Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@teriip No u nás to je jinak o nic sejeho rodiče nezajímají a ani neptají se na nic..Nezavolají ,prostě neřeší.To moji rodiče nám tam dají na to tam pomohou s tím zaplatily šaty prstýnky a další věci..Nechápu proč jeho rodiče když tak chtějí platit hostinu nám ty peníze nedají a čekají jako až budou všichni v ringu a budou to platit jak největší hauři a aby naši vypadali jak nějací žebráci to se mi nelíbí.
Odpovědět
@nwa To je blbé,no :-|
Odpovědět
@teriip No já to mám blbé zvu lidi i ty které bych tam nemusela ,ale musím..... :-| Budu celou tu dobu nervozní co mi kde pomluví a jak se budou tvářit ach jo.Měli jsme se vzít sami a bylo by...Ale jak by k tomu přišli mí rodiče...To by mě zase mrzelo
Odpovědět
@teriip Jo holt člověk si asi nevybere...Mám hodného nastávajícího a tak prostě někde něco muselo přijít.Asi člověk nemůže chtít vše..Musím si to v hlavě přerovnat a vypořádat se s tím,že to tak je a já si ten den musím užít tak či tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip @nwa přesně holky....je to naše svatba, tak jestli se jim to nelíbí, tak ať si udělají svojí :-))) ona moje tchýně je přesně ta, která, když něco platí, tak to pak převážně musí být podle ní....tak se bojim, že až bude mímo, na které se STRAŠNĚ těší...víc než na svatbu, tak že si ho pak úplně přivlastní :-|
Odpovědět
@nwa Taky jsem si moc přála tajnou svatbu :-| Já tam třeba musím pozvat i přítele mojí sestry.Nemůžu ho vystát.Je to takový blbec.To už bych tam 1000x radši měla sousedku :-| On měl i blbé kecy na Ondrovo nej kamaráda.Jak ho nesnáší a že se bude muset držet,aby mu nerozbil ústa... Jako je to možné?Přece to není jeho svatba,aby tam dělal nějaký bordel a rozbroje.A navíc je to nejlepší kamarád ženicha,tak by měl držet pusu :-x
Odpovědět
@jennifer_jv To nesmíš dopustit.Já návštěvy budu eliminovat na Vánoce a narozeniny konec.Nepotřebuji slyšet jak to dělala ona a jak bych to měla dělat podle ní
Odpovědět
@jennifer_jv Jé tak do dětí mi naštěstí nekecají.Ze začátku zkoušeli nějaký připomínky na mojí adresu,ale to jsem jim dala jasně najevo,že si je budu vychovávat podle svého uvážení.Sice v nich nemám hlídací prarodiče,ale ani mi to nevadí.Náš Kryštof začal u tchýně přespávat až teď a to mu bude 5 let.K mojí mámě chodí už od roka a půl.Emičku chci teď u babičky upíchnout poprvé.Ať si to do svatby natrénuje a my pak máme klidnou svatební noc :-D
Odpovědět
@teriip Jo mám to samé od přítelového bráchy přítelkyně.Je to přetvářka a zákeřná holka a to je prosím mladší něž já a už dělá rozbroje,Mrzí mě,že nejde s nima vyjít ikdyž bych si to opravdu přála..Taky čekám kdy vybouchnu a asi si to nikdo za rámeček nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa to máš dobrý..ale ono bydlí skoro vedle nás, tže bude u nás pořád..už teď bez nás nemůže být...ufff
Odpovědět
@jennifer_jv No tak to nezávidím :-(
Odpovědět
@nwa No tak mě chápeš,jak moc ho tam nechci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@jennifer_jv Jeho rodiče bydlí taky kousek od nás,ale ti tu nezajdou ikdby měli cestu kolem.Já jsem prostě pro ně ta co si jejich syn nastěhoval a co ho vyžírá a dyndá z peněz a co se jí nechce do práce.Já za to nemohu,že nemohu najít práci.Ikdyž bych strašně chtěla.Je to škoda povídat.Přitom nevidí,že se jejich syn má dobře každý den ma navařené a dvakrát do týdne peču i někdy častěji .Nikam nechodím a nic si na sebe nekoupím.Když mám peníze z brigád tak koupím mladému nebo to jde na jídlo.Když jsem ze startu chodily k nim na návštěvy tak jsem sem tam něco koupila.Jsem naučená,že na návčtěvu se nechodí s prázdnou a pak se dovídám jak jim tím lezu do prdele a ještě za Přítelovy peníze.Holky je mi z toho úzko a přitom jaké by to bylo fajn kdyby jsme vycházeli.
Odpovědět
@teriip Až mooc chápu...
Odpovědět
Holky mám radost.Meiluju s majitelkou svat. salonu.Ona tam zatím pánské obleky nemá,ale prý je začne pořizovat a prý může rovnou pro mýho Ondru.Takže by ho měl jako první :-) A protože už tam mám šaty,tak rovnou dá slevu 500,-Kč.No já mám radost :-)
Odpovědět
@jennifer_jv Ted mám mít narozeniny.Potřebovala bych tolik věcí co mi už odchází ....A taky abych se příteli líbila..Ale nekoupím si je dám penízky do společného rozpočtu.Jak to píšu až mám nakrajíčku.A já pořád i tak budu ta vyčuraná a špatná :-(
Odpovědět
@nwa Tak to mí tchánovci jsou slabý odvar.Už si na mě zvykli.I když to není tak dlouho,co tchán rozmlouval Ondrovi,ať mi nedělá druhé dítě.Že ho pak opustím a oškubu na alimentech :-o
Odpovědět
@nwa Vyprdni se na ně a udělej si radost!!Něco si kup ;-)
Odpovědět
@teriip Co vůbec ty pohovory?Už se někdo ozval?
Odpovědět
@jennifer_jv Holky jdu si zlepšit náladu pošták mi ted donesla svatebka jdu na ně kuknout :-D @teriip
Odpovědět
@jennifer_jv @teriip Jsem dojatá a brečím tu jak tulen...Jsou nádhernéé..
Odpovědět
@nwa Jaké máte?
Odpovědět
@teriip Klasika nikdo se neozval.
Odpovědět
@nwa No mně končí rodičák za rok v dubnu.Tak začnu rozesílat životopisy asi už od září :-|
Odpovědět
@nwa Koukni se na vsenasvatby a je to u ní ve fotoblogu třpytivá elegance a hnedka ta první
Odpovědět
@nwa Je to to vintage forever I.? Tak to je moc krásné.Kolik vás to u nich vyšlo za jedno oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa tak to mě mrzí i za tebe.....tohle prostě nikdy nepochopím :(
Odpovědět
@teriip 39 korun a když jsi chtěla i s monogramem obálku tak + 9 kč jinak čistá 4 ...
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa :-D :-D to je dobře!!!!! :-))))) holky, my si zasloužíme to nej!!!! tak to taky bude, uvidíte ;)
Odpovědět
@jennifer_jv No já také né,ale nesmím si to tolik brát oni mi za to nestojí abych se někde skácela z nervů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?