Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@teriip taky máme svatbu den po Médardovi, takže pevně doufám, že bude hezky. Jinak na prstýnky se taky chytáme do konce týdne, no ale ještě ten dortík :-D
Odpovědět
@kaidra No musí být hezky :-D My ještě nejspíš příští týden,pojedeme zařizovat ženichův oblek.Začíná se to trochu hýbat :-D On ten čas taky uteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip ten je nádherný! :-) Jinak u nás se to začíná rýsovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak se musím taky pochlubit... Šaty+pompadůrka zamluveno, oblek zamluven, oběd v restauraci objednán, DJ zamluven, prstýnky už jsou doma, svatební oznámení+pozvánky ke stolu a jmenovky do restaurace, zasedací pořádek a fotky na svatební nástěnku hotovy. Šipky a motýlci vyrobeny. Balónky, vázy, prádlo, kravata s kapesníčkem, čelenka, náhrdelník a náušničky, podkolenky a veškerá "zelená" dekorace na stůl zakoupena. S kadeřnicí, vizážistkou a "nehtařkou" jsem domluvena. Prý nemusí být zkouška, ale já ji chci!!! :-) Chybí převlečení, prádlo pro přítele, svatební kniha. Hudbu na obřad máme vybranou, ale musíme sehnat na cd. Musíme rozeslat oznámení, objednat kytky, koupit sudy s pivem a část dobrot na raut. No začíná se to rýsovat :-D :-D :-D
Odpovědět
@utinkaaa děkuju :-) No téda,vy už máte skoro zařízeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Ono se to zdá, ale je toho ještě dost :-)
Odpovědět
@utinkaaa No já ani nemluvím :-D
Odpovědět
Mi kromě,košile a bot už také všechno máme..tento víken dbudeme rozvážet oznámení.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...dlouho jsem tu u Vás nebyla a tak postupně dočítám co jste tu přidaly :-) Jinak jsem za tu dobu zjistila, že na zámku v Libo bude hudba zajištěná, tže o další starost míň....včera jsem zamluvili prstýnky, mám sehnaný komplet oblek pro tátu, botky už jsou taky doma, šperk na krk taky, vymyšlený svatební menu a to všechno v jeden den...A další den jsem si už zajistila termín zkoušky s vizážistkou a měla info schůzku s fotografem :) mám radost, že se to takhle všechno povedlo...už nám zbývá pouze vybrat dort, zamluvit kytky, dodělat dekoraci na auta, připravit vývazky a sehnat music na party ;) A
Odpovědět
@jennifer_jv Takže tam tu hudbu zajišťují sami? Jinak vám to jde hezky od ruky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip jo jo...hudba zajištěná...takhle mi pan kastelán na dotaz odepsal: hudba při obředu je pochopitelně zajištěna. Dt. Pešek, kastelán :)
Odpovědět
@jennifer_jv tak to je super.Tak to jsem na ně zvědavá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@harleyd ahoj, tak jen to počasí ať nám vyjde, taky mám svatbu 2.6.ale ještě nám chybí prstýnky a oblek pro ženicha ;-(
Odpovědět
Holky tak jsme vybrali prstýnky.Já mám takovou radost.A to zlato co jsme doma posbírali nám zaplatí skoro půlku ceny,tak mám ještě větší radost :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem nějak s přípravama nepokročila :) teĎ začalo slavení spousty narozenin v rodině, takže nějak nemám čas a popravdě ani sílu - malej mi už 3 týdny vstává v noci po hodině, takže si dovedete představit, jak vypadám :) ale co, nějak se to přežije :) tak užívejte přípravy a moc to nepřehánějte, ať se neuženete :)
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa Na to, ze mame stejny termin jste o poradny kousek napred :-)). Ja mam porad u ruky sesit a pisu si napady :-)) ( ale to je tak jedine, co zatim mam). Ba ne, mam saty (musim jeste upravit), oblek pro prcka, zajistenou restauraci i s menu (o vyzdobu se mi tam postaraji, jen usiju bryndak a ozdobim sklenicky pro nas a udelam jmenovky). Oznameni by melo prijit dneska, tak ho v tydnu roznesu ( pri te prilezitosti zaridim dort s bratrovou tchyni). Kytky si chci domluvit se znamou, ze bych koupila solo kytky a ona by navazala ( nebo ja, jen musime vypocitat, kolik kyticek bude treba). Oblek muze i prstynky musi pockat, nebot ma muz ve 33letech nestovice 8-( ... No, tak uz jen doladit zabavu, raut na baru, noviny a uz chci 23.6. tak desatou vecerni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám budou péct dorty, koláčky, cukroví, řezy a dělat malé pizza šneky a aspik přítelovo ségry. Budeme to od nich mít jako svatební dar :-) Podle fotky usuzuju, že jsi asi taky na mateřské, takže chápeš, že to po všech stránkách pomůže ;-) Oznámení jsme roznesli v sobotu, včera rozeslali mailem a dnes pádím na poštu a budu ho posílat do světa. Polovina našich kamarádů žije v Anglii :-) Tu známou, co ti bude vázat kytičku ti závidím, pač už teď se děsím, kolik budeme platit :-D Noviny mít nebudeme, ale budeme mít svatební nástěnku :-) Mám z toho všeho strach, ale na druhou stranu se moc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hadruska ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se mi zdá že jsem celkem pozadu zatim mám jen zamluvený šaty ,oznámení doma a nazkoušený účes :-) to už bych asi měla pomalu začít něco dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa Sikovne to sestry :-) . Ja zjistila, ze je mozne, ze si v kvetinarstvi prirazi az 20% jen proto, ze by slo o svatebni kytky ( a ze budu mit pro sebe, 3 kyticky pro pribuzne a nak prakticky uvazanou pro svedkyni). Svatba bude fajn, spis me ted napada, jestli to je ten pravy a tak :-D ( ale myslim, ze to je normalni, tyhle otazky a obavy k tomu asi patri :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@hadruska my budeme nechat dělat kytičku pro mě, 2 pro maminky, 1 pro novou ženu taťky, 1 pro svědkyni, 1 pro ženicha (zvažuju svědka), 6 do váziček, 30 větývek myrthy...to množství jue hrozné,fujtajbl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@utinkaaa Tak to je dost, no :-)
Odpovědět
@utinkaaa My budeme mít jen pro mě,pro ženicha a maminkám.Svědkyně žádnou nechce a přemýšlím,že místo nějaké květinové vazby na stůl nakoupím jen pár nějakých menších kytiček v květináči a jen se ozdobí ten květináč. Dneska jsem si byla v tiskárně vyzvednout oznámení,které jsem sama tvořila a teď ho ještě budu vlepovat do barevných čtvrtek,zdobit a zdobit :-D Snad se to povede :-) @hadruska
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Ahojda kočenky a také všechny ostatní baby moje. Tak příští týden ještě křtiny a pak už jen rozvozit koláčky a svatebka a je to vše...Alelůjáaaa :-D :-D A jak u Vás máte to dříve.tak jak to zvládat?.Já jsem už trochu asi více nervozní.Zdá se mi každý den o svatbě :-D AAsi začíná hrabankovat,ale jsem happy ,že vše už je hotovo.Ted se tu moc neukazuju.Bylo toho více ,ale aspon pozdravit jsem Vás musela.
Odpovědět
@nwa No vidíš,jak ti to jde od ruky :-) Já nakupuju ty nezbytné drobnosti :-D Ve středu si jede ženich vyzkoušet oblek,tak ještě si koupí boty a jsme komplet oblečení :-)
Odpovědět
@teriip To naštěstí vše už máme.Ted jsem ještě natrefila v obchůdku na placky na připnutí s nápisem nevěsta a ženich a u toho soukromý majetek od ženicha či nevěsty no za hubičku a další blbost doma.Ještě kdyby i v rodině to byla taková pohoda a byla bych ta nejštastnější na světě,ale zvykám si,že asi vítr :-| :-D
Odpovědět
@nwa A děti máš už pořešené?Co se týká oblečení?
Odpovědět
@nwa trubka posílám to sama sobě samo,že se ptám Terezko tebe... :-D
Odpovědět
@teriip No jinak jsem úplně nejštastnější konečně jsem sehnala podprdu (stany )pod korzet a Marks & Spencer a za 150 a k tomu majtky za 50 nekupto. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Taky bude vecer lepit oznameni ( CP nezklamali a oznamka dorazila :-)) . Byla jsem hodit ocko do Kiku a jsem nadsena a mam spoustu nutnych svatebnich kycu ( nejlepsi je ulovek preslazeneho ruzoveho obrazu muffinku za 25,- a obr tac pod dort za 25,- :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?