Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@luckyshek buď v pohodě,žádné nervy,je to přirozená a krásná věc tak proč se z toho zbláznit :-) Nejdřív si všechno naplánuj,potom podle toho nakupuj. Na netu se dá sehnat naprosto všechno a když se budeš trochu pídit,tak i za velmi rozumné ceny. Nemusíš mít šaty za 10 tisíc.seženeš je i za pár kaček,hlavně že se v nich budeš cíti dobře,pak budeš krásná. A tak je to uplně se vším :-)
Odpovědět
@nwa Já jsem to taky vždycky chtěla tak jako ty.Nejdřív si něco užít,potom svatba a děti.Bohužel nebo vlastně i bohudík :-) to osud zařídil jinak a měla jsem dřív děti než vošku.Ale mně to neva.Sice jsem mladá mamina,moc jsem si neužila,ale mám ty dva cvrčky,kteří mě milujou a já je.A třeba ta svatba s nimi bude ještě hezčí,než by byla bez nich :-) @kacula12 Já si z našich rodičů radši příklad brát nebudu :-) Naši rozvedení-otec alkoholik,máma to s ním držela jen kvůli nám.Prý jsme byli malí,nakonec zjistila,že ho měla vyhodit dávno.Bez něj nám bylo líp. Přítelovi rodiče rozvedení-otec si našel milenku.Oženil se s ní a má s ní dvě další děti.Je mu přes 50.Matka mu to do dnes neodpustila.Pořád mi říká,že mi to přítel udělá taky,že je celý otec.Povzbudivé,že? :-S @luckyshek Taky bych se z toho někdy nejradši zbláznila :-D A to mi ten pravý blázinec ještě nezačal :-D
Odpovědět
Holky ta by se mi pro Ondru líbila :-)
Odpovědět
@teriip neuděláááááá :-) ,můj dědeček byl alkoholik,tatínek alkohol nesnese.... Otec byl ostrašující příklad,ten tvůj miláček si dá pozor :-)
Odpovědět
@kacula12 No,on si o tátovi myslí,že je borec.Takže jsem na to připravená.No,připravená asi nikdy nebudu,ale s tou možností počítám.U nich se to v rodině dědí.Dědeček je úplně stejný.Ale zase se tím neužírám.To bych s ním potom nemohla být,kdybych pořád myslela na to,jestli mě náhodou nepodvede.Mě naštěstí vychovala moje máma a ta se bez chlapa taky nehroutí :-) Možná to zní trochu divně,ale v dnešní době musí člověk počítat se vším :-)
Odpovědět
@teriip jsi realistka,to je super. Jak už jsem napsala,děti jsou nejvíc na světě,ostatní už není tak důležité,ber to jen jako bonus. Chlap odejde,děti zůstanou...Jejich chyba. Navíc po světě jich běhá :-D .Ženský se nehroutí,na to nemáme čas ;-) . Můj miláček vždycky říká...žena proti vodě,utáhne tři lodě... Ber co život dává,miluje tě,chce si tě vzít,i když vlastně ani nemusí,co bude za sto let..... ;-) .
Odpovědět
@kacula12 Hezky jsi to napsala :-) Já taky považuju za chlapa svého života svého synka :-) Přítele taky miluju,ale u dětí je to láska až za hrob to je úplně jiné.No však určitě víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip @nwa @kacula12 no však já to poprvé udělala naopak, nejdřív svatba - no a jak to dopadlo, byli jsme to druhý manželství, takže rozvod, teď mám dvě děti, 8 společných let a jdeme do toho :) jdu upravovat fotky z narozeninek, tak pak možná ještě dočtu, i když neslibuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/tla... tak tady můžete juknout na fotečky z oslavy :) a já jdu do hajan, mám toho nějak dost :)
Odpovědět
@tlap.ka Krásné fotky :-) A jak tam máš fotku malého po porodu,tak se mi vybavila naše Emma.Taky měla hodně vlasů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no jo, byli to stejní vlasáčci :) ale ten náš pěkně vyšisoval :) ale ne teda tolik jako Matěj, ten se narodil taky hodně tmavý a do půl roku byl skoro albín :)
Odpovědět
@tlap.ka Kryštof se narodil,s takovým chmýřím,ale tmavě hnědým.Taky zblonďatěl.A teď už mu to zase tmavne.No má to jak počůranou slámu.A Emma je měla černé a teď je má oříškové s blond proužky.Jako by měla melíry.No do blonďata úplně už asi nepůjde.Ale je jí 23 měs a už byla dvakrát stříhaná (asi po 5cm) a stejně má vlásky pod ramena.Rostou jí strašně rychle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@teriip no Matěje jsem stříhala hned jak mu cvaklnul rok, protože měl takový "židovský" vlnky :) Míša má těch vlnek víc, tak uvidím jeslti mu to ještě nechám :)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno babule :) taj dneska druhý pokus na matrice, doufám, že už tam bude ta pravá paní úřednice, se kterou se Michal domlouval, že nemusí být u toho papírování :) a jestli dneska zjistím, že to všechno popletl, tak mě mrskne :) už je zařízené úplně všechno :)
Odpovědět
@tlap.ka No vím,že někdy vše nejde jak si člověk naplánuje.Já chtěla jen říci,že jsme oba rádi,že to chceme stejně.Mnoho lidí žije jak já říkám na psí knížku.Ono je to na každém.Ale já jsem prostě chtěla aby dítě se narodilo do plné rodiny..A taky mi vadí když řekneme,že se bereme..Tak všichni co první řeknou je a to musíte?Nechápu proč bychom museli..?Chci si užím mužíka ,manželství... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa přesně tak souhlasím, hezky si to napsala :-)
Odpovědět
Zdravim všechny nevěsty, původně jsem chtěla na matrice vyřídit vše sama a paní úřednice to nedovolila, tak sebou svojí drahou polovičku musim vzít, Ládík je už po rozvedený a tak ho zařizování svatby moc nebere.Svatbu máme 16.6. a na druhou stranu si věci kolem svatby zařídím jak budu chtít, a doma už to jen přednusu.V pátek si jedem koupit prstýnky, chceme stříbro a nějaké máme vyhlídnuté, tak jsem zvědavá jak to dopadne.Co všechno na svatbu máte zařízené holky?Nějaké tipy a rady se hodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa jué, to já to nechtěla nějak shodit nebo tak něco, když se lidi berou prostě z lásky bez dětí :) já to schvaluju, jen jsem prostě napsala, že mně to nevyšlo :) napsala jsi to moc hezky :) já dneska zařídila matriku, překvapilo mě, že si nic nemusíme donést, když to máme venku (známí před 2 rokama si museli donést stolek, hudbu, židle,......). Platila jsem jen 1000,- kvůli tomu, že to máme mimo úřad. A co mě hrozně moc potěšilo, mám před svatbou přinést rodné listy kluků a oni je pošlou na matriku a tam je přepíší, aby tam bylo moje jméno a né moje jméno z předešlého manželství - jak to pojmenoval Michal minulé manželství všude delete :) @leny11 tak Tě hezky vítám, užívej si přípravy :)
Odpovědět
@tlap.ka Já to nevzala ve špatném.Se neboj ono myslím si,že jedno zda děti jsou či né.Ono stejně je to na těch dvou lidech jak si sednou a jak dovedou jít životem i na příč problémům které určo nastanou v budoucnu ;-) Jinak ted mi došel ten kufřík na ty obálky či dary hihihi.Je nádherný musím hned napsat kočence,že děkuji... :-D
Odpovědět
@tlap.ka Mě matrika čeká v pondělí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa tak toje super, že kufřík došel a udělal radost :) no naštěstí u nás je prima paní, že mi dala ty papíry domů, aby je mohl Michal podepsat doma a nemusel si brát dovolenou. Te%d koukám na seznam písniček, co hraje paní na varhany při obřadu - no určitě vyberem :)
Odpovědět
@tlap.ka No to já nevím co budou hrát nám,ale když je to v kostele ...A pop říkal,že nám bude zpívat chor.Tak jsem zvědavá hihi snad se nerozpláču.
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa ajo, já vždycky zapomenu, že vy to budete mít úplně jiné :) no já tady koukám na ten seznam a asi to vyhrají písničky od Beatles (Michelle, Imagine) a pak asi Hey Jude, Love Hurts od Nazareth, What a wonderful world a asi Už nejsem volná a Den je krásný, ale nevím, ještě to musím prokoumat :)
Odpovědět
@tlap.ka Už nejsem volná to je nádherné...A hlavně je to naše písnička..i nazpívaná :-D No s tou svatbou jiná.Jak se to veme,ale asi trochu jo.Včera mi došla fotka košilky na křtiny sice 450 zase včudu,ael je hezká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa já mám ráda tyhle starší písničky - škoda, že nemají v repertoáru něco od Špinarky nebo Rotrovky :) no svatba trochu jiná bude ne? já si to teda neumím představit jak to chodí na takové svatbě :)
Odpovědět
@tlap.ka Ted jsem ti chtěla napsat Špinarka tenkrát na západě.Já jí milujuuuuuuuuuuuuu to je mazec. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa nojo, to je prostě paní zpěvačka, když jí slyším, tak mám husí kůži a tak to má být :)
Odpovědět
@tlap.ka Taky mě potěšilo,že mi jméno rovnou přepíší i v rodných listech dětí :-) @nwa Taky nevím,co nám na svatbě budou hrát,ale asi je mi to i fuk :-) My už máme matriku zařízenou od ledna.Nás to stálo 4000,-. tis. jsme museli platit zámku,za to že to můžeme mít tam a 1000,- úřadu,za to,že to tam nemáme. V pátek jedeme do jedné restaurace,zkusit se domluvit na hostině.Tak jsme zvědavá,zda budou mít volno a jaký bude rozpočet.Jsou to Ondrovi příbuzní,tak jsem zvědavá,jestli nám to bude něco platný :-D @leny11 Taky jsme se rozhodli pro stříbrné,tak jsem zvědavá.Ale my jdeme vybírat až v dubnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no já jsem z těch rodných listů měla fakt šílenou radost, už jsem přemýšlela, jak budu dětem vysvětlovat, že tam mají napsanou nějakou jinou paní :) držím palce, ať mají příbuzní volnou hospodu, já sháněla před víc jak měsícem a už jsem uspěla až ve 3. a to jen proto, že tam mají více salonků. mně je ve finále taky jedno, co nám tam budou hrát,ale tak když si můžu vybrat, tak to využiju :)
Odpovědět
@tlap.ka jojo nápodobně @teriip To neřeš..Já to taky neřeším ani nějaký svatební tanec nechávám to tak ono to nějak dopadne hihi :-D A stejně bych asi nemohla si říci co mi má chor v kostele zaspívat hihihi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?