Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sem ted chytla inspiraci na lucni kviti, vzdycky sem se chtela vdavat se seriky, ale to mi neklapne. Budu mit takove anticke saty a sem celkem vysoka, tak si myslim, ze by byla fajn, naka delsi kytice. Ale jeste nevim, kde si to necham delat... Abych si ve finale tyden pred svatbou nezmoulala kytku z krepaku :-D
Odpovědět
@utinkaaa Přítel zkusil to zlato zvážit na mé kuchyňské váze :-) a odhadem je toho asi 12g :-D Tak jsem zvědavá. @kacula12 Mě o svobodu chlap připravil,ale ten je ještě malinkej a nevinnej :-D @tlap.ka Taky jsme v nížině a včera tu padal sníh.No dnes se mi s neštovicemi vysypala i ta naše mladší,tak se zase týden nikam nedostaneme,ale pak už snad opět pokročím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no ono tenhle týden bude hnusně, tak vám ani nebude líto, že nemůžete ven :) hlavně, že to budete mít za sebou :) my jedeme příští víkend k Vranovské přehradě, tak se mi to počasí teda fakt nelíbí, asi budu muset vzít i fusak :(
Odpovědět
@tlap.ka Já už fusak vyprala a uklidila.A navíc už asi měsíc neseděla v kočáře.Všude drandíme na motorce.Jen nevím,jak to budu dělat od zítřka.Kryštof jde poprvé po neštovicích do školky a Emma nesmí prochladnout.Budu jí muset nabalit a tu cestu do školky zvládne.Máme to kousek.Odpoledne mi ho bude vyzvedávat babička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no já právě už taky berana uklidila,ale asi ho zase budu muset vytáhnout :( Michal teď byl odpo na delší foto procházce s kočárem a malej se mi brátil pěkně zmrzlej :( snad to neodskáče :(
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Ahojda kočky moje jakpak se máte já včera zapuila poslední své narozeniny na svobodna )
Odpovědět
@nwa Jé,ty jsi měla narozeniny?Tak všecko nejlepší :-) No vidíš,to mi ani nedošlo.Já už za sv obodna žádné narozeniny neoslavím.A to mi bylo vloni čtvrt století :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa tak všechno nejlepší a hlavně zdraví a pevné nervy :) @teriip čtvrt století jo? ty pískle :)
Odpovědět
@tlap.ka No dík :-D,jsem si jako pískle přišla i v porodce.Ty ženský na mě koukaly divně.A to nevěděly,že tam jsem už s druhým dítkem a plánovaným :-D
Odpovědět
@tlap.ka 27 takže skoro hiihi Pískle hihi :-D
Odpovědět
:-D @teriip No to neřeš na to přišla moje mamča.To pískle to je dooobréééé :-D
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Každopádně děkuji za přání To víš na Apríla mi to moc lidi stejně nevěří.To datum jááj
Odpovědět
Článek se načítá
@nwa No mně letos 26.Nějak rychle stárnu,co mám děti :-D :-D Vždyť ještě nedávno mi bylo 18 :-D :-D No narodit se na Apríla,to je hezké :-D Když jsem čekala Kryštůfka,tak přítel na apríla vyburcoval tchýni,že už rodíme,ta začala plašit :-D A když jí 11.5. volal,že teď už opravdu,tak mu to nevěřila :-D Pak to ještě po porodu zakončil tím,že celé rodině poslal sms,že má Kryštůfek 41cm a celá rodina šla do mdlob,jak strašně malé dítě se nám narodilo :-D :-D
Odpovědět
Ahoj všichni, prosím o vyplnění kraťoučkého dotazníku pro účely mé seminární práce. Zabere Vám to opravdu jen chviličku a mně to moc pomůže. Děkuji Arabela :-) https://docs.google.com/spreadsheet/v...
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa @teriip no tak to já se zase v porodnici při prvním skoro potkala se svou bývalou žačkou :) začala holka nějak moc brzy a já zase pozdě :) no a teď už běžně vidím mezi maminkama holky, co jsem ve škole potkávala na chodbách :)
Odpovědět
Jo tak to se mi taky stalo :-D Na předporodním kurzu jsem potkala svojí učitelku tělocviku :-D Bylo to divný,se takhle potkat :-D
Odpovědět
@jankask84 ahojki... přídávám se k termínu 16.6. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že termín 16.6 je docela v kurzu :-) my chtěli pátek, zvažovali jsme 15, nebo 22. Nakonec vyhrálo 22.6. a přitom taková krásná sobotu 9.6., mohla jsem mít svatbu na svoje narozeniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mi máme termín 2.6., původně jsme chtěli 14.7. protože by jsme měli výročí 12 let, ale půlka rodiny je odjetá na festáku tak jsme to posunuli. Jinak kromě obleku pro ženicha ( ten budu shánět až v květnu protože stavíme a ještě zhubne ;-) , nebo v to aspon doufám ) a mých bot už mám vše zařízeno a zamluveno. :-)
Odpovědět
Tak jsem to konečně vypustili do světa. Samozřejmě, že i když do nás každý hustil, kdy bude svatba, tak to nikdo nečekal. Už mám i šaty, po půl hodině v půjčovně jsem měla šaty, bižu, i ozobu na auto. A hl. celková cena 1800,- to je paráda. Šaty jsou nádherný. Mám radost, ted jen zařídit dalších 1000 věcí. Jak jste na tom vy? :-)
Odpovědět
@julka1986 No tak to je super :-) Taky mám nejradši všechno rychle zařízené :-) My jdeme nejspíš v pátek konečně vybírat prstýnky (jestli miláček nepřijede pozdě z práce),tak už se těším :-) A oznámení si nakonec zkusím vyrobit sama.Tak ještě něco pokoupím a pak se do toho pustím.
Odpovědět
Ahoj,holky.Poslední dobou je tu nějak mrtvo. Jak jste daleko? My momentálně žijeme narozeninami.Dneska jsou té mojí prdelce 2 roky.Sama jsem jí uplácala dort a že jsem se u něj navztekala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip Je krásný, jsi šikovná :-) To já nevím, jestli někdy něco podobného budu schopná vytvořit svým budoucím dětem, na tohle jsem neschopná :-D Moje pekařské dovednosti končí u vánočního cukroví :-)
Odpovědět
@peetruszka Když zvládneš vánoční cukroví,tak zvládneš i tohle :-D Taky jsem si myslela,že já,takové výtvarné střevo tohle nikdy nedokážu.Dorty pro syna mi vždycky pekla sestřenka.Pak s tím přestala,kvůli nedostatku času,ale synek byl na ně zvyklý a vždy se na narozeniny těšil,tak jsem to zkusila a ono na tom skoro nic není ;-) Teď peču oběma dětem. A rozhodně se těším víc na tyhle dorty,než na svatební koláče :-D Podle toho množství,co máme v plánu,u toho umřu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to se nám to blíží co? :-) mě chybí ještě boty, nemám domluvené kytky, jen vím že máme květinářství kousek od baráku, tak půjdu tam. Jinak už je to všechno o tom jen sejít a dohodnout, domluvené už máme snad všechno :-) no těším se, čím dál tím víc :-) taky si vůbec nepřipouštíte že v den vaší svatby by mohlo pršet? Mě tohle snad do teď ani nenapadlo, ale ta pravděpodobnost tu asi je :-D
Odpovědět
@petzy No já mám svatbu den po Medardovi,tak si to i trochu připouštím :-D Ale doufám,že nebude! My jedeme v pátek na prstýnky,já už se tak těším :-) A v sobotu se hned juknu po nějakém prádle pod šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky tak my to máme na 16.6. 2012 a celkem se to pěkně blíží...:D
Odpovědět
mám svatbu 23.6. v Praze a jsem pěkně pozadu, ale nehroutím se z toho ;-)
Odpovědět
Nazdárek, na 16.6. prostě nebude pršet a maximálně trošičku ráno, svatbu máme v 11:30:-) Opravdu doufám, že nám všem vyjde hezké počasí, nerada bych se totiž fotila v ateliéru, chci fotky venku. Já si říkám, že většinu věcím mám, ale pořád chybí boty, jak pro mě, tak pro ženicha, nějaké hezké spodní prádlo a pak dárky pro svatebčany. Upřímně nejvíc se děsím těch bot pro mě. Nejraději nosím tenisky, podpatky vůbec, ale balerínky se mi zase moc nelíbí, tak jsem zvědavá čím to vyřeším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
16.6 je hodně oblíbené :D My jsme to zvolili, že máme výročí, mně chybí botky na přezutí (nějaké baleríny), šaty na převlečení a nějaká ta noční košilka. Příští pátek/víkend se chystáme na prstýnky a oblek, tak snad vybereme. Někoho, kdo mi udělá nehty, snad seženu i týden před svatbou. pro případ deště jsem pořídila jeden velký bílý deštník, ale pršet snad nebude.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?