Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@tlap.ka @teriip Hihi taky mám svoje nehty,ale na svatbu si je nechm potáhnout slabou vrstvou gelu a hezky nalakovat at to vydrží.Sma bych si udělala francii což oto,ale už se vidím jak s těma roztřepanýma rukama den před svatbou tu něco mastím hihihi
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, taky budu mít francii, ale sama si jí teda dělat taky nebudu :) to by vypadalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jetě jsem se chtěla zeptat, dáváte něco oddávajícímu ??? u nás se dává výslužka, tak nevím,jeslti jim cpát cukroví a nebo když už téď vím, že to budou samý ženský, tak každý dát nějakou kytku v květináči - malou jako poděkování,......
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já jdu uklízet, kecám taky a za zády se mi objevilo ohromný skladiště hraček, teda spíš bordel :) tak papa :)
Odpovědět
@tlap.ka Jeje já nevím co bych měla dát popovi??To mě nenapadlo.
Odpovědět
@nwa Co třeba album s pop music?
Odpovědět
@tlap.ka Ty brďo,to mě ani nenapadlo vidíš :-) Já bych asi taky dala oddávajícímu krabičku s výslužkou :-) Ještě to budeme muset probrat.
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka Ahoj. Řeším něco podobného. Já budu mít bílé šaty a přítel tmavě šedý oblek vč. vestičky. Kytku budu mít bílou. Tak jestli má mít bílou košili a kravatu? Poraďte prosííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak jste na tom. Já už teď jsem nervózní. Všechno hrozně prožívám, scháním, zařizuju, raduju se z každé blbosti, co má něco společného se svatbou. A můj přítel? Klídek, pohodička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já se spíš soustředím na školu a státnice :) Vše ostatní řeší sestřička a mamka :) Mám ale děsnej průšvih. Nechala jsem si šít šaty u (rádoby) švadleny. Ona si mě oměřila a za 2 měsíce mi předvedla kompletní šaty ušitý na hotovo k převzetí. Jenže ony nesedí, jsou krátké, plno vad tam je...a jsou saténové a nedají se přešít, je to tam všechno vidět. Nevíte, co mám teď dělat? Dala jsem jí už 3000Kč, další 3000Kč bych měla doplatit. Holky, NIKDY si nenechávejte šít šaty takhle naslepo, správná švadlena si to na vás musí minimálně 3x vyzkoušet, ne vám za pár měsíců dát hotové šaty BEZ zkoušky.
Odpovědět
Profilova fotka
@h_i to me mrzi! Ja jsem si saty nechavala usit v cizine. Merila me mamka, chtely asi 15 ruznych mir, saty prisly a sedi super! Dost jsem se bala ale pak jsem si rikala tak co, tak nebudou sedet a bud je prodam nebo dam nekomu komu udelaji radost:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa @teriip no já bych se na to teda nejradši vyprdla na nějaký výslužky, ale prý je to blbý, když se to tady u nás dělá. @utinkaaa tak jestli máš všechno bílý, tak bych dala bílou košili i kravatu a nebo může mít třeba zelinkavou, kdyby chtěl jít do barev :) @h_i hm, tak to je blbý, já bych je reklamovala, přece to musí jít u švadleny stejně jako v obchodě. a za tolik peněz bych to teda zkusila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat, bylo by hodně divný mít svatbu jenom s kamarádama?? začínáme o tom totiž s přítelem čím dál víc uvažovat, že by to tak bylo nejlepší...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem tak to víš, že by to nebylo divný, lidi to tak dělají :) naši nám taky řekli, že se klidně máme vzít sami, ale ve finále si myslím, že by jim to bylo líto, že tam s námi nebyli :) a já jsem takovej typ, kterýmu by to taky vadilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka děkuju ;-) tak u nás by to taky některým asi bylo líto a mě taky, ale nevím jestli nám to za to nervování a starosti stojí, stejně to pak bude jen přetvářka a nic jiného :-( s kamarádama bysme si to užili v klidu a pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem no hlavně si to udělejte podle sebe :) já včera taky chvíli měla chuť se na to vykašlat, máme to jen s rodinou a odpo u našich na zahradě, tak jsme si tak se ségrou notovaly, jaký to bude prima až vypustíme děti na zahradu a budem si to užívat a mamina hned, no to budou nervy, pořád je stejně budeme muset hlídat,..... tak to mě zamrzelo, já myslela, že budou všichni v pohodě a ne se takhle nervovat. No uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka tak to taky nemáš jednoduchý vid? já už se těším až budeme mít taky rodinu, od všech se odřízeneme a budeme žít jen pro sebe a hlavně bude klid, ted mě ještě přístup všech okolo mrzí, pak to snad bude lepší...
Odpovědět
@tlap.ka JÁ VÝSLUŽKU TAKY NEDÁM BUDOU KOLÁČE A ŠLUS... :-D
Odpovědět
Krásné ránko všem nevěstám .... :-D
Odpovědět
@h_i Jejej to tě pomalu vyšly jak v salonu půjčovné a měla by jsi to bez problému.Já bych jí nic nedoplácela se na to vysr... tak nedostane nic. neboj se vždy je monost půjčovného.Jen těch penízku je trochu líto
Odpovědět
@lucasem Já bych šla klidně do toho jenže nemohu rodiče od partnera by nás vydědily..Jinak naši mi také řekli,že by to chápali..Ale jak psala tlap.ka tak asi by to i jim bylo trochu líto.Ale stejně klobouk dolů zda do toho půjdeš.Já se budu muset také koukat na přetvářku a faleš v můj nádherný den D ..Kurec ser... mě to.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem ale to jen mamka měla včera asi nějaký splín :) ona vždycky chce, aby to všechno klaplo a tak se nervuje, i když nemusí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no spíš do toho asi nepůjdu, jsem na to měkká, i když mě všichni okolo štvou, tak jim to nedokážu říct a nechám se trápit, třeba k tomu někdy dojde, ale do svatby to asi nebude... s přítelem jsme o tom mluvili, ale tím, že už to rodina ví, tak se mu to už nechce měnit, bylo by pak ještě větší zle.. ale děkuju za názory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka tak to bych si s tvoji mamkou rozuměla, já jsem to samý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasem :) no jo, Michal si z ní dělá srandu, že je jak pan Monk nebo jak se to píše :) musí mít pořádek všude a ve všem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa bavila jsem se o tom s právničkou a taky jsem volala na ČOIku a takto to udělat nemůžu, ona by mě pak mohla dát k soudu a vymáhat ty peníze. Chtěla jsem ty šaty pak použít vícekrát, proto jsem si je nechala ušít, aby byly moje. Jsem hold pako a naletěla jsem švindlířce. V pondělí jdu za tou jedubabou znovu, tak snad si s tím nějak poradila. @tlap.ka reklamovat to určitě budu, přece si nevezmu na sebe šaty, které mě dělají 2x širokou, než jsem :) Jenže čím víc ona do toho bude vrtat, tím víc bude ten satén poškozený a tím víc to bude ochmatané... @kuratko5 to se máš, že ti sedí! :) trošku závidím takovým, kterým to bez problémů padne. Všimla jsem si, že máme svatbu ve stejný den :) Jak se ti daří s přípravama?
Odpovědět
Pokus se to vyřešit prvni v klidu a když ani to nepůjde tak po zlém.@h_i
Odpovědět
Profilova fotka
@h_i noooo ted na tom teprve zacinam makat na plne obratky :) mame misto obradu, hostiny a rautu, kvetinarku, vizazistku, fotografku, menu vlastne mame taky, saty, sperky... prstynky vim co se mi libi, takze jen koupit... :) ted resim jaka presne bude vyzdoba, kytku uz mam vybranou podle obrazku, dort uz vlastne take vybirame co, to jdu jeste na ochutnavku a jako bombosku na zaver je hudba, to nemam jeste nic :( co ty, jak si na tom? ufff ale je to masakr... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@h_i hm, je to nepříjemné, ale třeba to nakonec dopadne dobře, držím palce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kuratko5 nj, hudba je strašně náročná. Já ji řeším už několik měsíců. Tak různě poslouchám, co se mi líbí. Jenže jak teď začaly ty razie na netu, nedá se nic moc stáhnout :( Moc se mi líbí Michael Bublé, to je přesně můj vkus :) Jinak máme oblek, fotografa, místo obřadu a hostiny s obědem, dort jsem objednala úplně skvělý - bude duhový :) každá vrstva piškotu bude mít jinou barvu, moc se na něj těším. Máme oddávajícího, oznámení hotová, prstýnky jsou (snad) už ve fázi výroby...přijde mi, že kromě těch mých nešťastných šatů, květin a nějakého programu to máme vše. Mě to strašně moc baví připravovat, hodně věcí jsem si dělala sama a mám z toho větší radost, než kdybych si to koupila hotové. Jen mám pocit, že mám strašně málo času...už jen 3 měsíce. Před chvilkou to bylo 9 měsíců! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?