Svatba červen 2012. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám Vás v mé diskuzi, doufám, že se nás tady sejde co nejvíce a probereme tady přípravy a plány našich svateb, aby nám to co nejrychleji uteklo. Ráda se nechám inspirovat ostatními nevěstami. Jak daleko máte Vaši svatbu promyšlenou? Jak jste daleko s přípravami? Těším se na všechny nápady :-)
Odpovědět
ahoj děvčata, první z vytypovaných restaurací poslala rozpočet na svatební menu...jsem naprosto v šoku..takovou cenu pravděpodobně nikdo nepřekoná :-) . Asi ještě existují solidní soukromníci ;-)
Odpovědět
@kacula12 za kolik / pro kolik lidí?
Odpovědět
@ligeja 2.400/20 :-D
Odpovědět
@kacula12 luxus!!!! To dostanou vodu a dva ohřátý párky, ne? :-D Tý jo, fakt bomba!!!!
Odpovědět
@ligeja :-D :-D klasika menu o třech chodech+3 šampíčka na přípitek,zákusek dort (vlastní).Další Pití samozřejmě v ceně není ;-) .
Odpovědět
@nwa No já právě nejsem fotogenická vůbec :-( nadváhu mám taky :-| Ale je super,že k tomu takhle přistupuješ.Hlavně ať z tebe sálá pohoda ;-)
Odpovědět
@kacula12 Ty brďo,tak to máte super!!! Já se toho úplně hrozím.Taky nás bude kolem 20ti a máma mi říkala,ať si připravíme tisícovku na hlavu.Což je pro nás docela dost :-o No jsem zvědavá na kalkulaci naší hostiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 tak to je super cena :) já když to tak nějak spočítám, tak bychom bez pití na tom mohli být podobně :) dort máme taky vlastní :) @teriip proč 1000 na hlavu??? teda podle toho, co máte, ale já když to vezmu kolem a kolem, tak přípitek cca 30,-, polévka 30,-, hlavní chod 150 a jsme na cca 200,- a netvrď mi, že dalších 800 propijete? :) i kdyby 100 předkrm a 50?zákusek :)
Odpovědět
@tlap.ka Já nevím,možná máma přehání,ale myslím,že tvrdého vypijou někteří dost.Majitel podniku je ženichův příbuzný,takže bychom se s ním chtěli domluvit,že mu dodáme maso (bud. tchán jezdí na jatka),dort budeme mít svůj,stejně tak zákusky a koláčky.Takže polévka a oběd.Předkrm nechceme a pak jsme chtěli něco lehčího na večeři.Buď obložené mísy nebo sekanou apod. s pečivem. No jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip jo, tak tvrdej jsem zapomněla, protože u nás si chlapi dají pivo,ale ve tvrdým se u nás nepije :) jo a vy máte ještě večer, no tak to asi jo, to asi ta 1000 bude :)
Odpovědět
@tlap.ka No večer.My máme v půl dvanáctý obřad,pak nějaké to focení,cca půl hodiny by trvala cesta na hostinu a chceme sedět max. do sedmi,do osmi,kvůli dětem.Tak nevím,no.
Odpovědět
Večer je lepší pít doma,vyjde to výrazně levněji a děti se dají hájí :-D . Doufáme že bude počasíčko a vyřešíme to pěkně v soukromí na vlastní zahrádce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@teriip Vyprdni se na nadváhu...Já jsem stálá dietářka a abych řekla pravdu když zhodim zhodim vždy přes prsa.. :-D Sice ted jsem se odhodlala na kryolipolyzu tak uvidíme jak to dopadne...Aspon trochu at v šatech vypadám ikdyž i tak to nebude tragédie... :-D Mě se spíše na fotkách líbí ty baby trochu krev a mlíko..Sálá z nich větší pohoda...Alespon mi se zdá:-)
Odpovědět
@kacula12 Taky jsem chtěla na vlastní zahrádce,ale přítel chce do podniku :-| @nwa Však já na ní prdím :-D Už pěkně dlouho mám v PC stažený pilates.No ještě jsem se na to ani nepodívala.A dneska jsem si koupila koláček :-N :-D Jen bych ráda udělala něco s těmi beďary.Vypadám jak puberťačka :-(
Odpovědět
Dámy,dneska se loučím,slyším auto.Drahouš je doma.Pááá :-D
Odpovědět
@teriip tak to zajdi k nějaké kosmetičce a nebo na kožní ...Vím jak strašné je pro ženskou mít něco na obličeji..Sama jsem ekzematik a vzpomínám jak jusem na trpěla a měla celou pusu jak franknštajn..Bych si zašla být tebou.
Odpovědět
@teriip papapapa ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Kukni se na to co ti lidi nevymyslí
Odpovědět
Profilova fotka
@teriip no uvidíš :) @kacula12 moje slova, přesně tak to máme v plánu :) a ještě se dá na zahradě postavit stan pro opilce a uložit je tam :) @nwa @teriip holky, váhu neřešte, vaši chlapi vás milují takové, jaké jste, tak žádný drastický hubnutí :) jo holky krev a mlíko jsou pohodářky :) jo a jinak já jsem absolutně nefotogenetická a nesmírně nerada se fotím, takže to bude taky něco - no fotí nás kamarád, tak snad se trochu "uvolním" a aspoň jedna fotka vyjde :) @nwa hm,tak takový výmysly nejsou pro mě :) já mám ráda jednoduchý věci :)
Odpovědět
@tlap.ka jj já taky.v jednoduchosti je krása 8-)
Odpovědět
@teriip Přítel toho chtěl.... :-D
Odpovědět
@tlap.ka Přesně tak,party stan,ať si blijó venku :-D :-D . No nejsme genialní ;-)
Odpovědět
Ahóóój,jak se máte při středě? @nwa Jako zase tak drastický to nemám.Abych musela na kožní.Jen kolem MS se mi to zhorší.Teď jsem četla něco o syrovátce.Když si z toho děláš pleťovou masku,že to hodně pomáhá.Tak to zkusím. @tlap.ka Mně ty kila zůstaly po dětech.Předtím jsem měla 60kg.Dnes mám 70kg :-S a nemůžu se jich zbavit.Je fakt,že já na žádné drastické diety nejsem.Jídlo mám ráda.Jen jsem hodně omezila sladké.Můj problém bude,že strašně málo piju a nemám dostatek pohybu.Ale nehroutím se z toho. @kacula12 No já si dělám zbytek svatby podle sebe.Dokonce jsem ho přesvědčila na růžovou kravatu a to byl kategoricky proti :-D Tak mu musím alespoň v něčem ustoupit.Jinak bych to mohla potom hodně dlouho poslouchat.Jako když jsem si vydupala jméno pro dceru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 jasně, myslíme na všechno :) @teriip hm, já jsem se po porodech vrátila skoro na svojí váhu, i když tak 2 - 3 kila mi zůstala,ale není to nic hroznýho :) mám dojem, že jak kojím, tak mě oba kluci všechno přebytečné vysáli a pohybu s nima mám teda dost, jsou to divočáci :)
Odpovědět
@teriip tak co bude mít moje láska na sobě,má jasno už několik let,na růžovou kravatu bych ho neukecala ani ve snu :-D ,ale že hostina bude v restauraci a mejdan v soukromí přijal s ulehčením. Když se sejde naše partička....není o překvapení nouze...to zas budou sousedi volat příslušné ouřady ;-)
Odpovědět
@tlap.ka Já jsem kóči teď zhubla 4kg. Pravidelně jím ,menší porce a všechno co mám ráda. Hlavně hned ráno snídaně,nastartovat metabolismus. A když je čas,jdu tančit. Snad mi nebudou svatební šaty velké ]-(
Odpovědět
@tlap.ka No ze mně taky kojením vycucli dost.S Kryštofem jsem přibrala v těhu 22kg a s Emmou 17,5kg,takže jsem měla ped porodem pes 84kg :-o ,ale na těch 70ti kilech se vždycky zaseknu ]-( @kacula12 My budeme mít v restauraci,taky jen decentní hostinu a mejdan s kamarády bude později a asi ve velkým,jak znám svého miláčka a jeho přátele :-D
Odpovědět
@teriip jjj,to máme stejně. Kamarádi decentní být neumí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacula12 jo tancování, to je moje, před dětma jsme s holkama chodily pařit, v 9 jsme vlezly na parket a ráno ve 3 nás vyháněli :) tak se hubne fakt moc dobře :) @teriip no koukám, že jsem nebyla sama, kdo takhle nabral, já s oběma klukama po 15kg :) byla jsem jak když jsem spolkla merunu, naštěstí mi to šlo jen do břicha :)
Odpovědět
@tlap.ka No to mně bohužel ne.Narostl mi i zadek a stehna. O prsou ani nemluvím.Z pěkných B jsou vytahaná D ;-( Doufám,že mi to ty děti jednou v hezkém vrátí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?