... jsem fakt zvědavá... protože Bubákův svědek, může jen koncem června má velmi náročnou práci, takže jsem opravdu zvědavá jak to skoulíme... už teď mi z toho jde hlava kolem... všechno pomalu vybíráme, v lednu vtrhnu hned první týden na úřad... a jestli ty termíny nebudou mít.. no tak šílenou nevěstu tam ještě nezažili... :-D :-D :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj ahoj, tak se taky přidávám ke šťastně plánujícím - my se budeme brát 16.6., na Moravě, v Buchlovicích v kostele, hostina bude pak hned naproti v restauraci. To už je naštěstí vše domluveno a zamluveno, šaty vymyšleny, švadlena domluvena, svědkyně požádána, barva svatby - tmavěčervená (no dobře, vínová nebo bordó) zvolena. Tak teď už jen pomalu promýšlet detaily a dokopat ženicha začít řešit oblek dřív než příští rok v květnu 8-) Jak jste na tom s přípravami vy? Co už máte, nemáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@ewitschka ÁÁÁÁ stejný termín jako my x-) My zatím máme zamluvený jen termín a místo obřadu a čas, jinak fotograf mi zatím neodepsal.... kde si nechat uvázat kytičku také nevím, no prostě nic jiného zatím nemám, ale času je snad ještě dost, zatím jen čerpám nápady z internetu, hodně věcí bych si ráda vyrobila sama, tak snad vše zvládnu a stihnu včas :-N :-D
Odpovědět
@ewitschka Ahojky, no tak to toho máš už zařízeno dost :D my máme zamluveno místo na hostinu... na matrice nám řekli, že až po novém roce. Jinak barvu svatby máme zeleno-bílou, svědkové jsou také požádáni, družičky vybrané, ženichovi chybí vybrat jednoho družbu, fotografka zamluvena... a to je asi vše. Pomalu začínám šílet z šatů, pač se mi nikde žádné nelíbí a ty co se mi líbí, tak jsou na můj vkus drahé, či je komplikované jejich pořízení, takže se budu vdávat asi v pytli na brambory :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ewitschka ahoj,my máme bordó barvu taky,v kombinaci s bílou.My čekáme na potvrzení termínu,to bude asi až v lednu,takže je to všechno teorie.Máme vybrané místo obřadu a hostiny,fotografa,kameramana,já vizážistku,šaty,líčení,představu o kytici,máme vybrané prstýnky a oznámení,ženich chce na sebe frak,máme nakoupeno spoustu dekorací,můj svědek požádán. Ženich ještě doma neřekl,že se bereme příští rok,ale až pojedem ke tchánům společně,tak to řekneme :-)
Odpovědět
My máme taky kombinaci vínová- bílá :) Koukám, že jsem ve všem pozadu, máme jenom zamluvenou restauraci, svědek můj je požádán, o kytici mám lehce představy, oznámko jsme si taky vyhlídli, prstýnky zatím jenom okukujem. Ostatní limituje ten termín, kterej bude nejdřív až na začátku listopadu... fotografka, šaty, dekorace. Jo a ještě máme objednané prase :)
Odpovědět
Profilova fotka
huráááá, máme konečně termín!!! Takže se přidávám k nevěstám 16.06.2012 :-) Místo zamluveno, teď čekám na odpověď od fotografa, jestli bude mít čas. Koncem léta zamluvím kameramana. Teď se jen neprokecnout před rodinou nebo přáteli, protože to oficiálně chceme oznámit kolem Vánoc, až půjde drahý žádat mého taťku :-) A svatba bude laděna do růžovo oranžova. Akorát jsem netušila, jak těžké je najít věci v této kombinaci barev :-|
Odpovědět
@maracuja Neboj se nic, ono toho sposutu stihneš, vždyť je času dost!! Já mám obrovskou výhodu, že mám kamarádku floristku - aranžérku, takže kytičky dostane na starost ona :-) Výzdobu kostela si budu dělat sama, stejně tak dveře našich domů a auta. Restauraci mi vyzdobí majitelé, ale možná jim do toho vletím a vrazím tam něco svojeho na sveře + na dvorek na stany, pokud budou postavené - ono totiž toho 16.6. bude hezky, to všichni víme, ale kdyby náhodou se někdo rozho jinak 8-) :-N @stastnanevesta Tyjo, vy byste se mohli brát klidně za měsíc!!! Máš toho začízeného opravdu hodně! my necháváme prstýnky až někdy na zimu - jaro, fotograf už má napsaný náš termín, ale je to kamarád, takže to bylo o to jednodušší - to samé kadeřnice a vizážistka v jedné osobě =-) Oznámení budem tvořit naše vlastní, kamarád fotograf je zároveň grafik, takže bude mít přes zimu co dělat, než to navrhne :-) @jitazaj Nejsi pozadu v ničem, prosimtě, vždyť je ještě skoro rok čas! Všecko stihneš, neboj - jakmile budeš vědět termín, hned se tiv šecko bude plánovat lépe!! Já mám třeba výhodu v šitých šatech, nemusím je zamlouvat hodně dopředu, švadlena mi řekla "Přijď tak měsíc předem" :-D @krejci1510 Vítej mezi námi! To neprořeknutí je mazec, to bych teda rozhodně nevydržela :-o My jsme zasnoubení už od března, takže to tak nějak...plyne samo ;-) růžovo oranžová není uplně obvyklá, co tak pátrám všude okolo - spíš to chce sehnat od každé barvy věci zvlášť.... Kdybych na něco narazila, pošlu ti to ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?