Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veverickak prostě hledej další hospu dokud máš čas, když neseženeš, tak to odbudete tady :) a nebo si pronajměte nějakou sokolovnu nebo něco takovýho, uvařte guláš, napečte řízky a je to :) @utinkaaa pohoda, já už jsem asi papír, co nám nabízeli vyhodila, ještě kouknu a když tak pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka My jsme si z výběru našeho magistrátu nic nevybraly. Přinesem si svoje cédo :-)
Odpovědět
@utinkaaa Předpověď je zatím vydaná jen do 20.června,ale na druhou dekádu slibují toto: Výhled na období od 11. do 20. června slibuje převážně oblačno až zataženo s deštěm a přeháňkami či bouřkami. Oblačnosti by však mělo postupně ubývat. V noci bude 14 až osm stupňů, postupně dokonce deset až šest. Odpolední teploty ale budou stále kolem 20 stupňů. Měly by se pohybovat v rozmezí 18 až 24 stupňů, přechodně může být i o dva stupně tepleji. @veverickak Tak to je teda hnus jednání :-( Zkuste se ještě poohlédnout,přinejhorším,vám pořád zbývá tahle restaurace,ale taky bych se snažila honem najít něco jiného.No držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Aha :-| Tak to abych si pro jistotu pořídila bílej deštník :-) Ale i tak díky za info ;-)
Odpovědět
@utinkaaa No uvidíš,píšou,že by mělo oblačnosti postupně ubývat a je to ještě měsíc.To můžou ještě dvakrát změnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa tak jsem to našla, tak tady máš, co nabízejí u nás :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka Jé, ty jsi zlatá. Díky moc :-) Líbí se mi, jak vám tam polopatě popisujou průběh. Tak by to mělo být všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa není zač, no taky jsem byla ráda, když to takhle napsali, ale nevím,jak je to u vás :) jestli třeba nemáte delší řeč nebo tak něco :)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam ze nevest co se vdavaji v cervnu je tu dost tak co devcata uz jste z toho nervozni? ja teda jo zbyva mi uz jen 24 dnu a jsem z toho cela nesva. porad mi prijde ze mi neco chybi ale podle seznamu co mam bych mela mit vse jste na tom nekdo stejne :D
Odpovědět
Holky, začínám být nervooozniiii, i kdyz uz mame vetsinu veci porizenych, nebo aspon zabookovanych, jen ne kapelu na vecer:/
Odpovědět
zdravím ostatní nevěsty:-) my to máme 2.6. takže už je to za pár:o) nervozní jsem byla nejvíc tak před třema měsícema...dneska už si říkám,že to prostě nějak dopadnout musí:-)asi mě pořádně uklidnila naše sobotní rozlučka se svobodou,,jsem se krásně odreagovala.:) jinak máme dávno vše zařízené...jen jsem byla dnes doladit detaily ohledně květin...to nám ještě hodně porostly výdaje:(to je děs. zítra kadeřnice, v pátek domluva výzdoby v restauraci a poslední zkouška šatů, v úterý vyzvedneme stuhy na auta.ve středu jdu na řasy a čtvrtek a pátek rozvážíme podílky.,..no bude to masakr všechno stihnout:)hlavně ten pátek před svatbou bude zajímavý:-)rozvést zbytek podílků,dovést květiny do restaurace,vyzvednout šaty a ještě je toho hrozně moc...ale nějak se to zvládne. jo jinak hudbu jsem ještě nikdy neslyšela hrát:)moc lidí mi ji doporučilo,tak jsem je zamluvila,sama jsem zvědavá:) ale už se moc těším...ať už je to všecko za náma:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zatím nervózní jen z toho, že se nevejdu do šatů :D ale snad jo... nepřibrala jsem, ale tohle mě budí v noci... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky,já pojedu zařídit květiny příští týden.Rozhodla jsem se změnit růže na gerbery.Přeci jen je mám radši :-) U nás se už předem řeší svatební dary :-) Dneska mi volala teta,ať si u Matějovskýho vyberu nějaké povlečení,tak jsem se kochala a vybírala. A zjistila jsem,že přítelovi kolegové v práci se nám složili na týden u Mácháče.Přítel to neví,bude to pro něj překvápko.Pojedeme už 30.6. i s dětmi.Já se fakt už těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu 16.6. a krom nějaké ozdoby na auto máme všecko :) teď už si to jen pořádně užít :)
Odpovědět
no my jsme zrovna doopravovali byt, takže jsme všechny obeznámili s tím,že svatební dary chceme penízky:-) já mám jako květiny vybrané růže s tulipánkama:-) jen se chci zeptat :zařizujete si i nějaké květinové ikebany na svatební tabuli?určitě to krásně oživí,jen si říkám jestli to už nebude přeplácané? snad to všechno klapne..teď jsme zrovna zjistili na co jsme ještě zapomněli..nemáme figurky na svatební dort, tak jsme je rychle objednali z netu...ale tak to už jsou detaily:-) jinak počasí nám asi tu příští sobotu přát nebude...ale ani mi to nějak nevadí..hlavně že nám klaplo sluníčko na rozlučku:) Snad už jsme na nic nezapomněli:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak já se vdávám 23.6. Jsem docela nervózní, ale nějak to neumím ventilovat. Jsem protivná na okolí, protože se pořád bojím, co všechno se může pokazit. A kolik mi toho ještě chybí. Nemám vůbec dořešený ubytování, ani nevím jak na to. Nechce se mi tolika lidem platit hotel, ale je mi blbý jim říct, ať si ho zaplatí sami. Asi budu muset, co? :D
Odpovědět
cože?platit hotel?:-O tak to je síla, ale když jsou z daleka tak asi nic jiného nezbývá....já bych ten hotel asi zaplatila,ale o to větší bych potom očekávala dary:-)aby ti tu investici nějak oplatili:-)
Odpovědět
@dominiqque Byla jsem na svatbě přes víkend a novomanželé platili hotel pro všechny, brali jsme to jako samozřejmost a tím pádem navýšili hotovost jako dar. Kamarádka teď byla na jiné svatbě, kde jim řekli, že si ubytování mají platit sami a byla to ostuda, mluvilo se o tom docela dost. Takže bych hotel zaplatila a doufala, že na to hosté přispějí dary, nebo si řekla rovnou o hotovostní dary.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, asi mi nic jinýho nezbyde :)
Odpovědět
@dominiqque také svým hostům platíme ubytování. Brali jsme to jako samozřejmost když jedou přes celou republiku. Ale rozhodně to není povinné, je to jen vaše rozhodnutí. Ale rozhodně by hosté měli vědět dostatečně včas co je čeká - jestli mají ubytování zajištěné i zaplacené, jen zajištěné ale platit si ho budou muset sami a nebo jestli si ubytování budou muset i hledat. Ubytování máme na statku kde bude i hostina a majitel nám udělal velmi slušnou cenu, zkus se také zeptat na různé slevy při určitém počtu osob, třeba také dohodneš bezva cenu.
Odpovědět
No už se to blíží.Mám takovou předtuchu že bude lít jako z konve :-| :-| ,ale říká se že novomanželům prší štěstí ;-) ;-) já jen nemám pořád kosmetičku :-|
Odpovědět
My máme svatbu taky 16.6.... teprve včera jsme vybrali oblek ženichovi a já nemám ještě ani kadeřnici... ale říkám si, že je pořád čas to stihnout... teď řešíme dort, ale už je vybráno a ještě zbývá zaplatit záloha na hostinu a snad jsme ready :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme svatbu za týden :) teď dořešuju oblek pro prcka nejmenšího, dneska jedeme nakoupit nějaký nealko, brambůrky, tyčky,..... možná něco málo cukroví upeču,ale v tom hicu se mi do toho teda moc nechce:) příští týden nakoupíme ovoce, zeleninu a kašleme na všechno :) no a snad teda nebude pršet :)
Odpovědět
@tlap.ka no jo ty už to máš fakt za pár :-) No já mám co kecat,ono to uteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no jo, hlavně na pohodu a nezbláznit se :)
Odpovědět
Profilova fotka
@latyka Stejné datum a stejný problém, jak v pátek zvládnu všechny aktivity :-) To dáme :-) A pak teda v pátek vůbec usnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@1bara Já taky ne :( Snad brzo nějakou seženeme ;)
Odpovědět
@peetruszka jo vlastně ještě usnout v pátek?tak to asi nehrozí :-) ale tak nějak to zvládneme...a to jsem se ještě objednala na příští pátek na gelové nehty:-) no ale naši nejbližší si berou čtvrtek pátek taky dovolenou,takže nám doufám pomůžou:-)
Odpovědět
holky mám ještě dotaz...máte zařízený dovoz svatebčanů???jako rozvoz ze svatby je samozřejmostí,ale nechce se mi řešit i dovoz svatebčanů k nevěstě domů:-(ale prý to má být zařízené,..já na to ale kašlu,,..ať si myslí co chcou.všichni bydlí pár km od nás.tak snad to nějak přežijou...přijedou autama a po obědě se zajedou auta vrátit a náš člověk je hned vyzvedne...je t otázka půl hodinky..a my nevěsta a ženich budou stejně na focení...tak o nic řidiči nepřijdou a hotové:-)
Odpovědět
@latyka sestavujeme harmonogram kdo s kým pojede na obřad i z obřadu. Máme kamarády, kteří nemají auto, pěšky je to daleko a autobusová či vlaková doprava na zámek nepřichází v úvahu (víkendové jízdní řády). Navíc na místo hostiny se jinak než autem dostat nedá (o víkendu tam jede autobus snad jen 3x během dne :-D ). Jen neřešíme jak se dostanou k nám před odjezdem na obřad, mají to totiž kousek. Neumím si představit, že bychom někde pozvané hosty "zapomněli". Navíc potřebuji znát přesný počet aut kvůli výzdobě, ale i povolenkám na vjezd k zámku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?