Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@tlap.ka ahojky,botičky jsou sice moje,ale ne svatební,to pro jednu spolubojovnici tady,ale děkuji :-)
Odpovědět
@nwa to já zatím ani trochu,zatím mě nenapadá proč,ale přeci jen se vdávám o týden později než ty.... :-D
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Kecám tady a nepozdravila jsem ani baby moje.. :-D
Odpovědět
@kacula12 Máš už děti?
Odpovědět
@nwa mám,dvě, páreček :-)
Odpovědět
@kacula12 Jsem si myslela.... ;-)
Odpovědět
@nwa jako že nejsem nervozní ze svatby? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já miluju kytky a hrozně mě baví si vázat, ale na tohle bych si netroufla :) vždycky jsem říkala, že si jednou otevřu květinářství, jenže tady u nás v okolí jich je několik a tak to nedopadne, asi zestárnu a umřu před tabulí a nebo v blázinci :)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, ž etady jsme typický nevěsty :) :) :) většinou matky se dvěma dětma :)
Odpovědět
@tlap.ka maminek je tady opravdu hodně hihi.Já vždy chtěla prvni svatbu a pak děti.Takže jsem ráda ,ale nesoudím nedejbože maminky s dětma to néééé.. ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Taky jsem chtěla kvěinářství,ale je to jak píšeš v dnešní době kde jich je na každém rohu... 8-)
Odpovědět
@tlap.ka jasně že. To je přece praktické. Nejdřív si pořídíme děti,pak pár let prověřujeme tatínka,a když usoudíme,že je k tomu,svolíme ke svatbě a tím se co? vyhneme tomu,abychom byly ty druhé,které se rozvádí. Statistika,že každé druhé manželství se rozvádí je bohužel pravdivé...
Odpovědět
Článek se načítá
@nwa Taky zdravííím :-D @tlap.ka Jo jo,typická nevěsta,ještě nevinná :-D Každý,kdo se o naší svatbě zatím dozvěděl,to komentoval slovy:"No taky už bylo na čase.Vždyť máte dvě děti!" Jako by to byla nutnost,být nejdřív vdaná :-.
Odpovědět
@kacula12 a mezi nás bude patřit určitě i nwa :-)
Odpovědět
@kacula12 No já si ani tak,když je prověřenej nemaluju iluze o tom,že nám to vydrží :-D I když,my si s taťkou říkáme,že se budem vzájemně prudit až do smrti :-D
Odpovědět
@teriip Nutnost to je blbost..To zase né jak píšu nesoudím a at to má každý podle svého :-D Já jsem ráda,že to máme takto...
Odpovědět
@teriip to už ani jinak být nemůže,si říkáme,že už by nás ani nikdo jiný nechtěl :-D
Odpovědět
@kacula12 ne ne nepatřím ...Počet dětí 0 :-D
Odpovědět
@nwa nutnost po deseti letech??? To už je láska... :-D
Odpovědět
@kacula12 Jo to si taky říkám :-D
Odpovědět
@nwa já myslele že patříš,jako že ty se taky nerozvedeš :-D
Odpovědět
zase mizím ženy.Jdu pověsit prádlo a do školky.Pááá 8-)
Odpovědět
je fakt děvčata,že to tady čas od času čtu....kde byla svatba,kdy,děti,a pak rozvod...a to se myslím pochlubí málo která,ale takový už je život. Dobrých chlapů je po čertech málo :-S
Odpovědět
Já to vidím takto..Hlavně ,že jste holky spokojené a je fuk jak to máte.Já jsem chtěla děti až po svatbe abychom si to užily někam si zajely ..Užily si ten stav manželství a pak huráááá do mimi pokud ten nahoře dá.Je jedno zda budu s mužem mít 2 děti a nějak ho prověřovat.Myslím si,že můj partner se chová moc hezky ke mě a až bude mimi nemyslím si,že by se to změnilo naopak si myslím,že bude ještě více po... než já.Mluví o malé častěji než já.On totiž ví,že budeme mít Sofinku :-D
Odpovědět
@kacula12 Jo tak tohle mě snad nepotká mám vzor v rodičích z obou stran ,ale pravda nikdy člověk neví..Ikdyž by rád
Odpovědět
@kacula12 Proto tu nic moc taky v profilu nemám..Nemám důvod se tu nějak vystavovat či zveřejnovat.Baby tu mají od A až do Z a myslím si,že se tu některé i jen ukazují a kdo ví jak dlouho jim to vydrží :-S
Odpovědět
No nic kočky letím taky něco dělat.Kopa žehlení tam na mě čeká mějte se hezkýýýýý ;-)
Odpovědět
@nwa souhlas,mám kolem sebe mnoho a mnoho odstrašujících příkladů,proto jem se nechtěla vdát vůbec,zbytečná formalita....ale v září mě ukecal,nic se nemění,proto žádná nervozita. Jen nás půjde 20 na společný oběd a večer bude mejdan na zahradě...Oboje rodiče jsou spolu celý život,ale kamarádky,katastrofa... statistiky další katastrofa. Děti jsou nejvíc na světě,zbytek už není tak důležitý. Přeju ti,aby vám všechno vyšlo,tak jako nám,i když s obráceným postupem :-)
Odpovědět
Ahojki holky. To ja jsem zasnoubena uz dva roky a pripravuju se uz od prvni chvile. Problem je v tom ze porad nevim kde to v Ostrave udelat, je tu plno hezkych mist. Jsem strasne nerozhodna a v tom je ten problem. Mely jsme i tri terminy. Porad nachazim krasne veci na vyzdobu ale kdyz si uvedomin svoje financni moznosti tak se musim hned zbudit :-) . Mohly bys te mi tu nejak poradit jak to nejlip vse zvladnout a nezblaznit se stoho :-D Diky mooocinky
Odpovědět
@kacula12 děkuji.... :-) (JAKÉ SI TO UDĚLÁŠ TAKOVÉ TO MÁŠ) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?