Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@tlap.ka Tady jsou salonky,jeden pro 25 a druhý pro 10 lidí.No tak my bychom potřebovali ten větší nó :-D Já už teď musím vysvětlovat Kryštůfkovi,proč já se jmenuju jinak,než oni :-) Ten má radost,že bude svatba,maminka bude princezna a pak se bude jmenovat stejně :-) A určitě,když si můžeš vybrat,tak toho využij ;-)
Odpovědět
Holky musím letět uvařit za hodku mám drahého doma tak at má na stole baštu.Loučím se a zase zejtra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tak to máme stejné, taky vysvětluju už teď :)
Odpovědět
Taky se loučím.My zase pojedeme na velký nákup :-)
Odpovědět
Přeji hezký den všem a hlavně @teriip @tlap.ka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babule :) tak jsem dneska přemýšlela, že klukům koupím bílý košile a kravaty nebo motýlky a k tomu jim dám riflíky a nebudu je trápit v oblecích. KOukala jsem na pořizovací ceny a i u vietnamců jsou kolem 400,- no na to, že je vezmou na sebe jen jedou a pak mi z toho vyrostou, ... tak nevím, ještě to musím rozmyslet :) a co vy, jak jste na tom?? na mě dneska padla nějaká depka ze všeho, teda hlavně z počasí, já už chci a potřebuju sluníčko a teplíčko :)
Odpovědět
hojky Holky můj přítel mě nečekaně požádal o ruku,tak teď řeším situaci kde to bude nemáte nějaký TIP na venkovní obřad???Chceme jen rodiče a svědky,snad se i někdo příjde podívat?? A nějaký tip na večerní grilovačku??
Odpovědět
Profilova fotka
@tlap.ka neboj sluníčko se už blíží, snad zítra... ;-)
Odpovědět
Uf, tak jsem se dostala do podivného víru myšlenek a i když šaty z nuance jsou ty, do kterých jsem se zamilovala, zkouším i jiné možnosti. Jsem straaašně nerozhodná!!! A to nemluvě o tom, že stále nemáme restauraci a naši mi do toho pořád mluví...
Odpovědět
Ahoj kočky :-) @tlap.ka taky marně čekám na sluníčko :-D @bluecate My taky ještě nemáme restauraci.Jedeme v pátek na výzvědy :-D a o rodičích mi ani nemluv.Fakt už lituju,že přítel nechtěl tajnou svatbu.Protože jeho rodiče mě asi umučí se svými chytrými radami a názory :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip tak u nás je to úplně stejný :-) my už koukáme na prstýnky teď, abychom to mohli pečlivě promyslet a vdubnu bychom už na 100% nějaký vybrali a objednali.... Teď se zatim pokoukávám i po botkách, protože už všechno začínáme mít připravený a hotový....moc mě baví, že to neni všechnio ve stresu :-)
Odpovědět
@jennifer_jv já už po prstýnkách koukám teď,ale peníze budou až v dubnu,tak ještě musím vydržet.Příští týden,nám očař napíše brýle pro syna,tak ty jsou přednější :-) Po botkách taky pokoukávám. Dneska mi psala paní ze salonu,odkud mám šaty,že už přišly družičkovské šatičky pro dcerku,že je můžeme přijet vyzkoušet a nabídla mi,že mi sežene pro ženicha tento set za 280,-Kč.Tak mám ohromnou radost.Ještě oblek pro synka a pro miláčka,botky a oblečení taky budeme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@teriip ty jo, tak to je paráda :-))) jj brýle jsou přednější, to souhlasim :-) jak jste se tady holky bavily, tak musim souhlasit, že peníze nerostou na stromě a že teď máme spoustu nečekaných výdajů a nečekaně menší příjem peněz...jsem si totiž zlomila ruku a tak nemůžu chodit do práce...protože se živim rukama....achjo...ale jsem optimistka a doufám,že se tohle pitomí období přežene a budeme moct zase pošetřit na svatbu :-)
Odpovědět
@jennifer_jv Tak přeju brzké uzdravení :-) My máme taky nějaké pitomé období a nečekané výdaje se jen hrnou.A to si chtěl přítel ještě k chameleonovi pořizovat hada :-o No tak už ho to přešlo :-D
Odpovědět
@jennifer_jv Jak to budete mít na zámku s hudbou?Jestli se můžu zeptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip děkuji :-) u nás je to taky obdobný...nškdy jsme už tak zoufalý, že si robíme srandu, žecelou akci zrušíme a vezmeme se na radnici a prstýnky koupíme u kolotočářů :-)))
Odpovědět
@jennifer_jv Tak to máme podobné pocity :-D My hlavně kvůli rodičům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no vidiš...na to jsem úplně zapomněla :-o ....ani nevim jak to maj mají...jestli maj nějakou k dispozici anebo si musíme tu hudbu sehnat?
Odpovědět
No psala jsem si tu s jednou slečnou.Bude se vdávat v Libo v září.Na zámku jim prý řekli,že mohou mít vlastní hudbu a na matrice zase opak.Že prý na to nebude čas a že tam hraje pán na klávesy.Tak jsem na to zvědavá.Nám neřekli nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip naštěstí se do toho naši rodiče moc nemotají....občas tchýně, že by udělala tohle a pak zase tamto...na to zase já řeknu, že ne, že to stačí tak jak to je, tak naštěstí toho pak nechá...ale znám i lidi, kteří nepořádaj svatbu pro sebe ale hlavně pro rodiče, protože to vlastně platí...tže si pak pomalu nemohou určit, jaký vlastně šaty budou mít...tak tomuhle se velkym obloukem raději vyhjýbám! :D
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no tak to já taky...nám totiž taky nic neřekli, tak proto jsem na to ani nepomyslelůa, tže tomusím zjistit ;)
Odpovědět
@jennifer_jv Moje máma mi do toho taky nekecá,když si to platíme sami.Ale tchýně přišla s nápadem,že nám přidá na hostinu a hned se zapojují.A tchán to samé a přítel je poslouchá a pak se doma hádáme :-| No tak to jsem zvědavá,co zjistíš :-)
Odpovědět
@teriip @jennifer_jv Baby ani mi nemluvte .Jak to tady čtu..Mě čekají v neděli rodiče od přítela jdou s náma prý se podívat jak budeme vybírat jídlo na hostinu a já se chtěla pobavit s provozní jak to vše bude.Jelikož mě jeho rodiče nemusí to bude zase den už ted se těším. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip byla bych radši, kdyby tu hudbu měli k dispozici....stačí že budu shánět na hostinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa mno tak to držim pěsti a pevný nervy ;)
Odpovědět
@nwa My jdeme s tchánem :-o Se bojím,aby mě vůbec pustil ke slovu :-| @jennifer_jv No to já taky :-)
Odpovědět
@jennifer_jv No jelikož otec od přítele zavelel,že nám celou oslavu platí tak jsou obavy na místě.Já chtěla malou svatbu a zaplatit si jí,ale oni né a tak to dopadlo a já si,ale řeknu své pokud k něčemu dojde.Už mě nebaví pořád se podřizovat. @teriip
Odpovědět
@nwa Nám budou rodiče dávat určitou hotovost a my budeme platit zbytek.Tchán teda ne.Ten nám koupí nějaký dar,protože na hostinu nepůjde,ale musí nám jí zařídit.No strašný :-S
Odpovědět
@teriip @jennifer_jv Místo abych si to užívala pořád mám obavy at vše proběhne v klidu .Naši rodiče se uvidí až na svatbě..Je to tak blbé napsat,ale jsem ráda,že nejsem sama kdo to tak má.Ikdyž představovala jsem si to veseleji..Ale snažím se ze všech sil aby byla dokonalá a podle mých představ..A já si ji užiju ikdyby nevím co
Odpovědět
@nwa Přesně tak.Já si jí taky budu snažit užít a ostatní rozhádaní jsou mi..však víte kde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?