Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
Tak a restaurace je zamluvená,meníčko domluvené a cena stanovená . :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nějak se tu v tom neorientuju,tak jen zdravím. Celý den jsem byla na cestách,ALE mám BOTIČKY,mám stužky na vývazky a máme místo pro hostinu a meníčko.Je to tam krásné,majitelé sympaťáci a ceny velmi příjemné :-) A bude to v domě,kde žil a zemřel Karel Hynek Mácha,to jen pro zajímavost :-) Večer hodím fotky do alba :-) No opět mi spadl kámen ze srdce,že máme další věci z krku 8-)
Odpovědět
Jo a už jsme byli obhlížet prstýnky... aaa Ondra trochu změkl a možná budou i z bílého zlata.No tak dneska mi to fakt vycházelo :-) Kromě dětí.Mladší má ukrutnou rýmu a kašel a staršího mi poslali ze školky,že má možná neštovice.I když to spíš vypadá jako atop. ekzém.V pondělí budeme muset ještě k doktorce :-|
Odpovědět
Ahoj ženy! Dneska jsem byla v salónu.Emičce přišly družičkovské šatičky,krásně sedí :-) Kryštůfek už má oblek taky zamluvený,přítel bude mít oblek buď černý nebo metalicky šedý,dle nabídky a já jsem si znovu zkoušela svoje šatičky i s botami.Tak jsme museli vyměnit tříobručovou spodnici za dvouobručovou-širší,ale jinak super :-)
Odpovědět
Děvčata, přidávám se k Vám. Máme svatbu 30.6. 2012, ale jak si to tu pročítám, tak jsem ostuda. Kromě matriky, kapely a kadeřnice nic domluveného nemám. Rodina o tom ještě nevím a svatební oznámení se teprve teď začlo rešit.
Odpovědět
ahojky, tak nás čeká svatba 2.6., oznámení už máme skoro rozdané, šaty zamluvené a hostinu domluvenou. O víkendu chceme pořešit kapelu. No prstýnky a oblek budeme řešit snad po velikonocích. Moc času nám nezbývá :-(
Odpovědět
Holky já svatbu mám 22.6,kdy máme rozdat oznámení??? :-p
Odpovědět
Ahoj holky, tak se i já konečně můžu po několika týdnech tápání ve tmě pochlubit:) máme šaty pro mě, oblek, asi i účes a malování, místo obřadu, místo hostiny a párty se teda nemůžeme shodnout, ale do konce týdne to bude vyřešeno, prstýnky a oznamko jsme se taky shodli a necháme vyrobit. To nejhlavnější teda je skoro ready, ještě teda nějakou hudbu... A mám dotaz, jak budete řešit příchod k oltáři (oltář není to pravé slovo, máme to venku, takže spíš ke stolečku). Uvidí vás ženich už někdy předtím (vyzvedne vás) nebo až u oltáře? Uvažuju o tom, že ve svatebním apartmá přespím už den předem se ségrou, tam přijde kadeřnice a vizážistka, kytku by mi doručil táta. A ženich, rodina atd by přijeli na obřad až dopoledne... Chci, aby mě viděl až před oltářem, aby měl ten pohled olný obdivu, jak mi to sluší:) Jak to máte?
Odpovědět
@julka1986 My máme svatbu 9.6. a prstýnky a oznámení budeme řešit taky až po Velikonocích.Starší syn má právě neštovice,čekám kdy to chytne i ta mladší,takže my se teď ani dlouho nikam nedostaneme :-| @pavlinka21 My oznámení rozdáme nějak hned po vytištění,takže cca ke konci dubna?? @bluecate My spolu bydlíme,takže ráno se seberu,pojedu ke kadeřnici a pak se budu připravovat u mojí mamči.Bydlí ve stejné vesnici jako my.A pak budeme odjíždět v koloně všichni najednou :-)
Odpovědět
Taky spolu bydlíme, ale budu spát u našich, kde si mě ráno vyzvedne a pak pojedeme hromadně v koloně do kostela
Odpovědět
Taky to máme tak nějak. Bydlíme spolu, takže taky ráno zmizím ke kadeřnici a pak si zalezu s holkama do patra a přítel zůstane dole. U rodičů to nejde je to trochu zruky.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny my máme svatbu 8.6. a už mám šaty a snad už všechny doplňky včetně punčoch a náušnic, naše malá holčička už má taky šatičky,zamluvená matrika, místo obřadu a hostiny, fotograf, kameraman, DJ, oblek pro partnera, místo na oslavu s přáteli, meníčko, kytky zamluvené, dort jsem zvládla dneska. :-) Vzhled oznámení už máme taky vybrán jen ho nechat vytisknout. Prstýnky, dekorace budeme teprve řešit :-) A ještě je potřeba sehnat ženichovi košili a kravatu, dceři botičky. A snad to bude všechno a pak už to jen zaplatit :)
Odpovědět
Článek se načítá
@stepa81 Já bych mu tady musela nechat děti,u mamky není místo a to by byl ženich nadšený :-D No my to nějak zpytlíkujeme :-)
Odpovědět
Já už mám vybraný šaty, dort, kytici, rezervovanýho kameramana a fotografa :-) Teď řešíme prstýnky, to jsou ceny...
Odpovědět
@andy_f To máš pravdu.. Prstýnky jsou největší položkou našeho rozpočtu.. A přitom jsou obyčejný.. Ze žlutýho zlata s lesklým proužkem u kraje (nejsou tam žádné kamínky, žádný vzor) a vyjdou nás na 11.000 :-| kamarádka chtěla úplně obyčejný ze zlata a vyšly jí skoro na 8.000...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mor48tko @andy_f Taky jsme dlouho řešili prstýnky ,opravdu stojí mnoho,pak jsme našli krásnou a levnou variantu.Já mám prsten pozlacen žlutým zlatem a partner jen stříbrný ( stejně ho nosit nebude,jako většina manželů) ,podívejte se na můj fotoblog :-)
Odpovědět
@mor48tko Tak to nás vyšli prstýnky stříbné na 1600.- měli je zlevněné ze 4000.- takže jsem měli štěstí :-N
Odpovědět
@bluecate Bydlíme spolu u rodičů přítele v domečku,takže spát budeme normálně u sebe v bytečku,ráno půjdu nahoru k jeho sestře ta mě učeše,pak dorazí vizážistka a on se bude připravovat u rodičů.pak přijedou příbuzní a všichni pojedeme (každý svým autem)na obřad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andy_f @mor48tko @blancina @pavlinka21 ahoj holky, už jsem to tady taky psala, my jsme prstýnky moc neřešili :) Michal ho možná ani nosit nebude a já po zlatě netoužím, takže jsme zvolili ocel a i s rytím nás vyšly na 650,-Kč :) no někdo nad tím ohrne nos,ale nám se líbí a když si časem budeme chtít koupit zlatý, tak to uděláme potom :) @bluecate no jinak k tomu, kdy se uvidíme :) bydlíme spolu, máme děti, takže noc před svatbou, já s tím mým "kojencem" budeme u našich a Michal se starším ráno vyzvednou kytky a přijedou k našim, kde mě uvidí už oblečenou :) asi by se nám nepovedlo tajit mě až na místo obřadu :) @pavlinka21 my budeme rozdávat a posílat emailem oznamka tak 14 dní předem :) ti, co tam mají být to vědí už teď, tak to pak bude jen formalita :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tak bezva, že se všechno takhle daří :) a ty prstýnky z bílého zlata určitě vyjdou :)
Odpovědět
@tlap.ka @blancina My jsme chtěli prstýnky zlaté, protože stříbro mi černá a na ocel jsem alergická... a bílé zlato mi nedoporučil dermatolog (mám ekzémy) :-| takže jinak to nešlo a rovnou jsme si řekli, že mají vydržet několik let, proto chceme mít prostě lepší :-)
Odpovědět
@tlap.ka Jo snad vyjdou.Už jsem zchrastila nějaké zlato na výměnu,tak to snad něco hodí :-) a ještě náš kamarád se dobře zná s majitelkou zlatnictví,tak by nám domluvil nějakou slevičku :-D a ještě nám dnes tchán přislíbil peníze svatebním darem.Jediné,co mi tu dobrou náladu kazí,jsou ty Kryštůfkovy neštovice a že nemůžeme ven :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip neboj, neštovice brzy přejdou a budete moct vyrazit, však už jaro začalo a hezky bude už snad "pořád" :) s prstýnkama je to bezva :) @mor48tko no tak to jsi moc na výběr kovu neměla, ale tak 11tis ještě není tolik :) to je taková berná cena :)
Odpovědět
My bychom chtěli kombinaci bílého a žlutého zlata, tak do max 12 tis.
Odpovědět
@tlap.ka neměla no :-| ale mě to vůůbec nevadí, protože jsou krásné :-) teď jen čekám, kdy si je můžu jít vyzvednout.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mor48tko jé tak to jsme na tom podobně ale já mám teda ekzém i po zlatě, zvažujeme titan a už máme co dělat :)
Odpovědět
@tlap.ka No,ještě je může chytnout ta mladší a mně doma klepne :-D @mor48tko @elenanna Holky ekzém vám teda nezávidím.Děti ho mají,tak si to trochu dovedu představit :-|
Odpovědět
@teriip každý ho má trochu někde jinde, ale já ho mám bohužel zrovna na rukách okolo prstů :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mor48tko určitě se brzy dočkáš a půjdeš si pro ně :) @teriip jo, tak to je zákon schválnosti :) určitě je chytne :) tak ono lepší, že by si to odbyli najednou :) holky zlatý, zapojila jsem se do diskuze, jestli mít děti na svatbě nebo ne :) no je to teda masakr :) některé nevěsty jsou přesvědčené, že děti na svatbě jen řvou a přitahujou na sebe pozornost a prostě jim vadí, že někteří známí jsou dotčeni, když jim řeknou, aby s sebou děti nebrali. Ale je to přesně o tom, kdo děti má a kdo nemá :) a vůbec, ať si každý udělá svatbu podle sebe a pozve si koho chce :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?