Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
@tlap.ka jj,když tě baví tanec,vyzkoušej zumbu. Je to bezva zábava :-) . A pařit s holkama se může i s dětma,chodím stále a doma dvě děti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 jo jo, zumbu jsem zkoušela o prázdninách, jenže 4měsíce po porodu to na mě bylo ještě celkem záhul :) navíc s prsama, že jo :)no já jsem ještě omezená mladším raubířem, kterej sosá od maminky a večer usíná s mlíkem :) takže až někdy dokojím, začnu chodit na zumbu i víc pařit, teď jdem s holkama jednou měsíčně na véču a pokec :)
Odpovědět
@tlap.ka kojíšššš? Tak to je jiná,to se musí počkat ;-) . Kojila jsem jedno rok,druhé 9měsíců a to byla nejlepší dieta :-) . Ale to odstavování...nechtělo se jim miláčkům. Už jem se těšila na kokopárty (oslava konce kojení) jak tomu s děvčaty říkáme. Bude kokopárty ještě před svatbou nebo to protrpíš na sucho? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 jo jo kojím, Matěj byl v pohodě, toho jsem kojila 14 měsíců, ke konci pil už jen v 5ráno :) tak to jsem teda utla :) ale tenhle živočich lábe pořád, i když mezitím jí normální jídlo, toho se asi jen tak nezbavím :)takže jak to dopadne ohledně svatby fakt netuším :) jo jen tak mimochodem, našemu spolku ženských se odjakživa říká kurník :) ale v dobrém :) tkaže kokopárty jsou naše :)
Odpovědět
@tlap.ka u nás to se slepičkamá nemá :-) :-) nic společného. Prostě jen zkratka KOnec KOjení párty,slaví s námi i chlapi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 u nás kurník vznikl už před strašně lety :) vždycky jsme na akce jezdily plný auto ženských a vždycky nás bylo všude plno :) když si teď na to vzpomenu, co my jsme vyváděly, no sranda :)
Odpovědět
@kacula12 koko párty :-D :-D já padám :-D Tak to bych měla taky oslavit.Kojit jsem přestala,letos v únoru.To bylo naší násosce 22 měsíců.Ale byl to záhul.Prsa jsem si musela mazat zubní pastou,abych jí nějak odradila.Trvalo to 20 dní,než přestala naléhat.Dneska je v pohodě,ale kdykoliv si mi sedne na klín,cpe mi ruku do výstřihu a muchluje se s nima :-D Syna jsem kojila 14 měsíců,ten se odstavil sám.Tam to byla pohoda. Na zumbu bych taky ráda chodila,ale mám to zakázaný od doktora.Kvůli páteři.Mám povolený pilates nebo jógu.
Odpovědět
@teriip jo,taky mi malá leze ještě do výstřihu :-D slav!! člověk si musí vždycky najít nějaký důvod ;-) Power joga,to je bomba,užasný cvičení,moc mi na páteř pomohla. Mužský,když mě viděl povídal,že jeho už by nikdo nerozmotal :-D . Jdi do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip teda tak to mě neděs, že budu ještě za rok kojit :)
Odpovědět
@tlap.ka urřitě to zase tolik let není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 no tak to teda je, já už jsem taky "stará rašple" :) a s babama takhle jezdíme už možná 12let :)
Odpovědět
@tlap.ka stará rašple,ale fuj... jsi mamka od rodiny,krásná a mladá. Na nic jiného ani nepomysli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@tlap.ka No já kdybych jí neutla,tak jsem jí kojila ještě ve školce,to se vsaď :-D @kacula12 Když mě by tam musel někdo dokopat :-N Jsem strašně línej člověk.Většinou zůstane jen u řečí :-N Ale co mám ráda jsou brusle nebo kolo.To je úžasný relax od dětí :-)
Odpovědět
@teriip A navíc bydlím na vesnici a nemám řidičák.Takže jsem odkázaná na domácí cvičení.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 jo jasně, však my budeme pořád mladý, krásný, to jen naše děti strašně rychle stárnou :) ne, já jsem v pohodě, prostě na věk nemyslím :) @teriip no já jsem zvědavá, kdy se malej odstaví nebo jestli budu muset zasáhnout :) starší se touhle dobou už tak nějak chystal :)
Odpovědět
@tlap.ka Mně bylo u prvního hrozně líto,že se sám odstavil,tak jsem si řekla,jak si to druhé kojení užiju.No to jsem ještě nečekala,že budu mít táákovou závislačku :-o :-D Emina,mi z kojení kolikrát dělala noční můru.Hlavně,když se prsa hodně hlasitě dožadovala třeba na nákupu (z vozíku mi svlíkala tričko) nebo při školkové besídce.Děti jsme zpívat neslyšeli,za to jsme slyšeli naší Emušu.Půlku besídky jsem strávila v šatně 8-( Za boha nemohla pochopit,že prso dostane jen doma.No už mám naštěstí klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip já jsem první odstavení obrečela :) tak jsem zvědavá, jak to bude teď :) Míša venku zatím nic nechce,ale ono taky jsme teĎ přes zimu chodili jen na chvíli, že jo, uvidíme, jak to bude dál :)
Odpovědět
@teriip To vyzkoušej.. @tlap.ka Jinak holky ten pohovor mám za sebou přišel týpek okolo 35 pěkný jak nějaký herec..A v celku sympaták.Pokud dojdu do druheho kola dá do kone příštího týdne vědět tak uvidíme.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no tak super a jaký z toho máš pocit? :)
Odpovědět
@tlap.ka Nevím..Přpadalo mi,že je spíše nervozní ze mě a říkal ,že jsem velice sympatická tak nevím.Jinak pokud by mě vzal dělala bych admin..práci s tím,že bych pomáhala i na prodejně a starala se o běh firmy.Prac. dobu bych měla od 11-20 cca a bez víkendu a 20 000 hrubého tak jsem zvědavá zda projdu do druhého kola a to je 3 dny na prodejně na zkoužku...
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa no popravdě prac. doba na dvěc věci, ale hlavně, že by byla práce :)0
Odpovědět
@nwa Jé,tak potichu zatím gratuluju :-) To zní zajímavě.Já jsem chvilku pracovala jako admin. pracovnice v elektru :-) A peníze super :-)
Odpovědět
@tlap.ka Já to asi špatně napsala víkendy bych měla volné holky... @teriip
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Baby pomalu se loučím.Protože jdu s drahým tady u nás na akci MDŽ hihi dostanu kafíčko a chlebíček heč A taky dám po kalíšku...hihihi :-D Možná i čebrený karafiát bude..:-D :-D :-D Mějte se a já tu zase za váma juknu.Hlavně jsem chtěla napsat jak jsem dopadla.Taky komu bych to měla napsat než vám ženy moje zlaté...PAPA
Odpovědět
@teriip @tlap.ka Zítra mám baby další pohovot mě odvezou do sportovního obchodu. :-D
Odpovědět
@nwa Tak si to hezky užij :-) Dej si do nosu i za mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa hele, teď se o Tebe budou přetahovat :) jo a prachy bys měla moc hezký, jako já po 14letech ve školství :) a to jen výjimečně :)
Odpovědět
Kočky tak já letím...Sakra taky mohl zavolat dnes..Budu jezdit na etapy tak jsem to mohla vzít jedním vrzem :-D
Odpovědět
:-D :-D Krásný podvečer baby moje..Dnas jsem byla na dalším pohovoru a příjde mi,že jsem snad byla na pohovoru někam do senátu či kam tolik otázek a požadavku no mazec.Trochu jak u výslechu..Ještě lampou do obličeje ,že nesvítily...Jinak pocit z toho mám nijaký tak jako po každém pohovoru a že jich za sebou mááám :-D Takže ....Co si z toho vzít?Když nejde o život tak jde o ho.... :-D
Odpovědět
@nwa uvidis, ze to dobre dopadne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?